ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

אני טעיתי. אין כבר בקו על השרוול.
אז כנראה שה 9M זה באמת על השנה הזאת.

https://twitter.com/ffpolo/status/1458525260672819206

טוב מאוד השארית האחרונה מעידן ברתומאו עומדת לסיים את דרכה אצלנו.

מעניין מי יחליף אותו.

לדעתי לא קשור אליו, יש לו הצעות ממועדונים אחרים.

https://twitter.com/barcacentre/status/1458526266605330437

דווקא מכולם אותו כן הערכתי. הוא היה חלק מההתחלה של חטאפה בשנים האחרונות, והוא זה שהביא את פדרי. אני מבין שצ’אבי איש של חזון ברור, אז אני אולי יכול לצאת מנקודת הנחה שהיו להם חילוקי דעות ההשקפה שלהם.

באמת מעניין מי יגיע.

עריכה: יש דיווחים שפויול יגיע במקומו ו-וואלה? לא אוהב את זה. תפקיד חשוב וסופר מקצועי שאני לא יודע כמה פויול יכול להתאים אליו. פלאנס עסק בתחום הזה שנים ארוכות ויש לו מוניטין טוב כאיש של עבודה. התפקיד הזה רחוק מלהיות ייצוגי, וצריך מישהו חזק מקצועית על ההגה. הדוגמא הישירה לתרחיש הרע במינוי כזה היא אבידל.

מסכים לגבי פויול, אבל לא מהסיבה שאתה רשמת, אני חושב שהוא יכול במיוחד לעזור לצאבי עם חדר ההלבשה . אני הייתי נותן לו בשימחה להיות עוזר מאמן או משהו כזה.

אז הוא הביא את פדרי. וזובי הביא את טר שטגן אז מה? רוצה להחזיר את זובי?

כל מנהל שהיה על השולחן של ברתומאו והיה שותף שלו צריך להיות מחוץ לברצלונה. אני בכלל לא מופתע מזה שפלאנס היה מאלו שסינגרו על קומאן .

הפנטזיה המאוד רטובה שלי זה מונצי. זה לא יקרה אבל תמיד מותר לחלום.

השמועה אומרת שלאפורטה רוצה את אוברמארס. אם לא טן האח :cry: אז אולי הבוס שלו.

אוברמרס זה מינוי מדהים, העבודה שלו באייאקס נהדרת.
יחד עם זאת הוא כבר דחה הצעה לבוא ליונייטד ככה שאני לא בטוח כמה הוא ממהר לעזוב את הכיסא הטוב והנוח באמסטרדם.

אני אגב הייתי חושב גם על מישהו מהמנהלים של הקבוצות הפורטוגליות, הם עושים תמיד עבודה מצויינת במציאת הדבר הבא שימכר, בעיקר ביבשת הרחוקה ולא יזיק לנו להיות ראשונים על ילדי הפלא של היבשת במקום שאחד כמו חוליאן אלבארז ילך למילאן, הוא יבוא להיות חלוץ 9 אצלנו.

נ.ב. אני במקום מארק “רגלי חרסינה” אוברמרס הייתי חושש מלחזור לקאמפ, בתקופה שלו כשחקן הוא היה נוקע רגל רק מלראות את האיצטדיון.

לא מבין איפה הבעיה. במקרה של ההולנדי, הוא יוכל לדלג ישר על נושא “חיבור עם הסגל הקיים”. כולם עם רגלי חרסינה. זה היתרון היחיד במצב הזה.

מתי הוא מסיים חוזה באייאקס?

לארסנל אתה מתכוון. שום הצעה מיונייטד כי אפילו לא מחפשים מישהו בתפקיד שלו למרבה הצער.

אני קראתי על אוברמארס, צורק של דורטמונד ופויול.
קראתי שצ’אבי רוצה את ג’ורדי קרויף .

פויול הוא לא בדיוק חסר ניסיון באדמיניסטרציה וחוזים. היה סוכן שחקנים, אולי עדיין.

ואני חושב שהעבודה של אוברמארס מדברת בעד עצמה. כל שנה הם מוכרים כוכבים ואז צצים להם חדשים שכל אירופה מזילה ריר. הלוואי אותו עלינו.
כשאוברמרס פרש בפעם הראשונה, הוא יצא גבר גבר. רק בן 31 והיה לו חוזה של כוכב, אבל הוא בחר לוותר עליו ולא להיות עלוקה. הרבה לפני שפויול וצ’אבי עשו את אותו הדבר.
אני גם זוכר שברטומיאו כבר הציע את התפקיד לאוברמארס, אבל אוברמארס סירב. גם פלוס גדול. פויול הסכים להיות עוזר, אבל ברח מהר כך שאני לא מחשיב לו את זה ככתם.

