טיפים, המלצות, שיתוף, עזרה ::

מחפש לטלויזיה חבילת אינטרנט (40-100 מגה)+ערוצי ספורט בסיסיים (וואן לליגה ספרדית, ערוצי 5 לאלופות). ראיתי כל מיני חברות שונות וחבילות משונות. יש המלצות על חברה מסויימת, עם חבילה מינימלית שמכילה את הנ"ל? או, המלצות שליליות?

(שתי חברות חברות שתפסו לי את העין- פרטנר טיוי וסטינג טיוי)

תודה

פרטנר TV ו-Sting TV הן באמת הכי זולות שתמצא כרגע עבור ערוצי ספורט. אם זה כל מה שמעניין אותך (ולא למשל נטפליקס), לך על סטינג. תקבל עכשיו גם חצי שנה מתנה את ערוצי ספורט 5.

כיצד אני יכול למנוע הופעה של סרטוני\מודעות תעמולה בצדדים של הדפדפן??. אני גולש בכרום .

Ad blocker לא פותר לך את הבעיה הזאת?

אני משתמש בadblockולא יודע איך נראות אפילו פרסומות.

==מה זה Ad blocker

חפש בגוגל… לא אמור להיות מסובך. תלחץ התקן וזהו.

Gmail

איך אני גורם לכך שכשאני נכנס לחשבון ג’ימייל שלי ממחשבים שהם לא המחשב הראשי שלי, ברגע שאני סוגר את החלון הוא לא יחזור ישר לחשבון אלא ידרוש סיסמא כדי להיכנס לשם שוב?

כרגע כל זמן שלא לחצתי לצאת מהחשבון, ברגע שלוחצים Gmail הוא פשוט מיידית נכנס לחשבון דואר שלי מה שאומר שאם אני שוכח לצאת הוא פשוט נשאר פתוח לציבור הרחב.

אודה לעזרתכם :pray:

כנס מ incognito

בתפריט של גוגל יש אפשרות להיכנס במצב אורח.

היי חברים וחג שמח!

אשמח לעזרה קטנה באקסל בבקשה:

יש לי קובץ נתונים בו רושמים נתוני שעות של עובדים, אני רוצה לבדוק כמה אחוזים כל אחד מהם עבד ממשרה מלאה.
משרה מלאה = 182 שעות.
אפשר לחלק כמות שעות של כל אחד מהם ב182.

עד כה פשוט.

הסיבוך מתחיל בזה שבקובץ הנתונים השעות רשומות בצורה הבאה:

image

לא זו אף זו, כשאני מסתכל בשורת הנוסחא אני מגלה את הדבר הבא:

image

משמע כמות השעות לא רשומה כמספר אלא כתאריך בכלל, בצורה שטרם ראיתי שרושמים באקסל.

בגלל זה כשאני מחלק את הדבר הזה ב182 יוצא לי 0:58 דקות, במקום ה97% שזה אמור לצאת. עזרה מישהו??? סופר צריך את זה.

מאיפה אתה דולה את המידע הזה? זה נראה כמו שיוצא בצורה CORRUPTED או לא מותאמת לאקסל. כלומר, אתה לוקח מידע ממקום אחד וכשאתה מדביק את זה לאקסל זה כותב את זה בצורה שצריך לערוך את זה לפרמטרים איתם המידע יראה בצורה יותר מותאמת לזמן.

זה קורה לי כשאני שולף מידע מDB ב- SQL, ואז שאני מעתיק את זה לאקסל, פרמטרים של זמן יוצאים לי בצורה ודמה לתמונה הראשונה. תסמן את כל הטור של פרמטר הזמן אותו אתה רוצה לערוך ובדרופ דאון הזה:‏‏לכידה

תלחץ על MORE NUMBER FORMATS ותקבל את התפריט הבא:

בקטגוריה של הTIME אתה תקבל כמה אופציות של תצוגה של זמן, ואתה יכול לבחור לפי הפרמטרים שאתה יודע שהם ממלאים, או מה שנוח לך (זמן לפי AM PM, כולל תאריך וכ’ו) ואולי תראה את הכל בתצוגה יותר נוחה, או לפחות לפי אחת שאתה יכול לחשב.

תגיד לי אם זה עזר לך, אם לא אשמח שתסביר קצת יותר את התהליך של דליית המידע.

יא גבר, תודה רבה על התשובה המפורטת!

