ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

קראתי את הכל, וגם די הסכמתי עם רוב הדברים שלך. עד השורה התחתונה.

אתה מצפה מפוליטיקאי שיתנצל, ויפגע בפופולריות שלו, רק כדי שאתה ומסי תרגישו קצת יותר טוב. מבחינתי, ברור שללא לאפורטה היינו היום במצב רע מאוד, אולי בהליך של פשיטת רגל, ולכן כל דבר שעלול לפגוע בפופולריות של לאפורטה, רק יזיק למועדון.

עצוב כל מה שקרה עם מסי, יש ברצלונה לפניו ויש ברצלונה אחריו, העידן הראשון היה בינוני עבור קבוצת טופ, העידן השני היה מטורף בכל קנה מידה. עכשיו הפנים קדימה לעידן השלישי, ברצלונה שאחרי אחריו. צריך לשים פסל שלו בכניסה לקאמפ נואו, אבל זהו. נגמר.

למה נראה לך שלאפורטה לא?

אני חושב שהוא אמר בצורה ברורה בראיונות (לפחות לפי התרגום) שהוא היה שמח מאוד לראות את מסי חזרה.
מי שלא רוצה לחזור זה מסי, לפחות לפי הפרסומים.

@Shusaku

על מינוי צ’אבי הוא התנצל, הוא יכול לכבד את מסי - גדול שחקני בארסה בכל הזמנים.

כמו כן, תסמוך על צ’אבי, אם הוא אומר שהדלת פתוחה למסי אז יש לו מה לתרום, צ’אבי הוא לא עובד סוציאלי… אם אפשר עוד מהרגעים האלו לפני שזה יגמר - והפעם סופית מה טוב. כל עוד זה בלי משקולות כלכליות ובלי רגרסיה מקצועית (אני סומך על צ’אבי בעיניים עצומות, לליאור כתבתי פעם בפרטי שהוא יתעלה על פפ) מה טוב.

נו באמת. כשפוליטיקאי מתנצל על זה שהוא לא עשה משהו טוב מוקדם יותר הוא בעצם מרים לעצמו. איזו החלטה טובה עשיתי, מתנצל בפני כולם שלא עשיתי את זה מוקדם יותר.

מסי הוא נקודה רגישה לכל האוהדים. לאפורטה לא סתם בוחר כמעט ולא להתייחס לנושא.

https://twitter.com/barcacentre/status/1512375825768894469

לא רק שהם צריכים לבקש, אלא המועדון צריך להתחיל לחשוב על איך אפשר להטיל סנקציות על אוהדים שעושים את זה. כמו במשחק נגד סביליה. זה מנהג ידוע של כל מיני בעלי כרטיסים, קונים כרטיסים בידיעה שהם לא יגיעו למשחק. ומונעים הגעה של מישהו אחר.

במקום באמצעות סנקציות עדיף להציע בדרך אחרת, למשל החזר של 10% מעלות המכירה המחודשת של הכסא עבור בעל המנוי.

סנקציות לא יעבדו. קל כל כך לרמות מערכת כזו, והיא תגרום לכעס כלפי הקבוצה. רק דרך חיובית תעבוד פה.
מה גם שאתם רוצים שאוהדים יגיעו מתוך רצון ולא חובה

למה שאנשים יעשו את זה? גם פוגע בקבוצה וגם בזבוז כסף.

זה לא אוהדים שקונים כרטיס ולא באים, אלא בעלי מנויים שלא באים.

אם הם לא התכוונו לספסר במנוי שלהם אז הם לכאורה לא נפגעים.

המועדון מבקש מהם להודיע מראש ולאפשר למכור את הכרטיס שלהם.

במשחק מול סביליה כל הכרטיסים היו “סולד אאוט” לפני המשחק, ובסוף היו כעשרים אלף מקומות ריקים.
זה הפסד למועדון ברמה הכלכלית, הספורטיבית (עידוד) והתדמיתית.

כל הכבוד !

לאפורטה מקיים את אחת ההבטחות הגדולות שלו מהקמפיין ומתיר לכל אחד מאיתנו להפוך להיות “סוסיו” באמצעות הרשמה באתר הרישמי של ברצלונה.

למי שזוכר, רוסל בזמנו, קבע הגבלות על מי יכול להפוך להפוך לסוסיו על מנת לשמר את הכח הפוליטי שלו בקטלוניה (קל יותר לרמות את הקטלונים) רק שזה לא היה מוגזם . צריך איזה שהוא רף בשביל להתחיל ולהיות סוסיו.

זה אומר שגם אני יכול להירשם ולהצביע בבחירות הבאות לברתומאו? :smiling_imp::smiling_imp:

זה בעיה כי הוא ככל הנראה יהיה בכלא.

מי שמעוניין המחיר של חבר סוסיו הוא 195 יורו והתוקף הוא עד סוף השנה. אני לא מבין למה צריך לשלם מחיר מלא שכבר כמעט חצי שנה עברה…

חשבתי שהמועמדים שלך הם בכלל דמבלה ופדרי :wink:

לפי המאניה לא משלמים מחיר מלא עד סוף שנה, אלא -

148 יורו מאפריל זה סוג של מתחלק נכון לזה שנותרו 8.5 חודשים לסיום העונה. בטח כשכנראה יש פה דמי רישום קבועים כלשהם.

אני אצביע להעיף אותם למדריד, שניהם לא מתאימים לשחק בבארסה.

אני התיאשתי באמצע. זה ממש מסורבל. הגעתי למסך ריק שהם מבקשים ממני לחתום על משהו רק לא מספרים על מה לחתום…

אני בעוונתי חבר פניה.
בארסה מאניה העלו את ההבדלים.
למעט עניין ההצבעות לנשיא (אחרי שנתיים), לא ראיתי משהו ששווה בשבילו להיות סוסיו יותר מפניה (פניה ל3 שנים זה 300₪ לעומת כמעט 2000₪ של סוסיו).

כמובן מי שגר בברצלונה זה יכול להיות משמעותי לו ההנחות בכרטיסים וכו׳, אני עדיין גר בישראל.

כמה יתרונות-קודם כל אתה לא תלוי בחסדיי כל מי שמנהל את הפניה. אתה מתנהל ישירות מול המועדון, ויכול להיכנס לכל מכירה לבד לחברי סוסיו. אין כרטיסים למקורבים וכו’, אלא למי שתפס. שנית אתה תורם למועדון ישירות, שזה דבר שתמיד מבורך, ואתה לא ניתן כסף לפנייה שאני לפחות לא סומך על המניעים שלה. שלישית, כן, אתה לא רוצה את היכולת להצביע לנשיא? שלקול שלך יהיה משמעות?

אתה צודק רק השאלה האם כל זה שווה לי 2000₪

כרגע, לא.
אולי אני לא מספיק מחובר למועדון…

זה לא 2,000 שקל לשנה…זה לכל התקופה אז שתהיה סוסיו רישמי, לא?

זה השוואה ל3 שנים:
סוסיו ל3 שנים 2000
חבר פניה ל3 שנים 300