ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

סתם מחשבה שלי, בעונת 22/23 לבה יקבל לפי הכתבה 20 מיליון יורו, דווח בכל המקורות על 18 מיליון ברוטו ללבה, בונוסים על טראבל - 2 מיליון לפי הדיווח = 20.
אז הסכומים ככל הנראה כן כוללים בונוסים.

העיתונאים באופן כללי אוהבים לשחק עם שערי מטבע (הצגת סכום בפאונד או יורו משנה המון), לפעמים מכניסים בונוסים ולפעמים לא, הכל תלוי אג’נדה.

בנוגע לשכר העולה בהדרגה פר שנה, צריך לבדוק כמה זה נטו לשחקן וכמה זה בונוסים תלויי דקות ותוצאות.
לדעתי כולנו רוצים שכל השחקנים יקבלו את כל הבונוסים תלויי תוצאות שלהם גם אם זה אומר שכל שחקן יקבל 15 מיליון בשנה.

כל הסכומים הם ביורואים, כתוב במפורש בגוף הכתבה.
גם אם 32 מיליון זה כולל בונוסים, אני לא מבין איך הוא יכול להגיע לזה אם לפורטה עמד במילה שלו שאף שחקן לא ירוויח יותר מ 20 ברוטו לעונה. 12 מיליון בונוסים?

קאדנה סר נחשבים אמינים?

תלוי את מי אתה שואל.
על ידי הם נחשבים אמינים.

שאלה שצריך לשאול זה למי יש אינטרס להדליף. ברור שאין ללאפורטה וגם לצד של לבנדובסקי אין פה שום אינטרס. אז או ההתאחדות הספרדית ואז אני כבר יודע שיש להם אינטרס לשחק עם המספרים למעלה או איזה גורם rouge בברצלונה .

מתחילים לפדות את התמורה על ההשקעה בקיץ…

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1569037406497562624/photo/1

ממוצע של 82.5 אלף צופים.

זה תוספת של הרבה כסף. כמה עשרות מיליונים לשנה.
בדקתי, האיצטדיונים באנגליה בגרמניה ו 2 הגדולים באיטליה מפוצצים בכמעט 100% נוכחות. אין להם לאן להשתפר. לבארסה יש לאן לגדול עוד.
בטראנספרמארקט יש מידע לכל ליגה לכל עונה, כולל הקיבולת של איצטדיונים, די מעניין.

אני דואג , זה לא התפקיד של אלמיני?

https://twitter.com/FCBarcelona_cat/status/1570724875181883398

בארסה פרסמה את התוצאות הפיננסיות של העונה הקודמת וגם תחזית לעונה הנוכחית.
22\21 ההכנסות היו 1017 מיליון יורו ורווח היה 98 מיליון.
23\22 התחזית להכנסות של 1255M ורווח של 274M.

אין פרטים, מה מי מו, אז אני מרשה לעצמי לתת פרשנות.

1. חישוב זריז מביא אותי להוצאות של 919M ב 22\21 והוצאות של 981M ב 23\22.
    ההוצאות גם ככה אסטרונומיות, והן עוד גודלות?

2. כולנו זוכרים את המינופים. הראשון, ה 10% של זכויות השידור נכנס בתקציב של 22\21, והיתר בתקציב של 23\22.
    הראשון היה על סך 267M, או לפחות ככה מחשבים בבארסה. תאכלס נכנס לקופת המועדון 207M.
    אז בלי המינוף הראשון, בארסה הייתה מפסידה 110M ב 22\21. כלומר אנחנו עדיין מפסידים כסף מפעילות שותפת, והרבה. וזה למרות שחתכנו שחקנים הכי יקרים שלנו, מסי וגריזמן, ואחרים צמצמו, דחו , הושאלו או פרסו.
    מאוד מאכזב.

3. שלושת המינופים שנכנסו בתקציב של 22\23 הניבו ביחד 510M. אם הרווח המתוכנן הוא 274M, אז מפעילות שותפת בארסה מתכננת להפסיד 236M.
    זה הפסד עצום. וזה קורה למרות הסכם ספונסר חדש עם ספוטיפיי ולמרות הכפלת הצופים באיצטדיון.
    וגם הפסד של 481M ב 19\20 היה כל כך גדול כי לפורטה ייחס לעונה ההיא כל הוצאה אפשרית כדי לצאת יותר טוב בעונות שאחרי. זה לא נראה ככה.
    חלק ניכר מההפסד של 236M אפשר להסביר בקניות שחקנים הקיץ. 153M למועדונים ועוד 15-20 מיליון עמלות סוכנים.
    עדיין הפסד גדול של כמה עשרות מיליונים מפעילות שותפת.
    גם בעונת 21\22 מתוך 110M הפסד , 70M הלכו על קניית פראן טורס ואמרסון.

