ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

@Oleguer23 זוכר שאמרת לי על התקשורת וצאבי ואיך מנסים לגרום לאוהדים לשנוא אותו?

בקשר לצאבי טעית , אבל תשים לב שהם עושים את הטקטיקה שכתבת על ארוחאו.

לפני כמה חודשים היה גיבור והפויול הבא, ועכשיו מדליפים נגדו ועושים לו שם רע, למה כי כנראה רוצים למכור אותו לבאיירן.

לא מצליח להבין את כל השמועות על צ’אבי ולבאנדובסקי. הבנאדם מקום שלישי במספר הדקות העונה (אחרי גנדואן וקונדה) ובקושי היה מוחלף אם בכלל.

זה מתחיל להרגיש כאילו צ’אבי התאכזב כל כך שלא הביאו לו עוד חלוץ בקיץ, שהוא החליט לעשות דווקא להנהלה ולשחק בהגזמה רק עם לבאנדובסקי כדי להוכיח שהוא כבר זקן וגרוע ושצריך להביא מחליף. ואם לאפורטה שצפה בפולני ברגעי ההכרעה העונה עדיין משוכנע שהוא חלק משמעותי, אז באמת שאין לי יותר מה להגיד. הוא בן 36 עוד חודשיים. 36!!! זה מי שאתה רוצה שיהיה חלק יסוד בפרויקט?

צריכים לזכור שכל הפרסומים האלו זה ספינים של מקורבים. כל צד מושך לכיון אחר.

בקשר ללבה, זה במקרה הטוב בולשיט, ואם צאבי פתח איתו בשביל לעשות דווקא ללאפורטה זה לא אומר משהו טוב על צאבי.

אם זה היה תלוי בי צאבי ולאפורטה לא היו בברצלונה יותר, צאבי בגלל בעיקר בגלל מקצועי. לאפורטה בגלל שהוא כישלון.

יותר התכוונתי שההנהלה מנסה דרך התקשורת לשנות את דעת הקהל על צ’אבי. חאבי מיגל למשל זו דוגמה לכך. לא יודע עד כמה זה עבד להם.

עוד מעט ידברו על הטעויות והעונה החלשה שהיתה לו. כשהוא היה “פויול” כמו שתיארת לא נגעו בו או העבירו עליו ביקורת, כי הרי הוא הכי קרוב לפויול שיש.
לאט לאט יהיו יותר אוהדים שלא יראו בו כבאנקר בסגל.

אני הצפתי את העובדה שאף אחד לא מדבר על היכולת של אראוחו לאורך כל העונה, ויכולת ששוברת את המיתוס שהוא לא יכול לרדת ביכולת, ושבגלל המיתוס הזה גם אף אחד לא מעלה בדעתו למכור מפלצת שכזו. וחטפתי פה ביקורת כי רציתי למכור את אראוחו (למרות שלא זו היתה כוונתי).

עכשיו בואו נראה איך יתקדם הקיץ הזה. לאט לאט ההנהלה רוצה להוריד את הקהל מהמיתוס שמדובר גם בסמל גדול. הוא כן סוג של סמל, כי הוא בא מלמטה והפך למנהיג, אין על כך עוררין.

מותר ורצוי היה לבקר אותו. כולי תקווה שהוא יישאר ועם הצוות המקצועי, הרפואי, והכושר החדשים הוא יהיה שוב אותה מפלצת.

כן זה מה שעושים עכשיו לאראחאו.

אחד לאחד.

הוחלף כמה פעמים בדקה 70, אז עשו מזה סיפור וקליקבייטס.
גם אני וגם אתה הקלקנו וקראנו את השמועות, אז מי שכתב אותן הרוויח כסף.

יש יתרון מסוים בלהיות סרג’י רוברטו או איניגו מרטינז.

לפי הכתבה הזו לאפורטה רוצה להחזיר את אלמאני למועדון, אבל עושה רושם שאם כן זה רק בשביל הקשרים שלו בספרד ולא בשביל להיות המנהל המקצועי שוב.

