דיון המושאלים ואקס המדרידיסטאס :: אנדריק מככב בברזיל

לא נעים בכלל

תודה על מה שאתה, דון קרלו

משחק הצגה, שלט במגרש כמו ערן לוי בימיו הגדולים ומספק מספרים של שחקן כדורסל. למרות הסגנון ה"לא מודרני", חוסר התאמה למערכים, בעיות התנהגות לכאורה וכו’ - אם לא היה פציע בטירוף גם לזידאן לא הייתה ברירה אלא להתאהב בו בסוף. אברטון בעדיפות ראשונה לצפיה בכל מחזור עד שהוא כרגיל ימתח איזה שריר.

המסירה שלו בשער השלישי היא זו שקנתה אותי, אין לנו מוסר כזה בסגל. את השער שכבש הוא יכבוש גם בגיל 50 אם יהיה לו את המטר. כשיש מאמן שחולה עליו, אחרים שרצים בשבילו - אין ספק שהוא ייתן מספרים נגד הקטנות. הוא גם מהכנף יכול לעזור נקודתית כי גם משם הוא מרים אחד הטובים שיש. 20 בפיניש, 20 במסירה, 10 במהירות ו-8 בפיזיות. אין לי שום חרטה לגביו, זה לא היה יכול להצליח. אני חושב שבמוד המתבנקר שלנו אחרי הקורונה לא היה לו סיכוי (לדעתי יש משהו מסתורי סביב הפציעה שלו אחרי המשחק נגד מאיורקה אגב)… אבל טוב לראות אותו משחק ונהנה, אני מקווה שככה יהיה גם לגבי בייל שהספיק להיפצע.

חחח, בסוף כולנו התיישבנו כמו גדולים לראות את האקס

הוא תמיד היה שחקן עם ראיית משחק מטורפת. יש לו עוד כמה אלמנטים כמו בעיטה ותנועה שבהם הוא לגמרי וורלד קלאס.

בכל מקרה, צריך לקחת בחשבון שהם שיחקו נגד קבוצה חלשה מאד.

יחסית לכוכב מהסגנון הזה הוא דיי נותן תחת בהגנה וממושמע טקטית. איטי ובלי דריבל אבל אם היה לו הוא היה מסי. בלי להפצע כל הזמן הכל היה נראה אחרת, אפילו בעונת השיא נפצע לחודשיים במאני טיים ועלה לנו באליפות.

תן לי מישהו שמפרק את כל החלשות האלה כל שבוע בליגה, ובצ’מפיונס קח את הקרוס שלך. אני חותם

נו זו הטענה שנים
אגב, גם היריבה העירונית שלך הביאה עכשיו תואם קרוס בשביל קצת התנגדות ללחץ. וגם ליברפול הביאה אחד. אולי זה בכלל טיטי מאחורי כל ההעברות האלו

יש מצב שטיאגו יעלב עמוקות אם יראה את ההשוואה הזאת.

אני מאוד אוהב את חאמס, ביחד עם הפנסיונר הוא היה אחד משני השחקנים האהובים עליי. היו משחקים בימי קרלו ששניהם שיחקו גם יחד והחבאנו את קרוס מאחור :upside_down_face:

עצוב לי שההצלחה שלו אצלנו הייתה קצרה מדי ושהוא לא הותיר חותם.

לא יודע, אני לחוץ כבר הרבה שנים למרות נוכחותו

אני התחלתי להיפרד מבייל כבר אתמול - מוזמנים לטור המלא שלי. בחרתי שם גם את עשרת השערים הגדולים ביותר שלו (השניים האל מותיים ועוד שמונה כמובן).

