ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

איזה חוזים מסתיימים ב-25?
המצב יהיה אולי טוב יותר, אבל לא בטוח שמזהיר- לא מספיק עבור סוג הרכש שפפ וקלופ יידרשו.
גם אחרי עוד עונה טובה לא בטוח בכלל שמיצ’ל ומוטה מספיק מוכחים.

ארטטה תאוריטית מסיים חוזה חוזה, אבל מי יודע אם לו יתחשק לבוא

על מיצ׳ל יש דיווחים שמסומן ומוסכם כבר שיחליף את פפ כשזה יעזוב את סיטי.

תיאגו מוטה מרחק נגיעה מיובנטוס לעונה הבאה.

Xavi: “There will be NO change in my coaching staff.”

:clown_face: :clown_face: :clown_face:

לטעמי מדובר בחדשות הטובות ביותר שקיבלה ברצלונה בחודשים האחרונים, מלבד ההתקדמות של ימאל וקובארסי.

1. המועדון מפסיק את הלופ של חילופי המאמנים ההיסטרי לפחות לעוד שנה. סופסוף יש הכרה במערכת הזאת שלא המאמן אשם בהכל וצריך לטפל בעוד גורמים שהורסים את המועדון. לפחות יש איזושהי יציבות במערכת הקאוטית הזאת.

2. כתבתי את זה כבר לפני כמה חודשים, אין אופציה טובה יותר מצ’אבי, מכיוון שלהגיע במצב הנוכחי לברצלונה מדובר בסיכון ממשי לקריירה. המשמעות של אי עמידה ביעדים במועדון פופולארי כמו ברצלונה זה כתם שקשה להתנער ממנו, ע"ע כל המאמנים שעברו בברצלונה מאז אנריקה, אף אחד מהם לא חזר לבמה הגדולה. כרגע הפרויקט לא בנוי לעמוד בשאיפות של המועדון. בנוסף, כל מאמן אחר יגיע עם בעיות משלו וחסרונות משלו שהאוהדים יאהבו.

3. צ’אבי לא טקטיקן גדול אבל הוא עושה עבודה מעולה עם השחקנים באופן אינדיבידואלי. הוא מקדם צעירים והביטחון שהם משדרים מגיע בראש ובראשונה מהמאמן. מאמן אחר שאולי יודע להעמיד את השחקנים בצורה טובה יותר אבל לא אכפת לו מהעתיד של המועדון ולא יקדם צעירים לא יהיה טוב יותר מצ’אבי.

4. הוא כבר במערכת, מכיר את הכל ואת כולם, בינתיים הוא גם צבר ניסיון. להביא כל מאמן אחר שבוודאות לא יהיה טוב יותר ממנו זה פשוט מיותר. אין שום ביטוח שעם מאמן אחר דברים ילכו טוב יותר.

אתם לא אוהבים אותו בגלל מה שהוא לא, אבל אתם לא מסתכלים על מה שהוא כן. אותו סיפור יש אצלינו עם אנצ’לוטי. לא חכם בעיניי. עם כמה שאני אוהב לרדת על לאפורטה, הצעד הזה היה W גדול שלו.

אפשר להוציא הרבה יותר מהסגל הקיים. תסלח לי, אבל למרות האליפות, אולי אלופות והניצחון עלינו אני לא חושב שהסגל הנוכחי של ריאל כל כך טוב יותר. אחרי אמבאפה ודייויס זה כבר יהיה סיפור אחר.

בלי סיוע שיפוטי לא היתה לריאל אליפות ולא נראה לי גם שהיא היתה מנצחת את בארסה.
באלופות אין לי הסבר- יש למועדון תחת קוסמי

כל החוזים מתקדמים עוד עונה לעבר סיומם. דסט ולנגלה משתחררים לגמרי והם מרוויחים לא מעט.
גם לבנדובסקי כנראה יסיים את הפרק שלו.

המצב יהיה הרבה יותר טוב. אני לא מדבר על קלופ ופפ, כרגע אתה אפילו לא יכול לשחרר את דה דרבי או אמורים מהחוזה שלהם.

עוד עונה לעבר סיומם = בטווח הקצר אין שום שינוי.
העזיבות של לבה, דסט ולנגלה כן יעזרו, בהנחה ואחד מהם או כולם לא יעופו כבר בקיץ הנוכחי

אף מהם לא חזר לבמה הגדולה (מלבד אנריקה) כי אף מאמן מאז פפ לא הייה שייך לבמה הגדולה
מההתחלה…

זה אחת הבעיות שלנו…

לקרוא מה שכתבת ולחשוב שאיזה אכזרית ברצלונה למאמנים שלה. בית קבורות למאמנים. במציאות רוב המאמנים (מלבד קומאן) כמעט הגיעו לסיום החוזה אצלנו.

לא זוכר מאמן אחד חוץ מטאטה מרטינו, שלא המשיך עד לכמעט סיום החוזה שלו.

משה, בהערכה גסה כמה מאמנים שייכים לרמה הגבוהה? 2? 5? 20? זרוק מספר.

אנחנו בבעיה רצינית, קבוצה לא אטרקטיבית עם חור בעמדה הפיננסית ולחץ אטומי כאילו יש לנו סגל של מכבי תל אביב 2004-5.

לא קשור לאכזריות, זה מועדון מאוד פופולארי ומשמעותי וכישלון שם זה כתם שאי אפשר להסתיר בקלות.

לגבי אם המאמנים שם לא שווים את הבמה הגדולה, כבר סיכמנו בעבר שלא להסכים לגבי ואלוורדה, וכבר סיכמנו לא להסכים לגבי חלוקת האשמה בין המאמן לשחקנים.

