ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

אתה תקבל את זה ככל הנראה שההסכם יגיע לאסיפה. אז המועדון יהיה חייב לחשוף את הסכום המדויק.

כל מה ששמעתי זה בין 60 ל70 מיליון אירו לעונה לארבעה שנים.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1503860402052030469

מונדו מפרסם פרטים על עסקת ספוטיפיי.
בארסה תקבל בין 67.5 לבין 70M לשנה.
57.5M על הפרונט של החולצה הראשונה של גברים ונשים. הסכם ל 4 שנים.
5M על הפרונט של חולצות אימון של גברים של נשים. הסכם ל 3 שנים.
5M על השם של האיצטדיון , הסכם ל 6 שנים.
יש עוד בונוס אפשרי של 2.5M על “good practice on the part of the club in activating the contract” . לא הבנתי.
ההסכם עוד צריך לעבור את האסיפה של הסוסיוס ב 3 לאפריל.

השרוול והגב של חולצות האימון עדיין פנויים. בקו שילמו לנו 10M על כל אחד מהם בשנים קודמות.

הסכומים קצת יותר קטנים מההסכמים הקודמים לפני הקורונה, אבל לא בפער.

עוד מציינים במונדו שבארסה כרגע במקום ה 8 באירופה מבחינת הסכומים שהיא מקבלת מהספונסורים של החולצות.

וצריך להגיד את האמת, אם אלה הנתונים האמיתיים אז זה כישלון של לאפורטה.

למה?

זה צפוי. קבוצה בלי מסי ושום סופרסטאר שירדה מין האולימפוס אז מן הסתם תהיה ירידה בסכום כסף שהיא תקבל מספונסרים. שלא לדבר על הקורונה…

זה כולל ספונסרי שרוולים למיניהם? או רק אלו של הפרונט?

זה כולל שרוולים ( Manga camiseta) ומאחר ולנו עוד אין ספונסר לשרוולים ברגע שיהיה אנחנו נעלה בדירוג למקום השישי.

אני עם משה פה. הירידה (קלה) הייתה צפויה, כי אנחנו קבוצה שנלחמת על המקום בליגת האלופות ולא על הזכיה בה.
אני תוהה אם היה שווה למכור את השם של הקאמפ בשביל 5M בלבד.

זה רק אם אתה יוצא מנקודת הנחה שהתנאים הקודמים שלל היו נשארים. אף אחד לא מבטיח לך שימור תנאים בסיטואציה הנוכחית בברצלונה.

deloitte money league, שזה הדו"ח של הכנסות של הכדורגל האירופאי, יצא עם התוצאות של עונת 20\21.
דוחות של דלואיט מאוד אמינים.
ברצלונה ירדה למקום 4 מבחינת הכנסות, כאשר הייתה במקום הראשון בשנתיים הקודמות.
מדובר בהכנסות בלבד, בלי קשר להוצאות ולחובות.

שיא ההכנסות היה ב 18\19 עם 841M, ב 19\20 ההכנסות היו 713M.
זאת ירידה של 30% בשנתיים, וחזרה לרמת ההכנסות שהיו בעונת 14\15.
עוד נתון מעניין זה אחוז המשכורות שעמד על 84%. כלומר המשכורות היו כ 490M.

מי שרוצה, יכול להסתכל בדו"ח עצמו, הוא מאוד אינטואיטיבי וכתוב באנגלית פשוטה עבור הקהל הרחב. יש גם דוחות של שנים קודמות.

לפורטה בראיון ל RAC1.

• מבטיח שצ’אבי יהיה המאמן עד סוף המנדט. (אני לוקח בערבון מוגבל הבטחות כאלה. גם את מסי הוא הבטיח שיישאר).
  • החתמנו בלם וקשר, אבל אסור לו להגיד את שמם. (קריסטנסן וקסי מן הסתם).
  • ההצעה לדמבלה פגה ב20 לדצמבר. אם הוא רוצה לחדש, שיבוא לדבר. גם עוקץ את הסוכן שלו, שהוא box of surprises
  • על הסכומים של מבאפה או האלנד, הוא אמר שבארסה לעולם לא תשלם סכומים כאלה. סירב לאשר או להפריך אם יש מו"מ עם לבנדובסקי או סלאח.
  • אישר שבארסה מתעניינת בראפיניה, אבל אמר שדקו הוא לא עובד במועדון ולא מקבל משכורת. הוא רק עוזר לבארסה בשוק הברזילאי. תבינו איך שתרצו.
  • אישר שבקיץ ניסו לעשות החלפה בין גריזמן לפליקס, אבל בסוף זה נפל. לפורטה אמר שהוא מאוד אוהב את פליקס.
  • סרג’י רוברטו יכל לחדש בתחילת העונה. לפורטה לא אמר אם תוגש לו הצעה נוספת. רמז עבה.
  • החידושים של גאבי ואראוחו מתקדמים היטב לדבריו.
  • אמר שהיה שמח אם תתבצע החלפה בין אדאמה לטרינקאו.
  • אין קשר עם מסי, למרות שלפורטה היה שמח שיהיה.
  • יש 6 הצעות בשביל השרוול של החולצה. בארסה בודקת אותן.
  • לפורטה מאשר שיש מו"מ עם CVC, על עיסקה משופרת. אבל יש מו"מ עם עוד גופים דומים. ההחלטה צריכה להתקבל לפני ה 30 ליוני. (אני מניח כדי לרשום את הכסף כרווח העונה, מה שייתן הגדלה במגבלת השכר בעונה הבאה).
  • עדיין עובדים על הסופרליג, במתכונת פתוחה ולא סגורה.

