ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

אחרי היורו לא היו לנו פראן, אובה, פאטי, ראפיניה ולבנדובסקי.

לא שאז הוא היה ברמה של ברצלונה, אבל גם לא היו מחליפים אחרים שהם כן.

ועם זאת, מסכים שעדיף היה למכור אותו אז. הוא לא שיחק בכל העונה הקודמת ככה או ככה.

לפורטה נכנס לתפקיד לפני היורו. היורו היה בקיץ שעבר, לפורטה התחיל בפברואר או במרץ, אני לא זוכר.

פאטי היה פצוע, וגם דמבלה, אבל הם היו צפוים לחזור. פאטי גם חזר בספטמבר ואז נפצע שוב, אבל את זה אי אפשר היה לדעת בקיץ.
היה לנו את אדאמה, לוק דה יונג, ממפיס, קוטיניו, יוסוף דמיר ופאטי ודמבלה שהיו אמורים לחזור. בנוסף אבדה וזוטגלה שבסופו של דבר גם שיחקו. אני לא סופר את גאבי כי בקיץ הקודם אף אחד לא שמע עליו.
לפני שאתה צוחק על דמיר , אדאמה וקוטיניו, המעמד שלהם היה יותר גבוה משל ברייטוויט. דמיר היה המסי הבא, אדאמה החיזוק במקום טרינקאו, וקוטיניו גם לא בכושר שחקן יותר טוב מברייטוויט.
זאת הייתה הזדמנות טובה למכור אותו, אבל כנראה בגלל המשכורת הנמוכה ומגבלת השכר החליטו להשאיר אותו.
בדיעבד, זאת טעות. אבל גם אז זאת הייתה טעות. היה סגל רווי בשחקנים בינוניים, היה צריך לשחרר חלק.

אני דווקא זוכר שבריית’וויט הוא זה שלא רצה לעזוב.

אדאמה הגיע בהשאלה בינואר.

צודק, התבלבלתי. זה היה אגוארו במקום אדאמה.

כולם אומרים שהם לא רוצים לעזוב את בארסה. אומטיטי, פרנקי, דסט, אדאמה , קוטיניו. חלקם עזבו, חלקם לא.
אני לא זוכר שניסו למכור את ברייטוויט אקטיבית והוא זה שסירב.

הוא היה מושאל, זה לא שהייתה לו ברירה. ברגע שברצלונה החליטה לא לחדש את ההשאלה/לרכוש אותו, אין לו מה לעשות בנידון. בדיוק כמו לוק דה יונג.
זה מצב שונה לגמרי מהאחרים.

נו פסדר, לא שולל את הטיעון שלי.

שמתם לב שהיו 84 אלף צופים בקאמפ במשחק ליגה מול קבוצה לא מעניינת? ו 81 אלף מול קבוצה קודמת לא כל כך מעניינת?
מדובר ב 2 משחקים מול קבוצות לא מעניינות. הקאמפ יהיה מלא מול קבוצות קצת יותר רציניות.
בשנה שעברה ממוצע בליגה היה 54 אלף צופים.
בדקתי, שיא צופים עונתי היה 79 אלף בעונת 2010\11.
זה נתון מאוד מעודד. לא מצאתי מחיר ממוצע לכרטיס, אבל זה אמור להיות בסביבות 100 יורו. אם יחזיקו ממוצע של כ 80 אלף צופים לכל העונה, זאת תוספת הכנסה של 50 מיליון לעונה, רק ממכירת כרטיסים.
זה בעצם אפילו יותר, האנשים אוכלים , שותים, קונים מזכרות, וכו’.
נתון מעודד מאוד.

גנבת לי את ההודעה. אני עכשיו ינסה שוב לעשות לך טריגר…

אם אנשים עדיין לא מבינים למה לאפורטה היה חייב למכור זכויות ולמכור אפילו נכסים על מנת להכניס דחוף מזומנים בשביל להחזיר את המומנטום ואת ההצלחה אז הם מוזמנים עכשיו להבין את זה.

לא לשכוח שבעונה הקודמת הקורונה עוד הייתה איתנו, לפחות פסיכולוגית. שזה גם אומר הגבלות, וגם שהרבה אנשים לא מיהרו להתקהל יחד עם עוד עשרות אלפי אחרים למשך שעתיים שלוש.