image

בגדול אני מודה שקצת עצוב לי שבייל עוזב כמו סמרטוט ריצפה. בעספור לימדו אותי: “תזמון זה עניין של טיימינג”. אם היה עוזב אחרי הגמר בקייב היינו אומרים ‘איזה גדול הוא’. אם היה עוזב אשתקד זה בסך הכל היה עוד שחקן שחסה בצילו של רונאלדו - נעליים בלתי אפשריות, או שחקן שלא הצליח לקחת על הגב שלו קבוצה גדולה וזה בסדר. בלי לכלוכים, בלי לעג, בלי שנאה, בלי ‘לעשות דווקא’. ועדיין, כשזה הלך והתקרב לכיוון ה-Official - לא נותר בי שום כעס. לא על הפציעות, לא על הדגל עם ווילס, לא על הסוכן המעצבן. מחקתי את השנתיים האחרונות.
בחיים אתה חווה הרבה דברים ובכדורגל אתה רואה ים שערים. השאלה כמה פעמים עצרת את נשימתך: לא אשכח את הצמרמורת הזו אחרי המספרת של בייל בקייב. שבאותה דקה קסומה – 64, כמו כריסטיאנו נגד יובה – הוא התחבר בצורה מושלמת להרמה של מרסלו ברגל ימין ושלח את הכדור ליד החיבורים. בייל היה סילון והוא מעולם לא רץ כל כך מהר וגלש על כר הדשא. איזו שאגה יצאה ממני, איזה אושר של רגע, חיוך שלא יורד מהפנים. אתה לא יודע מה לעשות עם עצמך. בגלל רגעים כאלה אנחנו אוהבים כדורגל. הוא היה שם, בדיוק כמו בדסימה. בדיוק כמו בגמר גביע המלך נגד ברצלונה. “הכנסתי אותו ואז הוא (בייל) עשה את מה שעשה, מה אתה רוצה שאני אגיד לך?”, מלמל זידאן אחרי המשחק והוא כידוע – לא אוהד גדול של הוולשי. בסופו של דבר, הוא הותיר אותי עם פה פעור כפי שאף שער של כריסטיאנו האליל שלי (חוץ מראול) לא עשה. קשה לי להגיד מתי בדיוק זה התחיל להתפספס. בכל מקרה, כפי שנאמר בהודעה הלקונית של המועדון: “מודים לשחקן שהיה חלק מאחת התקופות הגדולות בהיסטוריה שלנו”. תודה על הכל, גארת’. ובשפה האהובה עלי: Gracias por todo, Gareth. La Chilena nunca olvidaras

בינתיים בלונדון מתאימים את משטח הדשא כך שיתאים לבייל:

מדור המושאלים לעונת 2020-2021!

אז ללא ספק החלק המעניין ביותר מבחינתי השבוע הוא הצטרפותו של דון גארת’ בייל למדור המושאלים, בייל מושאל לעונה לטוטנהאם עם אופציה לעונה נוספת. ככל הנראה את מדי ריאל מדריד הוא כבר לא ילבש אבל הוא עדיין חלק מהמועדון ובהחלט יהיה מעניין לסקר את פועלו.
מלבד בייל שבכלל פצוע השבוע באו לעבודה נציגנו בליגה השניה פראן גרסיה ופראנצ’ו שבישלו, גם סבאיוס נתן עבודה מצוינת ובישל שער ניצחון לארסנל, אנחנו עוד מחכים לשער ראשון מאחד המושאלים העונה. לעומתם רינייר, קובו וברהים עוד מתקשים למצוא את המקום בהרכב ולא רואים המון דקות.

גארת’ בייל, טוטנהאם- פצוע.

וואו, את זה לא צפיתי, פאקינג גארת’ בייל פה במדור מושאלים, אומנם אין צפי שיחזור לריאל, אבל כל עוד הוא מושאל נסקר אותו ונראה מה קורה.
בכל מקרה, לפי דיווחים בייל פצוע כרגיל (מעניין עוד כמה פעמים ארשום זאת העונה), יחזור לשחק רק בערך עוד חודש.

טקפוסה קובו (ויאריאל, לה ליגה)- 5 דקות וניצחון.

כמו שרבים צפו פה, לקובו לא יהיה פשוט לתפוס את המקום בויאריאל. וגם במחזור השני הוא פותח על הספסל והפעם מול אייבר.
המשחק הלך בצורה לא קלה לאייבר שנקלעה לפיגור, אך השתלטה על המשחק והצליחה להפוך ל 2-1.
קובו נכנס רק בדקה ה-85 והספיק לא מעט בדקות האלו. הוא כמעט בישל שער שלישי, רשם כמה מסירות יפה והוסיף מהלך שהיה יכול להסתיים בשער אך בעט דרדלה. נקווה שיקבל יותר דקות במשחקים הבאים.

חסוס ואייחו (גרנאדה, לה ליגה)- 45 דקות וניצחון בליגה האירופית, 90 דקות וניצחון בליגה.

