ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

די, שחרר אותנו ז’ואן מהמלחמות האלו בטחנות רוח, בזמן שהבית שלך עולה באש. תתעסק בדברים היותר חשובים קודם, כמו…לא יודע…לדאוג שהמועדון יוכל להזמין מסנן חדש לתמי 4.

גם אם השער היה מאושר, וגם אם היו עוד 4 כאלו במשחק אתמול, היינו מוצאים דרך להפסיד. הבעיות היותר גדולות הן המצב הכלכלי, המקצועי והפיזיולוגי. שיטפל בהם, ויחזור אלינו למשימות נוספות.

טוב הוא עושה את זה בשביל להסיח את הדעת מהכישלון שלו ושל “הנבחר”

זה א.ב של כל פולטיקאי במשבר,

מעצבן שזה עובד.

ברור שזו המטרה שלו, אין לי ספק. אבל הדרך לשם דבילית.

טוב, גם המטרה דבילית.

אולי לפורטה מכין קרקע לעונה הבאה. השופטים צריכים להחזיר לנו בעונה הבאה.
כאילו הקלאסיקו היה משחק גורלי, למרות שגם אם היינו מנצחים, ריאל הייתה זוכה באליפות.
רק שההתאחדות לא עובדת ככה. סוטו גראדו כבר דפק אותנו פעמיים השנה לפני הקלאסיקו, ועדיין שמו דווקא אותו כדי שידפוק אותנו פעם שלישית.

משחק חוזר? באמת? מתי? לריאל מדריד יש משחק כל 3-4 ימים עד המחזור הלפני אחרון.
הוא חושב שבחיים לא היה מקרה ששופטים דפקו קבוצה אחרת בצורה קשה?
בשנה שעברה היה משחק שאחריו שופט הואר הודיע בפומבי שהוא טעה ושהוא מתנצל. היה משחק חוזר?
השנה חיל מנזאנו הפסיק את המשחק כשהכדור היה באוויר ונכבש שער, וקיבל השעיה. כלומר הכירו שהוא טעה. היה משחק חוזר?

לגבי צ’אבי, אני אתאכזב מאוד אם הוא יישאר.
הוא אמר עשרות פעמים שהוא עוזב וההחלטה היא סופית. גם אם נזכה בצ’מפיונס, ששום דבר לא ישנה את ההחלטה שלו.
שיעמוד במילה שלו ויהיה גבר. שלפורטה ישבור את הראש, אולי בטעות ימצא את רייקארד הבא.

נראה לי אני היחיד שחושב שלא יקרה כלום אם צ׳אבי ימשיך.
הוא מאמן טוב. לא מצויין, לא מאמן על, לא עילוי, לא תותח. מאמן טוב ותו לא.

וזה גם מה שיש בחוץ כרגע. מאמנים טובים. לא שאני יודע שיש מאמני על פנויים. להחליף מאמן טוב במאמן טוב זה סתמי.

ותפסיקו לפנטז על פפ,
מאמנים בליגה הספרדית לא שורדים יותר משלוש שנים, הוא בסיטי כבר שבע שנים? בונה מורשת? מה יש לו לחזור אלינו? בשביל שיבעטו אותו החוצה בפספוס הראשון? פחחח…

יש התקדמות בקבוצה גם תחת צ׳אבי. רק שילמד להשתלט על הטמפרמנט שלו הדביל הזה וכבר יהיה יותר טוב.

אתה וכל אוהדי ריאל חחחח

בעיני זה רק מראה כמו הפכנו להיות כנועים שזה נראה לנו מה שמגיע לנו…

דרך אגב, אף אחד לא מדבר על פפ בתור אופציה, בין פפ לבין להישאר עם מאמן כושל יש מרחק עצום.

זה לא פפ או כלום…

לפי כל מה שקראתי:

האנזי פליק התחיל ללמוד ספרדית כבר לפני חודשים.

האנזי נפגש עם דמויות עבר במועדון כדי להבין לעומק את הדינמיקות והפוליטיקות.

האנזי כבר חקר את העיר לעומקה במובן של איפה לגור, איזה בתי ספר טובים לילדים, איפה כדאי לצאת לבלות וכו’.

האנזי מנתח כל משחק של ברצלונה בחודשים האחרונים.

האנזי דחה כל הצעה שהגיעה אליו מהרגע שהפכנו לאופציה, והודיע ללאפורטה שהוא ידחה כל הצעה שתגיע עד שברצלונה תמנה מאמן קבוע.

האנזי אובססיבי ברמות בנוגע למועדון. אם אנחנו משאירים את צ’אבי או מקדמים את מארקז, כשהטראבליסט מבאיירן מוכן לעשות הכל כדי להגיע - אני תומך בבחירות באותו רגע.

