טיפים, המלצות, שיתוף, עזרה ::

שאלה,

האתר של הצפייה שלי בכל הספורט שאני אוהב לא נפתח לי. ניקיתי קוקיות עדיין לא אוהב אותי.

מישהו?

אולי הוא פשוט ירד מהאוויר?

עובד בדפדפן אחר ובמחשב השני בכרום. ניקיתי היסטוריה גם לא עובד… אחפור על זה כשיהיה לי זמן

לא יודע אם זה המקום המתאים אבל האם מישהו מכיר אתר/אפליקציה למשחק ניחושים בין חברים? לקראת ליגת האלופות הבאה עלינו לטובה רצינו להתחיל ליגה בין חברים של ניחושים. תודה

בהיעדר אפשרויות אחרות, יש את האפליקציה של UEFA GAMING, שבתוכה יש את ה-predictor (וגם את הפנטזי) -

מצאתי בינתיים משהו שנקרא euro champ שנותן את הכל על פניו אבל ממשק קצת מיושן. יש אפשרות להזמין חברים וליצור ליגות ומשחקי ליגת האלופות מעודכנים שם. אגב אם רוצים ליגת טוטאל פוטבול אני בפנים :slight_smile:

מקפיץ את הדיון כי לא ראיתי ת׳רד אחר רלוונטי : איפה הכי כדאי לאכול סטייק וואגיו במסעדה בארץ?

אני אחלק את התשובה שלי לשניים:

1. דבר ראשון אם אתה מתכוון לוואגיו היפני האיכותי המדובר בכל בעולם אין כזה דבר בארץ, הוואגיו היפני מחולק ל-5 סוגים של A1 עד A5 כשה-5 הוא הכי איכותי שיש והוא מיוצר רק ביפן ולא מורשה לצאת מתחומי המדינה היפנית, הוואגיו האחרים כמו A2 או A3 נמצאים במסעדות בכירות בעולם וגם זה אחרי שאותה מדינה עברה תקן גידול מיוחד המאפשר את אותו גידול של אותו זן פרות הנקרא וואגיו.

בארץ אין את התקנים האלה ולכן אין וואגיו יפני בשום צורה.
מה כן יש? וואגיו אוסטרלי, יש אפילו חוות גידול בארץ (לא רבות אבל יש).
הוואגיו האוסטרלי הוא בשר טעים למדי גם כן אבל הוא לא האליטה היפנית ומי שמספר ומוכר שיש לו אותו במסעדה או בקצביה פשוט משקר בעיניים, לא כל קיצוב ועישון יפה הוא וואגיו יפני מהסיבה הפשוטה שהוא פשוט אסור להכנסה או גידול בארץ בשום צורה.

1. יש מסעדות בשר טובות בארץ ואיכותיות, לא יודע להגיד אם כולן מגישות וואגיו אוסטרלי אבל אם תהיה יותר ספציפי על איזור מסויים יכול להמליץ על מסעדות בשר טובות ותאמין לי עשיתי מחקר :wink:

לא יודע… ואגיו… פילה… אוכל של בנות. בשר צריך טעם של בשר.

למה אין תקנים בארץ? ואני רוצה רק יפני, מוכן לנסוע לכל מקום בארץ.

אין כזה, מוזמן גם לקרוא פה, זה אומנם מ-2019 אבל תקף גם לכיום

שמע לי, טוס ליפן. שווה את הבשר, שווה את הדגים (לקחת לי זמן לאכול בארץ סושי, לא חשבתי שתיפול עליי הפלצנות הזאת), היא לא כזאת יקרה, הטיסות נפתחו מחדש ואם בכללי הקטע הקולינרי מעניין אותך זה אחד ה-לוקיישנים.

בשביל מה יש את הת’רד של נבחרת ארגנטינה?

יפן בכללי מעניינת אותי מאז ומעולם. אבל לא יודע אם אטוס לשם רק בגלל וואגיו. חשבתי פשוט משהו בארץ.

לא רציתי להעליב אותם :stuck_out_tongue_winking_eye:. מבחינתם זה בשר בברילוצ׳ה ובחוות בדרום (תענוג האמת).

הייתי ביפן 3 פעמים מטעם העבודה, לקחו אותי למסעדות בכל מני רמות, כולל מעולות וגם אכלתי וואגיו.
לא יודע איזו רמה הווגיו הזה היה, רק זוכר שהארוחה עלתה 200 דולר לאדם. סטייק הכי טוב שאכלתי בחיי.
אם זה טיול קולינרי, יפן זה הרבה הרבה יותר מסושי וואגיו. אני לא יכול לתאר את העושר הקולינרי שם. בנוסף, בכל איזור יש מטבח שונה.

מחפשים עובדים? :sweat_smile::wink:

טוב, יש איזה שמועה שהפורום מוציא משלחת ליפן. איפה נרשמים?

*בכיף משלם 200 על ארוחה כזאת. אבל כן מעוד בירורים עולה שאין וואגיו בארץ.

שקט אתה! יש קדימות לאוהדי ברצלונה.

בחלק הברסאי לפחות לא מצליחים להוציא משלחת למקדונלדס לראות משחק ביחד, ואתה רוצה יפן?

יאללה מסי, ניקו המלך, די לפרז והמזוודות, ניצחנו 5-0 אבל איפה הדרך איפה? כשלון אחד גדול.

תופס?

ניקו מלך ללא קשר לברצלונה. זה משהו גלובלי ועל זמני. ולכן - לא, לא מספיק טוב.