ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

לפורטה גם ירד על טבאס באופן אישי, ויש לצפות שהיחסים ידרדרו עוד.
יש אסיפה של נציגי הקבוצות עם הליגה בעוד יומיים, ולפי דיווחים לפורטה מתכוון להגיע אישית. זאת כבר ממש מלחמה בינו לבין טבאס, יותר מאשר בינו לבין ריאל.
הוא גם התיחס לחקירה של אופ"א ואמר “בינתיים מר צ’פרין לא נפל למלכודת של טבאס” .

לפורטה הודה לרוביאלס ולאינפנטינו שלא התערבו בקייס נגריירה. (הערה שלי - רוביאלס הוא זה שאחראי על השופטים, אז יש לו אינטרס להנמיך את הלהבות).

לפורטה גם איים לתבוע כל אחד שגרם\יגרום נזק בהתייחס לקניית שופטים כעובדה. הוא אמר שאפשר למדוד את הנזק הכספי באמירות כאלה. במארקה פירשו את זה כאיום מפורש נגד אופ"א.

או זה או שהוא אומר לפלורנטינו “תשנה עמדה אחרת אין סופרליג”.
אני עוד לא נאשתי לגמרי.

לאפורטה יכול להגיד מה שהוא רוצה על הסופרליג בשביל הפולטי קורקט צריך לזכור שגם אם זה יהפוך למציאות זה צריך לקבל אישור של הסוסיוס., אני בספק אם הם יסכימו להחליף את טבאס בפלורנטינו. שתיהם שונאים את ברצלונה הראשון הוא גם מטומטם .

אתה בטוח שצריך אישור של הסוסיוס?
חשבתי שברטומיאו קיבל את זה כבר ב 2020.

לאפורטה אמר שכל הסכם סופי של הסופרליג יובא להצבעה לחברי המועדון (לא זוכר את השם המדויק). אני גם חושב שזה הגיוני. אני גם נגד הסופרליג במתכונת הנוכחית. מה הטעם לעבור לגוף אחר שעומד בראשו “שונא ברצלונה” זה להחליף נבלה בטרפה.

אני פה כותב רק מנקודת מבט אוהד ברצלונה. אוהד כדורגל כללי אני עדיין בעד סופרליג. אבל אני אוהד ברצלונה לפני…

בזמנו ברתומאו רק אישר את ההצטרפות של ברצלונה לפרויקט ובדרך “סינדל” את לאפורטה. אין לזה קשר למועצה של החברים ואישור שלהם.

זו היתה ההחלטה האחרונה של המנוול.

ציטוטים ממארקה, בתרגום לאנגלית, שלדעתי הכי מעניינים.
אותי פחות מעניין השאלות הטכניות על לאן בדיוק הלך הכסף ותשובות של לפורטה נוסח “תשאלו את נגריירה” “תשאלו את ברטומיאו”, “הכל יתברר במשפט”.

התקפה חזיתית על טבאס ואזהרה לצ’פרין:
image

image

ניגוד אינטרסים של נגריירה
image

image

image

על ריאל מדריד
image

מי שרוצה לקרוא את הכל, ולא רק את מה שאני בחרתי לצוטט, מוזמן.
מסע"ת כפי שמופיעה במארקה

התנהגות קלאסית של אשם,ומאוד מאוד מביך,עכשיו איך אני אבוא בטענות לבארסה מניה כשפאקינג נשיא שלכם מדבר כמו אחרון המגיבים המנוזלים שלהם? באסה.

וזה בכלל ירייה ברגל,אם צ׳פרין יחליט להרחיק אתכם מאירופה לא יהיה ללאפורטה כסף לשלם משכורות אפילו לבארסה ב.

אני ראיתי חלק גדול מהראיון, אני לא סגור על הניתוח של שפת הגוף שלו כמו ששי טוען שהוא ראה, מה שכן אני רואה שהוא LEGIT כועס.

אני חושב שהרוב פה לא מבינים את חומרת ההאשמות ואת הקרב על התודעה שלאפורטה מנהל פה. כל הרחוב הספרדי השתגע מהסיפור וכבר הפכו את ברצלונה ליובנטוס 2 עם כל מיני אמירות מטבאס, יחד עם ההודעה הרשמית של ריאל שאומנם לא הייתה אגרסיבית לטענת האוהדים, אבל הביעה לחלוטין תמיכה בקייס הזה. אם זה באמת נכון וברצלונה לא אשמה בקניית שופטים, ובאמת כל הכתבות שעשו הצביעו שטבאס טעה לחלוטין באנשים המעורבים (אנשים שהיו במועדון אולי לפני עשרות שנים), זאת פאדיחה מארץ הפאדיחות והאמא של הדיבה על המועדון. אני לא חושב שלאפורטה מבלף הואיל והוא לחלוטין מהמר פה על הכל, וזה ככל הנראה בהתאם לתוצאות של החקירה מהגופים החיצוניים.