לגבי הציטוט של לפורטה שתורגם בבארסהמניה, באתר הרשמי זה נראה פחות החלטי.
לפורטה אמר שאם יוכח שזה גול, לא פוסלים בקשה למשחק חוזר כמו שקרה בליגה אחרת

זה חסר סיכוי כי את טבאס לא מעניין מה עשו בליגה אחרת.
זה חסר סיכוי כי זאת תיבת פנדורה.
זה חסר סיכוי כי הלו’'ז של ריאל כל כך צפוף שאין איפה לשים את המשחק.

ספוילר, דימה גם לאפורטה לא חושב שנקבל משחק חוזר…

פוליטיקה

דרך אגב, גם אם זה היה אופציה, רק בשביל הדיון, אסור לעשות משחק חוזר על טעויות שיפוט, זה מטומטם בכלל לדבר על זה

אני מקווה שלפורטה יודע מה הוא עושה ולא מדבר מעצבים כמו אחרון האוהדים.
אם זה מחושב, אני לא מבין מה הוא מנסה להשיג. ההתאחדות במינוי של סוטו גראדו, וסוטו גראדו עצמו, הוכיחו שהם לא מנסים לתקן טעויות עבר.

לחץ על שופטים כמו כל מי שמתלונן.

טוב ככל הנראה ההנהלה עושה לחץ על צאבי להישאר.

אנחנו מועדון של ליצנים ומי שמנהל אותו הוא ליצן.

הם הוכיחו שהם לא נלחצים אלא להיפך. דופקים אותך יותר חזק.

גם המטומטמים בריאל מדריד טיוי עושים את זה ואז חיל מנזאנו מבטל להם גול חוקי כדי להראות להם מי הגבר בבית.

לא יודע אם זה המקום לשים את זה.

אבל תרד מעניין על חוק חדש שיצא בספרד . מעניין אותי לדעת מה אתם חושבים

https://twitter.com/LaLigaMichael/status/1782795359195980254?t=zIGGr6OTXiNWUt3iDxoPtg

זה ארוך מידי מלשים את זה בהעתק הדבק

"
Spain’s new “Mbappe Law” - coincidental timing or further evidence of Florentino Perez’s hold over Madrid’s political powers?

To answer this question, a bit of context and history is needed.

Read on, Liga fans.

The perception of Florentino Perez within Spain differs from that of global fans.

Domestically, Madrid’s president is the face of how croney capitalism has infiltrated the beautiful game at its roots.

A brief history will help paint the picture…

The billionaire’s influence over media & politics in the capital has long been criticized, as has his privatization at the expense of the Spanish public.

The most notable recent example of his media connections was in 2021, when the majority of Spanish media was unwilling to criticize Perez’s botched attempt at forming a European Super League - unlike what was seen in England, Italy, and Germany.

In Spanish football, the ugliest battle between Madrid and Barcelona happens not on the pitch, but through the media.

The most recent example of how his political influence has led to hoarded privatization and outsourcing was around the nursing home catastrophe. While some have argued that it’s unfair to blame Perez for that catastrophe in isolation, the journey to it gives a different narrative. You can read more about that here: https://jacobin.com/2020/05/real-madrid-nursing-homes-florentino-perez… What does this have to do with Mbappe and Madrid? We’re getting there, read on.

“Don’t confuse Perez’s personal business interests with those of Real Madrid.”

This is a common defense used by Madrid fans when Perez’s critics dig into his shady dealings.

In reality, this narrative doesn’t hold water.

It’s Perez himself who has conflated the 2 thru multiple controversial deals - the building of training grounds to signing Cristiano Ronaldo and now making room for Mbappe.

Perez’s ownership of ACS (his umbrella construction company) has blended into his dealings with Real Madrid from the start of his 1st tenure. The 2001 stadium training grounds brought a huge payday to ACS, which Perez used to erase Madrid’s growing debts and bring cash for the 1st Galactico era. Those plans were resisted for years until Perez was able to leverage his political ties to get it pushed through.

Image

Fast forward to 2009, in the middle of a housing crisis, when Perez again leveraged his political ties to receive a massive loan that brought Cristiano Ronaldo to the Spanish capital.

This loan came while most businesses were frozen out, unable to get capital to stay afloat.

Fast forward to 2009, in the middle of a housing crisis, when Perez again leveraged his political ties to receive a massive loan that brought Cristiano Ronaldo to the Spanish capital.

This loan came while most businesses were frozen out, unable to get capital to stay afloat.

A few years later, Madrid’s new wave of global stars would grant Perez access to hundreds of millions of dollars in new business dealings. The shrewd billionaire used the signings of Chicharito, Keylor Navas, and James Rodriguez to gain access to huge contracts in Mexico, Costa Rica, and Colombia. Since he 1st arrived, Perez hasn’t separated his business interests and ties from that of Real Madrid’s. This also coincides with Perez’s making it nearly impossible to be unseated as President of Real Madrid - a good convo for another time.

