ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

הוא רצה לעזוב אותנו כי הוא האמין בפרויקט ההוא יותר מבפרויקט שלנו. עכשיו הוא מתחרט ואנחנו משאירים לו דלת פתוחה? לא פלא שדמבלה עדיין אצלנו. בוגדנות.

אם זה היה תלוי בו דמבלה לא היה איתנו.

ליאור גם פפ עזב לקבוצה אחרת. אתה לא היית מסכים לקבל אותו?

אין לי מושג באמת למה הוא עזב. זה הכל שמועות. אבל אני שמח שהוא נשאר.

פפ לא עזב באמצע

הפרקליטות הספרדית תחקור את עסקת החליפין בין בארסה לולנסיה, כשהשוערים סילסן ונטו החליפו צד.
זה היה ב 2019 ונועד לסדר את הספרים.
התלונה היא נגד פיטר לים מצד של אחד הבכירים בולנסיה שנאלץ לעזוב את תפקידו.
לפי המסמכים, נטו עבר לבארסה תמורת 26M + 9 במשתנים, וסילסן עבר לולנסיה תמורת 35M.
מן הסתם, סכומים מנופחים מאוד.

למי שכבר שכח, הייתה עיסקה כזאת עם יובנטוס של ארתור תמורת פיאניץ’, עם סכומים פי 2 יותר גדולים.
הייתה גם עיסקה מפוקפקת על פאוליניו, שנקנה ב 40M, ואז נמכר ב 50M בחזרה לקבוצה הסינית ממנה בא.
החרא הזה של ולנסיה יכול לפתוח כן צרעות עצלנו.

הקללה שנקראית ברתומאו לא מפסיקה לעבוד… אנחנו גם בעוד 1000 שנה נצטרך לנקות אחרי החתיכת חרא הזה. מי יתן וידרוך על חתיכת לגו שהוא יחף כל פעם שהוא יקום וילך לישון. ימח שימו וזיכרו.

ברתומאו - המתנה שלא מפסיקה לתת.

הלוואי ולא יירדם בשנ"צ.

איזה אכזריות, אלוהים !
תאחל לו מוות מהיר, אבל זה ? :exploding_head:

ברצלונה חתמה על הסכם חסות עם פליפס, שתופיע על שרוול החולצה של הקבוצה הבכירה -

לפי המאניה, ככה יתפרסו התשלומים מהחברה ההולנדית -

מישהו יודע באופן רשמי מה ה’הצעה’ שהגישה בארסה לליגה? מה הצעדים שבארסה מתחייבת לעשות?

בדיוק רציתי לרשום את זה, אבל הקדמת אותי.
הכתבה המקורית ב MD
נראה אם מישהו שם לב לטעות קטנה בתרגום של בארסהמניה (לא שזה חשוב)

הסכום שבארסה תקבל הוא בסדר גמור. סיטי וליברפול מקבלות 11M לשנה , רק צ’לסי מקבלת הרבה יותר.

ספר ספר.

בשנה השלישית נקבל 12 מיליון , לא 10!!!

IMG_20230531_120845

“הלה-ליגה תאשר את התוכנית הכלכלית של ברצלונה בשבוע הבא” זה ה"קוטיניו - עניין של שעות" החדש.

מישהו יודע אם הלה ליגה אישרה את התוכנית הכלכלית של ברצלונה? או שזה סתם שמועות?

“מישהו” @dmitrys

הכל שמועות, אין שום דבר רישמי.
אבל יש בשר בשמועות, זה מגיע מכל הכיוונים וכולם פה אחד אומרים שהאישור העיקרוני כבר ניתן.

יש אישור רישמי

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1666053388306612226

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1666052764399435776

גם מארקה מצטרף ואומר שיש אישור רשמי.
העיתון מוסיף שהחסכונות שנעשו עד עכשיון כבר מספיקים כדי לרשום את החידושים של גאבי, אראוחו, רוברטו ופניה.
בארסה בקרוב תודיע רשמית על ההצטרפות של איניגו, ותשלח הצעה רשמית למסי.
מארקה לא ציין , אבל אני אוסיף שצריך עוד לרשום את החידוש של באלדה ,של אלונסו, ואם דמבלה נשאר גם את החידוש שלו. אבל קודם כל מסי.

איפה טבאס שבאמת צריכים אותו… :slight_smile:

מה שאני לא מבין. זה מבוסס על שחקנים שיעזבו אבל מה יקרה אם שחקנים לא ירצו לעזוב ? פראן לדוגמה אז מה יקרה?

תאר לעצמך מצב כזה: כדי שברסה תוכל להחתים את מסי, צריך להיפטר מהמשכורת של פראן (שחקן שאפילו אני טוב יותר ממנו ביום גרוע שלי) אבל הוא מתעקש להישאר וברסה לא מחזירה את מסי… אתה רוצה לחשוב מה יקרה לדחליל במקרה כזה?