גראנדה הוגרלה בליגה האירופית מול טאוטה האלבנית שניצחה באופן הירואי את קבוצתי בית"ר. למרבה הצער נמנעה מחסוס האפשרות לשמור על שלומי אזולאי ולעשות מה ששאר בלמי הליגה מצליחים לעשות- למנוע ממנו להבקיע.
בכל מקרה, ואייחו פתח על הספסל ונכנס במחצית כדי לרשום 45 דקות שקטות ו 4-0 קליל.

בליגה ואייחו קיבל אמון ואת המקום בהרכב, הוא פתח ושיחק 90 דקות בניצחון 2-1 של גראנדה על אלאבס. בסה"כ הוא עשה עבודה לא רעה ולא היה אשם בשער של אלאבס שהובקע מבעיטה חופשית. גראנדה פותחת את העונה מצוין וחסוס ממשיך לקבל דקות חשובות.

רינייר (דורטמונד, בונדסליגה)- לא שיחק.

רינייר יצטרך להמתין לבכורה שלו בבונדסליגה. ב 3-0 הקל של דורטמונד על מינשנגלדבאך הוא נשאר על הספסל.
נראה שיש לא מעט שחקנים שמתחרים עם רינייר על דקות ולא יהיה לו פשוט לצבור ניסיון בדורטמונד, הוא יצטרך לקוות שסאנצ’ו ימכר.

דני סבאיוס (ארסנל, פריימרליג)- 90 דקות, בישול וניצחון.

ארסנל קיבלה משב רוח חיובי כשאובמיאנג יקירנו הודיע על הארכת החוזה בקבוצה.
במשחק מול ווסטהאם הוקפץ סבאיוס להרכב אחרי כמה דקות במשחק הקודם וארסנל הצליחה לעלות ל1-0 בדקה ה-25 מרגליו של לקאזט אך ספגה רגע לפני הירידה למחצית.
ארסנל שלטה במשחק וניסה לנצח והרגע שלה הגיע בדקה ה-85, אז סאקה הנהדר מסר מסירת עומק מצוינת לסבאיוס, לו נשאר רק למסור פס עדין לאמצע כדי שנ’קייטה ינצח את המשחק. מדובר בשער מאוד סימבולי מכיוון שסבאיוס ונ’קייטה התקוטטו בחימום במשחק הקודם, והפעם שניהם מנצחים לארסנל את המשחק.
סבאיוס רשם משחק מצוין ונבחר למצטיין ע"י כמה גורמים, הוא נגע בכדור לא פחות מ-127 פעמים, רשם 101 מסירות ב-90% דיוק, היה מצוין הגנתית עם 9 נצחונות במאבקי קרקע ואוויר (ראשון בקבוצה) וגם הוסיף 3 תיקולים מוצלחים וכמובן בישול שער הניצחון.
כרגיל כלי התקשורת מחמיאים מאוד לסבאיוס שהחל מהחזרה מפגרת הקורונה נראה פשוט נהדר וסופר מחויב לקבוצה, ארטטה שיפר את ארסנל ואותו בצורה משמעותית והקישור ביחד שם צ’אקה וסאקה נראה מצוין.
עדכון יום שלישי: על ההופעה הנהדרת שלו נבחר סבאיוס לחלק מהרכב השבוע בפריימרליג (לצד חאמס).

התקציר כולל שער הניצחון:

ברהים דיאז (מילאן, סריה א)- 7 דקות וניצחון בליגה האירופית, 19 דקות וניצחון בליגה.

מילאן פתחה את העונה עם ניצחון 2-0 קל על שמרוק ריברס האירים. ברהים חיכה לבכורה שלו על הספסל ונכנס בגארבז’ טיים בדקה ה-83.
הוא הספיק לתת שואו עם מהלך נהדר לקלטת:

גם במשחק הליגה מול בולוניה פתח ברהים על הספסל, הפעם הוא נכנס בדקה ה-71 כשהתוצאה מראה על 2-0 לטובת קבוצתו מצמד של זלאטן הלא נגמר.
ברהים כרגיל נכנס עם המון אנרגיות וסיפק כמה מהלכים מאוד יפים, אומנם הם לא התסיימו בשער או בישול אבל הוא מתחיל להראות את הכישרון שלו. מצד שני, אולי בעקבות ההתלהבות הרבה, הוא מרבה לאבד ומשחק בצורה קצת מפוזרת, אני מאמין שככל שיצבור יותר דקות זה גם ישתפר.

הביצועים בליגה:

מרטין קלדרון (פאקוס דה פריירה, ליגה פורטוגלית)- לא שיחק.

