ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

ומצד שני, קבוצות יבינו את המצב של בארסה וינסו להוריד לבארסה את התחתונים, שחקנים גם מבינים את הלחץ של בארסה ולא ימהרו לוותר כי למסי מגיע ולפראן טורס לא מגיע.

לא פשוט בכלל.

יקרה לו מה שקרה לפרנקי בשנה שעברה - לחץ בלתי פוסק מההנהלה/תקשורת שמדבררת את ההנהלה, לעוף לקיבינימט.

בסוף - מי שיהיה מספיק עקשן, ויש לו חוזה שלא שווה להתיר באופן חד צדדי, יישאר.

לכן אני לא מבין את ההבטחות האלו למסי ושות’ שיצליחו להביא אותו - בסוף זה תלוי בפראן/פאטי/קסייה, ובקבוצות שאולי יקחו אותם. איך אפשר להתחייב שזה יקרה? בטח כשכמו שנכתב מעליי - השחקנים והקבוצות האלו יודעים שהכוח אצלם.

זה עובד לשני הצדדים, קבוצות ידעו שבארסה נואשת ויסחטו אותה, בהתאמה ערך השחקנים בשוק יירד ולכן ייכנסו עוד שחקניות שירצו לשים יד על השחקנים הללו, ואז כדי לנצח במירוץ קבוצות יסכימו לשלם קצת יותר… בקיצור, משחק פוקר

אומרים שהליגה אישרה את החוזה של גאבי והוא עלה רשמית לבוגרת.

יובה פרשה מהסוםר ליג. תנו לי לשער שבקרוב נשמע שכל החשדות נגדה יעלמו.

ברצלונה צריכה להיות בדרכה. פיפא זה לא ארגון שהמצב של ברצלונה מאפשר לה להילחם בה.

פיפ"א בגדול ובקטן אופ"א זה מאפיה. ארגון פשע לכל דבר.

לדעתי אם בארסה תחתים את מסי אבל לא תמכור את מה שהיא הבטיחה לטבאס, זה לא יפגע ברישום של מסי, אבל יפגע בתקרת השכר בשנה הבאה. כאילו בארסה יוצאת שקרנית.
אין לי ביסוס מוצק לדעה הזאת, זה מה שנראה לי הכי ריאלי והגיוני.

אני לא חושב שאם כולם יודעים שבארסה צריכה למכור, זה יוריד את המחיר של השחקנים.
אם השחקן מבוקש, המועדונים יריבו עליו אחד עם השני, כמו במכירה פומבית.
אם השחקן לא מבוקש כמו פראן, אף אחד לא רוצה אותו גם ככה.
בארסה אולי תיפגע רק אם יש מועדון אחד שרוצה את השחקן. אומטיטי, דסט, כאלה.

בדקתי עכשיו באתר הרשמי של בארסה ובאתר של הליגה, בינתיים לא מופיע כלום.

אני חושב שזה קשור שלא החל חלון העברות. רק אז הם יתחילו לעדכן את זה (את האתר שלהם).

עדכנו לצערי…

https://twitter.com/partidazocope/status/1667259344608546843

הצעד הבא לדעתי יציאה מהסופר ליג. יצאנו מהתביעה נגד לה ליגה בcvc.

מבחינת האינטרס של ברצלונה זה צעד הכרחי. ואני כותב את זה בצער רב. אין לנו יותר מידי ברירה פה, למרות התמיכה שלי בסופרליג…

מי שלא מבין למה שישאל את יובה…

עוד כשלון לאוסף ההולך וגדל של כשלונות של לאפורטה

ומה עם זה שהוא נמנע מהסכם לא חוקי? ה cvc היה חרא הסכם, וכרגע לא ברור מה יעשו עם הכסף שחולק לקבוצות. הרצון לסופרליג היה הגיוני, אבל לצערי טבאס הצליח לעשות ללאפורטה הפרד ומשול. היחסים בין ריאל ובארסה חזרו להיות עויינים באופן יחסי, וברגע שיובה יצאה מהמירוץ אין לברצלונה על מה להילחם לבד.

