ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

השאלה אם לאפורטה צודק…

נראה שהליגה תאשר את זה ותחשוב כמו ההנהלה של ברצלונה.

עוד ראיון של לפורטה
מה שצד את עיניי:

1. מתחנף למסי לחזור בקיץ הבא.
  2. אומר שהשחקנים החדשים אמורים להיות רשומים , אבל עם לה ליגה אף פעם אי אפשר לדעת.
  3. רוצה שפרנקי יישאר, גם פרנקי רוצה להישאר, אבל יש מבנה שכר חדש וכולם צריכים להתאים את עצמם. לא רק פרנקי. מזכיר במפורש את דמבלה ואת ראפיניה שהסכימו לזה.
  4. העונה הגענו ל 1B הכנסות ו 124 מיליון רווח. (דמיטרי - אני מקווה שהוא כולל רק את המינוף הראשון ולא את השני, שנמכר ביולי אחרי שהספרים לעונה הקודמת נסגרו. המינוף הראשון היה 270 מיליון, מה שאומר שמפעילות כדורגל בארסה הכניסה לפחות 730 מיליון, שזה יפה מאוד, אבל הפסידה בסביבות 150M בכל זאת)

יאללה.
image
זה אמור להספיק להרשמה של כולם.

לא ברור למה גם ספורט וגם MD אומרים שיש עוד 24.99% למכור. האישור על 49.99% שעבר באסיפת הסוסיוס היה עבור BLM , לא עבור הסטודיוס.
אבל זה לא כל כך חשוב.

זה סגור?

גרארד רומארו נרדם בעמידה… :joy: :joy: :joy:

רק לי זה נשמע כמו המאה מיליון שנאלצנו להחזיר לגולדמן זקס?

אתה אומר ניסינו שיטת מצליח ולא הצליח?

זה לאפורטה אומר ממה שאני מבין. לדעתי את האישור על מכירת barca studios לאפורטה קיבל באסיפה הלפני אחרונה לא?

עכשיו זה רשמי, וכן, הם קיבלו אישור באסיפה באוקטובר, לא האחרונה.

טוב זה ההוכחה שברתומאו הוא לא רק גנב ומושחת אלא גם מטומטם. הוא באמת חשב שיש סכום שהוא יכול לשחד פקיד של קטאר סליחה אופ"א בשביל שיפתחו בחקירה נגד פסז (וסיטי)?

https://twitter.com/cityreport_/status/1554766674108317696

יש לי שני דברים להגיד על זה.

1. למה צריך לשחד פקידים באופ"א כדי שיעשו את העבודה שלהם?
  2. באותה כתבה ש"חושפת" את ניסיון השוחד, העיתון שאל את אופ"א האם הייתה חקירה פנימית בנושא, והתשובה הייתה UEFA said the organisation “is unaware of any such meeting or request”.

בקיצור, נראה שזאת שטות מוחלטת, אפילו שזה היה בתקופה של ברטומיאו.

יש דיווחים על חלוקי דעות בין לה ליגה לבארסה לגבי סכום המינופים.
בארסה קיבלה 517 מיליון על זכויות השידור, אבל דיווחה על 667 מיליון בהתחשב בעליה עתידית.
לה ליגה לא מקבלת את ה 667 מיליון אלא רק 517 מיליון. הרי זה מה שבארסה קיבלה בתאכלס.
כשהתפרסמו הסכומים לפני חודש, תהיתי מה זה הסכום העליון , הרי בארסה קיבלה את הסכום התחתון.
לפי אותם הדיווחים, 517 לא יספיק לרשום את כל השחקנים. או שצריך עזיבות, או שיצטרכו למכור עוד 25% מבארסה סטודיוס תמורת 100 מיליון.

אז למעשה ברצלונה תצטרך להפעיל עוד 25 אחוז שזה חצי מבארסה סטודיו. לפי מה שהבנתי יש כבר למועדון את זה מוכן למקרה חירום.

הם מ-מש-כ-נים
הם מ-מש-כ-נים
הם מ-מש-כ-נים

לא ייאמן ושלא יהיה ספק אלמלא השופינג לא היינו צריכים למשכן כל כך הרבה. מייקס יו ואנדר אם זה הכרחי… האם לא עדיף לבנות משהו טוב פשוט לאט יותר?