היה בסגל אך לא שיחק ב 1-1 של קבוצתו.

מאנו הרננדו (פונפרדינה, ליגה ספרדית שניה)- 90 דקות וניצחון.

מאנו ממשיך לפתוח בהרכב והפעם הוא וקבוצתו מנצחים 2-0 את אלבסטה. מקורות מסרו שהוא היה קצת מבולבל והחוליה הפחות טובה בהגנה, אבל בכל זאת הוא וקבוצתו הצליחו לשמור על שער נקי וזה מה שחשוב.

פראן גרסיה (ראיו ויאקנו, ליגה ספרדית שניה)- 90 דקות, בישול וניצחון.

קבלן המספרים של המדור ממשיך לבוא לעבודה בפעם השניה ברציפות עם בישול נוסף.
ראיו, אחת המועמדות לעליה ללה ליגה בשנה הבאה, אירחה את סבאדל ונקלעה לפיגור, אך שני שערים הפכו את התוצאה.
פראן גרסיה בישל את הראשון (לא מצאתי וידאו) ושיחק נהדר, כולל 5 נצחונות במאבקי קרקע מתוך 6, 2 תיקולים מוצלחים, 3 מסירות מפתח וכאמור בישול.

פראנצ’ו (פואנלבראדה, ליגה ספרדית שניה)- 34 דקות, בישול ותיקו.

המפגש המסקרן בליגה השניה השבוע הפגיש את לאס פאלמס מול פואנלברדה של פראנצ’ו המוכשר.
פראנצ’ו שהצטרף לקבוצה לפני קצת יותר משבוע עלה כמחליף בדקה ה-56 כשקבוצתו בפיגור 2-0 ועזר להוביל את השינוי ולהפוך את התוצאה, הוא בישל את ה3-2 של קבוצתו שלצערה ספגה בדקה ה-90 וסיימה בתיקו 3-3.

סיכום שבועי:
0 שערים
3 בישולים- פראן גרסיה, פראנצ’ו ודני סבאיוס.

פינת האקסים!

חאמס רודריגז, אברטון - שלום חאמס רודריגז, נראה כי האיחוד עם האקס אנצ’לוטי עושה טוב לאברטון המתחדשת, חאמס הבקיע שער בכורה, רשם בישול ראשון וגם סחט כרטיס אדום ב 4-2 המצוין על ווסט ברומיץ’, עלה והצלח!
כריסיאנו רונאלדו, יובנטוס- עוד עונה הגיעה וגם בה רונאלדו ממשיך להפציץ. יובנטוס מנצחת 3-0 במשחק הפתיחה את סמפדוריה ורונאלדו מוסיף שער, בישול ומשחק מצוין.
אנחל די מריה, פ.ס.ז’- כמו רונאלדו, גם הארגנטינאי ממשיך בכושר נהדר, גם קבוצתו ניצחה 3-0 וגם הוא הוסיף שער ובישול.
תאו הרננדז, מילאן- שותפו לקבוצה של ברהים ממשיך ביכולת הטובה משנה שעברה, הוא בישל לזלאטן את אחד השערים ב 2-0 של מילאן על בולוניה וממשיך בשיתוף הפעולה הפורה איתו.

בתמונה: סבאיוס ונ’קייטה חוגגים את שער הניצחון ומתפייסים.

ועוד אחד מצטרף אלינו!

סרג’יו לופז, מגן ימני מוכשר בן 21 ששיחק בקאסטייה ב-2 העונות האחרונות מושאל לויאדוליד של רונאלדו וישתף פעולה עם שון וויסמן האגדי. לויאדוליד תהיה אופציה לרכוש את השחקן בסיום העונה.

רוצה להזכיר שההשאלות לויאדוליד שקורות בסיטונאות בשנתיים האחרונות לא ממש מצליחות, לונין, דה פרוטוס וחאבי סאנצ’ז הושאלו לקבוצה וכמעט ולא קיבלו דקות.
לגבי האחרון, למרות שלא שיחק כלל בשנה שעברה ויאדוליד החליטה לרכוש אותו מריאל מדריד בכמה מליוני יורו, השבוע הוא קיבל דקות ראשונות בהפסד 2-0 לבטיס.