המידע מתרגיל ששלחה לי חברה אליה אני מתמיין והגיע כבר בצורה הזו.

את הFormat Cells אני מכיר כמובן, ובינתיים זה בדיוק מה שמצאתי. הדרך היחידה לחשב את המידע הזה (היחידה שמצאתי כמובן) הוא להפוך אותו ליחידות כשכל יחידה אחת שווה 24 שעות. כך 30 שעות יצאו 1.2 ומשהו, משרה מלאה זה קצת מעל 7 וחצי יחידות וככה הסתדרתי. אולי טיפה עקום אבל עושה את העבודה.

ממש ממש תודה!

היי, פונה לחוכמת ההמונים לאחר שגיגוליי נכשלו.

בשלושה חודשים האחרונים יש לי בעיה בפייסבוק שבאופן יומ-יומי נרשמים תחת החשבון שלי כ-5-15 לייקים ומעקבים שלכאורה ביצעתי אחרי עמודים ואנשים רנדומליים ברשת (אם לא ברור: לא עשיתי כלום). ניסיתי קצת לחפש באינטרנט פתרונות והבנתי שהבעיה בדרך כלל היא שיש הרשאות לתוספים ואפליקציות לחשבון שלי ואחד מהם מבצע בי את זממו.

אז הלכתי והורדתי לאט לאט תוספים (בדפדפן) ואפליקציות (בפייסבוק) בחיפושיי אחר האפליקציה הסוררת, אך לא הועילו חכמים, הבעיה עדיין ממשיכה. זה הגיע למצב שאני עכשיו עם 0 אפליקציות מחוברות לפייסבוק ו-0 תוספים, ועדיין אני מחלק לייקים על ימין ועל שמאל.

יש רעיונות?

קצת מובן מאליו אבל בכל זאת. שינית את הסיסמה? אולי למישהו יש אותה.

והמישהו הזה נכנס אלי כל יום ומחלק לייקים חופשי?

בכל אופן - יש גם תיעוד התחברויות בפייסבוק, ואני לא רואה שם שום פעילות חשודה…

בדקת את התוספים שבכל המכשירים שבבעלותך?
זה לא נושא שאני מבין בו, סתם השערה שעלתה לי

יאפ, לא עוזר

טוב, אז אולי כמו שחלקכם שם לב, נעדרתי מהפורום פה לכמה שבועות. הסיבה לכך היא ביקור אצל אחותנו הגדולה - ארצות הברית של אמריקה.

אז זה לא בדיוק טיפים והמלצות, ויותר פריקת עצבים, והתלבטתי האם לכתוב פה או בת’רד הקפיטריה של נדב, אבל בסוף החלטתי לא לזהם את הדבר הבאמת יפה שהולך שם.

אז ככה, ההתרשמות שלי מהאחות הגדולה והנערצת שלנו:

א. כבישים.

מילא הקטע הזה של לפנות ימינה באור אדום, בלי אי תנועה ובלי כלום. לזה עוד הכינו אותי מראש. אבל מה הקטע הזה שכשיש לי אור ירוק בפנייה שמאלה, אז יש גם אור ירוק לאלה שבאים ישר מולי?? הדרך היחידה להתגבר על הדבר הזה, זה להיות יותר ישראלי מישראלי, לנצל שנייה של חוסר ריכוז כשלאלה ממול בדיוק מתחלף לירוק, ולפנות על הפרצוף שלהם ושהם יחכו בינתיים. וראיתי - זאת גם הדרך של המקומיים לעשות את זה.

בנוסף - מה הקטע הזה של צמתים עם שלטי עצור מכל הכיוונים? ואז צריך להתחיל לחשב מי הגיע ראשון לצומת ולמי יש זכות קדימה עכשיו. בואו נשים מכונה וכל אחד ייקח מספר וזהו.

אה, ועוד משהו - אחלה שאתם נותנים לאחרים להשתלב בנתיב שלכם והכול. מאוד נחמד מצידכם, באמת. אבל לפני שאתם מחליטים להעלים נתיב מהכביש, אפשר איזו התרעה מראש? שלט, תמרור, משהו? בכל זאת הרגע נסעתי פה.

