דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

https://twitter.com/TheEuropeanLad/status/1560606468625383424?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1560606468625383424|twgr^|twcon^s1_&ref_url=

רוב הסיכויים שהוא הולך לעבור ליונייטד במחיר מופקע.
לא ברור לי למה הם מעדיפים לשפוך 80+ מיליון יורו[אני נוטה להאמין שזה יסגר סביבות ה100] על אנתוני במקום לזרוק 30מיליון על אסנסיו…

אבל אם אני אהיה רציני לרגע, לא ברור מדוע הם באמת מוכנים לזרוק סכום כסף כזה על שחקן שהמספרים שלו לא כאלה מדהימים, יחסית לעובדה שהוא משחק בקבוצה שמסיימת כל משחק עם חמיישיה+ בליגה. כאשר יש אופציות יותר זולות ומוכחות ממנו.

המספרים שלו באמת חלשים בטח כשמתחשבים בזה שהליגה ההולנדית זה מחוררת שדומה לגרמניה .
טן האח משום מה מאוד רוצה אותו , אני אישית הייתי מעדיף את פוליסיק בהשאלה מצ’לסי .
הסכומים שעפים באוויר מטורפים , בעיקר כי אייאקס ממש לא רוצה למכור וגם לא צריכה אחרי כל העזיבות שהיו לה הקיץ.

אנטוני בדרך ליונייטד תמורת 100 מיליון
יונייטד בפאניקה אייאקס גאונים

אלטרנטיבה לאנתוני : גקאפו מאיינדהובן , יעלה 40 מיליון בערך .

🚨🇳🇱 NEW:

PSV are holding out for a slightly higher fee for Cody Gakpo – around £38.2m – but the negotiations are not expected to be a problem once #mufc make their bid [@JBurtTelegraph] 💰

— UtdPlug (@UtdPlug) August 19, 2022

✅ Gakpo has told PSV he wants to JOIN United. @JBurtTelegraph #MUFC 🇳🇱

— UtdPlug (@UtdPlug) August 19, 2022

לא מופיע לי התרד של ריאל של העברות משום מה, אבל ממה שאני עוקב אחרי העסקים של פלורנטינו במהלך השנים הוא לא פראייר. קיבל על שחקן בן 31 קרוב ל70 מיליון אירו תסמכו עליו שהוא לא טיפש. האמת שזה מעורר קינאה. הוא יודע לעשות עסקים .

צחקו עליו שהוא ויתר על די מריה אוזיל וראן ראמוס ורונאלדו בסופו של דבר, צדק בקשר לכולם, ספוילר, גם בקשר לקאסימרו בעוד שנה יסתבר שהוא יודע מה הוא עושה.

לגבי יוניטד זה רכש טוב. יקשה עלי טיפה לאהוד אותכם באנגליה. אבל אני אוהב את המאמן שלכם. אז אני ימשיך להיות בעדכם השנה!

Full agreement reached yesterday between Olympique Marseille and Man Utd for Eric Bailly. Talks ongoing with player’s agent on personal terms also today - been told Bailly wants the move. 🚨🔵 #OM

Loan with buy option, confirmed ⤵️ https://t.co/V4gacDtxBf

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 20, 2022

באיי בדרך למארסיי , השאלה עם אופציית רכישה .

Eric Bailly deal, completed and here we go confirmed. Been told Bailly will be @ Carrington later today to say goodbye to his teammates - then he will fly to Marseille within 24h in order to join OM. 🚨🔵 #MUFC #OM

Loan with mandatory buy clause if OM will qualify to next UCL. pic.twitter.com/26jh9LvCBz

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 23, 2022

רשמי באיי במארסיי , השאלה עם חובת רכישה במקרה בו מארסיי תעלה לאלופות בסוף העונה ( סיבה לעודד אותם העונה ) .
בתקשורת הצרפתית מדברים על 10 מיליון במקרה של רכישה , הצרפתים יכסו את מלוא המשכורת שלו.

בהתחלה באיי נראה אצלנו די מרשים , אתלטי ומהיר אבל הפציעות גמרו אותו והוא היה צריך להימכר לפני שנתיים .

הבאים בתור : ג’ונס וטאונזבה :sos:

שם חדש : קווין טראפ מפרנקפורט , אחרי פתיחת עונה נוראית של דה חאה פבריציו כבר אמר שיגיע שוער ליונייטד ב-100 אחוז לתחרות על ההרכב .

