ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

קודם כל זה עיתונאי אחד די מפוקפק, אני חושב שכולנו פה זוכרים מה קרה. אני כל עוד לא יקבל משהו יותר אמין מאותו דיוח מפוקפק ילך עם הגירסה המקובלת.

אבל זה לא משנה. זה לא משנה אם לאפורטה מיוזמה שלו או בעקבות בקשה של צאבי , איך אומרים היום? הוא הראש הוא אחראי. האחריות עליו. הוא הסכים. בעיני זה פחות רלבנטי מי יזם את זה.

גועל נפש נשאר אותו דבר ביני, והמועדון יצא בזול, אני לא הייתי מאשים את צאבי אם הוא היה הולך עד הסוף ודורש פיצוים. הוא גם זכאי לזה גם חוקי וגם מוסרי.

לא מכיר את העיתונאי אבל האתר נחשב לאמין יחסית

רשום גם את מה שציטטת וגם שדקו ואלמאן לא יוכלו לעבוד ביחד.
שני הדברים הם דעותיו של העיתונאי.

אוקיי… אבל לא רשום שלאפורטה מביא את אלמאני כדי לדחוק את דקו החוצה. על זה שאלתי.

גם אני לא, אבל על מה כל יחסי הציבור? שילם 2.5 מיליון כדי להשתחרר מקאטר כי זו הייתה ההזדמנות היחידה שלו אי פעם להיות מאמן ברצלונה. איזה אדם שפוי שמאמן בקאטר לא ישלם כסף כדי לאמן בברצלונה?

אח"כ פימפמו לנו חודשים שצ’אבי קדוש כי הוא מסכים לעבוד עבור 3 מיליון אירו בלבד, אח"כ אני זוכר קמפיין להעלאת שכרו של צ’אבי כי הוא מסכן ואף מאמן בעולם לא מרוויח כל כך מעט כמוהו. אני צריך להזכיר לך את כל הכתבות כל שני וחמישי? קיבל חוזה חדש די מהר. ואז מה מסתבר? גם האנזי פליק הסכים לסכום הזה.

עכשיו אני מגלה שהוא אמור היה להרוויח עונה הבאה 12 מיליון אירו? לא אמרתם שהוא הבן אדם הכי מסכן בעולם?

רשמי: האנזי פליק מאמן ברצלונה עד 2026.

טל בחיאת, אני ואף אחד אחר מהפורום פה לא אחראי למה שקראת על צאבי בפורמים אחרים, אז בוא נשאר ממוקדים פה.

לא חושב שאפשר להרחיב יותר ממה שכתבתי, בלי קשר לצאבי השחקן והאגדה או צאבי המאמן. אף מאמן או איש סגל לא צריך לקבל כזה יחס מבזה. זה לא משנה אם הוא מוצלח או כישלון. (ואלורדה עשו לו את התרגיל הזה וזה פיצץ אותי מעצבים. ואתה לא חושד בי מאהבת ואלורדה)

לא הפכתי להיות פאנבוי של צאבי, אבל הוא עזב בקלאס הרבה יותר ממה שאני הייתי ורוב האנשים היו עוזבים במצב שהוא נקלע אליו.

באמת שאני לא מבין אותך, אני מבקר גדול מאוד של צאבי המאמן (וגם את צאבי בתור דמות לחיקוי, העבודה המבישה שהוא עשה לקטארים ביחסי ציבור שהם קיבלו ממנו שהוא ידע במפורש כמה דם נשפך בקטאר (בלי קשר לישראל אני מדבר על המונדיאל וכמות הדם שנשפכה שם) הופכת אותו לצבוע אה בלי כונה סטיתי פה מהדיון חחחח, אבל הוא אגדה של המועדון ואסור להתנהג בצורה כזאת מבישה לאגדות של מועדון וגם לבני אדם רגילים.

זהו מיציתי,

תקשורתית לאפורטה מצליח לנהל את האירוע הזה עם הרבה שקט.
צ’אבי שומר על כבוד המועדון, ובלי מסע’'ת זה אומר בלי שאלות מביכות שלאפורטה צריך לענות עליהן.
עד הקדם עונה כבר ישכחו מזה.