קראתי שזה מהלך שידחוק את דקו החוצה. ויפה שעה אחת קודם

עד לפני שבוע הייתי חושב שזה בדיחה של 1 אפריל אבל עם ההתנהלות של המועדון בפיאסקו עם צ’אבי אני כבר לא יודע מה נכון ומה לא.

הלואי שזה נכון, אלמיני IN דקו OUT זה יכול להיות מה שיציל את הקבוצה

הלואי שזה נכון, אבל מתאים ציפיות לרמת הפנטזיה

הלוואי. לפי איך שלאפורטה מתנהל לאחרונה קשה לי להאמין. מה קרה פתאום שנמאס מהשכונה?

כמו כל מהלך פופוליסטי, כנראה לאפורטה הבין מה הקהל רוצה ומה לא.

איפה?

לא זוכר איפה, אבל בכל מקום מציינים שהם לא יעבדו יחד, אז המסקנה היחידה היא שדקו לא ישאר. אם זה יקרה, אני לוקח חזרה הרבה מילים על לאפורטה, שאני מקווה שהבין איזה טעויות הוא עשה בשנה האחרונה.

למשל

אומרים שהוא קיווה להיות נשיא ההתאחדות, וסירב לאתלטיקו.

דימה אתה מקיר את העיתונאי שפירסם את זה? נחשב אמין?

בארסה מאניה דיפרסיה ביחסי ציבור לצ’אבי:

לפי ‘אס’ האנזי ישתכר בשלושה מיליון אירו נטו לעונה ויקבל בונוסים “גבוהים” על זכייה בליגת האלופות (מיליון אירו) וזכייה באליפות (750,000 אירו).

צ’אבי - אגדת מועדון, שהתקשורת לא מפסיקה לפמפם לנו כמה אוהב את ברצלונה, ויתר על כספים, חיטט בפחים כדי למצוא אוכל כי לא היה לו כסף עם העבודה כפוית הטובה שהוא עשה בשכר רעב - עשה לנו טובה שהסכים לשכר של 3 מיליון בעונה הראשונה. משם הוא קפץ פתאום ל-12 מיליון בעונה. כל הזמן קיטר על כמה הסגל חרא וכמה הוא נותן לשחקני הוראות נכונות אבל הם טועים במגרש.

האנזי פליק - גרמני שלא קשור אלינו חתם לשנתיים בשכר של 3 מיליון, בלי יחסי ציבור ובלי כלום. הבן אדם עובד כבר חודשים על תוכניות לעונה הבאה, למרות שלא הובטח לו שיהיה המאמן שלנו, מאמין בסגל שאפשר יהיה לחזור לקדמת הבמה האירופית ודחה הצעות ממועדונים אחרים כדי שיהיה זמין להגיע לנו כן אם וכאשר.

אבל צ’אבי מסכן :joy: :joy: :joy:

לא מבין , אם אני צ’אבי אני לא מוותר על אגורה שחיבים לי, באמת טל, עוד מעט תהפוך אותו לעוכר קטלוניה.

שתי הדרישות היחידות שלו זה לשלם למועדון הקטארי את הסכום של השיחרור מהחוזה שלו ולשלם את מה שנשאר לצוות שלו.

הרבה יותר ממה שמגיע למועדון. הוא עוזב הרבה יותר. בקלאס ממה שהרבה היו עושים במקומו.

זה מה שאני הבאתי כמה הודעות למעלה.

רשום שזה בשביל להוציא את דקו?

The Barça president does not want the possible return of Mateu Alemany to imply the departure of the sports director, Deco

אני לא רואה איך אלמיני יבוא עם דקו במועדון או דקו יסכים לעבוד עם אלמיני זה כמובן אם זה נכון. התוצאה תהיה זהה

זה אם אתה הולך לפי הגירסה הסטנדרטית.
לפי הגירסה של טל (ששותפים לה כמה עיתונאים) שצאבי חזר בו וביקש להישאר אז עדיין גועל נפש הצורה שעשו את זה אבל זה הרבה פחות קדוש מעונה שהסכים לחזור בו ואז נזרק לכלבים.