דיון המושאלים ואקס המדרידיסטאס :: אנדריק מככב בברזיל

יש גבול כמה אפשר להשאיל ולהשאיל שחקן שנרדף אחרי כל מועדוני הצמרת באירופה לפני שנותנים לו הזדמנות אמיתית, באיזשהו שלב המוטיבציה נגמרת ומתחילות הבעיות.
כל אחד במקומו היה מסתכל מה קורה בקבוצה עם שחקנים צעירים אחרים ורואה שויניסיוס ואלוורדה רגילון וברהים שלא עשו יותר ממנו בקריירה כבר מתרוצצים בברנבאו.
אני חושב שהמועדון מכיר בזה. בכל מקרה אני בעד שישתלב כבר מהעונה הקרובה אצלנו.

שווי השוק שלו ע״פ transfermarkt הוא £7.20m. דיאז לדוגמה שווה £15.30m והוא צעיר כמעט בשנה. הסימן הכי טוב שיש מאודגארד זה שהוא מתקדם. במקום לשים אותו בסיטואציה מלחיצה עם טונה של ציפיות על הכתפיים, צריך להתאזר בטיפה יותר סבלנות צפון אירופאית ולתת לו להתבשל עוד שנה. בטח אם אנחנו מנחיתים שחקן התקפה נוסף שיעשה את זה צפוף עוד יותר.

זו ריאל מדריד, אני מזכיר לכם. משחק אחד רע ואתה יכול להיות בספסל לחודשיים. למחרת כל העיתונים קוטלים אותך.

ושוב, כמו שקרבאחל רשם אודגרד מכסה יותר עמדות ואולי אשכרה יצא ממנו משהו, בנוסף לזה שהוא משחק הרבה יותר ישיר משניהם. פדה בכלל לא קרוב לרמה שלו, הסיבה היחידה שהוא ישאר שנה הבאה זה כי הוא רץ בלי הפסקה וזידאן ננעל עליו. מועמד ראוי לתואר ״השחקן הגרוע בסגל״.

בנוגע לעניין שהוא לא מבקיע, בניגוד לשחקנים אחרים בסגל הוא יוצר מצבים בכמויות- לא רק Xa אלא גם מסירות מפתח בערימות, הרבה יותר משאר האופציות שלנו אולי למעט ואסקס(וגם כן ההבדל בדרך משמעותי- ואסקס מעיף כדורים מהקו בדרך כלל, אודגרד יותר משמש כפליימקר)

כל העניין עם השווי בטרנספרמרקט, אני יכול לטעון שלפי whoscored הוא השחקן החמישי הכי טוב העונה בליגה ההולנדית ואחד השחקנים בכושר הטוב בעןלם(קיבל איזה שני ציוני עשר אצלהם החודש), כשהציון שלו הרבה יותר טוב מברהים, וינסיוס, יוביץ, ואן דה ביק, דה ליכט/ יונג או כמעט כל מלפפון חם אחר. זו לא הטענה הכי רלוונטית, אם האתרים האלה היו עולים על השיטה האולטימטיבית לסקאוטינג כנראה שהם היו עובדים במועדון ולא באתר.

לטעמי העובדה שאתה עוקב ומחכה לו כמה שנים גורמת לך להיות מוטה.
ישנם המון שחקנים ביבשת שעשו משהו בגילאים צעירים, עובדתית מעט מאד מתאימים לרמה של ריאל מדריד. כיוון שברור שעובדתית הסיכוי לרעתו (אם פה הנקודה שאתה לא מסכים עליה - אז אפשר לעצור כאן ולהתדיין על זה), צריך לנהל את הסיכון בחוכמה במקום לקחת החלטות שיקברו לנו את הבחור. סתם לצורך הדיון, נניח שיש 20% סיכוי שהוא יכול להגיע לרמת הרכב קבוצה בוגרת. תוסיף לזה את העובדה שרוב שחקני ההרכב בריאל מדריד הם כאלה שהוכיחו את עצמם קודם ברמה יותר גבוהה מאשר ליגה הולנדית, ואת העובדה שאפילו שחקנים כמו וראן לוקח להם כמה שנים טובות לבסס מקום בהרכב - מה ההחלטה הרציונלית?