ביצועים:

image

הסוכן של בייל בראיון ל-BBC: “השיחה בין היו"ר דניאל לוי עשתה את ההבדל, אין קסמים. הוא רצה להחזיר אותו זמן רב ותמיד משהו הפריע. עכשיו זה הסתדר. אני בטוח שאם הדברים יסתדרו היטב הוא ימשיך לעונה נוספת (החוזה שלו בריאל עד 2022) מקווה שהנושא של חזרתו לספרדלא יעלה. אני מקווה שהוא יחזיר את אהבתו למשחק וישחק כמו שהוא מסוגל, זה תלוי בו. הוא לא יעמוד למשפט ולא ייבחן. בשום מקום. צריך לזכור שהוא השיג יותר מכל כדורגלן בריטי בחו"ל. אז הוא בסדר”.

על ריאל מדריד: “לדעתי לא התייחסו אליו נכון, לא העריכו מספיק מי שנתן כל כך הרבה למועדון הנהדר הזה. קשה לשים את האצבע על דבר אחד אבל אני חושב שמי שהשיג כל כך הרבה בשבע שנים היו צריכים להתייחס טוב יותר. לא רוצה להאשים אף אחד או להיכנס לזה אבל אני חושב שמה שהאוהדים עשו לו היה מביש והמועדון בטח לא עזר. זה כל מה שאני באמת רוצה להיכנס אליו”.

אגב, ז’וזה מוריניו אמר לקראת המשחק בגביע הליגה שהוא מאמין שבייל יחזור למגרשים תוך פחות מחודש וטען שכאשר שחקן כל כך שמח במקום בו הוא נמצא ומפגין נחישות - לעתים זמן ההחלמה מתקצר (ומה עם הנטייה לפציעות והקושי לחזור מפציעה?)

מדור המושאלים לעונת 2020-2021!

והנה זה הגיע, אחרי 3 שבועות שחונים הגיע השער הראשון מאחד המושאלים שלנו ומי שפותח את הסכר הוא ברהים דיאז בניצחון של מילאן. חוץ ממנו המושאלים לא עשו יותר מדי ולמען האמת גזרת האקסים הייתה מעניינת הרבה יותר. כן ראוי לציון ואייחו שקיבל בראש שישיה מאתלטיקו וקובו שנתן דקות חביבות מול ברצלונה.

ועוד עדכון: לפי הדיווחים האחד מבין מיוראל או יוביץ’ יצאו לעונת השאלה באיטליה (ככל הנראה רומא). כשכבר היה בטוח שמיוראל יהיה הנבחר גוברים הדיווחים כי דווקא יוביץ’ יושאל לעונה וההשאלה תיסגר בימים הקרובים.

גארת’ בייל, טוטנהאם- פצוע.

עדיין פצוע ולא נראה אותו מול מכבי חיפה לצערנו.
מה שכן נראה מאוד שמח ביציע

טקפוסה קובו (ויאריאל, לה ליגה)- 16 דקות והפסד.

ויאריאל קיבלה בראש מברצלונה וספגה 4 שערים כבר במחצית הראשונה. קובו נכנס בגרבז’ טיים בדקה ה-74 ועשה יותר ממה שכל שחקני ויאריאל עשו ביחד עד אז. הוא נכנס עם הרבה אנרגיות והספיק לרשום דריבל מוצלח, מסירת מפתח והוא היחיד מבין שחקני ויאריאל שהצליח לבעוט למסגרת של ברצלונה עם בעיטה נהדרת שנטו הצליח להדוף.
במצב העניינים הנוכחי, אני אתפלא אם קובו לא יתפוס את העמדה בצד ימין של ויאריאל שנראית לא טוב מתחילת העונה.

הביצועים:

חסוס ואייחו (גרנאדה, לה ליגה)- 90 דקות וניצחון בליגה האירופית, 90 דקות והפסד בליגה.

בצד החיובי ואייחו מקבל הרבה דקות, כבר כמה עונות טובות שלא יצא לו לשחק משחקים שלמים ברצף במדי קבוצה שיודעת כדורגל כמו גראנדה. הוא פתח ושיחק 90 דקות שקטות מול טביליסי שהעלתה את קבוצתו שלב בתקווה לשלב הבתים של הליגה האירופית, מה שיאפשר לו לצבור עוד נסיון ודקות.
הצד הפחות חיובי הגיע בליגה, אז פגשה גראנדה את אתלטיקו מדריד עם הרכש החדש לואיס סוארז.
במחצית הראשונה גראנדה הצליחה להחזיק מעמד וירדה בפיגור 1-0 לאחר שסאול החמיץ פנדל. המחצית השניה הייתה הרבה פחות נעימה ונפתחה בשער מהיר של קוראה שלא באשמתו של ואייחו, אך הרגע לא נעים הגיע בדקה ה-65 אז ז’ואאו פליקס הראה את הכישרון שלו ועבר את ואייחו בקלילות וכבש, לאחר מכן הגיעה החגיגה של סוארז והאקס יורנטה שבישלו האחד לשני והבקיעו שישיה לרשת גראנדה.
ואייחו והגנת קבוצתו ירצו לשכוח מהר מהמפגש הזה.

