ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

אני גם לא מבין איך זה הרושם שקיבלת…

הדבר היחידי (בכללי, לאו דווקא במקרה הזה) שאני יכול לחשוב עליו שהיה אולי קרוב להגיוני זה שברצלונה ואתלטיקו מתחלקות בשכר שלו (לא חושב שזה המקרה פה… תקנו אותי אם אני טועה), הליגה מחשבת את השכר לפי השווי הכללי שמשלמות 2 הקבוצות יחד אבל רק הקבוצה שנהנית מהשירותים של השחקן לוקחת עליה את תקרת השכר. :man_shrugging:

we have valued יכול לדבר גם על הערכה כלכלית מבוססת ולא סתם על דעה אישית.
אתה יכול להעריך נכס בשווי שונה ממה שהמוכר מציע לך למשל, לא כי המוכר משקר, אלא שהוא שם דגש גדול על תחום מסוים ולא על הכל.

למען הסר ספק, אני לא טוען שהכוונה שלו היא א’ ב’ או ג’, אני רק טוען שהכוונה שלו היא למשהו בסגנון של א’ ב’ או ג’, כי אני לא מסוגל להאמין שמה שהבנתם זו הדרך בה הליגה עובדת.

אני חושב שהכוונה היא שיש סיבה אמיתית כלשהי בגינה המחיר שלו שונה, ושלא מדובר בגחמות חסרות קונטסט הקשר של מי שזה לא יהיה שאמר את זה. אין לי שום דרך לגבות את דעתי כמו שלכם אין שום דרך לגבות אותה, נחכה להבהרה שלו.

גם אם זה איכשהו נכון, זה עדיין מטומטם, כי בסוף חישוב השכר שמוציאה כל קבוצה צריך להיות כמה שאותה קבוצה מוציאה. לא לפי כמה שהיא מוציאה פלוס כמה קבוצה אחרת מוציאה על שחקן מושאל.

החוסר יכולת של אנשים לקבל את המציאות ולחפש לטבאס כל הזמן תירוצים בשלב הזה , חייב להודות משעשע אותי.

לגמרי… אני לא חושב שזה הגיוני לפעול ככה. זה פשוט ההסבר הכי קרוב להגיוני שהייתי מוכן לקבל מהם במידה וזה היה המצב.
כל הסבר אחר שאני מנסה לחשוב שהם היו יכולים לתת נשמע לי הזוי מידי.

אבל זה בגלל שאנחנו חיים במציאות משה @mos56 . גם אם טאבס היה רוצה מאוד להגיד “אני שונא את ברצלונה וככה החלטתי כדי שמשה יסבול” הוא לא יכול. הוא חייב להמציא איזה תירוץ שנשמע חצי הגיוני וזה מה שאנחנו מנסים לנחש פה.

בסדר, הערכה כלכלית, ולא הרמת האצבע לאוויר כדי לנחש לאן נושבת הרוח. ועדיין - יש את כמה ברצלונה משלמת לפליקס, ויש כמה שהליגה אומרת שברצלונה אמורה לשלם לפליקס כי הוא אמור להיות שווה ככה וככה.

עדיין זה -

לא הגיוני.

אבל לא אתה המטרה של העקיצה שלי,

מה לא הגיוני? שקשה לי להאמין שנשיא הליגה רואה שקבוצה משלמת לשחקן X וחושב שזה אמור להיות Y ולכן מתייחס למחיר כY? מאוד הגיוני בעיני שנשיא לא יתנהג בצורה הזו חחחחח

בתור מטרת העקיצה, מחזק :slight_smile:

אני לא בא להגיד שטבאס בסדר, רק שאני מתקשה להאמין שהמסקנות שהגעתם אליהן פה הן הכוונה שלו.
אני חושב שהכוונה שלו הייתה שיש סיבה מעשית ללמה ההערכה הכלילת היא X ולא 400K, ולא סתם שמרגיש לו שצריך לכתוב סכום אחר.

בעבר נטען שהמטרה בהתערבות של טבאס והליגה היא למנוע קריסה כלכלית של קבוצות לאחר הקורונה כדי שלא יגיעו למצב של הסרייה א’. פליקס כאמור הסכים לקצץ בשכר, כלומר אין פה ממש פריסה להבנתי, אלא בשביל לאפשר את האופרציה הזאת פליקס פשוט מקבל פחות כסף ממה שקיבל באתלטיקו.

בהינתן הנתונים הללו, פליקס לא יעלה יותר לברצלונה בהשאלה הזאת ללא תלות בכמה היה שווה קודם. לא משנה מה ההערכה הכלכלית שלהם, היא אמורה להיות מבוססת על כמה בארסה משלמת בפועל, אחרת איך עוד אפשר לקבוע תקרת שכר? למה זה משנה אם הם שולפים את הדוחות מהחור של טבאס, או מחברת שקר כלשהו שנותנת דוח מפונפן שלא מבוסס על המספרים הרלוונטיים.

