דיון המושאלים ואקס המדרידיסטאס :: אנדריק מככב בברזיל

אודריוסולה אחד המרימים הטובים שיש תוך כדי ריצה, מה ששלו שלו.

דיווחים שצצים זה עתה כי מרטין אודגארד ישאר בסגל הקבוצה בשנה הבאה. סוסיאדד מאוד רוצים אותו לעונה נוספת אבל זידאן רוצה אותו בסגל.
בעקבות העובדה שאין צפי לרכש הקיץ, ובגלל שהמצב בקישור שלנו לא להיט (4 וחצי שחקנים על 3 וחצי עמדות) אני חושב שזו תוספת ברוכה לסגל.

נחכה לראות אם זה רשמי…

מודריץ’ גם בגיל 40 יקבל עדיפות עליו.
על קרוס אין בכלל מה לדבר.
עדיף לו(ולנו) להישאר עוד שנה בסוסיאדד.
הוא יקבל משמעותית פחות דקות אם יחזור לפני ניקוי אורוות.

קודם כל אני לא ממש מתלהב ממנו, אני לא יודע עד כמה הוא טוב משמעותית ממה שיש לנו. אין לנו מהירות בקישור וגם מספרים. אולם, אנחנו חייבים רענון ואקבל אותו בברכה. השיקול הזה מה טוב עבורו - לפחות מבחינתי לא רלוונטי, אלא אם כן תגיד לי שזה השחקן שאתה הכי אוהב בכדורגל היום. אני רוצה ריאל מדריד עם סגל חזק ועמוק, הפעם באמת. עיין ערך חאמס ומוראטה ב-2016-17, כאשר עבור אחד אולי היה מוטב ללכת ועבור השני לא להגיע. חאמס ובייל הם לא באמת שחקני כדורגל. אגב, מבין כל השמות (ברור שלא נגיע ל-180 מיליון יורו במכירות), לדעתי על איסקו אפשר להרוויח הכי הרבה. הוא עדיין לא פנסיונר לדוגמא.

אם מחזירים אותו, לפחות על הנייר הוא אמור לקבל דקות- אם זה במערך 300 הקשרים שיחזור בהעדר רכש או על המשבצת של איסקו בסגל. אולי זידאן ינסה אותו גם כשחקן בימין(למיטב ידיעתי הוא שיחק שם בתחילת דרכו בהולנד).

בכל מקרה אני לא מתלהב מהרעיון שהוא יישאר בסוסיאדד עוד שנה. אחרי הקורונה הם נתקעו כקבוצה וכתוצאה מכך ההתקדמות של הנוורגי נעצרה. אם אין קבוצה יותר גדולה שמעוניינת בו הייתי מעדיף שיחזור. שידחפו לסוסיאדד את רנייר כפרס ניחומים.

אנחנו יכולים בכזו קלות להפר את ההסכם עם סוסיאדד כדי שיחזור העונה?

אם יש משהו שאני מקווה שנלמד מהמקרה הזה, זה שאין שום היגיון לשלוח מראש שחקן לשנתיים השאלה באותו מועדון, בטח אם אין בהסכם סעיף שמאפשר למועדון להחזיר אותו אחרי עונה.

גם במקרים שבהם השחקן הרשים אבל לדעת המאמן עדיין לא ברמה הנדרשת/יש עומס בעמדה שלו - ממש אין בעיה לחדש את ההשאלה לעונה נוספת או אפילו לשלוח אותו למועדון טוב יותר. תארו לעצמכם מה היה קורה אם קובו היה מושאל לשנתיים ומאיורקה הייתה מסרבת לשחרר אותו.

אמנם בסופו של דבר הכל זה ביזנס ואני לא חושב שהבעלים של סוסיאדד ייפגעו יתר על המידה אם נפר הסכם על שחקן שהוא שלנו, אבל הייתי רוצה שנשמור על קשר חיובי עם המועדונים שאנחנו אמורים “לגנוב” את השחקנים הטובים שלהם, בלי קשר למקרה אודגור.

אין אפשרות להשאיל שחקן ליותר מעונה בספרד. דובר על מן הסכם ג׳נטלימני במסגרתו הם ישאלו אותו שוב העונה.

