ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

גם אני לא מבין, אבל לטבאס יש חוקים משלו.
אגב, לגבי המושאלים, העניין עוד יותר לא ברור. נניח אנחנו משלמים חלק מהשכר של שחקן מושאל (כמו אומטיטי ללצ’ה). האם החלק הזה צריך להיכנס לתקרת השכר או לא?

התשובה די פשוטה - האם יש לך מינוף על טבאס או לא. אשתקד אם הוא היה משאיר את השכר של אומטיטי ושות’ בתקרה שלנו - היינו מוכרים עוד נכסים, אז הוא ויתר לנו. השנה, אחרי שהוא העביר את חוק ‘אנטי בארסה’, הוא עושה הכל כדי למרר לנו את החיים שוב.

אני ממש מקווה שיכניסו את הנבלה הזה לכלא על עסקת CVC.

יש לך אמכתא שהשכר של אומטיטי אשתקד לא נחשב בתקרת השכר?
מעניין מאוד.
אם כן, אז מה השתנה השנה?

אז גם ברצלונה שהיא הקבוצה הכי טובה בפער אצל הנשים מפסידה כסף על קבוצת הנשים שלה?
הטרלול הפרוגרסיבי,כמו שחשבתי.

ברצלונה מפסידה, אבל לא הרבה.
יש קבוצות שמרוויחות. למשל ראיתי את הנתונים של ליגת הנשים באנגליה, שם רוב הקבוצות מרוויחות.
אמנם מדובר בגרושים, אבל מרוויחות.
זה אוף טופיק רציני, אז אם אתה רוצה להמשיך לדסקס על כדורגל נשים, תפתח דיון בפורום הכללי.

לא תודה,סתם עניין אותי אם זה ריווחי או לא.

FC Barcelona ends 2022/23 with record figures in the Commercial Area

אני אחסוך את התרגום והמספרים, מי שרוצה יכול להסתכל כאן
בגדול, שנה מאוד מוצלחת ויותר הכנסות בתחום הקומרשיאלס ממה שתוכנן בתקציב.

אפרופו כדורגל נשים, כתוב שם 20 contracts signed for a value of €97.6 million; 7.8 of which generated by women’s football, a 95% increase on previous season
כלומר כמעט 4M יותר מבשנה שעברה. זה לבד אומר שכדורגל נשים רווחי השנה.

תפרסם אזהרת טריגר ל @Aragones בפעם הבאה! :slight_smile:

בשלב הבא - יתחילו למכור חתיכות דשא עם מוכטות משחקני ברצלונה, לחברות שמתמחות בשיבוטים.

טבאס בתגובה - כספים שנכנסים ממכירת תכשיטים, ושהידיעה עליהם פורסמה בבארסה מאניה, לא רלוונטיים לחישובי הפיירפליי.

אני רוצה גם ממה שלאפורטה לקח

הוא אמר - סטייק ופסטה.
אם אתה רוצה בטן כמו שלו.

אז מה? חוזרים לטיעוני אובראבו?

פורום מדריד וטבאס בתגובה:

אל תשכח את המשחק ההוא מול לה קורוניה בשנת תרלח שניצחנו 6:1 בו וזה ברור שברצלונה שיחדה את השופט מול “אימת הליגה הספרדית” אז… אני מציע להתחיל מהמשחק ההוא!

בטון יותר רציני. כל מי שבאמת עקב אחרי הפרשה ולא בא מתוך אגנדה אנטי ברצלונה לא צריך להיות מופתע מזה. גם לא מזה שברתומאו ורוסל כנראה עשו מה שהם עושים הכי טוב וזה להלבין כספים.

פלורניטנו צריך להרגיש מטומטם. זרק את לאפוראטה מתחת לאוטבוס וככל הנראה גם את חלום הסופרליג שלו והכל בשביל זה.

דרך אגב אם רוסל וברתומאו יכנסו בסופו של דבר לכלא בעקבות הפרשה הזו, אז נגרירה באמת עזר לברצלונה. תודה לך נגרירה אתה קדוש מבחינתי.

לא מצאתי שום דבר חדש באתר של ראדיו קופה. ההתיחסות האחרונה הייתה במרץ.

אני בטוח שפלורנטינו לא מטומטם. אני לא יודע למה הוא דחף את האף לתוך החרא הזה, אבל בטח היו לו סיבות. אולי יש לו התנגדות פנימית ליחסים הטובים שלו עם לפורטה, אני לא יודע.

בוא תסביר לי איך בדיוק נשיא לשעבר שנקלע בגין שוחד והלבנת הון עוזר למועדון. השם של בארסה הוכתם, וכל המטומטמים בעולם בטוחים שבארסה קונה שופטים, בין אם ברטומיאו יישב בכלא ובין אם לא.
בארסה תקבל מזה כסף? לא. כל איזכור של הפרשה המביכה הזאת יכולה להביא רק נזק . שום דבר חיובי אין בזה. לא אגיד שום תודה לנגריירה.
אני מזכיר לך שגם לפורטה שילם לנגריירה. אם יתחילו המשפטים נגד הבכירים לשעבר, זה עוד יחזור אלינו.

מאוד פשוט, צמד הפושעים הזה, החלאות האלו, ימח שימם וזיכרם (אני לא יפסיק לקלל אותם) מגיע להם להירקב בכלא אני גם חושד שהסיבה שהם עדיין לא בכלא, איך נגיד את זה, זה מאוד נוח לממשל הספרדי ולמערכת החוק שם מה שהם עוללו לברצלונה. . זה לא עמדה שלי מהיום . אני אומר את זה מהיום שהם חטפו את המועדון שלנו , אני מתפלל שאני יזכה לראות אותם נרקבים בכלא.