שימו לב לואייחו המסכן בגול של פליקס:

רינייר (דורטמונד, בונדסליגה)- 21 דקות והפסד בליגה.

רינייר זוכה לרשום בכורה בליגה במדי דורטמונד שמפסידה 2-0 מפתיע לאוגסבורג.הוא ניצל כמה פציעות וחיסורים של הזאר ושחקנים נוספים כדי להיכנס כמחליף בדקה ה-69. הוא לא הספיק לעשות יותר מדי ונקווה ליותר במשחקים הבאים.

הביצועים:

דני סבאיוס (ארסנל, פריימרליג)- 12 דקות וניצחון בגביע, 30 דקות והפסד בליגה.

הלו"ז באנגליה צפוף וכולל משחקי גביע, משחקי ליגה וגם את אירופה.
לארסנל חיכה משחק גביע מול לסטר אותו היא צלחה וניצחה 2-0 כשסבאיוס נכנס רק בדקה ה-78 בשביל לשמור על התוצאה.
המשחק המעניין יותר היה מול ליברפול בליגה, גם הפעם למרבה ההפתעה פתח סבאיוס על הספסל. הוא נכנס בדקה ה-60 כשהתוצאה הייתה 2-1 לטובת ליברפול, הוא ניסה לעזור לקישור של ארסנל להחזיק יותר בכדור ולהגיע ליותר הזדמנויות והיה לא רע, אך ארסנל שלו הפסידה 3-1 ולא נראתה משהו…
האוהדים לא כל כך מבינים מדוע סבאיוס לא פתח וטוענים שאיתו הקישור נראה טוב בהרבה. יתכן כי לסבאיוס תהיה תחרות בקרוב כשלפי הדיווחים חוסם אוואר הנהדר מליון, ותומס פארטי מאתלטיקו מועמדים להצטרף לקישור הקבוצה.

ברהים דיאז (מילאן, סריה א)- 83 דקות שער וניצחון בליגה.

לא קיבל את ההזדמנות בניצחון בליגה האירופית.
בליגה כבר תפס את המקום בהרכב מול קורטונה הצנועה דווקא באגף שמאל הפחות מוכר לו.
כשברהים משחק הוא תמיד מנסה לקחת את הכדור אליו, עושה הרבה תנועה ולא מפחד לנסות וללכת קדימה (גם אם זה לא תמיד הולך). המחצית הראשונה שלו הייתה בינונית למרות כמה נסיונות בעיטה לא רעות, במחצית השניה כשמילאן מובילה 1-0 הוא קיבל כדור ברחבה כ-5 מטר משער היריבה, הסתובב בחוכמה על המקום תוך כדי בעיטה והכניס את ה 2-0 של מילאן.
הוא המשיך לנסות ולתקוף גם לאחר השער, והוחלף לאחר הופעה טובה בדקה ה-83. הוא השחקן שבעט הכי הרבה פעמים במגרש (5), מסר באחוזים גבוהים וכאמור רושם שער ראשון במדי קבוצתו החדשה.
סה"כ ברהים יכול להיות מרוצה מאוד מהמשחק וגם מהתקופה עד כה במילאן, הוא צובר יותר ביטחון ודקות ונקווה כי יתפוס מקום בהרכב גם במשחקים הבאים.

הביצועים והגול:

מרטין קלדרון (פאקוס דה פריירה, ליגה פורטוגלית)- 7 דקות והפסד בליגה.

מרטין עושה בכורה רשמית במדור עם הופעה בליגה NOS במדי קבוצתו, הוא נכנס בדקה ה-83 בהפסד קבוצתו 2-0 לספורטינג ליסבון.

מאנו הרננדו (פונפרדינה, ליגה ספרדית שניה)- 90 דקות וניצחון.

