טיפים, המלצות, שיתוף, עזרה ::

אהלן חברים,

אני סטודנט בתל אביב, מסיים עוד חודש תקופת מבחנים ומעוניין להתחיל בעבודה שתכניס לי כמה שיותר כסף. עבדתי כבלבוי במלונות והיה שם אחלה שכר אבל מרגיש לי שבתל אביב אפשר לעשות יותר מזה אם לדעת היכן לחפש. אני מדבר על שכר שכמשרה מלאה יגיע לאזור 13-15 אלף וצפונה (לא מחייב שתהיה מלאה). עכשיו השאלה אליכם - אילו משרות אתם מכירים שזה אפשרי להגיע אליהן לסכומים כאלו? בין אם אלו מסעדות מצליחות או ג’ובים אחרים שמגיעים לרף הכספי הזה - אשמח מאוד להמלצות לאן לפנות.

תודה לכם, הלוואי שתרוויח 20 :wink:

מכירות בעיקר. לא יודע ספציפית לגבי ת’'א אבל יודע שבמכירות יש הרבה כסף. בייחוד בחברות הביטוח.

קפוץ לאחד מבתי הקפה בנמל, יש המון עבודה ואחלה כסף.
אם באלך מסעדה רצינית זאת גם אופציה, רק קח בחשבון שאם אתה בא רק לתקופת החופש מהלימודים סביר להניח שעד שתיכנס לעניינים זה לא ישתלם לך.

שאלה: בוואטסאפ כנראה סוג של וירוס, תמונה של איש (נראה אפריקאי) עם מספר לא מוכר וכתוב hello.
כמובן שהתעלמתי, אחרי כמה ימים שוב, הפעם כתוב: תשומת לב בבקשה?
אחרי כמה ימים שוב: hello.
וחוזר חלילה במשך שבועיים.

מה עושים

מספרים שונים? אם לא, אפשר פשוט לחסום…

אבל אז זה אומר שאני צריך לשמור את הפרטים קודם, לא? אולי ברגע שאשמור זה יכניס עוד וירוס… כרגע פשוט מוחק את זה

לא, אין צורך לשמור את הפרטים. אתה נכנס לחלון השיחה, לוחץ על 3 הנקודות -> More ואז Block.

אולי זו תמונה של הלקוח של עורך הדין הניגרי שרוצה לבקש תרומה מכובדת ונאה בפייפל ללקוח שלו. כמובן שאם תהיה באיזור בורקינה פאסו/טוגו/מאלי, הכסף יוחזר עד 2035. :wink:

אהלן,

יש לי סוזוקי סוויפט 2013 ידנית.
בדגם זה יש חיבור USB אבל אין אוקס, ועל מנת להנות מדיבורית וממוזיקה (יש לי ספוטיפיי, ואחרי שביטלתי את המנוי לאפל מיוזיק הבנתי שה-USB עובד רק עם אפל מיוזיק בתור מוזיקה התחלתית, ולאחר שזה התחיל לפעול אני יכול לעבור לכל אפליקצייה אחרת כמו ספוטיפיי או יוטיוב) אני חייב חיבור AUX.

דיברתי עם מקומות שונים וכל מה שהם ניסו לעשות זה לדחוף לי מערכת מולטימדיה שהזולה בהן תעלה בערך 800 שקלים (והמגע בטח בינוני במקרה הטוב, כך שאם כבר צריך ללכת על אחת משוכללת יותר של פיוניר או משהו שתעלה 1500+). אני יודע שיש אפשרות לחבר למערכת שלי אוקס אם מוציאים אותה, אך לא הצלחתי למצוא את המתאם המתאים להכניס שם. בכל המקומות אמרו לי שאין להם את האביזר המתאים.

מכירים מקום שיש בו? שעושה את העבודה?
אני גר בחיפה אז דברים באיזור יעזרו.
אם לא, מכירים את האביזר המתאים להזמנה באינטרנט? אזמין את זה ואתקין בעצמי/אקח למישהו שרק יתקין לי.

