ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

הכתבה בעצם אומרת שהדוחות האלה הן שטות אחת גדולה, פיקציה.
זה תמצית הדברים:
The length of Negreira’s arbitration reports is barely 2 or 3 pages . These documents for which Negreira charged more than 430,000 euros per year on average are extremely simple or childish, unprofessional, with poor writing and are also full of misspellings.
אין לי מושג אם הכתבה אמינה או לא.

אני אוסיף עוד שאלה - אם בארסה שילמה לו על דוחות על שופטים, מדוע היא שילמה כל שנה? זה אותם שופטים פחות או יותר שנה אחרי שנה, למה צריך לשלם שוב ושוב?

יש מצב שזה לא שוחד לקבל שופטים נוחים יותר אלא קטע של הלבנת כספים או משהו כזה.

וכמובן יש תמיד את האפשרות הרגילה שזה הטימטום הרגיל של ברתומאו… אי אפשר לפסול שהוא פשוט “שכח” להפסיק לשלם :slight_smile:

בבארסה מאניה הופיעה הידיעה מתוך השער של ׳ספורט׳:
“חבר ההנהלה בבארסה השתמש ב 7 חברות שונות כדי להעביר תשלומים לנגרירה”.

אם זה נכון אז זה לא כי הוזמנו דוחות על שופטים באופן לגיטימי. תשלומים לגיטימיים לא עוברים דרך 7 חברות שונות.

לא יודע אם זה שוחד, הלבנת כספים, עוד אחת מהפעולות המסריחות של הנחש שעלו למועדון בכסף, כל מטרה הזויה אחרת שלא חשבנו עליה, אבל מה שזה לא יהיה זה לא נראה טוב.

אגב, אני לא תומך ב"כל עונש" אם המועדון יימצא אשם.
לא תומך בהורדת ליגה, לא תומך בלקיחת אליפויות ולא בעונשים חמורים באופן כללי. באותן שנים בארסה הייתה עליונה מאוד בזכות מסי בשיא שלו. לא חושב שהיינו צריכים לשחד שופטים או כל דבר אחר.

אני אקבל כל עונש שמתאים לחומרת המעשים. לא כל עונש שמתאים לחשקים של אנשים שרוצים עונש חמור רק כי נעשו מעשים.

קשה לי לכתוב את זה אבל אם תצמיד אותי לקיר, אני יעדיף שזה יהיה עבירה של הלבנת הון או עבירת מס. שם לפחות העונש הוא רק כספי…

כי בכל מקרה זה מושחת ויכתים את השם של המועדון ויגרור סנקציות כלכליות קשות . רק שהעונש יהיה משמעותי פחות מעבירה בתחום של טוהר המידות.

אז למה קשה לך לכתוב את זה?

BREAKING: The Treasury did not see any evidence that Negreira influenced the results in favor of Barcelona. Confirmed by EFE

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1638250388024356886

@diarioas Confirmed also by

אני יחכה שדימטרי המלך יפרשן פה. אבל לפחות מפרשת השוחד לשופטים שזה הכי חמור אני חושב שאפשר להירגע.

ממה שהבנתי , אין להם שום הוכחה לעבירה על טוהר המידות אלא רק עבירות של צוארון לבן של ההנהלה הקודמת. מה שכתבנו פה בהתחלה של הפרשה . מי שיחטוף את העונש זה ברתומאו ורוסל שזה עוד חדשות טובות.

https://twitter.com/ActualiteBarca/status/1634635760258228225

@Raulito-7 בתור עוקב אחר המארקה אפשר לשאול אם יש לזה אישור שם?

תשובה מראוליטו: אולי זה זה: FC Barcelona: Hacienda no pudo acreditar que los pagos a Negreira influyeran en los resultados | Marca

מישהו יכול להגיד לי על מה? על מה צריך להדיח את לאפורטה. גם אם הפרשה היתה נכונה. לאפורטה לא חשוד בה .

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1638270102326878213

Javier Tebas: “The best thing for the Spanish federation to do is to remove Joan Laporta from his position

לדעתי פרשת נגריירה רחוקה מלהסתיים.
בינתיים לא מצאו ראיות שהכסף ששילמו השפיע על שיפוט.
אבל זה לא אומר שלא ניסו להשפיע. מתן שוחד זאת עבירה קשה, גם אם לוקח השוחד לא עשה כלום .
הדיווח גם לא אומר שיפסיקו לחפש ראיות. בינתיים לא מצאו, זה הכל.

לא כיף איתך במסיבות…

אפשר להתעודד מזה. ברור שזה לא סוף הסיפור ויש עוד הרבה נגריירה בירקון. בוא נגיד כך, אחרי שבוע שעבר כבר חשבתי שאנחנו בליגה השלישית עכשיו השתפר מצב הרוח . חחח אני לא מאמין שאני האופטימסט פה. לא מתאים לי.

מספר שאלות על פרשת נגריירה:

1. אם יוכיחו שאכן ניתן שוחד לנגריירה, אבל גם כבר הוכח שברצלונה לא הרוויחה מכך שיפוט אוהד - האם אפשר לתבוע את נגריירה על אי-עמידה בחוזה?
  2. השוחד שניתן לנגריירה (לכאורה) - האם הוא מחושב מתקרת השכר של שנה שעברה, או של שנה הבאה? ואיך זה משפיע על היכולת לרשום את חיל מנזאנו לקבוצה הראשונה בשנה הבאה?
  3. האם הפרשה הזאת נגריירה כבר יותר מידיי זמן?