פונפרדינה ממשיכה לעשות עבודה נהדרת בליגה השניה, והפעם הם מנצחים ניצחון גדול 3-0 את ראיו ויאקנו.
מאנו משלים 90 דקות טובות ויציבות בהגנת קבוצתו. השאלה טובה.

פראן גרסיה (ראיו ויאקנו, ליגה ספרדית שניה)- 90 דקות והפסד.

לאחר שבועיים נהדרים שכללו 2 בישולים הגיעה לה תבוסה לא נעימה, 3-0 למאנו הרננדו ופונפרדינה.
ככל הנראה פראן היה החוליה הפחות חלשה בקבוצתו, רשם 3 תיקולים מוצלחים ו- 4 מתוך 4 נצחונות בקרבות קרקע.

פראנצ’ו (פואנלבראדה, ליגה ספרדית שניה)- 63 דקות וניצחון.

פראנצ’ו זוכה לראשונה למקום בהרכב קבוצתו שמנצחת 1-0 את אלבסטה. פראנצ’ו היה בינוני.

סיכום שבועי:
שער אחד- ברהים דיאז.
0 בישולים.

פינת האקסים!

חאמס רודריגז, אברטון- אברטון ממשיכה להרשים בפריימרליג ורושמת ניצחון שלישי ברציפות, חאמס ממשיך להציג יכולת גבוהה, הוא אומנם לא הבקיע או בישל אבל רשם 3 מסירות מפתח, אחת מהן הובילה לשער הראשון של קבוצתו.
כריסיאנו רונאלדו, יובנטוס - רונאלדו רונאלדו, מה נגיד ומה נאמר, הבן אדם הזה פשוט לא נגמר. הפעם צמד מרשים בתיקו מול רומא כשהשער השני מגיע לאחר קפיצה משוגעת באוויר.
דנילו, יובנטוס - השחקן הכי גרוע שזכה בהכי הרבה תארים ממשיך לשחק ביובנטוס והפעם מבשל נהדר לרונאלדו את אותה נגיחה.
מרקוס יורנטה, אתלטיקו מדריד- משחק נהדר של האקס שלנו ב 6-1 על גראנדה. הוא כבש לאחר בישול נהדר של סוארז וגם הוסיף לו בישול בחזרה.
אשרף חאכימי, אינטר- האקס המרוקאי רשם בכורה כמחליף ב4-3 המשוגע של אינטר על פיורנטינה (תקציר חובה למי שלא ראה), הוא נכנס בדקה ה66 והספיק לרשום בישול נהדר ללוקאקו אחרי פריצה אופיינית באגף ימין. הייתי שמח אם אשרף היה בסגל שלנו השנה.
גונסאלו היגוואין, אינטר מיאמי- אוי גונסאלו גונסאלו. היגוואין עוזב את אירופה וחותם במיאמי של בקהאם, הייתה לו הזדמנות לשער בכורה אך הוא בעט פנדל לעננים, רב עם שחקני היריבה והפסיד במשחק.
תאו הרננדז, מילאן - שותפו לקבוצה של ברהים ממשיך ביכולת הטובה משנה שעברה, הוא בישל לזלאטן את אחד השערים ב 2-0 של מילאן על בולוניה וממשיך בשיתוף הפעולה הפורה איתו.

בתמונה: ברהים חוגג.

התגעגעתם לאיקר קסיאס ? הנה ראיון שלו, בשבילכם. על עזיבתו: “שנינו טעינו, אבל למדנו מזה. אני לחלוטין לא אוהב את התמונות האלה שמזכירות את כל מה שקרה ואני חושב שזה לא טוב לשני הצדדים. אני בטוח שיום אחד נתקן את הדבר הקטן הזה ונעשה דברים טובים שיגרמו לאוהדים להיות מאושרים”.

ההבדל בין ספסולו על ידי דל בוסקה לבין מוריניו: “המצבים היו שונים. האחד היה מוצדק ברמה הספורטיבית והשני קשור לרמה האישית. היינו שני אנשים שהסתדרנו שנה וחצי ולאחר מכן היו לנו פערים אך זה נורמלי לדעתי בין מאמן וקפטן הקבוצה. זה לא אומר שאתה יותר גדול מהמאמן, חלילה, אבל בסופו של דבר זה היה בדרך לקריסה והיה קשה להתנהל ככה”.