לא יודע, אני חושב שאוהדים ובמיוחד הסוסיו בברצלונה. לא רק זכאים, אלא חיבים לשמוע מהמעודון תשובות על ההתנהלות שלו בכל הפרשיה האחרונה ובמיוחד הסברים על המצב הכלכלי של המועדון ולמה צאבי התכון והאם על זה הוא פוטר…

ברצלונה זה לא צלסי, יושב ראש או נשיא לא יכול לעשות דברים כאלו בלי לתת דין וחשבון על זה.

זה לא רק התנהלות וערכיות, יש פה שאלות יותר גדולות,

אתה צודק בתיאוריה.
בפועל ראינו מה ברתומאו עשה פה בלי לדפוק חשבון.

הקורבן מפיטוריו של צ’אבי? לאפורטה. מסכן.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1796522289527165086

BREAKING: Joan Laporta and all members of the Barcelona Board of Directors from 2003 to 2010 were found innocent of any criminal activity in the Negreira case

זהו עד הפרשה הבאה

לפורטה אולי זוכה, אבל זה לא חשוב.
חשוב שהמועדון יזוכה בכל השנים ששילם לנגריירה.

לפי מה שרשום שם זה מ2003 עד 2010 שזה התקופה לא?

מבחינתי קיבלתי את האימות, לאוהדי כמובן ריאל זה לא יפריע עם אופאלונה.

שילמנו לו עד 2018.

@Oleguer23, נראה שמישהו בברצלונה מתחיל לשים לב לדברים שאתה מדבר עליהם כבר הרבה זמן.
זה מצטרף לעוד ציטוטים של לאפורטה לגבי עניין הכושר של השחקנים.

אני רואה בכל מיני מקומות מחמאות לטוּס. הלוואי והוא יהיה עבורנו משמעותי כמו ההוא של ריאל.

אני חוזר בי, כושר פיזי זה לא הדבר הכי חשוב בכדורגל. הכי חשוב זה פוליטיקה. כל עוד הנשיא עוסק בשרידות פוליטית וזה משפיע ישירות על החלטות מקצועיות קשה להצליח גם עם שחקנים על סמים ממריצים.

פלורנטינו כל כך חזק פוליטית, שהוא יכול אשכרה לממש את החזון שלו בלי חשש למקומו. את זה אין בברצלונה. גם כשהנשיא כן הצליח לעשות דברים מדהימים, הגיעו הבחירות שאשכרה הרסו וחירבו כל דבר טוב שהיה פה.

בגלל זה כל דבר טוב שיהיה פה, יהיה זמני מאוד בגלל הפוליטיקה. לאפורטה קצת יורה לעצמו ברגליים בקטע הזה, כי אותן החלטות פוליטיות לא מקדמות לא אותו ולא את המועדון, כי זה רק ממאיס את המצביעים הפוטנציאלים שלו, במיוחד כשאין הצלחות מקצועיות.

ואז יבואו אוהדים שיטנפו על המאמן, בלי להתייחס לזה שהנשיא הכניס לו בכח שחקנים שהוא לא רצה. כן, סבבה, צ’אבי לא מאמן טוב, והוא כן קיבל בנוסף שחקנים יקרים, וכל זה…אבל בחייאת, כל זה לא שווה כלום בצורה הזאת.

בארסה שוקלים ברצינות להוציא עוד הלוואה של 100 מיליון יורו כדי לשלם את המשכורות.

איחור בתשלום משכורות זו אחת הפעולות הכי בעייתיות, כי למשל אפשר לסכם עם ספקים על דחיה, לאחר בתשלומים למוסדות ולספוג קנסות, אבל מאוד רצוי לשמור על העובדים מרוצים.
לפחות לא שוקלים “דחיות קורונה” שעלו ביוקר רב (שחקנים הסכימו תמורת חוזים ארוכי טווח)

מה עם העיסקה של החסויות? אמרו ששבוע שעבר זה אמור להיחתם…

בחיי אם זה היה מועדון אחר זה היה מצחיק

העדכון האחרון היה שזה מתעכב בגלל אורך החוזה.
הדדליין אמור להיות ה-30/6 שבו אמורים לכסות את החור של בערך 70 מיליון יורו מהעונה הנוכחית, אבל בקצב הזה אולי ימצאו עוד דרכים לעכב את העניין.

אמרו גם ביום שני שעבר נקבל את התקרות שכר לעונה הבאה ולא פורסם כלום.