מוכרח לציין שהפתיחות לגבי מסי בראיון רק מגבירה את הכעס הנקודתי שלי על לאפורטה. עכשיו כשהקבוצה מצליחה יחסית ומשתקמת הוא מעז לספר שהוא מסוכסך עם מסי ושהעזיבה הייתה אולי הכרחית אבל לאפורטה לא עשה שיעורי בית איך לשמור את מסי ודי הפיל עליו את זה. ומסי כועס ובצדק.

תראו, זה מוזר לי מאוד שיש את הנשיא הכי טוב בהיסטוריה של בארסה מול השחקן הכי טוב בהיסטוריה של בארסה (ובעולם כולו), כשהם רבים האחד עם השני יהיה קשה לבחור צד. למרות כל זאת אני מצדד במסי לחלוטין פה. אם לאפורטה היה עושה שיעורי בית הוא היה מדבר עם מסי על חוסר היכולת להחתים אותו וכמה זה תלוי על שערה כשהנבל טבאס אמור להחליט אם בא לו או לא הקומבינה של לאפורטה, מהלך מסודר ויציב זה לא היה.

באסה.

אם לאפורטה חותם על cvc כל ביקורת על לאפורטה בנושא של cvc תהיה מוצדקת.

לא בגלל שמסי עזב, שלדעתי לא היתה ברירה בשביל שתי הצדדים., אלא בגלל חוסר הכנות והשקר.

דיי משה גמרת אותנו כבר עם האובססיביות הזאת. מסי הלך, מת, כן יכל לא יכל שיקר או לא זה כבר מעניין את התחת. מה זה משנה-הוא בונה קבוצה חדשה ועד כה הוא בונה אותה טוב.

איזה אובססביות ? אני? אתה בכלל קורא את מה שאני כותב? אני מזמן חשבתי וכתבתי את זה פה, שבשביל שתי הצדדים מסי צריך היה לעזוב. אני רק לא רוצה שישקרו לי ולנו.

ולאפורטה הוא לא אלוהים.

אני רק רוצה שלא ישקרו לי…אתה בן 4?

וכן אתה אובססיבי כל פעם אתה מחפש את הנשיא ואיפה הוא עשה טעות או שיקר ולא חשף הכל.

טוב עכשיו זה לא זמן טוב התמונות מעוד פיגוע בטלויזיה. הדם רותח. עדיף שאני ישתוק עכשיו.

זה פשוט שטויות. שקר מוחלט שלך. אני כל הזמן חוטף פה מליאור שאני פאן בוי של לאפורטה. .

בקיץ הוא טען שההסכם עם cvc מסכן את עתיד של המועדון ומונע מאיתנו הצטרפות לסופר ליג. עכשיו פתאום הוא טוען שההסכם הוא טוב.

שלאפורטה עובד בצורה נכונה אני נותן לו קרדיט. פה הוא לא יקבל ממני קרדיט.

נ.ב ההודעה שלך יותר שיקרית ככל שאני יותר חושב על זה. שכל מי שטיפה עוקב אחרי, יודע שברגע שהמשבר התחיל אני הייתי בצד של לאפורטה. למה כי האמנתי לו. שההסכם עם cvc מסכן את העתיד של ברצלונה. ואסור לחתום עליו.

ופתאום ההסכם כנראה לא כל כך נורא…

ומה אני יגיד לך. אני שואף שלא ישקרו לי אז אני ילד בן 4. אוקי. מודה באשמה. אני לא רוצה שנשיא שנבחר על ידי אוהדים ישקר לאוהדים של הקבוצה שלו. אני ילד בן 4 כנראה.

גם אם אלו לא אותם תנאים שהיו בקיץ?

אז למה הוא לא ניהל משא ומתן על התנאים בקיץ? ושינה אותם. הרי הוא טען שההסכם עצמו הוא סכנה.

אולי בזכות זה שהמצב של ברצלונה השתפר ביחס לקיץ, אז גם התנאים השתפרו? אולי בגלל אי ההתקפלות בקיץ התנאים השתנו? אולי למנכ"ל של ה-CVC נולד נכד ועכשיו הוא במצב רוח טוב אז הוא זורם עם התנאים? אולי מיליון סיבות אחרות?

לא יודע. אבל אתה מבין שלשפוט את לאפורטה על ההסכם הנוכחי, אם וכאשר, במחשבה על התנאים בקיץ זו קצת…קטנוניות?

בוא תראה מה התנאים עכשיו, תשווה אותם למה שהיה, תשווה את הסיטואציה של ברצלונה עכשיו למה שהייתה, ואז תעביר ביקורת. כרגע אתה סתם יורה על אוטומט.

אוקי אני מעדיף להפסיק פה, בן דוד של חבר מאוד טוב שלי במצב קריטי ואני מאוד עצבני עכשיו. אז אני יפסיק לכתוב.

אבל אפשר להפסיק לקרוא לי קטנוני וכל מיני עקיצות. אני הייתי בצד של לאפורטה ואני עדיין בצד שלו בגדול, אבל מה לעשות, יש שאלות קשות