לא אחפש את הידיעה עצמה אבל בטוח שקראתי ידיעה על יונייטד :grin:

בקרוב

הדיווחים מדברים על זה שהוא לא מאריך כרגע כי הוא ממתין.

ממה שאני מבין צ’אבי לא רוצה את פויול כמחליף לפלאנס אלא בתפקיד אחר בכלל, את הסמכויות של פלאנס הוא רוצה לעצמו.

טוב נו, עוד דרך לחסוך בעלויות…

זה מתחיל להדאיג, מזכיר לי עודד קטש ומכבי. לתת לו יותר מידי סמכויות בלי מישהו שיאזן אותו. זה יכול להגמר אותו דבר.

אם יש שיעור מהשנים האחרונות בהן לחלוטין איבדנו את הדרך זה הצורך במנג’ר. מישהו צד שלישי שלא יזוז סתם ככה בגלל קפריזות של ההנהלה ויהיה זה שיחשוב באופן עקבי על השחקנים והמאמנים הנכונים גם כשצוותים עוברים הפיכה כמו היום. זה הסוד של בורוסיה שגם אחרי קלופ וטוכל מנסה לשמור על הסגנון משחק שלה, וגם ממשיכה לרכוש ולעקוב אחרי שחקנים שתואמים את הפרופיל למה שהם באופן קבוע מחפשים.

ככה בונים המשכיות.

מוזר שאתה מביא בתור דוגמא את דורטמונד, ששם יש תמיד מישהו מעל המאמן שאחראי על הרכש. וקלופ גם עכשיו עובד תחת מנהל מקצועי עצמאי בליברפול.

יותר מזה, תביא לי קבוצה מצליחה באירופה, שאין מישהו שמעל המאמן ברכש.

למה מוזר? בעידן בו פיטורי מאמן זה לחלוטין פתרון ראשון לשינוי כלשהו מצד ההנהלה, הדבר הנכון שיהיה מישהו ברמה המקצועית שימנע מהכל להתפרק.

כי הדוגמה שאתה מביא לי רק מחזקת את הנקודה שלי ואת החשיבות של מנהל מקצועי שהוא זה שיקבל החלטות מעל המאמן.

כן, כי אני מסכים איתך. פשוט מחזק עם דוגמאות וחידוד לצורך במנג’ר כצד שלישי.

מצד אחד הדאגה שלך מובנת לי ואני יכול להיות שותף לה.

מצד שני, המועדון בקריסה טוטאלית בכל הגזרות שנוגעות בקבוצה הראשונה. דרוש שינוי מהותי בכל נקודה ונקודה.

צ’אבי אולי לא יפגע בול בכל מינוי, אבל אין ספק שמינויים דרושים. וכרגע אין לנו יותר מדי פתרונות או רעיונות איך לצאת מהמצב.

אז אם צ’אבי מקבל סמכויות מלאות, זה יכול להיות צל"ש או טר"ש. אבל לא רואה כרגע אופציות אחרות טובות יותר.

נחכה ונראה.

אני קורא בבארסה מאניה שפיטרו את ראש מחלקת הפיזיותרפיה שעובד 24 שנה במועדון.
גם ראש מערך הרפואה פוטר.

עכשיו, אין לי בעיה עם הפיטורין, הם סופר מוצדקים.
הבעיה היא, שוב, בדרך.
פיטרו אותם בשיחת טלפון.

אולי זו פרקטיקה מקובלת בעולם הכדורגל אבל הייתי מצפה שמועדון שהסלוגן שלו הוא יותר ממועדון יפסיק להתייחס לעובדים, בטח לכאלה עם כל-כך הרבה וותק, בצורה כזאת.
לא צריך לארגן משחק ראווה חגיגי לרגל הפרידה אבל כן לקרוא לפגישה מסודרת ולהודות על כל השנים וכו׳ ולא לסיים את הסיפור בשיחה.

מה הקשר בין עצמאות קטלוניה לבין השיטה שהמועדון מפטר עובדים?