אגב, כל הקטע הזה של הנחמדות והאדיבות האמריקאית בכבישים, בניגוד לישראלים הלא מתורבתים, עובד יופי כל עוד יש להם מיילים על גביי מיילים של כבישים פנויים וזורמים. אבל ברגע שמגיעים לעיר, או שסתם יש פקק מזדמן בכביש המהיר, הם יודעים יפה מאוד להיות עצבניים ולחתוך כמו אחרון הישראלים.

ב. כסף.

סבבה והכול שאתם שונאים מיסים, ושהמיתוס המכונן של המדינה שלכם זה מלחמת עצמאות שפרצה בגלל מיסים, אבל בחייאת תשימו את המחיר המלא של המוצר ליד המוצר. אני מכיר את הדבר הזה מראש, ובכל זאת כל פעם מחדש אני לא מבין איך זה חוקי. למה לא? אולי גם תיתנו לי בנפרד את המס הכנסה, הארנונה של העסק ושלכם בבית, והמס שבח שעשיתם על האוטו שמכרתם בשנה שעברה…

ואם כבר כסף - אולי תיפטרו כבר מהמטבע הבלתי שמיש הזה של פני, שכל מה שאפשר לקנות בו זה גרסה שחוקה יותר של עצמו? כל הארנק שלך מתמלא בחרא הזה, ואז אתה מגלה שיש לך את הסכום הבלתי רגיל של 42 אגורות בכיס. אתה ערוך לכבוש את אמריקה.

ג. סגירות אקראיות.

בזמנו נהגתי להתעצבן שלפעמים דברים נסגרים פה בארץ בצורה אקראית, בלי הודעה מוקדמת - קווי אוטובוס, כבישים, חנויות - ושאין חיה כזאת במדינה מתוקנת.
לא עוד.
ארה"ב הביאה את זה לרמה אחרת. לא רק נתיבים בכביש שנסגרים זמנית ובאופן אקראי ללא סיבה נראית לעין, אלא גם מיצגים שלמים במוזיאונים שנפתחים ונסגרים לסירוגין באקראי, עד כדי מוזיאונים שלמים, כשהתירוץ הקבוע - “due to covid”.
השיא היה סגירה מוחלטת של השדרה החמישית בניו-יורק, בשביל מצעד מטופש, גם שעות אחרי שהמצעד עבר כבר. אתה הולך את כל הבלוק עד לשדרה החמישית, רוצה לחצות (ברגל!) כדי להגיע לחנות שממול - וחסום. עכשיו לך תחזור את כל הבלוק ותלך בחזרה ברחוב אחר, ותקווה שהוא לא יהיה חסום. יום פורטו ריקו. ישר מתוך סיינפלד.

ד. קורונה.

אם קורונה לא הייתה קיימת, האמריקאים היו צריכים להמציא אותה. פשוט תירוץ מושלם מבחינתם לכל מה שהם לא רוצים לעשות, אבל לגבות ממך את אותו כסף. המסעדה של המלון סגורה “due to covid”. חצי מוזיאון/פארק סגור “due to covid”. החנות נפתחת היום רק ב-11 “due to covid”. אין צ’ק-אין פנים-אל-פנים, ומבחינתנו תיחנק בניסיון למצוא מישהו שיעזור לך “due to covid”. אני לא אתפלא אם זאת גם תהיה הסיבה הדיפלומטית הרשמית לזה שאמריקה לא באה לעזור לאוקראינה במלחמה.

אגב, מילה של רצינות לסוף - אני שומע הרבה על זה ש"כדאי ללכת לראות את אירופה הקלאסית לפני שהיא נעלמת סופית". אבל אני חייב להגיד שדווקא ארה"ב הרגישה לי כמו מדינה בקריסה. כמות ההזויים וההומלסים בכל פינת רחוב - ולא רק בניו-יורק. וושינגטון, פילדלפיה, בוסטון, קונטיקט - פשוט בכל מקום. הדברים שארגונס מביא לנו לפה רחוקים מלהיות איזוטריים שם, ברמה שאני מתפלא שלא רואים אפילו יותר מזה בטלוויזיה. בתור גבר סטרייט עם משפחה “נורמטיבית”, אתה מרגיש החריג שם. אני מקבל את כולם והכול, אבל קצת עצוב לראות את כל ערכי המערב הישנים נמחקים בצורה כזאת.

למישהו יש ניסיון בעריכת וידאו להתייעצות? אני רוצה לראות אם אני מצליח להפוך את התכנים שלי ליותר קלים לעיכול דרך עריכת וידאו.