אין פה מה להסכים. ואלורדה חזר לבילבאו שם ובקבוצות בדרג הזה הוא יבלה עד סוף הקרירה שלו.

זה גבולות הגיזרה שלו. בפעם האלף זה לא עלבון או משהו. פשוט המציאות

אני יאכל את הכובע עם באיירן מינכן ריאל או סיטי ילכו עליו. ואז תוכל להגיד שטעיתי לגביו.

חאבי מיגל עוקץ: ״לצ׳אבי יש תאריך תפוגה, יוני 2025. אחריו ישבו בכיסא קלופ / ארטטה או לואיס אנריקה״.

מדהים.

זה לא מדוייק כי סיום עוד עונה בחוזה של מישהו כמו פרנקי מאלץ את הצדדים לקבל החלטות.
אני לא מנסה לומר שכל סיום חוזי השחקנים מביאים שינוי, ניסיתי לתאר בכלליות כל מיני מקרים שאחרי עוד עונה המצב ישתפר בגללם. כולל אגב, שכר של שחקנים שכבר לא במועדון.

חאבי מיגל עוקץ: ״לצ׳אבי יש תאריך תפוגה, יוני 2025. אחריו ישבו בכיסא קלופ / ארטטה או לואיס אנריקה״.
מדהים

אין בזה כלום. אמירה של עיתונאי שאויים בתביעה לא מזמן על ידי צ׳אבי.

זה שיש לו כתם מהתקופה בברצלונה שיהיה קשה לו לנקות משתלב לגמרי עם הקו שלי, ולכן הסיכויים שמישהי מהגדולות תשים עליו את הכסף שלה נמוך. אין ספק שכישלון (יחסי) בברצלונה זה חתיכת מכה לקריירה. גם היכולת של בילבאו מסתדרת יפה עם הקו שלי, הכדורגל שלהם הוא כדורגל טופ והשלם שם כפול מסך חלקיו.

אין לו שום כתם, גם אנצלוטי פוטר מבאיירן איזה כתם יש עליו. מאמנים פוטרו מקבוצות גדולות אבל עדיין התקדמו . מוריניו פוטר מצלסי זה מנע ממנו להגיע לריאל? פוטר מריאל זה מנע ממנו להגיע ליוניטד? ההבדל הוא שמוריניו מאמן על ואלורדה לא.

להצליח בקבוצה כמו בילבאו אתה צריך לשים אותה בליגה האירופאית ואולי בונוס איזה גביע. בריאל לדוגמה אתה צריך מינימום אליפות וגמר אלופות ואם אתה זוכה רק באליפות אבל סיטי מדיחה אותך בחצי כבר מתחיל הלחץ… זה לא לרמה של ואלורדה.

בגלל זה ואלורדה לא יהיה מאמן בקבוצה דרג א לא בגלל שברצלונה פיטרה אותו.

95 אחוז מקבוצות באירופה ואלורדה יוכל לאמן בהצלחה. יש חמש אחוז שלא. זה לא בושה.

לדעתי גם הוא מבין את זה.

ואלוורדה, האחים וויליאמס, ועוד שחקני הקבוצה הזאת, תאמין לי שלא רע להם עם השכר שהם מקבלים ועוד קל"ב. חלום של כל שחקן כדורגל ומאמן.
גם אני עד לא מזמן לא קלטתי עד כמה אתלטיק בילבאו משלמת טוב. על שחקן בן 15 הם שילמו 11 מיליון אירו בעמלות ודמי השבחה.

לא כל כך הבנתי מה הקשר אור.

אם אני אוהד בילבאו ותודה לאל שאני לא שייך לחבורה החארות תומכי חיזבאללה האלו, אני שם פסל של ואלורדה במוזיאון של המועדון שלי.

אם אני אוהד של ברצלונה ריאל או באיירן אני לא רוצה שמאמנים כמו ואלורדה יגיעו למועדון שלי. הם לא מספיק טובים.

זה לא שינאה. זה המציאות.

זו הסיבה העיקרית למה הוא והכוכבים של הקבוצה הזאת לא ממהרים לנסות את מזלם מחוץ לחממה.

שוב לא יודע לגבי השחקנים, ואלורדה בעצמו מבין את מה שאני מנסה להסביר פה.

גם בעונה האדירה שלו עכשיו בבילבאו, עונה רעה של אתלטי סביליה וולנסיה לא באופק והוא עדיין לא הצליח לשים את בילבאו בצמפיונס. זה מספיק לבילבאו. לא מספיק לקבוצה מעבר לבילבאו.

אז מצטער , לא עשינו לו שום עוול ואין לו שום כתם על הקרירה שלו בגללנו.

כמובן שכל אחד זכאי לזווית שלו ולפרשנות שלו, וקשה להשתחרר מההטייה של אוהד, מספיק לנתח את התגובות על אירועי הקלאסיקו בפורום השיפוט ולראות שבדרך נס הפרשנות למהלכים בקורולציה כמעט מלאה לאהדה. אני רק תמה האם גם צאבי ו/או לפוארטה מאמינים שזו המציאות. ובמיוחד לגבי החלק הראשון על אליפות שהתקבלה מהשופטים השנה, וקצת לגבי החלק השני - הרי בארסה הובילה בדקה ה-70 בערך וזה לא הפריע לריאל לנצח.
ואם בתרגיל מודרך נוציא את ריאל מהליגה - הרי אתלטיקו ובארסה לא ממש דגדגו את גירונה במפגשים הישירים, ולכן אם תוציא את ריאל מהליגה לא ברור אם בארסה כן אלופה