ובכל זאת - אחלה נתונים.

מצאתי נתונים רשמיים של תחילת עונת 2018\19 ושנים קודמות
אפילו בהשוואה לשנים לפני הקורונה, הנתונים מאוד מעודדים.
אני גם לא חושב שקורונה זה ההסבר העיקרי לכמות הצופים בשנה שעברה. זה הציפיות הנמוכות והעדר מסי.
נתונים פר משחק בעונת 2021\22
אפשר לראות שבתחילת העונה אכן היה מספר צופים מאוד נמוך בגלל מגבלות הקורונה. אבל בסיבוב השני אני לא חושב שהיו מגבלות והיו כבר תיירים והכל. עדיין לא הגענו ל 80 אלף צופים במשחק ליגה למעט הקלאסיקו .

הם גם שרים שם… עכשיו רק נשאר לקוות שלא נחזה יותר במה שהיה מול פרנקפורט יותר…

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1565724349918765061

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1565730161676488705

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1565730377221738498

ברצלונה נבדקה, ולא נמצאה אשמה.
סה"כ נבדקו 27 קבוצות, 19 יצאו זכאים ו 8 קיבלו קנסות.
ההודעה המקורית כאן

לפי ספורט, בחוזה החדש של השחקנים, יש סעיף שאם אותם שחקנים לא משתתפים בארועים חברתים שברצלונה עושה יותר משלושה פעמים, אז אפשר לקצץ להם 10 אחוז מהמשכורת. מצאו את הדרך להחזיר את החוב לבנק…

לפי אירועי העבר - רק על דמבלה יעשו מיליונים, וחבל שהשאילו את דסט.

אני חושב שזה יותר קשור להכנסות מאותם אירועים / פרומושן שגדלות כאשר השחקנים משתתפים בהם.

לא רואה איך שחקן לא מגיע לאירועים האלה ומסכן 10% מהשכר שלו.
(בטח אם במקרה השחקן הוא גם אוהד ריאל שכותב פה בפורום ואז אוי ואבוי אם הוא לא יקבל את כל המיליונים שחתמו איתו עליהם. יצטרכו לעשות לו מגבית וכאלה…)

דמבלה בתגובה: “hold my beer”
עוד שנה שברצלונה תחזיר את כל החוב שלה לבנק, בגלל דמבלה לא מפסיק לאחר לאירועים האלו, אני יצייץ את הציוץ הזה שלך וכל כך יצחק ממנו…

ברדיו סר הדליפו את החוזה של לבנדובסקי:

בעונת 22/23 ירוויח 20 מיליון יורו ברוטו.
בעונת 23/24 ירוויח 26 מיליון יורו ברוטו.
בעונת 24/25 ירוויח 32 מיליון יורו ברוטו.
בעונת 25/26 (אופציה), ירוויח 26 מיליון יורו ברוטו.

עונת 25/26 תלויה בהאם ישחק 55% מהמשחקים בעונת 24/25. אם לא, הצדדים יכולים להפרד.

הבונוסים כוללים 600 אלף יורו מענק אליפות עד 2 מיליון יורו לטרבל.

לבנדובסקי יכול גם להחליט לפרוש לאורך החוזה פיצוי - טבעי ומובן.

ברתומיאו סגר את החוזה הזה?

וקצת יותר ברצינות, ואם כבר ברתומיאו - נראה לי סיכוי סביר שהוא זה ש"הדליף" את החוזה הזה. לא נראה לי הגיוני בשום צורה, בטח ביחס לאיך שהדברים התנהלו אצלכם הקיץ ול"היררכיית השכר" החדשה.

במיוחד שלפורטה אמר בפומבי ששום שחקן לא יעבור את ה 10M נטו, ואז פתח חזית מול פרנקי.
אולי לפורטה שיקר במודע, אני לא פוסל את זה בכלל.
אולי קאדנה סר טעו.
אולי הסכומים כוללים את כל הבונוסים האפשריים ובפועל זה פחות.
עד עכשיו פורסם שהוא ירוויח 18 לעונה.

המחשבה הראשונה שלי הייתה שהסכומים מועתקים מבארסהמניה והם לא דייקו, אבל זה מופיע ככה באתר המקורי.