מישהו שלמד משפטים ויוכל לעזור לי בבחירת מוסד לימודים?

לא למדתי משפטים, אבל אני חושב שנתון חשוב הוא אחוז הבוגרים שעוברים את בחינת לשכת עורכי הדין. בנתון הזה העברית ותל אביב מובילות בעקביות אם אני לא טועה.

כן זה דבר די גלוי לעין, הסיבה היא שהם בד"כ לוקחים את האנשים עם הממוצעים הכי גבוהים ונורא קשה להתקבל לשם. אני רוצה לדעת על עוד מוסדות שיאפשרו לי גם לימודי ערב. בגלל זה אני שואל ואני אחרי בדיקה יחסית מקיפה.

זה לא רק זה. לא כולם גאונים בפקולטה למשפטים בעברית או בתל אביב. פשוט אין מה להשוות את רמת הלימודים ואת הדרישות האקדמיות בין 2 האוניברסיטאות האלו לבין המכללות. בעוד המכללות מחפשות רק להעביר כמה שיותר סטודנטים שמגיעים עם חלום להיות עורכי דין, האוניברסיטאות שומרות על היוקרה שלהן ורמת הלימודים שם גבוהה שבעתיים. אחרי 3 שנים של קייטנה, בוגרי המכללות (רובן) מגיעים למבחן הלשכה בלי יכולת אמיתית לעבור אותו. בוגרי האוניברסיטאות נאלצו לעבוד קשה במהלך השנים האלו, ולכן כ-80 אחוז עוברים.

מלבד זאת, לימודים באוניברסיטה מסייעים משמעותית למצוא עבודה בסיום התואר. כידוע, בישראל יש יותר עורכי דין מבני אדם, והמספר רק גדל עם השנים. מציאת התמחות ועבודה בהמשך יהיו קלות יותר עם האוניברסיטה העברית ברזומה. זה לא חד משמעי ולא אומר שתישאר מובטל אחרת, אבל זה מקל.
אבל, אין אפשרות ללימודי ערב בתואר ראשון. התואר די תובעני כאמור ודורש התמקדות די מלאה בלימודים. אפשרי בהחלט לעבוד במשרה חלקית, יום-יומיים בשבוע בבוקר או כמה ערבים, אבל לא מעבר.

אם אתה בכל זאת הולך על מכללה, לבינתחומי יש את התכנית הנחשבת ביותר למיטב ידיעתי. הלימודים יקרים כמובן, ואני לא יודע אם הם מציעים לימודי ערב. אונו ושערי משפט לא ברות השוואה מבחינה אקדמית. שוב, זה לא אומר שלא תמצא עבודה, אבל תלוי בך מה יותר חשוב לך כרגע.

ואיך בר אילן?

גם, אבל כנראה שבעיקר העובדה שמלכתחילה מגיעים לשם אנשים עם ציוני בגרות/פסיכומטרי גבוהים יותר

אני לא מכיר אף אחד שלמד משפטים בבר אילן, או אפילו מישהו שמכיר מישהו, כך שאני לא רוצה להגיד סתם. בשאר המקומות שציינתי כן.

יש את המכללה למנהל שיש בה לימודי ערב אם כי אני לא יודע על משפטים ספציפית.
אני לא יודע איך היא בשוק בענייני משפטים, בכלכלה הם די חזקים.

מישהו יודע איך לבטל נעילה של lg g7 החדש?
קניתי חדש, חתמתי עם טביעת אצבע, ביקשו גם קוד. אח"כ אחרי שהתקנתי הכל עשה עידכון מכשיר, איתחל וביקש קוד. טוען שזה לא הקוד הנכון והמכשיר נעול. איזה תיסכול.
מה עושים

נשמע ש-Factory Reset זה הפתרון.

תודה הצלת אותי.