אפשר לקרוא לו אוהד מנוזל, אבל כשמאשימים את המועדון בשחיתות על לא עוול בכפה ע"י נשיא ההתאחדות, ונשיאי הקבוצות האחרות, קשה להגיד שהוא סובל מרגש מדומה של תסביך נחיתות, או שהוא מדמיין שכולם נגדו, במצב הזה נראה שכולם נגדו ועל כן הוא יוצא למתקפה.

מה אני אגיד לך,משפטים כמו ריאל הקבוצה של המשטר והאשמות שכוללות את המילה פרנקו אני רואה רק בטוקבקים או מאוהדי ברצלונה שלא התפתחו שכלית,לעולם לא דמיינתי שמשפט כזה ייצא מפה של נשיא ברצלונה,זה כמו שמחר יהיו האשמות כאלה נגד ריאל ואז פלורנטינו יגיד: ״מאז שהכניסו את הואר ברצלונה לא מצליחה להגיע לרבע גמר אלופות אם היא בכלל עוברת את הבתים״.
דרך אגב,יש עילה לתביעה נגד לאפורטה מצד ריאל על ההאשמות האלה?

אז בעצם לא היה משטר דיקטטורי בספרד, פרנקו לא התעמר במיעוט הקטאלוני ולא התערב בכלל בליגת הכדורגל בספרד.

תודה שהארת את עיני, אני אלך עכשיו להתפתח שכלית :man_facepalming:t2:

או אולי אמירות של נשיא ההתאחדות בסגנון של : “ברצלונה קונה שופטים, יש קייס וזה נראה רע מאוד עבורם”.

מלחמת ה FULL RETARD כבר התחילה, לאפורטה נאלץ להגיב.

פלורנטינו בסוף נכח בקלאסיקו האחרון?

לא מבין למה אתם מנהלים דיון פה עם אוהדי ריאל. זה מפתיע שהם כבר הרשיעו את ברצלונה בלי שום משפט?

לגטימי לחלוטין מצידם, רק לא מבין מה הדו שיח ביננו פה איתם בנושא הזה…

הרי זה הימור בטוח שהם לא ישתכנעו מההסבר של לאפורטה כמו שאנחנו ניקח את הצד של לאפורטה. זה טיבעי .

אותי באופן אישי וזה אך ורק דעה אישית שלי, לא באמת מענינת אותי הדעה שלהם בנושא הזה.

לא חושב.
בכלל מרגיש שיש איזה קרע לאחרונה בין 2 המועדונים ואם זה טאבס יצא אותו אז זה מהלך גאוני שלו.

אני למשל חושב שאין פה שום קייס ובמיוחד בגלל זה לאפורטה מרשה לעצמו לצאת על כולם. אני חושב שהוא היה יוצא חכם יותר אם היה יוצא עליהם כשנגמר הסיפור והוכח שהמועדון זכאי.

בנוגע לדיבורים שלו על ריאל אני אפשט לכם את הדברים קצת-
ריאל הגיבו רישמית שבמקרה וברצלונה ימצאו אשמים הם ינקטו בצעדים משפטיים כצעד נפגע בסיפור.
לאפורטה בתגובה טוען פומבית שריאל מדריד מרמים כבר עשורים.
אז כן, מביך. מצד שני הוא פוליטיקאי והם תמיד אומרים דברים מביכים והעולם ממשיך הלאה. הלאה.

הוא יוצא על ריאל ובצדק. כי ריאל במקום להוציא הודעה בזמנו של פולטי קורקט ש"כל החשדות צריכות להתבהר בבית משפט והאמת תצא שם לאור" פלורטינו (שעשה את זה לדעתי בלחץ האוהדים של ריאל, גם לאפורטה רמז לזה במסיבת עיתונאים) זרק את ברצלונה ובעקיפין את השותף המאוד נאמן שלו לעסקי הסופרליג מתחת לאוטובוס בהודעה שתוקפת את ברצלונה ואפילו דורשת שריאל תהיה בצד המאשים בבית משפט.

לאפרוטה חטף אש בזמנו על זה מהאוהדים שהוא הולך יחד עם פלורנטינו יד ביד. איך the goat בכדורסל אמר " Took It Personally"" אז גם לאפורטה לקח את זה באופן אישי.