הביאו לך לא רק את התרגום לעיברית אלא גם את האנגלית. בשלב הזה, אם אתה חולק על זה ידידי , תספק לנו ציטוט נגדי.

אין לי בעיה איתך , הבעיה שלי שיש אוהדים של ברצלונה שמסרבים לקרוא את המציאות.

זה נשיא שמאז שברצלונה החליטה להצטרף לסופרליג החליט לעשות הכל בשביל להרוס אותנו. הוא שונא אותנו יותר מאשר אוהב את הלה ליגה וזה עוד בעיה.

לא הגיוני שאתה, איכשהו, ולא בפעם הראשונה, מסובב אירועים לכיוונים שמנותקים ממה שכתוב, רק כדי להגיד שבעצם הבנו לא נכון את הסיטואציה.

יש משהו שמוכיח אחרת? אחלה. יותר מאשמח לגלות שטבאס לא מטומטם שדופק את כל הליגה. אבל מה שהבאתי מראה שדווקא כן.

עזבו רגע האם טבאס עושה דווקא לברצלונה או האם יש פה חשד סביר לקומבינה שטבאס לא אוכל אותה. מישהו יכול להסביר רגע מה המשמעות של החריגה הזאת? מה הלאה?

דימה כבר הסביר אם הבנתי נכון מה אתה שואל.

טבאס אמר את זה - יש להם הערכה לכמה שחקן ברמה של פליקס אמור להרוויח, והם לוקחים את המספר הזה בחישובי הפייר פליי.
לא מעניין אותם כמה פליקס מרוויח בפועל. וזה לא הגיוני בשום צורה.

פליקס מושאל מאתלטיקו והיא משלמת את רוב שכרו. השכר שלו מבארסה זה חלק קטן מהשכר הכללי שלו.

גם זה לא הגיוני. אם 2 קבוצות משתתפות בשכר של השחקן, זה צריך להיות במגבלת השכר של שתיהן, לפי החלוקה.
טבאס גם לא קישר בין השכר הכללי של פליקס לבין הערכת שווי החוזה שלו עבר מגבלת השכר של בארסה.

הוא לא מטומטם ולא מתנכל ספציפית לבארסה. יש 11 קבוצות ב 2 הליגות תחתיו שהן מעל תקרת השכר. אני בטוח שגם להן יש קשיים דומים לשלנו, רק שהכל בקנה מידה קטן יותר.
אם לא הייתי אוהד בארסה ולא הייתי מבין במה מדובר, הייתי חושב שטבאס בעד בארסה. איך קבוצה בלי כסף, שמפסידה המון כסף, עם חובות אדירים, רמות שכר הכי גבוהות בעולם, כמעט פושטת רגל, מקבלת אישורים להביא שחקנים ב 200 מיליון, וטבאס נותן לה לרשום את כולם?

הכל כרגיל, בדיוק כמו בקיץ. לא נוכל לקנות שחקנים חדשים בלי להיפטר בשחקנים אחרים. לא השתנה כלום.

מי שחושב שיש טעות בתרגום לאנגלית או לעברית, יכול לקרוא בספרדית.

היום במסיבת העיתונאים לפני בטיס, צ’אבי נשאל על ויטור רוקה ואמר “דקו אמר לי שבעיקרון הוא יבוא בינואר. לא תהיה בעיה עם הפייר פליי”.

בבארסה עדיין מחכים ל 40M מהקרן הגרמנית, שהייתה אמורה לשלם לפני הדדליין ב 1 לספטמבר. אולי ההכנסה הזאת תאפשר לרשום אותו, ולא מכירה של שחקן כלשהו.

רגע רגע רגע רגע

עצרו את הכל, לא סיפרו לי גם פה וגם במאניה שצריך את ניימאר בשביל למלא את המנוזאיק?

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1702950918734454949

imigine my suprise

לא יודע מי אמר את זה, אבל זה לא הישג כזה מטורף… סה"כ קצת יותר מחצי קאמפ נואו, כלומר כשלון במכירת הכרטיסים במצב רגיל.

לא אמרתי שזה הישג, אבל היו כאלו שהסבירו לנו שצריך את ניימאר בשביל למלא את זה.

זה לא מדויק. זה איצטדיון על הפרצוף, שקשה להגיע אליו תחבורתית ועם המון מושבים שרואים מהם מזעזע. היה חשש גדול לגבי האפשרות למלא אותו, למרות שהוא רק חצי מהקאמפ.

הכל טוב ונכון. אבל שום דבר לא ישנה שזה היה רק ספין שנועד בזמנו “להכשיר” את השרץ.

אתה יכול להיות רגוע, אם במשחק ליגה רגיל מול בטיס מצליחים למלא אותו אז כנראה שזה לא הדבר הכי קשה בעולם.