זה מעלה בעיה אחרת, בהרבה מהקבוצות המאמן יעדיף לתת קרדיט לשחקן ששייך למועדון מאשר שחקן שנמצא רק לעונה.
אני מניח שמרטין לא היה מקבל תפקיד כזה מרכזי אם הוא היה אמור לחזור העונה. עכשיו הם צריכים לחפש מחליף

הכל עניין של סדר עדיפויות - אם המאמן יעדיף לבנות קבוצה יציבה לטווח ארוך או יעדיף שחקן שיענה על צורך מיידי ויעזור להגיע להישגים בטווח קצר וללא עלות/עלות סמלית ביותר. ההשאלות של קובו במאיורקה או אוסקר בלגאנס הן מהסוג השני (רק ששניהם בסוף לא עזרו לקבוצות שלהן להגיע למטרה - להישאר בליגה).

אודגור בסוסיאדד או רגילון בסביליה זה באמת מקרים מורכבים יותר וייתכן שתחת מאמן אחר ובמומנטום לא טוב של הקבוצה הם לא היו משחקים, אבל לדעתי ברוב המקרים מאמנים יעדיפו להתמקד בטווח הקצר, בטח במשחקים חשובים, ולהעמיד את השחקנים שמקצועית מרשימים אותם הכי הרבה.

זה תלוי מקרה.
אפרופו רגילון, בסיום העונה אסקודרו חזר לשחק על חשבונו בחלק מהזמן למרות שהוא שהראשון יובש כמעט בכל שאר העונה. זה כנראה קרה כי הבינו בסיבליה שלא יהיה אפשר להשאיר את רגילון לעוד עונה, למרות שהוא היה אחד השחקנים הטובים שם.

כשהיה לסיבליה על מה לשחק(נוקאאוט הליגה האירופאית) הוא חזר להרכב

עדכון קטן על המושאלים:

• מושאל חדש ראשון לעונה אחרי קובו לויאריאל- מרטין קלדרון ששיחק בעונה שעברה בקאסטייה ויושאל לפאסוס דה פריירה מהליגה הראשונה בפורטוגל. מדובר בקשר מרכזי בן 21 ששיחק 13 משחקים בקאסטייה תחת ראול בעונה שעברה, אחרי עונה נהדרת בחובניל א.
    האמת שהתגעגעתי לימי הסקירות של ראול דה תומאס בפורטוגל המדינה שאני כל כך אוהב.
    והנה שער של הבחור:
  • בהמשך לדיווח של @KB9, רינייר הברזילאי אחד מהשחקנים המסקרנים ביותר שיושאלו בעונה הבאה, קרוב להשאלה מעניינת מאוד לדורטמונד. לפי הדיווחים יש הסכם שקרוב להיסגר הכולל השאלה לשנתיים. לברקוזן, הראשונה עליה החלו דיווחים בגזרתו של רינייר עדיין בתמונה.
  • קופצות רבות יש לסרחיו רגילון שככל הנראה ימכר בסכום נאה לאחת מבין המועמדות הרבות. הדיווחים היום מספרים כי נאפולי הכי קרובה לרכישה של סרחיו ב-23 מליון יורו. בכל מקרה ריאל תשאיר לעצמה זכות רכישה חזרה.
  • גם לבורחה מיוראל יש מחזרות רבות, לפי הדיווחים ההסכם מול לאציו לא צלח ופיורנטינה וולנסיה המועמדות העיקריות לרכוש אותו בסכום שנע סביב 15 מליון יורו. גם כאן ריאל לא תוותר ככל הנראה על סעיף רכישה חזרה.
  • עדכון מעניין בנוגע לאוסקר רודריגז, לאחר שכבר היה בדרך החוצה, דיווחים מספרים כי זידאן ירצה לבחון אותו בפתיחת העונה לפני שיקבל החלטות לגביו. כאמור לאוסקר שרשם עונה נהדרת יש מחזרות רבות, בניהן מילאן, ריאל סוסיאדד, סביליה, בטיס ועוד… אבל בגלל אי הרכש המתוכנן בקיץ הנוכחי, זידאן לא יוותר על אף אופציה להתחזק בחינם.
    זה מה שקרה בפעם האחרונה שאוסקר עשה משחקי קדם עונה עם הקבוצה (מול מנצ’סטר סיטי):
  • מושאל שעוד לא סיים את העונה הוא אלברטו סורו שמנסה להפעיל לליגה הראשונה עם סראגוסה, הוא שיחק 37 דקות בחצי גמר הפליאוף מול אלצ’ה, המשחק נגמר ב0-0 ונחכה לגומלין כדי לראות מי תעפיל לגמר. בכל מקרה נראה כי סיכוי גבוה שסורו ימשיך במדי סראגוסה עונה נוספת, אם זה בליגה או בסגונדה.
  • גם הסיפור עם סבאיוס עוד לא ברור, גם לגביו החלו דיווחים כי זידאן שוקל להשאיר אותו בסגל לעונה הבאה, אני בספק שזה יקרה ואני מאמין כי ימכר.