שום דבר מביך לדעתי במה שהוא אמר. זה מלחמה ובמלחמה הכל כשר . הוא נלחם על השם של המועדון. זו אולי הקרב הכי חשוב שלו בקדנציה הנוכחית. כולנו ברור מה יקרה למועדון אם הוא יפסיד פה.

אם ניגש לעובדות נגלה שלקח לריאל 15 שנה לקח אליפות תחת שלטונו,בזמן הזה בארסה השנואה והמסכנה זכתה ב 5,ממש לקח אותנו תחת חסותו והפך אותנו לאימפריה,תודה לפרנקו.

לא רואה פה מישהו שחרץ את גורלכם ובטח שלא אני,התייחסתי רק לתגובה המביכה בעיניי של לאפורטה שגם לא עושה טוב תדמיתית לברצלונה כרגע.

בוא לא ניתמם ואנחנו גם יודעים לקרוא .

אבל זה לא האישיו שלי. אני אוהד ברצלונה. לא אוביקטיבי בגרוש ובוחר להאמין לנשיא של הקבוצה שלי. אני לא כועס עליך אני כנראה הייתי גם כמוך אם זה היה בצד ההפוך.

לא אתה ולא שי טרחתם בכלל לשמוע את כל מסיבת העיתונאים שלו ובצדק מבחינתכם. הוא לא סתם זרק את השם של ריאל. מבחינה תדמיתית? הוא הצליח לאחד את אוהדים של ברצלונה והציג את הגירסה שלו. אני לא משפטן. אבל לדעתי המסמכים מוכיחים את הטענה שלו.

טוב יום השואה נכנס בקרוב וזה יום כואב מבחינתי אז כל המריבות והויכוחים אני ישים אותם בהשעיה עד מחר.

מי שבאמת חושב שהדבר הסביר ביותר הוא שברצלונה שילמה כסף בשביל הטבות שיפוט הוא לא מאוד חכם
ומי שלא חושב ככה אבל מדבר כאילו כן כדי לעשות רווח פוליטי הוא פופוליסט

זה נכון “לטוקבקיסטים שלא התפתחו שכלית”, וזה נכון גם לאנשים חשובים עם חליפות מרשימות

אוהדי מדריד (והעמודים היפים שלהם ברשת כמו מדרידיסטה) שנעלבו ממשפט וחצי שנאמר עליהם במסיבת עיתונאים שלמה… טוב, יש אנשים שפשוט חייבים תמיד לספר לעצמם שהם במרכז המסיבה, נדמה לי שיש הפרעה נפשית כזו
(רואים? גם אנחנו יכולים לעשות פסיכולוגיה בשקל, וזה מביך ממש כמו חלק מהתגובות פה)

לגבי האירוע העצמו אין המון מה להגיד כרגע
שיחקרו
יהיה נחמד אם לאפורטה ימצא את עצמו בכלא בסופו של דבר, אבל אני קצת סקפטי

השלטון של פרנקו: 1939-1975 ( כולל יורשיו משנת 69. ספרד עברה להיות דמוקרטיה לאחר מותו בשנת 75). מלחמת האזרחים בספרד: 1936-1939. ספרד מלחמת העולם השנייה תחת פרנקו: 1940-1944. 1947: הכרזת ספרד כמונרכיה. משנות ה50 התחיל השלטון שלו פוסט המלחמות (האזרחים והעולם).

אליפויות למדריד בעידן פרנקו:
1953–54, 1954–55, 1956–57, 1957–58, 1960–61, 1961–62, 1962–63, 1963–64, 1964–65, 1966–67, 1967–68, 1968–69, 1971–72, 1974–75,

אליפויות לבארסה בעידן פרנקו:

1944–45, 1947–48, 1948–49, 1951–52, 1952–53, 1958–59, 1959–60, 1973–74

בגדול אתה ממחזר את הטיעון של דור שאולוף שאנס עובדה לגבי תאריכי האליפויות בלי שום קונטקסט. חבל שאין טייטל מגניב לילדי מדרידיסטה, למה רק ילדי מאניה מנוזלים?

חחח הרגת אותי, בטח אתה מתבאס ש"לקח לו" 15 שנה לעזור לריאל. איך הוא לא דאג להם בזמן מלחמת האזרחים ומלחמת העולם השנייה?

אולי קצת פספסתי, אבל איפה לאפורטה הזכיר את פרנקו? הוא כן הזכיר כל מיני מינויים של אנשים מהמועדון של ריאל מדריד, אבל אני פחות מבין או מכיר את הכוונות שלו, הוא ציין את זה כעובדות ידועות.