איך שאני לא מסתכל על זה, מבחינה פיננסית 23\22 נראת יותר גרוע מ 22\21 , שגם היא הייתה גרוע.

1. השוותי את התוצאות של 22\21 מול התחזית שנתנו לפני שנה.
    תכננו הכנסות של 765M, בפועל בלי המינופים יצא 810M.
    תוכננו הוצאות של 784M, בפועל יצא 919M.
    תוכנן הפסד קטן של 19M, בפועל בלי המינוף יצא הפסד של 109M. פי 6 מהמתוכנן.

ONE טוענים שיש הסכם חסות חדש עם חברה ישראלית.

בושה! הטבעונות הורסת את כדור הארץ

יש לך מזל שאתה לא מכיר את גיסתי…

אני לא חושב שזה קשור לאמירה הספציפית של ליאור - המזל שיש לו שהוא לא מכיר אותה :joy:

מהניסיון שלי טבעונים זה עם מסוכן, הם משלימים חלבון מלאכול לאנשים אחרים את הראש…

בהמשך להודעה הקודמת בנושאים פיננסיים, אדוארד רומיאו מציג היום לסוסיוס את התוצאות של השנה הקודמת והתחזית לעונה הנוכחית.
הוא לא סותר את מה שפורסם קודם, אבל מוסיף עוד פרטים.

1. increase in the wage bill for this season, from 518 to 656 million euros, an increase of 27%
    אני מוסיף - 518M משכורות זה מטורף, אבל ל 656 כבר אין לי מילה בעברית. insane . כל המינופים שמכרנו ל 25 שנה זה בערך משכורות של שנה אחת.

2. אומר שהמשכורות ירדו ב 10% בהשוואה לשנה קודמת.
    כלומר חלק לא קטן זה משכורות דחויות משנים קודמות.

3. מסביר מדוע יש פער בין הסכום שבארסה מכירה כהכנסה ממכירת זכויות שידור לבין הסכום שבארסה קיבלה בפועל. לבארסה יש זכות לקנות את זכויות השידור בחזרה, לכן הפער.
    אני מוסיף - אפשר להניח שכל שנה שבארסה לא תבצע את זה, היא תקבל סכום מסוים קטן נוסף.

4. בלי המינופים, היינו מפסידים 106M בשנה שעברה ו 210 השנה.
    אני רק אזכיר ששנה לפני כן היו הפסדים של 481M.

5. אומר שהמשכורות יירדו לרמה הדרושה רק ב 25\24.
    אני אוסיף - רמז עבה לשכר של הקפטנים. הוא אמר “הקפטנים ושחקנים אחרים” .

6. לא תהיה בעיה עם השכר של מסי אם הוא ירצה לחזור.

לינק

ספורט מספר לנו מדוע בסוף צ’אבי נבחר להחליף את קומאן ולא פירלו.
לפורטה ראה בפירלו את רייקארד החדש ולא התרשם מחוסר ניסיון שלו. הוא כינס את 4 קפטנים פלוס 3 שחקנים נוספים בעלי השפעה בחדר ההלבשה (לא כתבו מי) כדי להגיד להם שהוא חושב למנות את פירלו. השחקנים התנגדו, ורצו את צ’אבי. לפורטה הקשיב להם, אמר שיחשוב מחדש, ובסוף מינה את צ’אבי.

זה ספורט.

אבל אם במקרה המאוד נדיר שהם אומרים אמת זה מאוד מדאיג. לחשוב שפירלו הוא ריקארד החדש זה לחלום באספמיה. אבל זה ספורט אז אני לא מאמין למילה שלהם.

הפרקליטות חזרה בה מכל ההאשמות נגד ניימאר, ברטומיאו ורוסיי. הם אפילו לא יעמדו למשפט.
רק DIS יעמוד למשפט. זאת סוכנות ששלטה על חלק מהכרטיס של ניימאר בעת המכירה שלו לבארסה.
אין caso Neymar2 .

בארסה תרוויח מליגת האלופות השנה כ 70 מיליון יורו. ראיתי כל מני סכומים של 20 או 30 מיליון בעיתונים, זה בולשיט.
הסכום לא סופי כי זה תלוי כמה רחוק ריאל תגיע , ולא כולל את ההכנסות האפשריות מהליגה האירופית.

כפי שניתן לראות, החלק העיקרי הוא 34M של מקדם אופ"א. המקדם מחושב לפי כמות הנקודות שהקבוצות צברו במפעלים האירופיים ב 10 שנים אחרונות, והסכום נקבע לפי המיקום היחסי של הקבוצה. לפני העונה הזאת בארסה הייתה במקום 3.
הנקודות שנלקחות בחשבון עבור המקדם הן מכל המפעלים האירופיים, כך שבארסה יכולה לשפר את הניקוד שלה אם תגיעה רחוק בליגה האירופית.

אז שוקה תחתונה ההדחה לא כל-כך נוראית במונחים כלכליים?