אוסקר ורגילון זומנו לסגל הנבחרת לקראת ליגת האומות, יפה!
אסנסיו חוזר לראשונה מאז הפציעה (ראמוס וקרבחאל כמובן בפנים בנוהל)

סגל צעיר ומרגש של לואיס אנריקה. בולטים בהעדרם אויבו הותיק ג’ורדי אלבה, וכן סאול.

תודה ללואיס אנריקה שמעלה את הערך של רגילון ואוסקר בעוד איזה 3 מליון יורו.

איסקו לא נספר כבר גם בנבחרת ספרד. הייתי מעדיף שהיינו מוכרים אותו הקיץ. לצערי אני לא חושב שקבוצות עומדות בתור כדי לקנות אותו.

אני מאוד מקווה שאודגור יהיה לפניו בסדר העדיפויות של זידאן ולא יתייבש על הספסל.

סרחיו רגילון סיים את עונת ההשאלה הנפלאה שלו בסביליה עם תואר הליגה האירופית אחרי 2:3 על אינטר ותמונה מרגשת. 90 דקות בטוחות נוספות מצידו. מגבלות הקורונה וכו’, לכן בת זוגו ומשפחתו לא היו יכולים להיות במגרש - לאחר מכן הוא התקשר אליהם בשיחת וועידה ומירר בבכי. עד לגומלין בשלב 1/16 הגמר הוא בכלל לא שיחק במפעל ומאז לא זז מההרכב. כזכור, כבש נגד רומא ובישל נגד יונייטד. 38 הופעות בהן תרם שלושה שערים ו-5 בישולים| מחמאות גם לז’ולן לופטגי שעבר שנתיים קשות מאוד - הפיטורים מספרד, הכישלון בריאל, ההשפלות בתקשורת, תחילת דרכו בסביליה הייתה לא פשוטה, ועד הרגע הזה עם הדמעות.

כמו שאמרתי כבר, רגילון אחלה שחקן מעבר לזה שהוא מרגש. אני חושב שלפי המצב הפיזי של מרסלו נותרו לו עוד שנתיים בערך, ולאחר מכן הייתי שמח לראות את רגילון חוזר אלינו למרות שהתקפית הוא לא מדהים. אבל הוא יכול להשתפר. חצי אירופה רודפת אחריו.

היה מעולה בחצי הגמר נגדנו. שרף את אגף שמאל של סביליה, שם חיכה לו המתקל הטוב בפרמייר ליג ארון וואן ביסאקה. משחק ראשון העונה שוואן ביסאקה נוצח על ידי יריב כלשהו, אחרי שעשה את המוות לשחקנים המובילים בליגה. רגילון מאוד הרשים ואפשר לקוות שיעשה את הדבר הנכון ויצטרף ליונייטד.

ברכות לאלברו אורדיוסולה, שבנוסף לטוני קרוס הוא השחקן השני בסגל שיכול להגיד שזכה בטרבל.

לוקה שמצטיין גם באזור הרחבה @Elvis

הילד ענקקקק!
:grin:

https://twitter.com/ChelseaFC/status/1298290796823810049?s=19
הורדה

האקס מתאו קובאצ’יץ’ מסיים עונה מרשימה בצ’לסי ונבחר לשחקן העונה של האוהדים.
אחרי עונת השאלה פושרת קובאצ’יץ’ רושם עונה טובה מאוד והוא מסיים אותה כאחד הקשרים הטובים בפריימרליג.

לא יודע אם יש לאיקר תרד משלו. בכל מקרה, הוא שחזר את התמונה המפורסמת, 30 שנה אחרי

https://www.instagram.com/p/CEcDKGbo35W/?igshid=2pvy2nik57su