העניין עם השווי לא בא להגיד שדיאז שווה פי 2 ממנו, אלא שאפשר למצוא מלא דוגמאות לשחקנים שבעיני מישהו הם פוטנציאל כפי שאודגארד הוא פוטנציאל בעיניך.

טוב. אודגרד השחקן הצעיר עם הPa הכי גבוה בפער באירופה, יש לו כמות מסירות מפתח ודריבלים מטורפת אבל הוא סתם עוד פרוספקט. אני סתם מוטה לגביו.

גם הסיכויים של לוקה יוביץ’ ומיליטאו לא כאלה משהו משהו להכנס להרכב. אז מה? מה האלטרנטיבה, לקנות רק שחקנים מוכחים?

אני מרגיש שאתה ממשיך להחמיץ את הנקודה. אודגרד ילד מוכשר, הספסל שלנו זוועה, ההרכב שלנו זוועה-מגיעה לו הזדמנות בסגל, יש לו מה לתרום. ואם לא אז אין לנו מה להחזיק בו שחקן לא חייב לבוא מהדלת הראשית כדי להצליח, ושחקן לא חייב להיות כוכב מוחלט ולשחק כל משחק בהרכב כדי להיות חשוב. .ברור שהסיכויים לרעתו, כמו רוב השחקנים ששייכים לריאל מדריד.

תגדיר מוכח. זה שאני שחקן חשוב בבטיס עושה אותי למוכח או זה שנתתי עונה של דאבל פיגרס? כי אם ההגדרה השנייה יותר קרובה להגדרה שלך, אין לנו כמעט ושחקנים כאלה. ואם זו ההגדרה הראשונה, אז תסלח לי, זה ששחקן נותן עונה של חמישה שערים בליגה הספרדית לא מרשים אותי יותר מדאבל פיגרס ותלות מוחלטת של הקבוצה בך בהולנד.

וראן הגיע בגיל 17, אודגרד כבר בן 20.
לעומת זאת, בארסה קנו את אומטיטי וארתור בגילאים דומים לשל הנרווגי ושלחו אותם ישר להרכב, ושניהם arguably ברמה של השחקן הטוב ביותר שלנו בעמדה שלהם. בתוך שנתיים מקצועיות אמבפה היה הכוכב של זוכת המונדיאל. יש כל כך הרבה דוגמות לשחקנים שמגיל צעיר השתלבו בקבוצה גדולה.

יאללה, מיצינו. מבין את הטיעון שלך, לא מסכים. עדיף שנפסיק לחזור על עצמנו אחרת נתיש את האוכלוסייה שגרה כאן

הדבר הכי נכון שרשמת עד עכשיו :slight_smile:

יותר מדי הודעות, זה חדש. הפורום חוזר לחיים. השלב הבא זה מפגש קטרגל בו אפגין את כישוריי לעיניכם המשתאות ובמקרה סקאוטר של ריאל יבחין בי ואצא להשאלה.
מכאן ועד שער במשחק חוץ נגד ריאל שיגמור לה את העניין בליגה הדרך קצרה.

למה השאלה? אם תיתן מספרים אז ישר לסגל

זוכרים אותו? את השער הזה אתם בטוח. ג’וליו בפטיסטה הודיע על פרישה מכדורגל. החלוץ הברזילאי הגיע לריאל בקיץ 2005 בתמורה ל-20 מיליון יורו אחרי עונה נהדרת בסביליה, ובחלוף עונה בינונית (כבש תשעה שערים והשתפר בחצי השני) הושאל לארסנל. אצל שוסטר שיחק כקשר מרכזי בגלל הפיזיות שלו וכבש את השער הגדול בקלאסיקו, שער הניצחון בקאמפ נואו.

“הם רצו לקנוס אותי כי נכנסתי לכלוב עם נמר אבל לא עשו זאת. אני זוכר את האליפות עם שוסטר והגול בקלאסיקו. הבקעתי גם נגד בטיס במספרת ובמשחק הפרידה של זידאן. כשהגעתי לריאל היינו כמו נבחרת החלומות+נבחרת ברזיל”, סיכם בפטיסטה שהתרגש גם כשבקהאם ויתר לו על כדור חופשי מול דפורטיבו והוא הבקיע.