הממ

לאפורטה עכשיו בקטאר ואחרי סעודיה כנראה סוגר ספונסרים ממדינות המפרץ קטאר עומדת לקנות את יוניטד ושולטת על פסז סעודיה על ניוקאסל סיטי ע"י איחוד האמיריות.

אתם עושים כבר 1+1 או שאתם תחכו שיגנבו לכם את הכדורגל בשביל להתעורר? שואל בשביל חבר…

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1669443962036453376

חשבתי על זה לאחרונה, ומשהו לא מסתדר עם המצב הכלכלי של בארסה.

בסופו של דבר, בארסה מועדון ענק עם הכנסות עצומות, אחד מהגדולים בעולם והפער בינה לבין ריאל (סתם לצורך הדוגמא) הוא לא משמעותי. עכשיו, אני מבין שהיו בעיות של רכישות ענק ושכר מגוחך לכל פלוץ בסגל, אבל הדבר הזה נגמר כבר לפני 3 שנים. מאז היו הורדות שכר, עזיבה של כמעט כל המרוויחים הגדולים, ועצירה מוחלטת של הרכישות המגוחכות.

מילא לבארסה לא היה עדיין את היכולות של מדריד (וזה הגיוני, פלורנטינו חוסך לאחרי המבול), אבל להיות עדיין במצב כל-כך גרוע שמתייחסים אליה כאילו היא בקושי מסוגלת לקנות נזיד עדשים? איך זה יכול להיות?

ראיתי בסוף השבוע שהיא בחובות של 3 מיליארד יורו.

את המקור ראיתי במארקה, זה היה בספרדית ולכן לא מוצא אותו.

@dmitrys זה שלך. שא ברכה.

אגב הנקודה של דוד, באמת עד מתי נאשים את ברטומאו? כאילו, זה כמו ביבי הוא תמיד מקור הרוע והוא תמיד אשם בכל.

אני מוכרח לציין שאני מאוכזב ברמות מרמת הביצועים של לאפורטה. קסמים הוא הבטיח ולא עשה, ולדבר הוא תמיד ידע כך ש…

או שאני אדם לא מציאותי, חולם שלאפורטה משיח, שצ’אבי זה פפ רק ביותר מוצלח (התעלפתי כרגע, אבל נשבע שהאמנתי שצ’אבי בבארסה יהיה סיפור הצלחה מסחרר).

או שחשבת שייקחו רק שנתיים וחצי לתקן את מה שעשו ברתומאו וחבריו במשך יותר מעשור. יש מצב טוב שלאפורטה טעה ושיקר לא מעט בעצמו, יש מצב קצת יותר טוב (לדעתי) שעומק הזבל שהיינו קבורים בו היה יותר עמוק ממה שחשבנו.

אני קצת מרגיש שלאפורטה מנסה יותר מידי לרצות את האוהדים ומהר, לשדר עסקים כרגיל, להציג כמה קיצוני היה המצב אצל ברתומאו לעומתו ובעיקר קצת לברוח מהאמת המרה על המצב הבאמת פח אשפה שבו אנחנו נמצאים.

הכל אצלו קפריזי, מרגיש שאין תכנון שקול וקר, הכל כדי להצליח כאן ועכשיו. אני לא מבין גדול וגם לא מתעניין יותר מדיי אבל להרגשתי הוא רק מעמיק את הבור.

תמיד בתור ילד שאלתי איך זה שהאנגלים זרקו מכל המדרגות את צ’רצ’יל אחרי מלחמת העולם השניה לטובת אטלי. בתכלס, לא כל מי שיודע לנהל מלחמה בהכרח יודע לשקם הריסות, אנגליה בחרה שמישהו אחר לשקם אותה מהמלחמה.

אני מרגיש שגם אם לאפורטה היה נשיא טוב, הוא היה נשיא טוב לתקופה אחרת. איכשהו, מרגיש לי שהג’וב הזה במציאות הנוכחית גדול עליו. הוא פריקינג עו"ד לא איזה כלכלן מבריק שיודע לנהל כאלו אופרציות משוגעות.