ההנהלה של בארסה: צ'אבי כבר כן, צ'אבי כבר לא?

ראיתי את הידיעה וממש קשה לי להאמין שזה נכון.

לא שאני אופתע אם כן, פשוט שזו תהיה חלמאות אפילו ברמה של הנחש.
לא שטודיבו קיבל מספיק הזדמנויות העונה, כן?
אבל באמת להשאר עם שניים וחצי בלמים עד מאי זה לא משהו שנוכל לצלוח. לא כשפיקה בן 32 ואומטיטי כבר לא יהיה כשיר עד לסוף העונה, גם אם יעבור את הניתוח.

אני באמת לא חושב שיש מישהו בהנהלה שלא רואה את זה, זה כבר לא סגנון או התאמה למשחק, זה א׳ ב׳ בסיסי של ניהול קבוצת כדורגל. ויש הנהלות גרועות משלנו. אנחנו לא הכי גרועים.

יותר נוטה להאמין / רוצה להאמין שזו סתם כותרת של עיתון שגם ככה מקשקש רוב הזמן. כותרת בזמנים שאין על מה לכתוב בהם יותר מדי.

באמת?

לא מכיר מספיק קבוצות אחרות, אבל אני דיי מאמין (לא יודע, מאמין) שאפילו בקבוצות העל ניתן יהיה למצוא הנהלות גרועות משלנו.

מה באמת נסגר עם מילאן?
אני לא עוקב מחוץ לבועה, אבל הנפילה העצומה שלהם מטה היא ללא קשר להנהלה שלהם? קשה לי להאמין…
ולא, אני לא רוצה להכנס לתחרות ״למי יש יותר גדול״ בין ההנהלה שלנו לזו שלהם (גדול בנזק, ברור).

ואם התכוונת לזה:

אני באמת חושב ככה. בלם בן 25, בלם בן 32 ובלם שכשיר בעשירית מהמשחקים בעונה לא יכולים להוות חוליית הגנה מספקת.
בקיץ עוד רדפו אחרי ניימאר ופספסו את דה-ליכט.
מה עכשיו? איזה תירוץ יהיה לעצימת העיניים?

מקווה שאני צודק ואתה טועה.
ולא, לא כי אני אוהב להיות צודק…
רק כי אני אוהב את בארסה, וזה יהיה באמת מגוחך להפטר מהבלם המחליף האחד שיש לנו מבלי להביא בלם אחר במקומו.

בין מילאן הגדולה והקריסה שלה לברצלונה העכשוית יש הרבה דברים דומים, אחד מהם, שההנהלה שלהם בזמנו נרדמה בעמידה בעונה האחרונה שהם זכו בליגת האלופות, ואז אמרו להם שזה היה תקדים ואסור לבצע שינוים אחרי שזוכים בליגת האלופות. מאז הם אפילו לא בליגה האירופאית…

אבל היי, העיקר שהם לא יצרו תקדים…

מה שאני רוצה להגיד, שאם לא יהיה שינוי. מי יודע אולי ניפגש עם מילאן בליגה האירופאית… ואז זה היה סגירת מעגל.

אבל ההנהלה שלנו לא נרדמת בעמידה. למרות כל הנזק שהם עושים, שאין שום דרך להוריד מהם אשמה עליו.

אבל בכל זאת:
מינו את אבידל למנהל ספורטיבי
הנחיתו פה את ארתור (לך תמצא כזה יהלום בין כל ההבטחות הברזילאיות)
הביאו את דה-יונג
מאפשרים לסמדו להתקדם (נכון שלא האמנו שיורידו את רוברטו לספסל או יחזירו אותו לקישור)?
קידמו את פאטי לקבוצה הראשונה וממשיכים לתת לו הזדמנויות.
מחפשים מחליף לסוארז (בחלמאות רבה, אבל מחפשים) - בינתיים קיבלנו את גירזמן. לא משאלת הלב שלנו, אבל אי אפשר להגיד שנרדמו בשמירה אחרי שהנחיתו פה אלוף עולם.

אז לא, אני לא בא לנקות את ההנהלה שלנו. הם חארות שהורסים הרבה חלקות טובות בקבוצה.
אבל בינתיים אנחנו לא ברמה של מילאן.
גם ההבאה ההיסטרית של דמבלה וקאוטיניו היא בדיוק ההיפך מלהירדם בשמירה.

אפשר להתווכח על חלק מהפישולים, ולהלל את הקליעות בול. אבל זה לא האישיו.

ואסכם את ההודעה בשתי מילים:
ואלוורדה הביתה !!

באמת דמבלה וקוטיניו? ההשאלה לבאיירן? גריזמן? באמת זה? מחפשים מחליף לסוארז? באמת, יכול להיות שאתה באמת מנסה ומתאמץ אבל באמת, זה לא עובד…

על כל יהלום שהם דגים., יש איזה 3-4 שחקני רכש כושלים שהם מצליחים איכשהו להפיל פה.