Image

Now, let’s get into the new Mbappe Law.
First - what is it?

In one sense, it’s the continuation of the Beckham Law.

In 2005, a Spanish decree was made to entice high-earning foreigners to come to Spain by giving tax breaks. David Beckham was the 1st beneficiary of this law.

What does this have to do with Real Madrid’s president?

Everything.

This new law was 1st proposed last year by Partido Popular Mayor of Madrid Jose Luis Martinez-Almeida and President of the Community of Madrid Isabel Diaz Ayuso - 2 friends of Florentino Perez.

You may have noticed them sitting together at this past weekend’s Clasico.

You may ask if this is just chasing ghosts.

Couldn’t it just be a coincidence that 2 politicians with ties to Madrid’s president are proposing such a law - and that it just happens to come when Madrid is trying to offer their biggest-ever contract to entice Kylian Mbappe to the capital?

Sure. It could just be a coincidence. However, Perez has a history of leveraging his political ties in the capital to line his pockets with billions of dollars in exclusive contracts, and of having politicians negotiate favorable deals to benefit Real Madrid.

Image

ויש עוד המשך

https://twitter.com/LaLigaMichael/status/1782795383216697842

אפשר אמל׳ק?

אם הבנתי נכון, הכתב אומר שיש/יהיה חוק חדש במדריד, שלפיו זרים עשירים ישלמו פחות מס.
זה חוק שפרז מקדם בעזרת החברים הפוליטיקאים שלו, והמטרה היא לתת יותר כסף למבאפה על חשבון המיסים.
החוק החדש יהיה תקף רק באיזור מדריד, בניגוד לחוק בקהם שהיה תקף בכל ספרד.
הבנתי נכון את הפואנטה?

בגדול מה שדימה כתב מעלי.

אבל חשוב לקרוא כי הוא כותב יותר על התמונה הגדולה איך פלורנטינו מושך בחוטים בספרד ווהשפעה שלו על התקשורת וההמונים.

זה פעם ראשונה שיוצא לי להכיר את מי שצייץ על זה, אין לי מושג באמת מי הוא . אבל הציוץ הזה חשוב שנבין איך זה עובד שם.

הרגילו אותנו, בין היתר בפורום הזה, לחשוב שזה נורמלי והכל בסדר. אבל כמובן שנגד ברצלונה עומדת חקירה שנמרחת לדעתי כבר יותר משנתיים על משהו שכל בר דעת מבין שזה בולשיט אחד גדול אבל מוערבות כזו ברורה של הון ושלטון, הכל בסדר חברים, אין מה לראות.

חשבתי שאופ"א אוסרת על עירוב של פולטיקה וספורט לא?

ברור, בגלל זה אל פאריס קיבלה הרחקה מהמפעלים לאחר שנשיא צרפת הודיע שהוא דיבר עם אמבפה בשביל שהוא יישאר…
בכל מקרה, אם זה נכון זה חמור ביותר. אני מחכה לכתבים הבכירים במדינה שיבדקו את הסיפור (לאוו דווקא כתבי הספורט) בשביל לקבל מידע יותר רציני ואמין מיזה. אבל על פניו, לא נראה טוב בכלל.
ואני מחשיב את עצמי כבר דעת, ועדיין לדעתי הסיפור של בארסה מסריח לקילומטרים.

אני מבין את הניסיון של הואטביזם שלך. זה די שקוף. גם שם היה צריך להעיף את פסז. אבל פה זה לא שיחת טלפון זה הרבה יותר חמור.

אל תבנה ציפיות, לא נראה לי שבכלל קראת את הציוצים כי הוא כתב שם גם איך פלורנטינו משפיע על העיתונות.

כתבה מעניינת בפני עצמה, אבל לא נראה שיש לכתב הוכחות כלשהן.
יש גם דברים שגרמו לי לפקפק באמינות שלו. למשל, הוא טוען שההחתמה של חאמס, קיילור וצ’צאריטה עזרו לפלורנטינו לעשות עסקים במדינות המוצא שלהם. אין לזה היגיון ואין שום הוכחה בכתבה.

לגבי החוק עצמו, אני בתור אוהד בארסה מרגיש שזאת לא הבעיה שלי. זאת בעיה של תושבי מדריד. הפוליטיקאים שלהם עושים חוק שידפוק את כולם, בגלל שיהיו פחות מיסים. כל זה כדי שלאדם אחד בשם קיליאן מבאפה יהיו עוד כמה עשרות מיליונים.
צריך לעשות סקר בין אוהדי ריאל שחיים במדריד. האם כל אחד מהם מוכן לתרום יורו אחד לקיליאן מבאפה?