ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

אראוחו הזה הוא לא נקודה. זה בן אדם בשר ודם, אני מקווה (למרות שזה לא נראה ככה בתמונה).

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1626220316430331904

טוב אפשר לשנות את הסטטוס של הפרשיה האחרונה לז"ל

בכל יום לא מעודכנים. או לא רוצים לספר את כל הסיפור.

דסקל?

כן, מי אם לא הוא יקפוץ בהצהרות חד משמעיות…

מצחיק שאם החשדות האלה היו נגד ריאל מדריד שהאצבעות של פיקה היו נושרות מרוב הציוצים.

אם החשדות היו נגד מדריד אז היו מאמינים לחשדות כי זה מתכתב עם המציאות. הגיוני מאוד שבברתומיאו שילם לשופטים. שידפקו את בארסה. כי השופטים תמיד דפקו את בארסה וברתומיאו עשה הכל נגד המועדון. בסוף נגלה שברתומיאו הוא בובה של פלורנטינו וזה שוב מוביל אותנו למסקנה שזו ריאל שקנתה את השופטים ולא אנחנו.

כן אני יתיחס ברצינות לספוקלציה (שלא באמת הואשמנו בה) ששיחדנו שופטים בשנה בה הרננדס הרננדס גנב מאיתנו ניצחון שהיה יכול לתת לנו אליפות באותה שנה במשחק מול בטיס, גם במשחק החוץ מול ויאריאל היו למשל שני פנדלים של 100 אחוז שלא ניתנו לנו. מה אני יגיד לך אם זה “שוחד לשופטים” אז עוד פעם עקצו פה את ברתומאו.

להזכירך זכיתם באותה שנה זכיתם באליפות מרחק של שלוש נקודות.

עכשיו למה זה מגוחך? תכנס לדיוח המקורי ותראה שגם שם אף אחד לא האשים את ברצלונה שהיא “שיחדה” שופטים בשביל שישרקו לטובתה אלא רק ביקשה מאותה חברה לעשות סקר של איזה שופטים נגדה או בעדה ולפי מה שקראתי ברצלונה לא המועדון היחיד שעשה את זה.

לא סתם טבאס נאלץ באותו יום להודיע שאין שום סנקציה נגד ברצלונה. אם היה לו טיפה של יכולת הוא היה יותר משמח לדפוק אותנו.

אני מתפלא שהוא לא סיים את הדיוח “במחקר שנעשה במדינת טיזנלבאו באוניבריסטת זה לא מעניין לי את ה… מצאו שנגיחה זה דבר מסוכן וביבי אשם גם בזה”

image
זה נחמד שאתם מנסים לענות לו ברצינות, אבל גם קצת מיותר
הבנאדם נכנס לפורום ברצלונה ומחרבן לנו על הרצפה, לא שווה התייחסות אפילו

לא מסכים איתך פה. ההתנהלות של ברצלונה בנושא של שופטים נקייה אבל אוהדי מדריד (במיוחד התקשורת במדריד) ובמיוחד מאז עידן מוריניו פשוט כל הזמן מריצים את הספין הזה.

הבעיה שלי שבסוף זה מחלחל אפילו לאוהדי ברצלונה שחושבים שיש בזה משהו (תבדוק את צלסי אף אחד לא מדבר על המשחק הראשון שהשופט גנב אותנו שם לטובת צלסי אלא רק על השני). גם בפורום פה צריך להעמיד אנשים במקומם אם אם הם רומזים לזה. (לא מכון נגד טיטי באופן אישי)

נכון. אם הייתי רואה את ההודעה שלו לפני שליאור ענה עליה הייתי פשוט מוחק אותה.
כנראה שעכשיו כבר עדיף להשאיר אותה יחד עם התגובות של ליאור ושלך…

הדבר היחיד שאפשר לקחת מזה. זה ברתומאו כרגיל אידיוט ומבזבז כספים על שטויות.

ממליץ לכם לשחרר מגישת הקורבן הזאת שהחלטתם לאמץ פה, זה לא בריא לנפש.
בטח כשזה בגלל עקיצות על שיפוט שמגיעות פה מכל כיוון וכל הזמן.
ובטח ובטח שזה דווקא כשטיטי עוקץ את הטרול הגדול מכולם.

אבל כתבתי שזה לא נגד טיטי באופן אישי. מי שמריץ את הספין הזה זה התקושרת במדריד. זה לא קורבן זה המציאות.

סליחה באמת שהפרעתי לך למחוק אני אפצה אותך בטיפקס. להקת טיפקס.

אני מבין שיש לי בעיית זיכרון אבל איך לכל הרוחות אתה זוכר את זה?

אף אחד לא האשים את בארסה בשוחד לשופטים. הבן אדם היה פקיד בהתאחדות שגם לא אחראי על השיבוץ.
ההאשמות היו שהוא הביא מידע על השופטים כדי שבארסה תוכל להתנהג לפי השופט שהוצב.

נראה שאף אחד פה לא קרא את הכתבה המקורית או לפחות על מה היא מדברת. רק כותרת באיזה צהובון או טור של דסקל.

כן דימה זה מה שכתבתי בערך חחח

דרך אגב אופ"א שדדה אותנו השנה במשחקים מול באיירן אינטר ואתמול פנדל של 1000 אחוז של פרד וזה באותה עונה ואף אחד לא דורש חקירה…

ברצלונה שילמה לסקר טיפשי שבדק אם יש שופטים משוחדים נגדה וזה בעונה שאין מחלוקת שהשופטים פגעו לנו במירוץ לאליפות, חקירה עכשיו! אופאלונה!

כל ההבדל.

ליאור

אני יגיד לך יותר מזה, לא רק שאני זוכר את השער החוקי שדאבל הרננדס שדד אותנו במשחק מול בטיס אני גם כמעט בטוח שזה לא היה השערוריה היחידה באותו משחק , היה גם פנדל שלא ניתן לנו אם זיכרוני אינו מטעה אותי.

אתה לא חייב גם להאמין לי. תסתכל בציוצים שהבאתי .

זה לא עניין של אמונה משה. חלילה. אני פשוט לא מבין - יש משהו לא בסדר בזיכרון שלי? אני לא זוכר מי היתה לפני יונייטד ואתה שולף לי פה זכרונות מלפני x שנים ועוד מכמה משחקים באותה עונה…

HBO היו עושים מטעמים מסדרה כזו :heart_eyes:

אהה, והכבוד הבריא לאיכות המקצועית של דסקאל בפורום הזה מחממת את הלב.