@madodeley

[Laporta’s friend]: “The club is currently preparing 14 lawsuits against journalists and medias who tried tarnishing the club’s image. These are just the first lawsuits”

הפעם ללכת עד הסוף

תפרסם את זה בפורום השכן.
כדאי להם למחוק חצי דיון על הקלאסיקו.
בעצם כמעט כל קלאסיקו מאז הקדנציה הראשונה של לפורטה.

לא נעים לי, אבל ברצלונה פתחה גם “מלשינון” :joy:

יש כתובת מייל שאם אתה נתקל בכתבה מכפישה אתה יכול לשלוח להם והם יבדקו את זה. זה הזמן לנקום בערוץ הספורט וואן על כל הסבל שהם גרמו לי במיוחד על הגניחות של נימני…

:wink:

די צפוי אופ"א פותחת בחקירה.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1638878730625114112

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1638955531267375104

טבאס לחץ על אופ"א לפתוח בחקירה והוא גם מאיים לפנות לפיפא.

למי שעדיין לא מבין על מה הסיפור פה …

זה שאופ’‘א תפתח בחקירה היה צפוי.
זה שטבאס פנה אליהם בעצמו מופיע רק באס. לא ראיתי לא במארקה ולא בעיתונים של ברצלונה . גם לא הגיוני אם לה ליגה שלו לא תמצא כלום.
זה שהוא יפנה לפיפ’‘א אם אופ’‘א לא תמצא כלום נשמע כמו שטות מוחלטת שמעמידה בספק את אמינות הידיעה. כאילו מה פיפ’‘א תעשה אם אופ’'א ולה ליגה עצמה ימצאו שהכל בסדר?

אתה מכיר את זה שברצלונה עותרת לה ליגה על משהו לה ליגה אומרת לא ואז הם עותרים לאיזה בית משפט מקומי ואחרי זה הם עותרים לבית משפט האירופאי? אותו דבר פה.

מלחמה פסיכולוגית הוא יודע שכך משאירים את הפרשה בתקשורת, למשל אתמול יצא ההודעה הרישמית שלא נמצאה שום תשלום או ראיה שברצלונה השפיעה על השופטים. אבל על מה מדברים? שאופ"א פתחו בבדיקה שיגרתית וצפויה…

אני כבר מהמר, שמהפרשה הזו במקרה הגרוע מבחינתנו, זה יגמר באיזה עבירת מס או משהו אפור כזה

דימטרי, יום יבוא ואתה תסכים איתי שטבאס רודף את ברצלונה. היום הזה יגיע במקודם או במאוחר. עדיף להשלים עם זה עכשיו ולא להגיד “משה אתה צודק” בעוד שבוע… :grinning:

דרך אגב לזה שמת לב?

Javier Tebas: “The best thing for the Spanish federation to do is to remove Joan Laporta from his position

מכיר את זה. גם מול אופ"א, כמו במקרה של ענישת קבוצות הסופרליג.

אולי, אבל כרגע אני לא רואה את זה כל כך ברור. כלומר הוא כן מנסה להפריע לנו, אבל לדעתי כל פרשת נגריירה זה נגד השופטים שתחת רוביאלס, ובארסה הוא רק כלי.
בפרשת הרישום של גאבי הוא כנראה צודק, ורוצה להראות לכל הקבוצות שהוא נלחם למען הצדק.

ראיתי את זה, ואמרתי לעצמי שלא יכול להיות שההתאחדות יכולה לפטר נשיא נבחר של אחד המועדונים. חשבתי שזה קישקוש מוחלט.
באותו טוויט גם לא היה לינק למקור.

טבאס ניסה לספק לתביעה מסמך מזויף על ברצלונה בשביל שהוא יוכל להטיל על המועדון סנקציות

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1642782218744414208

יהיה משעשע אם בסופו של יום מי שיכנס לכלא זה רק טבאס :slight_smile:

לפי הכתבה עצמה, המסמך לא מזויף, ומופיעים בו שמות של רוסיי, וז’וספ מאריה (השם הפרטי של ברטומיאו) .
אז טבאס עשה 1+1 שלו .
בפועל המסמך הוא מלפני 20 שנה לפחות, מוזכרים בו בנקים שפשטו רגל במאה ה 20, ואנשים בשם רוסיי וז’וספ מאריה הם לא הנשיאים לשעבר של בארסה.

זאת פאשלה רצינית של טבאס, מישהו במשרד שלו עשה פאדיחה, ובארסה בטח תלעג לו על זה במשך דורות.

טבאס לא ייכנס לכלא בגלל זה, ופאדיחה אחת לא תמנע ממנו לחפש הלאה.

אבל זה לא הטענה. הוא סיפק להם מסמכים ישנים כי רצה לבלבל אותם.

זה שהוא אידיוט אמרתי מהיום הראשון. ואת זה רק אלוהים יכול לעזור לו