הוא חשב שאני לא מספיק טוב, והקשר שלנו דעך, אבל יש הרבה דברים שאנשים לא יודעים ולא ראו, יש לי קשר טוב איתו, סגרנו את זה, גם אני וגם הוא התייחסנו לכך מאז. הייתי כבר בן 33 ורציתי לא ליצור אינטריגות ומחלוקת בחדר ההלבשה שהיה מתוח ואני חושב שלא טעיתי. העצה הכי טובה שלי במקרים כאלה היא עבודה ועבודה. לואיס ארגוניס ז"ל אמר לי לא להסתכל על המאמן או על חבר לקבוצה אלא רק על עצמי ולראות איך אני יכול להשתפר.

הגלאקטיקוס."זה נתן את התחושה שריאל היא ברכה לכל שחקן וכולם רוצים להגיע לכאן. הפילוסופיה של פלורנטינו הייתה להחתים את השחקן הטוב ביותר בכל רגע וזה נתן לנו עוד מוטיבציה. אני זוכר את התקופה הזו בצורה יפה מאוד למרות שלא זכינו בתארים בשנה האחרונה. מ-2000 עד 2003 זכינו בשני גביעי אירופה, שתי אליפויות ספרד ועוד תארים. פלורנטינו ידע להוביל את הקבוצה נהדר וחיזק את מעמדה כטובה בהיסטוריה.

הלחץ בריאל מדריד. “גם כששיחקתי בקבוצות הצעירות זה היה. אם היינו מנצחים 2:8, המאמן אמר לי על שני השערים שספגתי. זה גרם לי לשאת את הלחץ מתחילת הדרך ולהגיע בשל לקבוצה הראשונה. ידעתי שכל שלושה ימים יש לי אחריות מחדש וזה לא פשוט, אבל אהבתי את האחריות”.

החיים בלי הכדורגל. “החיים משתנים כל הזמן, החלה משגרה וממטלות יומיומיות אחרות, עליך להמציא את עצמך מחדש ברמה האישית והמקצועית. היה לי מזל, התחלתי להבין לפני שנתיים-שלוש כשאני בסוף הקריירה, החזקתי עוד קצת ואז הגיע התקף הלב”.

אנקדוטה מהפעם הראשונה בה נכלל בסגל ריאל בליגת האלופות: “הייתי בכיתה, שוחחתי עם חבר על ריאל מדריד, כי הייתה לקבוצה סדרת משחקים לא טובה, ביקרנו כאוהדים. ואז המורה אמר לי לעזוב את הכיתה כם המנהל צריך לדבר איתי. לא ייחסתי לזה חשיבות אבל כשהלכתי 15-20 מטר במסדרון התחלתי לעכל. הייתי עצבני כי לא ידעתי אם אלה חדשות טובות או לא. ואז הוא הרגיע אותי ואמר לי: “ריאל מדריד צריכה אותך לליגת האלופות”. הייתי מבולבל, לא הבנתי מה הוא אמר, חשבתי זו בדיחה. ואז הבנתי שעליי להתארגן במהירות לנסוע לנורבגיה. דמיינתי איך אני יושב בשולחן יחד עם סיידורף, מוריינטס, ראול, דאבור שוקר ורוברטו קרלוס. זה כמו לנסוע לדיסנילנד עם הקבוצה שזכתה בגביע אירופה השביעי”.

הרגע בישל ללוקאקו נגד הקבוצה של פיפו אינזאגי. פשוט שחקן

והנה הוא גם מבקיע

טוב אז מה שקורה זה שאחרי הסאגה המתמשכת לגבי השאלת מיוראל / יוביץ’, בורחה מיוראל הוא זה שנשלח להשאלה לשנה לרומא בסריה א’.
לאחר שזידאן נתן ליוביץ’ הזדמנויות בהרכב ב-2 המשחקים האחרונים מיוראל הבין שהוא האופציה השלישית בקבוצה ולכן העדיף לחפש מקום עם יותר דקות. דבר נוסף שכנראה נגזר מכך הוא שיוביץ’ ישאר בקבוצה העונה.

לפי הדיווחים לרומא יש אופצית רכישה עליו בעונה הבאה, בחלק מהמקומות הוזכר כי אופצית הרכישה בשנה הבאה היא חובה.

עכשיו מדווח על השאלה לשנתיים עם אופציה, כלומר הוא יאלץ להאריך עכשיו חוזה במדריד ואז יושאל. אותו דבר היה עם חאמס לבאיירן בזמנו.