ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

לא הבנת גב.
גם עכשיו יש לברצלונה כסף לקנות שחקנים יקרים ולשלם משכורת, למרות החוב. כמו שבן אדם עם חוב של מיליון שקל לבנק בגלל משכנתא יכול לקנות רכב חדש.
אבל עכשיו פתאום אסור להוציא כסף כי יש חוב. החוב היה גם ב 2018 כשניימאר נמכר, רק קטן יותר.
על זה התלונן לפורטה ואחרים.
בנוסף החוקים משתנים כל יום, במיוחד לגבי המינופים. בארסה היחידה שמכרה מינופים, אז יש דעה לגיטימית שכל השינויים האלה מוכוונים נגד ברצלונה.

קורא את כל הדיון - רושם הערות לאורך הכל, מצטט, כותב… מה לא.

ואז דימיטרי מסכם את הכל :roll_eyes:

תודה, באמת שניסיתי להבין מה כל כך הזוי בהתנהלות וזו התשובה שחיפשתי.
אם מדובר בחוקים שרק הופיעו ולא היו בעבר שהם כלפי המינופים אז אני יכול להבין. עד כה זה היה נשמע כאילו אלה חוקים שהיו שם כל הזמן.

כהדיוט, מהו מינוף בהקשר זה?

levers, שהתרגום המקובל הוא “מינופים” .
מכירה של הכנסות עתידיות מזכויות השידור . נכון לעכשיו, נמכרו 25% מזכויות השידור של הליגה למשך 25 שנים הבאות.
49% מבארסה סטודיוס.
49% מ BLM, היחידה שמוכרת מרצ’מדייז , אחראית על החנויות, ועוד.
אולי שכחתי עוד משהו.
לא שמעתי עדיין על מכירה עתידית של הכנסות מהאיצטדיון, אבל גם את זה אפשר להוסיף לרשימה. בטיס שקלו את זה ברצינות.

בגדול, מכירה של הכנסות עתידיות תמורת סכום מסוים בהווה.

אחד הפוסטים אוחד לנושא קיים: הסופרליג:: החייאה?

כמה דברים מהראיון האחרון של לפורטה.

• החוזים של גאבי, אראוחו ובאלדה לא עברו אצל לה ליגה בגלל מגבלות הפייר פליי, ובארסה תצטרך לחזור לזה בקיץ. החידוש של באלדה כמעט סגור.
  • המצב הכלכלי מזכיר לו את 2003. גם אז הוא הגיע כשהכל היה על הפנים , עבד קשה ובלהבלהבלה
  • תזרים מזומנים סודר, אבל עדיין יש בעיה עם גובה המשכורות.
  • לא צפויות החתתמות בינואר
  • דמבלה לא למכירה, רוצים לחדש לו (החוזה הנוכחי עד 2024)
  • פרנקי וטר שטאגן לא למכירה.
  • יש שחקנים שעוזבים וזה יעזור להוריד את השכר. אבל ישבו עם בוסקטס בקיץ כי רוצים שימשיך (דמיטרי - בשכר הרבה יותר נמוך אני מניח)
  • כדי להגיע לכלל 1:1 בהחתמות, צריך לייצר 26M. הגעה לגמר הליגה האירופית תכניס 21M, והיתר יכול להגיע ממשחקי ידידות.
  • בארסה דחתה הצעה של 320M עבור 49% של BLM. לטענת לפורטה, בגלל שהכל תחת שליטה ובארסה לא צריכה למכור עוד מינופים.
  • בשנה הבאה בארסה תקבל 93M פחות הכנסות בגלל המעבר למונטז’ואיק.
  • לא נשלם 80M עבור ברנארדו סילבה.
  • הסופרליג תהיה תחרות פתוחה. לפורטה רוצה תחרות אירופאית שתתחרה בפרמייר ליג. אבל האנגליות יכולות להצטרף אם הן רוצות. הוא שולח קריצה לאופ"א ומזמין אותם להשתתף בהקמת הסופרליג (כן, בטח). כרגע מכוונים ל 2025.

אני עדיין זוכר שניסו להתוכח איתי פה מי הדליף את החוזה של מסי לתקשורת… היה אחד פה שחשב שזה לאפורטה שהדליף…

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1613448504847761409

קראתי קצת על זה עכשיו, יש שם ציטוטים מתכתובות בווטסאפ, די הזוי.
ברטומיאו הגיש עירעור שהוא לא שותף להדלפה, הכל נעשה על ידי פונטי וגראו.
בציטוטי ווטסאפ יש ממש קללות נגד מסי ופיקה, וגם ירידות על בוסקטס. על מסי נכתב שבזמן הקורונה כשכולם התבקשו להוריד בשכר, הוא דרש מהמועדון לא לגעת בשכר שלו ושל סוארז.
הזוי הסיפור. בטח יהיה דוקו בנטפליקס בשנה הבאה.

כן זה וואלה ספורט אבל תרגום חופשי למי שמועניין

זה הסיכום של הדברים, אבל אני מבין שפונטי גם “מאשר” (ביחס לקבוצת אנשים שאני לא יודע כמה אפשר לסמוך על המילה שלהם, בלשון המעטה) שכל ההחתמות והארכות החוזים עברו דרך מסי (כנראה שהוא לא התכוון לכולם כולם, אבל די בטוח שהכוונה היא לאלבה, סוארס, וחברים אחרים). גם זהות השחקנים, וגם המחירים וכו’. חוץ מזה, שהוא כן “מרשה” להפחית בשכר של השחקנים שהם לא הוא וחבריו.
יפה.