אני לא פאנבוי של לאפורטה, אם הוא פושע שיכנס לכלא מצידי. אין שום אישום נגדו כי יש התישנות על התקופה של לאפורטה. עד שלא תמצע הוכחה שלאפורטה הוא פושע, מבחינתי ההסבר שהוא נתן לנו במסיבת עיתונאים מספק אותי.

אי אפשר לצפות שברצלונה תשתקם מהתקופה האפלה שלנו מבלי הרצון או אפילו האומץ לנקות את הזיהום שלהם. למה אתה חושב שאני כועס על לאפורטה? הוא הבטיח שהוא ינהל חקירה ויחשוף אותם ועד היום הוא לא עמד בזה.

אתה מבין שאני ציני נכון? מפתיע.

אני גם לא חושב שהוא מטומטם. אבל הבעיה שהוא פוחד מהסוסיו שלו. בהתחלה של הפרשה ריאל מדריד מאוד בחוכמה ניסתה לתפוס עמדה זהירה ולא הסכימה לגנות את ברצלונה. טבאס יצא עליהם האוהדים של ריאל יצאו על פלורנטינו והוא פשוט לא עמד בלחץ (אם את זוכר לפני אחד הקלאיסקו האוהדים של ריאל זרקו מטבעות של כסף או שטרות על האוטובוס של ברצלונה ומאז זה הדרדר)

לכל מי ששואל מה פלורטינו היה צריך לעשות? את אותו דבר שהנשיא של אתלטיקו עשה ואף אחד לא חושד בי שאני חסיד של אתלטיקו נכון? פשוט הוציא הודעה זהירה ומלאה בפולטי קורקט שהוא מקווה שהאמת תתגלה בסוף המשפט…

לא קשה ואפילו זה העמדה המוסרית הנכונה. אף אחד לא אשם עוד לפני שהכתב אישום נגדו מוגש…

אני חושב שבתוך תוכו גם פלורטינו יודע שהוא טעה .

דרך אגב זה מאוד מוזר, הייתי בטוח שזה יעשה הרבה רעש. חוץ מאיזה חשבון אינטרנט אחד אני לא מזהה שום התיחסות לזה. אני מאוד מקווה שלא נפלנו בפח פה.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1678918384619061249

איך זה עוזר לברצלונה בדיוק? הנזק כבר נעשה. כל ההתעסקות סביב הסיפור זה נזק נוסף.
אתה יכול לקלל אותם כמה שאתה רוצה, מגיע להם עונש על מעשיהם, אבל אני לא מבין למה אתה שמח . זה לא יעזור לברצלונה, אלא רק מזכיר לכל העולם שנשיאי מועדון הספורט ברצלונה הם פושעים מדופלמים.
זה לא כמו לשים פושע רגיל בכלא כדי שיבין שלא כדאי לחזור על הפשע הזה שוב. פה אין שום תועלת למועדון.

כי זה לא חדש.

איפה הייתי במאדים? זה פעם ראשונה שאני שומע, שיש דיוח כמעט רישמי שהשופט לא מצא ראיות לשיחוד שופטים

נגיד לאפורטה מחזיר את ברצלונה למצב התקין שהיא היתה. איך אתה רוצה למנוע שוב מצב שרוסל או ברתומאו או אנשים שדומים להם יחזרו למועדון? בזה שאתה תתעלם ממה שהם עשו? או שתנסה לבדוק לחקור ולגלות מה הם עשו? מי עזר להם מי סייע להם?

אני יחזור בפעם אלף. זה גם למה אני מתעצבן על אנשים פה בפורום ששמים את לאפורטה באותה נשימה עם רוסל וברתומאו. הם פשוט לא מבינים כמה נזק הם גרמו לנו הצמד חלאות האלו. אי אפשר להשוות בין לאפורטה לרוסי וברתומאו.

אור השמש היא המחטא הכי גדול. זה המשפט נכון? רוסל למשל חושב לרוץ לראשות העיר ברצלונה. הוא צריך להירקב בכלא לא לפנטז על קרירה פוליטית עכשיו…

לפורטה אמר את זה כמה פעמים שלא מצאו כלום. גם במאדים שמעו. היית בקומה או בגלקסיה אחרת כנראה.
עכשיו כשחיפשתי את ההודעה שצוטטה בטוויט ששיתפת, ראיתי שרדיו קופה דיווחו את זה במרץ. אז לא הבנתי מה חדש.

אתה לא יכול למנוע את זה. גם אם הם ייכנסו לכלא, אתה לא יכול למנוע מאיזה בובה שלהם כמו טוני פריישה להתמודד.
בין אם ייכנסו לכלא ובין אם לא, זה משפיע לרעה על ברצלונה, לכן אני לא שמח.
אני רוצה שהפרשה המביכה הזאת תישכח כמה שיותר מהר.

טוב תסלח לי, אם אני לא מוצא בלאפורטה מקור מוסמך ואוביקטיבי לזה. את העמדה של לאפורטה אני מכיר.

בארסה מניה טענה שברדיו קופה אמרו שהשופט עצמו ניקה את ברצלונה מהחשד לשיחוד שופטים

אני מוצא דיוחים פה ושם על זה אבל לא בסד"ג שהפרשה התפוצצה.