🚨🚨🌕| JUST IN: #mufc have offered Kevin Trapp a four-year contract. The Frankfurt goalkeeper wants to accept the offer. [@kicker]

— centredevils. (@centredevils) August 23, 2022

🚨🚨🌕| JUST IN: #mufc are offering Kevin Trapp an annual salary of around €10-11M. He could even become their first-choice goalkeeper and replace David de Gea. Frankfurt haven't received an offer yet. [@SPORT1]

— centredevils. (@centredevils) August 23, 2022

לא מכיר אותו , אם אני לא טועה פעם הוא שיחק בפריז .

נגמר המרדף חסר ההיגיון אחרי דה יונג .

🚨🚨 NEW : Frenkie de Jong pursuit is considered DONE. Casemiro is seen as De Jong’s alternative, especially given the cost @lauriewhitwell 👋🇳🇱 pic.twitter.com/232jvNxlyg

— UtdPlug (@UtdPlug) August 24, 2022

א. הוא לא שווה את זה.
ב. אזזזז…יונייטד מרחה חודשיים רק כדי לשלם את מה שאייאקס רצתה מלכתחילה.

האנגליות ממשיכות להתחרפן עם המחירים.

מחכה לכל הכתבות שיספרו לנו איך יונייטד הורסים את הכדורגל.

אבוי, הקבוצות האנגליות השתגעו העונה. שופכים סכומי כסף לא שפויים על שחקנים שלא מחצית מזה.
-מרטינז ב75 מיליון יורו
-אנתוני ב94 מיליון יורו
-איסק ב70מיליון יורו

יש מצב גם פופאנה יעבור מלסטר[בקושי שיחק עונה שעברה] לצ’לסי ב85 מיליון יורו. לא מבין למה לא הולכים על טורס מויריאל, העלות שלו כ40מיליון יורו.

יונייטד מפסידה שני משחקים, האוהדים מוחים, הגלייזרים נלחצים ושופכים כסף כדי שיהיה שקט. מה חדש? שום דבר.

מזכיר מה שברתומאו עשה לנו עם דמבלה וקוטניו ,…

אתה חושב שזה יעבוד להם?

בינתיים המחאות ממשיכות, גם במשחק מול ליברפול וכנראה שגם במשחקים הבאים. אני לא חושב שזה יחלוף כי אפילו קאסמירו, רכש שאף אחד לא העיז לחלום עליו, ברור שהגיע מתוך פאניקה ורצון לסתום פיות ולא מתוך ניהול מסודר ומקצועי, שזה מה שאנחנו רוצים.
אולי אם יביאו את דה יונג ואנתוני זה יעזור להם, אבל זה לא יקרה.

מזכיר לי את ההעברה של פאסטורה ב-40 מיליון לפסז’ בראשית דרכה (עם הצמדה למחירים של היום), על שחקן לא עד כדי כך מוכר בסה"כ.
ככה זה עם הקבוצות הנובורישיות - הן משלמות בהתחלה מחירים מופקעים (גם לקבוצות האם וגם לשחקנים עצמם) כדי למשוך את ה"כוכבים" הראשונים לפרויקטים המתהווים שלהן.

🚨🇧🇷 BREAKING! #MUFC have placed an offer of above €90M for Antony. The player wants to make the move within the next 48 hours and has asked the club to cooperate. [@MikeVerweij, @TheEuropeanLad] 💰

— UtdPlug (@UtdPlug) August 24, 2022

לא שווה חצי מזה ומה שלא יעשה לא יוכל להצדיק סכום כזה .
לשם השוואה סאנצ’ו עלה בערך אותו דבר והוא בא אחרי 2 עונות של מספרים אדירים בגרמניה .

כן, אבל רק הלאום שלו העלה את המחיר ב30 מיליון…

של שנהיים…

🚨 Manchester United have made an offer to sign Newcastle United goalkeeper Martin Dubravka. Proposal is to take 33yo Slovakia int’l on loan as competition for De Gea. No agreement, talks ongoing @TheAthleticUK following @skysports_sheth report #MUFC #NUFC https://t.co/K2avmVcMmJ

— David Ornstein (@David_Ornstein) August 24, 2022

זה בטח לא תחרות לדה חאה , אין פה הבדל בינו לבין היטון .