תקרא לזה איך שתרצה. אני מחכה ל2021. בלי שינוי בהנהלה. ויום אחד לצערי אתה תזכר בהודעה שלי על מילאן.

אני מבטיח לך שתיתן לי לנהל, ואני מנהל מאוד גרוע. אני עדיין יעשה עבודה יותר טובה מהם. דה יונג היה ידוע לחצי אירופה. זה ממש הישג.

ארתור זה יהלום. אבל מי שרדף אחריו זה רוברט המושמץ (ובצדק)

בקשר לאבידל, הוא אגדה. ואחד השחקנים שיותר ריגשו אותי, אבל אם לא היה שינוי פתאומי אצלו. הוא מסתמן בתור אכזבה עצומה בתור מנהל ספורטיבי. תבדוק את הראיון המביך האחרון שלו. הנוסטלגיה, זה הדבר היחיד שמגן עליו מציפורני האוהדים. לצערי ובאמת אני כותב את זה בצער, הפך להיות עושה דברו של ברתומאו.

קוטוניו. באמת. 160 מיליון אירו לפח…

אני יודע שאתם מרגישים נורא שנונים עם הבדיחות על התקדים, אבל זה מאד מאד לא מדויק. הזכייה של 2007 הגיעה די משום מקום (אותה עונה בליגה היתה רעה) ואחרי שנים של סטגנציה בסגל + עזיבות משמעותיות סטייל שבצ’נקו. דווקא בשנים שאחרי נעשו הרבה מאד שינויים בסגל ועל הספסל, ואפילו הייתה אליפות ב-2011. הקריסה האמיתית הגיעה כשברלוסקוני התחיל לסגור את הברז לחלוטין ויובה חזרה לעניינים.

זה לא סותר שום דבר ממה שאמרתי. בטח לא בתוצאה הסופית. אני גם זוכר בדיוק את הגישה שלהם בזמנו (אבי רצון בארץ) .

ואם ברצלונה תמשיך בהתנהלות הנוכחית שלה. מילאן זה לא מילה גסה. מילאן הוא מועדון פאר לא פחות מברצלונה. יש כאלו שאומרים שיותר.

זה סותר ישירות את כל מה שכתבת כמעט. טענת שההנהלה שלהם לא עשתה שינויים, כשבארבע השנים שאחרי התחלף כל הסגל פחות או יותר (חלק מהעמדות פעמיים ושלוש). גם טענת שמאז הם לא היו בצ’מפיונס, שזה גם לא נכון.

חוץ מזה, אני מתקשה לראות דימיון בין מילאן עם אליפות אחת בעשור (נכון ל2007) ובארסה הנוכחית. אתם שנות אור מיונייטד\מילאן ואפילו מצ’לסי ברוב שנותיה פוסט מוריניו. כשמסי יעזוב נדבר.

לא טענתי שמאז הם לא היו בצמפיונז, טענתי שהיום והרבה שנים כבר, הם בקושי בליגה האירופאית. הטענה שאני טענתי, ואני זוכר טוב מאוד, שכבר בעונה ההיא שהם זכו בצמפיונס אחרי הגמר נגד ליברפול, בתקופה שאבי רצון (אוהד מילאן) והערוץ הראשון היה קיים. בתור אוהד מילאן הוא פירשן מצוין את המצב שלהם. והוא דיבר על הסגל המזדקן והבעיות שלהם. הם די התעלמו מהבעיות שלהם , כולל הבעלים הקריזיונר לשעבר שלהם. והתוצאה ידועה. גם אם זה קרה כמה שנים אחרי…

מוסר ההשכל, שקבוצת פאר יורדת מנכסיה זה תהליך ארוך. שמתחיל פגיעה פה ומכה שם, עד שהכל נשבר.

אנחנו רחוקים מכישלון בגלל מסי אחד. שוב , יש סימנים מאוד מדאיגים למי שבאמת עוקב וטובת המועדון בראשו. הלואות מרובות שהמועדון לוקח. חוב שרק גדל ומתעצם, רמת שכר עצום. קושי לקנות שחקנים. (את פירפו מבטיס הם בקושי הצליחו לקנות) סגל מזדקן. מאמן כושל . אי הצלחה במפעלים האירופאים. עסקים מפוקפקים. שחיתות ברמות הכי גבוהות. שמועות על מעורבות בשוק השחור בקשר לכבד של אבידל והנהלה של המועדון (שמועות שרוסל הוקלט שהוא מתווך בשוק השחור). אתה רוצה שאני ימשיך?

אני צריך להמתין לפרישה של מסי כדי להתחיל לדאוג? או לקבור את הראש בחול זה האסטרטגיה המומלצת שלך?