איקר הגיע אתמול לעודד מהיציע את פורטו ששיחקה בגמר הגביע הפורטוגלי, ולראשונה היה “מעורב” מאז שלקה בהתקף לב. לאחר שעלתה ליתרון, שחקני הספסל הביאו את החולצה של השוער וחגגו איתה את השער והניחו על כר הדשא. קסיאס פרץ בבכי - מרגש ללא ספק. ההמשך היה קצת פחות טוב עבור פורטו שכזכור נאלצה להסתפק בסגנות במאבק האליפות מול בנפיקה, והפסידה בפנדלים הגמר.

טוב, אז מסתבר שראול בראבו הנהיג רשת של מכירת משחקים והימורים בלתי חוקיים. סחף אחריו את בורחה פרננדס, הקשר האחורי של הגלקטיקוס ודמויות שוליות נוספות בליגות הנמוכות בספרד. לכאורה כמובן.

הייתי אומר שזה מסביר לא מעט הופעות שלו לפני 15 שנה, אבל האמת היא שהוא סתם היה שחקן גרוע.

מלך, בתקופה שלו פה בקבוצה היה השחקן האהוב עליי ביותר בעולם.
מקצוען אמיתי ושחקן גדול, מקווה מאוד שנראה אותו כמאמן מצליח.

אז כל המושאלים הבכירים שלנו סיימו את העונה רשמית לאחר גמר הליגה האירופאית אתמול.
קצת עדכונים לפני שעושים סדר על כל העונה:

מתאו קובאצ’יץ’ (צ’לסי)- קובא מוסיף לארון התארים המכובד מאוד שלו זכייה בליגה האירופאית לאחר 4-1 מצוין של צ’לסי על ארסנל.
מתאו פתח ושיחק 76 דקות, פתח קצת מהוסס אבל בהמשך עזר לצ’לסי להשתלט על האמצע, אומנם לא בלט כהרגלו אבל הוא יכול לסמן וי על משחק טוב שלא השאיר לארסנל הרבה סיכוי. הכוכב הגדול היה המיועד הזאר עם צמד ובישול, נחכה לוולקאם.

אדר מיליטאו (פורטו)- פורטו שהייתה לה עונה טובה, מסיימת אותה באכזבה גדולה כשבשבוע אחד איבדה את האליפות לבנפיקה ולאחר מכן את הגביע לספורטינג.
מיליטאו פתח בגמר בעמדת המגן הימני, ורשם משחק יחסית פושר במושגים שלו. הוא הוחלף בדקה ה-102 בהארכה כהתוצאה הורתה על 2-2 לפני שקבוצתו הפסידה בפנדלים.

מרטין אודגארד (וויטסה ארנהיים)- גם אודגארד מסיים את העונה באכזבה לאחרשוויטסה שלו לא הצליחה להשיג את הכרטיס לליגת האירופאית.
המשחק הראשון במפגש הכפול מול אוטרכט נגמר בתוצאה 1-1 בחוץ, כשמרטין היה מהטובים בקבוצתו כרגיל, התוצאה הטובה לא עזרה כל כך לוויטסה במשחק הגומלין כשאירחו את אוטרכט והפסידו 2-0. למען האמת המשחק לא באמת היה כוחות ואטורכט לא נתנו לוויטסה ומרטין לזוז, אודגארד אומנם ניסע לסייע לקבוצתו אבל לא היה לו באמת עם מי לשחק באותו המשחק.

היחידים שיש להם עוד על מה לשחק הם אלכס פבאס ואלברחו טרחו מאלבסטה שישחקו בפליאוף על העליה ללה ליגה, כאשר אלבסטה במקום השלישי ותיקבע עולה אחת מבין מקומות 3-6 במסגרת פליאוף.

גם רודריגו עדיין נמצא בברזיל ומשתפשף בסנטוס שפתחה את העונה בצורה בינונית, הוא שיחק 90 דקות לא רעות מול אינטרנסיונל במשחק שנגמר ב 0-0.

תשפטו בעצמכם:

https://twitter.com/footballespana_/status/1134777583999082497

וואו, לא נתפס.
לעד ייחרט בזכרוני הצמד מול מאיורקה. תנוח במשכבך בשלום, אגדה.

מזעזע. בסה״כ בן 35, חיים שלמים היו לפניו. יהי זכרו ברוך

עצוב מאוד. שיהיה זכרו ברוך!

צ’אבי אלונסו יאמן את המילואים של ריאל סוסיאד