ההנהלה של בארסה: צ'אבי כבר כן עד 2025

אני חושב שמתישהוא אנחנו נצטרך לדבר על העתיד ופחות להתעסק בברתומאו.

אני בפורום הישן הבאתי כתב אישום נגד רוסל וברתומאו של אחד בשם לוקאס רשנדה. אוהד ותיק מברזיל של ברצלונה.

כל מי שקרא את ה"כתב אישום" הזה הבטן שלו מתהפכת מכעס ושינאה. וזה היה עד הבחירות האחרונות… מאז עוד נוספו סעיפים. לצערי הפורום הישן נפל והאתר שלו גם. חבל שאני לא יכול להביא את זה שוב.

את הפשעים של הההנהלה הנוכחית והנזק העצום שנגרם למועדון מהתנהלות שלהם אי אפשר יהיה למזער או לשכוח.
חבורה של פושעים. אני מאחל לברתומאו רק רע לו ולמנטור האיום והנורא שלו , רוסל.

דבר נוסף , כתבתי את זה בעבר, הנשיא הבא לא רק צריך אלא חייב להטיל סנקציות כבדות מאוד על מונדו דפורטיבו. אי אפשר לתת להם לצאת מזה נקיים. הם שותפים לפשע. סנטי נולה בעיני הוא עבריין. בעיני הוא גרוע מברתומאו.

שבארסה מניה היו טובים:

https://www.barcamania.co.il/ואלה-האישומים/

קריאת חובה.

הבושה, קרויף מחזיר את כרטיס המועדון אחרי שרוסל רמז שהוא תאב בצע.

איפושהו אחרי ענייני ניימאר ותחילת ואלוורדה, ארנסטו רצה את איניגו מרטינז. קצת זיהוי מוקדם של מצב ההגנה שלנו.
אם אני לא טועה, גם המחיר היה בסדר גמור (באיזור ה-30).

מה הוא קיבל באותה עונה? קוטיניו, אחרי מרדף של חצי שנה שבו ליברפול התערבו בינם לבין עצמם עד כמה אפשר להעלות את המחיר לשחקן שלא מתאים לברצלונה. וניצחו.

archive.org

תמיד אפשר לחזור לארכיוני ארכיונים.

מזל טוב לאוהדי בארסה! מקווה שזה יוביל לשיפור ברמת הליגה שהפכה לפח בסופו של דבר.
מתי תורו של בנזמה?

יש לכם אפשרות לפתוח נגדו תהליך של אי אמון? ויניסיוס רץ עם העט לחתום.

אפרופו חולצות. ספונסר, פסים לרוחב ומשבצות.

בהמשך לשאלה של דור, ומתוך בארסה מאניה -

“כמה חמור המצב הכלכלי של בארסה? לפי ההערכות היום, אם לא יגיעו עם השחקנים להסכם על קיצוץ עד ה-5 בנובמבר, אף אחד לא יקבל שכר בינואר. אין כסף בקופה”.

יש מצב שזה יחייב עזיבה של פיקה, בוסקטס, קוטיניו ו/או דמבלה ו/או גריזמן, אלבה, ואולי אפילו מסי. קיצוץ במשכורות זה פתרון זמני בלבד.

בסוף כל עניין המשכורות הוא זה שיחייב מהפך בסגל.

אם רק שחקן עם משכורת של 100 מליון היה מבקש לעזוב בקיץ…

יקחו עוד הלואה מגולדן סאקס… what can possibly go wrong

אחרי כל זה עוד מסדרים לפדרי מונית על חשבון הברון.
שילמד מאלבה - עד גיל 40 ביקש טרמפ מאבא.

אותי זה הביך שאף אחד מהמיליונרים שלנו בקבוצה לא טרח להציע לו טראמפ. במיוחד הפאקינג קפטנים שלנו.

נ.ב ההרגשה שלי וזה רק הרגשה, שאם פויול או איניסטה היו בקבוצה הוא לא היה חוזר הביתה עם מונית…

בגדול הלוואה יכולה להיות עדיפה.
להפטר כרגע במחיר הפסד לא בהכרח עדיף מלחכות לסוף עונה ולמכור ביותר כסף.
המצב גרוע, אבל מה היה אפשר לעשות אחרת זה לא העניין אלא מה לעשות עכשיו.
אופציה א: לשלם קנס על התרת חוזה (לא יודע אם חוקי ואפשרי)
אופציה ב: לשחרר בינואר בלחץ היסטרי וכל קבוצה תעקוץ אתכם במחיר.
אופציה ג: הלוואה ולחכות לקיץ ובצורה מסודרת לסדר את ההוצאות ולמכור שחקנים לא רצויים עם משכורת מנופחת.

בכל אופן, קיצוץ משכורות מצד השחקנים יקל עליכם מאוד.

היות והידיעה מופיע בבארסהמניה, אבל אין זכר במארקה למשל, הייתי לוקח אותה בערבון מאוד מוגבל.