אם היס מאן של ברתומאו ינצח ב2021. אני ממש ידאג. עכשיו זה רק טיפה דאגה. הפאניקה תתחיל אם ויקטור פונט או לאפורטה יפסידו.

נ.ב אתה מזכיר את יוניטד ומילאן (צלסי בעיני לא ברמה שלהם) זה לא קרה בהפתעה או בשנה אחת או בהפתעה. זה תהליך. וזה מה שעובר עלינו עכשיו.

ונ.ב 2 - לטעמי יוניטד בעיה שלה זה רק ספורטיבית. כלכלית הם במצב טוב. זה רק עניין של זמן עד שהם יתפסו את הראש שלהם בידים ויפטרו מהגנרל מנגר שלהם. ואז הם יחזרו לעצמם. אין שום סיבה שזה לא יקרה.

קראתי איפשהו דיווח שוולוורדה מעדיף את אראוחו על פני טודיבו. זאת אולי הסיבה למכירה, וגם היא תהיה עם ביי-בק.
אבל זה עדיין יהיה מטומטם. זה לא שנמכור אותו ב 50 מיליון, נמכור אותו בגרושים. עדיף כבר להשאיל, כדי שכל הקלפים יהיו אצל ברצלונה.
וזה שוולוורדה מעדיף שחקן א’ שלא מקבל הזדמנויות על פני שחקן ב’ שלא מקבל הזדמנויות, מעניין לי את התחת. וולוורדה לא יהיה פה בשנה הבאה, וצריך לתת למאמן הבא להחליט מה טודיבו שווה.

בכנות, אל תהיה בטוח

זה העניין, אולי שחקן ב’ יהיה שחקן שוולוורדה מאמין בו יותר ולכן יראה יותר דקות.
אם לא זהו המצב אז בהחלט החלטה הזויה, ועדיף יהיה להשאיר את טודיבו שלפחות יש לו איזושהי כימיה עם שאר ההגנה (מהאימונים, כן?).

זה לא המצב. היו הרבה הזדמנויות לתת מנוחה לאחד משני הבלמים שמשחקים קבוע, והמאמן תמיד העדיף לא לתת הזדמנות לשחקנים האחרים. רק כשלא הייתה לו ברירה, הוא שם את טודיבו, ואז אראוחו.

אני בטוח. אם בארסה תיכשל בליגת האלופות, ברטומיאו יוציא את וולוורדה שעיר לעזאזל. אם איכשהו בארסה איכשהו תעשה עונה פנטסטית, וולוורדה בעצמו יעדיף לעזוב בתור מאמן צמרת. אחרת יפותר בעוד שנה בכל מקרה, כשיבוא נשיא אחר.
כך שאני בטוח שזאת העונה האחרונה של וולוורדה.

שמע אולי טודיבו מתברר באימונים כבלם לא מספיק טוב, או כאחד שעושה טעויות (שזה בעצם אותו דבר). אם במקומו יביאו בלם שוולוורדה סומך עליו יותר אז אולי לו הוא יתן לשחק.
ואולי במצב בו ברסה צריכה לשחק עם הבלם הרביעי שלה וולוורדה יעדיף גם ככה לא לשחק עם טודיבו אלא להסיט קשר ואז מדובר במשכורת מיותרת גם ככה.

ב2 המקרים הבעיה היא ולורדה, אבל זה כרגע מצב נתון

גב התאוריה שלך היתה נכונה, אם ארואוחו היה מקבל זימונים במקום טובידו. אבל הוא לא.

תקשורת החצר בברצלונה זורקת את השם שלו מאותה סיבה שרק בקיץ אחרי שדה ליכט בחר ביובה הם זרקו את השם של טודיבו (בעידוד ההנהלה), כן אתה קורא נכון, טודיבו בתור המחליף של דה ליכט, הוא בסה"כ עוד שם ברשימה.

אם היתי מקבל שקל על כל פעם שכותבים את המשפט “אולי באימונים שחקן ב יותר טוב משחקן א” בתור תירוץ והסברים למה המאמן הזה חסר תקנה אני הייתי יכול לקנות את כל הסיגרים של ביבי.

חדשות טובות: ריבר הובילה 1-0 בגמר הליבטדורס ובדקה ה90 קיבלה שני שערים והפסידה.

יש מצב שההנהלה שלנו כן תביא את המאמן שלהם בסוף! :rofl:

היא הובילה רק 1-0. הוא לא עומד בקריטריון ולא יוכל להכנס לנעליו של קודמו

מצחיק, בשביל זה צריך שנגיע לגמר.
עד שהמאמן שלהם לא יעשה את ב-2 משחקים, ובהפרש 3 שערים, אני לא מחזיק ממנו.

surprise surprise