אבל הוא גם מאשר שכל ההדלפה הזו היא כדי לגרום ללחץ קהל נגד מסי ושות’ כדי שיצמצמו בשכר (או פשוט ילכו, במקרה של בוסקטס). סה"כ התנהגות למופת.

ברתומאו ושות’ הם קבוצה של נבלות שקצרה היריעה מלהרחיב על פועלם הנוראי, אבל תרבות השכונה במועדון היא לא לגמרי רק עליהם ובאשמתם הבלעדית.

המועדון אולי הרשה, במודע ולא במודע, לשחקנים לצבור מעמד וחוצפה ברמות לא הגיוניות, אבל השחקנים גם היו צריכים לקחת את זה ב-2 ידיים.

זה רק מראה כמה עבודה הייתה, יש, ועוד תהיה להנהלה הנוכחית, ושאין פתרונות קסם ושאי אפשר לשנות 10 שנים נוראיות במכה. גם לא בשנתיים.

באופן מוזר ביותר יש הסתכלות נוספת על הסיפור הזה.
ברטומיאו הוא הבחור הטוב פה, הוא כותב לפונטי “די, די, תפסיק” או משהו כזה. כאילו לפלף, אבל לא מרושע.
וגם ברטומיאו היה זה שלא נתן למסי ללכת אחרי הבורופקס.
אמנם בכותרות היום רשום ברטומיאו והבכירים של ברצלונה, אבל בכתבות עצמן לברטומיאו יש תפקיד שולי. הוא לא קילל, לא הוביל וגם מערער רשמית על המעורבות שלו בהדלפות. הוא נתן לסגנים שלו להשתולל וזה אומר שהוא מנהל גרוע, משהו שכבר ידענו.
מדהים גם שהנבל פה הוא ראש המחלקה המשפטית. זה שהיה אחראי על סעיפים הזוים בחוזה של גריזמן, מענק הנאמנות של ניימאר, וכו’.

אשכרה בארסה אחראית על 3 מתוך 7 העברות היקרות בהיסטוריה רק בעשור האחרון והרבה מזה בגלל העברה שבמקום הראשון

איזה כסף לפח

ברטומיאו, לא בארסה.
הסכומים לא מדויקים. אני זוכר ששילמנו על קוטיניו 160M.
135 זה בלי המשתנים ששילמנו.
על גריזמן שילמנו 120M סעיף שחרור, ועוד 15M כדי שאתלטיקו ישתקו על זה שניהלנו איתו מע"מ כשהיה אסור.
דמבלה 140M זה לדעתי נכון, וכולל את כל המשתנים.
לקחו את זה מטראנספרמארקט ושם מופיע ששילמנו על ניימר 88M. לדעתי עם כל הקנסות ותשלומים מתחת לשולחן זה כבר מזמן עבר את ה 100.

@dmitrys

דעתך? להתחיל לפתח תקוות או לא?

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1623609501046788096

אני באמת מקווה שגם הנאיבים של פורום שהיו פה בהתחלה של כל הסיפור, מבינים היום, במיוחד בגלל טבאס למה הסופר ליג זה כמו אויר לנשימה בשבילנו. או שהם מעדיפים להמשיך ולטמון את הראש בחול כמו בת יענה טובה ולפנטז על רומנטיקה מזויפת שאין בינה ובין המציאות כלום, ובנתיים לתת לטבאס ולאופ"א למצוץ לנו את הדם והנשמה!

מה שאני לא מבין בסיפור פה, מה יובה קשורה. אין שם אפילו הנהלה מתפקדת אם אני לא טועה…

אם הליגה הזאת פתוחה שירוצו בכל הכוח. לא אוהב את הרעיון של ליגה סגורה.

יובה קשורה כי היא עמוק בחרא וצריכה כסף. זה זמן מושלם לקחת מועדון בעל שם כמו יובה בתקופה כלכלית מזעזעת כדי לרתום אותם לסופרליג.

מי זו חובה? :slight_smile:
ברור שאני מבין את האינטרס שלה, אבל אני לא מבין במצב שלה מה היא יכולה לעזור פה. היא עסוקה יותר בלשרוד בליגה עכשיו…

שאלה מי הן אותן 60-80 קבוצות ומי מהם באמת מוכן לוותר על הכסף של אופ"א בשביל דבר חדש.
חייבים את יובנטוס וכל מועדון גדול אחר כדי למשוך כסף ומשקיעים. אחרת זה יהפוך לליגה ספרדית מספר 2, רק שבמקום חטאפה תהיה שם קרמונזה, מילוול או ריימס. זה לא יהיה כלכלי.
ההודעה הזאת לא עושה אותי יותר אופטימי ולא יותר פסימי.
הכדורגל האיטלקי בצרות צרורות בגלל החובות, חלק גדול מקבוצות ספרדיות גם. בגרמניה לדעתי זה לא המצב. לגרמניות הייתה התנגדות עקרונית נגד ליגה סגורה, אולי עכשיו מנסים למשוך את הגרמניות. לעשות סופרליג של כל היבשת שתתחרה בסופרליג של אנגליה.

התגובה הגיעה מהר

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1623679492538466304

תגובה מצויינת!
מתנהל בימים אלה תיק נגד אופא שמטרתו לקבוע האם הם מתנהלים שמונופול.
טאבס האדיוט רק נותן להם עוד חומר להרשעה.