ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

קייריסון והנריקה 2.0 בדרך.

אמור להגיע בכל זאת מנהל מקצועי מנוסה יותר שיעבוד לצד דקו. ג’ורדי קרויף היה אמור להיות, ולמזלנו אולי יגיע מישהו טוב יותר. מלכתחילה המטרה של לאפורטה הוא שילוב כוחות, ולטעמי זה נשמע יותר טוב ממה שרבים חוששים ממנו. דקו לא יעבוד לבד.

אם הרעיון הוא שיהיה מנג’ר במקום אלמאן שיקבע את המדיניות וירחיק את צ’אבי מרכש וכו’, ודקו יהיה אחראי על קשר עם הסוכנים ועל יישום ההחתמות אז זה יכול להתבצע לא רע, כי ג’ורדי באמת היה meh…

שילוב כוחות של מה? מישהו הבין איזה יתרון דקו מביא איתו לתפקיד הכל כך חשוב הזה? אני באמת לא מצליח להבין. אפילו בתור סוכן הוא בינוני לפי מה שנראה מרשימת השחקנים שהוא מייצג. מינוי מסריח בטירוף.

נראה שלאפורטה חושב שהוא יצליח להבריק עם דקו כמו שהוא הצליח להבריק עם ציקי ברגסטיין בזמנו שגם היה חסר ניסיון.

הבעיה היא שיכול לצאת לו צאבי ולא פפ.

בום!

מה ברצלונה יכולה להציע לאלמאן כדי לשכנע אותו להישאר? כי כנראה שזה לא כסף.

הדבר היחיד שעולה לי לראש כרגע זה שסרג’י רוברטו מצא קלטות גם עליו. זה באמת היה רק עניין של זמן.

או שקרויף הפריע לו ואחרי שהוא ראה שהוא סופית עוזב הוא החליט להשאר.

מקווה שזה לא אומר שמסי לא חוזר כי הוא היה נגד החזרה שלו.

הוא טס לאנגליה
ראה איזה עיר מסריחה ואפורה זאת בירמינגהאם והבין שזה לא שווה את הכסף או שהפיקי בליינדרס איימו עליו.

מעניין אם זה אומר שדקו עדיין יגיע או איך זה ישתלב עכשיו.
אלאמן רוצה להמשיך את הפרוייקט שהתחיל בשנתיים האחרונות ומרגיש שלו…אם הוא יצטרך לתת לדקן גם דעה שלאפורטה צריך לשמוע, לא בטוח שהיחסים שם יהיו טובים אבל מקווה לפחות שהוא יהיה שומר הסף מהחלטות גרועות של דקו.

ומה זה אומר על מסי בהתחשב בזה שאלאמן לא מתומכיו לחזרה והאם לכל הסיפור הזה יש קשר לקרחת של ג’ורדי.

אני מנסה להתאפק ולא לצעוק ישששששש! , אייל אתה לא עושה לי אחד באפריל מאוחר?

זה לא אחד באפריל… לא יתפלא אם גורדי ישאר עכשיו. אבל כנראה דקו יחליף את גורדי. עדיין רע אבל פחות…

:rotating_light::medal_military:| Mateu Alemany changed his stance about leaving after visiting Birmingham. [@gerardromero] #fcblive

אמרתי לכם!!!

זה מה שרוברטו רוצה שתחשוב.

אולי רוברטו מחזיק בקלטת על משהו שהוא עשה בבירמינגהם?

בכל מקרה חדשות משמחות מאוד, עכשיו נותר לראות איך דקו ישתלב במערך המקצועי.

תיקנתי לך תודה לי אח"כ :slightly_smiling_face:

דרך אגב החדשות הרעות שפראן טורס סופית לא יעזוב לוילה. חחחחח

דווקא עכשיו יותר הגיוני לי שאלמאן ירצה וידחוף לזה שפראן יעבור לווילה.

כן תן לי להיות הזבוב בחדר שאלמיני אומר לטורס, סמוך עלי בירמינגאם זה אחחלה עיר ואסטון וילה זה המועדון הבא!

באותו רגע טורס שופך מנוע מצחוק

אלמאן: שומע, אני חותם רק אם מביאים את פראן טורס.

בעלי וילה: למה בעצם? בוא תסביר לי מה מיוחד בו.

אלמאן: הוא הולך להיות יותר טוב ממסי, וזו הסיבה שהבאנו אותו מסיטי. הבעיה שצ’אבי מאמן פחון, אתה לא רואה איך בארסה משחקת? אם פראן טורס ואריק גארסיה בהרכב כל משחק, היית רואה קבוצה אחרת. קיצר אם אתה מביא את פראן אז עונה הבאה אנחנו מועמדים לאליפות. תחתים אותו ותתקשר אליי, נסגור חוזה.

בעלי וילה: אוקיי… אנחנו נחזור אלייך.

אלמאן: ביי.

בעלי וילה: ביי.

טו… טו… טו…

אלמאן: זה סגור.

לאפורטה: הם יחשבו שהם לא צריכים אותך, ושמספיק שהם יגנבו לנו את פראן והם רצים לאליפות?

אלמאן: סמוך עליי. יאללה תתקשר למסי, תגיד לו שהתפנה לנו ים כסף. יש מצב הפראייר יקח גם את אריק.

לא מבין את השמחה… יש פה משהו מסריח. כל ההתנהלות מסריחה. מודיע שעוזב. ג’ורדי עוזב. לוקחים את דקו. מודיע שנשאר. התנהלות של בית זונות.

כמו שזה נראה, אלמאני מהחליט להישאר כי קרויף עוזב.
נראה לי די פשוט.
לא הייתי באנגליה מחוץ ללונדון, אבל לפי מה שקראתי מנצ’סטר גם היא עיר תעשייתית מסריחה, ובכל זאת יש שם כדורגל. לא נראה לי שהיופי של העיר קשורה למשהו .

אלמיני הסתדר עם קרויף. לפי מה שהבנתי הוא הבין שבוילה אין באמת פרויקט.

היו דיווחים שהם הסתכסכו .
בטח שבוילה אין פרויקט. בשביל זה הם רצו לגייס אותו. לא בשביל שישכנע שחקנים חינמיים לבוא דווקא לשם.