אנחנו זורקים כל כך הרבה ביצים על הסל של צ’אבי שאם שופטים לפי חצי השנה האחרונה בכלל לא בטוח שזה נכון… זה כאילו אנחנו מנסים להסתיר כל אוזלת יד שעלולה לצוץ… מביאים את כריסטינסן, נבהלים ומגבים בקונדה. משאירים את טמבלה, נבהלים ומגבים בראפיניה.

אני לא רוצה להיות כמו מילאן ליאור. אני סומך על לאפורטה ולדעתי הוא עושה נכון, מי ישמע מה כבר אתה מאבד. שימשכן מה שצריך ויבנה לי קבוצה תחרותית-אם לא צ’אבי אז מאמן אחר יהנה מהם. יש פה חומר שחקנים מעולה, ושאפו גדול ללאפורטה.

מה ז"א מה אתה מאבד? אתה מאבד הכנסות ל-25 שנים בשביל שנה אחת… למה לא לפעול יותר בהדרגה ובזהירות? את 25% מזכויות השידור לא תקבל עד 2047. זה 40 מיליון כל שנה. אני מבין את הנסיון לקצץ במשכורות, אני מבין שצריך לחדש ברכש אבל למה ההגזמה הזו?

גם נמאס מהשקרים כל הזמן… מזיינים לנו ת’שכל שה500 מיליון הם בעצם 650 מיליון עד שמגיעים לרגע האמת. פתאום אנחנו מגלים בדיעבד ש90% ממושכנים לגולדמן זקס ואז צריך פתאום למכור עוד מנוף כדי להשלים את החסר.

מהרגע שנבחר לאפורטה לא מפסיק לשקר.

כן, גם אני הבנתי שיש את זה מוכן, רק צריך ללחוץ על הכפתור.
בינתיים ייתנו לעורכי דין ורואי חשבון לנסות לשכנע את עמיתיהם מלה ליגה, ואולי במקביל ימכרו שחקנים. פוץ’ כבר עזב רשמית, נטו כנראה היום, מחכים שממפיס יעזוב בקרוב. אולי בסוף יגיעו להסכם גם בלי מינוף נוסף.

90% זה ערבות, לא משכון. כמו שאתה צריך להביא ערבים כדי לשכור דירה, אבל הכסף לא יוצא מהכיס שלהם.
לפורטה לא אמור להוציא כל פרט ופרט של כל חוזה החוצה. לי למשל לא משנה במה הוא השתמש בתור ערבות, כל עוד הוא יכול להחזיר את ההלוואה עצמה.

זה משנה לך אם הוא אומר שעל עסקה מסויימת תקבל 300 מיליון ואז אתה מגלה שבעצם כדי לקבל את ה-300 אתה צריך להחזיר 100. מה שגורם לך למכור עוד מנוף.

מנקודת מבט כזאת כן, זה משנה לי.
אבל לא משנה לי אם הוא היה לוקח 100 מיליון פחות מגולדמן זקס מלהתחילה.
לפורטה לא שיקר בעניין הזה, אלא לא אמר את הפרט הזה של ערבות. מבחינתי זה נסלח.

דימה הבנאדם מגיע לאסיפה בה הסוסיוס נדרשים לוותר על המון דברים והוא נותן להם את ההרגשה שההסכמה שלהם היא בעיקר לטובת המשא ומתן מול הקונות. שלא באמת יפעילו את כל המנופים ושהוא פשוט זקוק ליכולת תמרון. חודש אחר כך מצטיירת תמונה אחרת לגמרי. האם הסוסיוס ידעו שכשהם מסכימים למכור 25% מזכויות השידור הם ייאלצו לשלם 100 מיליון שתפוסים בערבות? האם הם באמת חשבו שלאפורטה ימכור את כל המנופים? האם הם חשבו שמכירת המנופים היא על מנת להציל את בארסה מפשיטת רגל או שהם ידעו שזה בשביל לקנות את לבנדובסקי וקונדה?

אין לנו את הנתונים אבל אני הייתי רוצה לדעת איזה חלק ממכירת המנופים היה בשביל להביא את לבנדובסקי. כמה שנות שידור משכנו לטובת שחקן בן 34?

הם הסכימו לוותר על הכבוד העצמי, על טוהר כפיים ועל קבוצה תחרותית בתקופת ברתומיאו. נראה לך שכמה אחוזים מנכסים זו הבעיה שלהם?