האמת שברתומאו במסיבת עיתונאים שהוא התפטר אמר שאם לא היה קיצוץ בשכר זה יכול לסכן את העתיד של המועדון (מילים שלו לא שלי)

מארקה…? זה נאמר בכל התקשורת בברצלונה מתחילת החודש. הם כבר הודיעו לשחקנים שהדרך היחידה להוציא כסף בינואר תהיה לסכם על קיצוץ של קרוב ל-200 מיליון כי אין מאיפה לשלם (ואיימו שאם לא אז יכפו את זה באופן חד צדדי). אתה כנראה לא מבין עד כמה המצב חמור.

https://twitter.com/marta_ramon/status/1322294433287688193?s=21

מי שעדיין לא מבין עד כמה המצב חמור ועד לאן ברתומאו הביא אותנו.או יותר נכון ריסק אותנו, הלילה הזה דיוח rac1

ברצלונה יושבת עם העורכי דין של השחקנים ומסבירה להם שחיבים קיצוץ של 190 מיליון אירו לפחות עד החמישה בנובמבר אם לא תושג הסכמה, בתחילת שנה הבאה ברצלונה תוכרז כפושטת רגל.

https://twitter.com/Barca_Buzz/status/1322296275266621443

נ.ב אפשר להבין יותר למה ברתומאו נאחז בקרנות המזבח בצורה כל כל פתטית.

חמממ
הייתי מצפה שאפשרות ריאלית של פשיטת רגל של מועדון בסדר גודל של ברצלונה, היה תופס את כל הידיעות הראשיות של כל העיתונים, בטח עיתוני ספורט בספרד.
לכן הייתי סקפטי כשמשה הביא משהו מבארסהמניה.
עכשיו ראיתי את הידיעה הזאת ב RAC1 ואני מתחיל לקלוט.

קצת השלמה לידיעות שמשה ועידן הביאו - אכן מדובר ב 190 מיליון שצריך לחתוך עד ה 5 לנובמבר.
בנוסף, מדברים על קיצוץ של 30% בשכר של השחקנים, וגם על בונוס שמסי אמור לקבל אם הוא לא מחדש את החוזה עד ינואר. לא מצאתי מידע באיזה סכום מדובר, אבל כנראה לא מבוטל.
חלק מהשחקנים, כמו פיקה, כבר הסכימו לקיצוץ זמני בשכרם תמורת הערכת חוזה או העלאת שכר בעתיד.
אני מניח שמסי לא יעשה יותר מדי בעיות. כבר לא מדובר בהנהלה השנואה אלא במועדון שהוא אוהב. אחריו יילכו רוב השחקנים.

הדבר הראשון שהנהלה הזמנית צריכה לעשות זה למנות בורר חיצוני ולבדוק אי סדרים. כמו כן, בארץ במצב כזה גם עושים “צו עיקוב” יציאה. אני מתכון שימנעו מברתומאו וחברי הנהלה אפשרות לעזוב את ספרד. או יותר נכון לברוח מספרד.

המצב הוא קשה. ואני מצטער , אני מתקשה ל"שכוח" משתמשים מסוימים שקראו לנו קוטרים, מפונקים “אוהדי ברצלונה ידועים בתור מגזימנים” מעניין אם הם יתנצלו ויודו בטעות שלהם.

נ.ב דימטרי אני לא הבאתי שום דבר מבארסהמניה. אני לא ביקרתי בדף שלהם כבר כמה חודשים טובים.

נ.ב 2 בחלומות הכי גרועים שלי לא האמנתי שברתומאו ורוסל יביאו אותנו למצב שקרוב לפשיטת רגל. אפילו אני לא יכולתי להבין עד כמה הם פושעים.

עד לפני שנה, או אפילו כמה חודשים, אם הייתי כותב שאנחנו עלולים להיות במצב של פשיטת רגל היו כותבים לי שאני משוגע…

משה - יש לך מנהג להתלונן על אוהדי ריאל שהגנו על ההנהלה/לא הסכימו איתכם לגבי חלק מהביקורות עליה, ובו זמנית להזמין אותם לכתוב את אותן ההודעות שאתה לא אוהב בכל הודעה שניה. תבחר צד.

אם אתה רוצה תשובה רצינית ולא “התנצלות” צריך גישה אחרת.

אני לא אכליל ואומר שמדובר בכל אוהדי ריאל, אבל כן היו לנו דיונים חוסרים ונשנים על האם מדובר על ההנהלה הכי גרועה איי פעם, ולא פעם נטען שאנחנו לוקחים דברים לא בפרופורציה.

לא יודע אם אפשר להגיד שכבר בגדול מתרחש הץכמעט התסריט הגרוע ביותר של קבוצה בסדר גודל הזה, כשהשחקן והסמל הכי גדול בקבוצה רצה לעזוב, שהקבוצה על סף פשיטת רגל ושברמה המקצועית אנחנו בירידה מתמדת. יכול להיות שהגענו בדיוק לפני נקודת האל חזור, וזה קורה עם המון מזל עם ההתפטרות של ברטומאו.

כרגע אני בעיקר מלא תקווה שהשחקנים יתיישרו עם צרכי המועדון, הואיל ומעורר האנטגוניזם עזב, ושנסיים את סאגת הבחירות כמה שיותר מהר במטרה להציל את הספינה כמה שיותר מהר. חייבים יציבות כלכלית כרגע, ובניגוד לדבריו של פונט, כל עוד הקורונה ממשיכה בשלה, אני לא רואה דרך חוץ מהלוואת ענק בה אנחנו מתאפסים על עצמנו על לכדי “פרוייקט תחרותי” לזכייה באלופות".