ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

פשוט לא הבנתם עד עכשיו - הבטחת הבחירות להשאיר את מסי לא הייתה הבטחה ליבתית, זאת הבטחה ליבתית.

מישהו יכול להסביר את החיסרונות והיתרונות? סיכונים. מה זה אומר ?

הכתבה שמסבירה את האפשרויות
מי שלא מבין ספרדית, כמוני, יכול לתרגם עם גוגל טראנסלייט.

מישהו יודע להסביר מה בדיוק בארסה מוכרת? מה זה הBLM? כמה זה מכניס היום? לא הבנתי כלום.

Black lives matter

סתם🤣 מדובר על 49 אחוז של הזכויות על המרצ’נדייז הרשמיים של בארסה. ל20 שנה בערך אאל"ט

וכמה בארסה מרוויחה ממרצ’נדייז?

ב 2019 ההכנסות היו 147M אבל היחידה הפסידה 23M יורו.
ב 2020 ההכנסות היו 110M אבל היחידה הפסידה 51M יורו.
ב 2021 ההכנסות היו 59M אבל היחידה הפסידה 156M יורו.
העתקתי את הנתונים מדוחות רשמיים , יש שם עמודה “Blm and Other” . לא יודע מה זה Other, אולי הם רק מפסידים כש ה BLM רק מרוויח.
עיקר ההוצאות בקטגוריה הזאת היו על משכורות העובדים, שהם לא ספורטאים.
תוצאות מפתיעות משהו.

זה אומר שמחצית מההכנסות יעברו למי שלא ישלם את ה200 מיליון הללו?

זה רק אני או שזו עסקה רעה מאוד לברצלונה לטווח הבינוני-רחוק? אני עדיין לא מצליח לראות מה ההיגיון במה שהם עושים פה.

ואגב לא הצלחתי למצוא מקור לכך שמדובר רק על 20 שנה, בכל המקומות שראיתי לא הזכירו זמן מוגבל, מה פספסתי?

באיזשהו מקום כל הלוואה היא עסקה רעה. השאלה מה עושים בכסף שנכנס.
אם ברסה תשתמש בו בתבונה בתאוריה היא תוכל להרוויח יותר כסף ממקומות אחרים.

זו בעיה של מספרים. בלי לדעת אותם אין פה נכון ולא נכון לדעתי.

השאלה היא האם בארסה מוכרחה לעשות את הצעד הזה, או שהיא בוחרת לעשות אותו.

זו לא הלוואה שאתה משלם עליה, אתה מוכר חלק מהעסק כדי לשרוד. זה שונה לגמרי.

אני מנסה עדיין לברר יותר פרטים, אם באמת המהלך הזה יתבצע כמו שאני מבין אותו ועוד כדי לקנות שחקן בן 34, אני ממש אתפלא. לא נראה לי שזה המצב אבל, אין בזה שום היגיון, אלא אם המצב של בארסה באמת עד כדי כך נואש.

אין מה לעשות, אנחנו חייבים להרים את ההכנסות בצורה משמעותית. ברתומיאו זיין ת’אמאמא של המועדון.

אני זוכר שדובר על 20 שנה אבל לא זוכר מה המקור… יש מצב שזה מה ששי פל אמר בפודקאסט או שהמצאתי…

כרגע בארסה לא יכולה להחתים את כריסטנסן קסייה והשאר, לא יכולה להביא את לבנדובסקי ובכלל להתנהל בשוק ההעברות. היא חייבת לפני סוף יוני להגדיל את ההכנסות של השנה כדי להתקיים.

המכירת חיסול הזו לא קשורה ללבה באופן ספיציפי. זה היה נעשה גם בלעדיו.

העסקה של לבא תעלה הון, אין ספק. לפחות 40 מיליון לא כולל הוצאות מסביב ומשכורת, גם אם לשנה אחת. כשיכנסו ה200 מיליון האלה ואיזה 40-50 אחוז מהם ילכו רק לשנה או שנתיים של לבנדובסקי במועדון, אני לא רואה איך זה שווה אתזה. אם הוא היה בן 24, מילא.

חיפשתי בגוגל Barcelona BLM deal 20 years, אין אזכור ל20 שנה.

בגלל זה העסקה הזו לבדה לא מספיקה… יש עוד שתי עסקאות בקנה. האחת בארסה סטודיוס והשניה עם הcvc.

ברצלונה לא יכולה כרגע אפילו להאריך חוזה לרוברטו. הכל תקוע. גם אם לבה לא יגיע או שהוא בכלל לא היה מועמד ברצלונה עדיין חייבת למכור נכסים. זה לא נעשה רק בשבילו. יותר מזה , אני לא מבין מה הוא מחפש להיכנס למיטה חולה שיש לו כזו קבוצה בריאה בגרמניה. אני גם בטוח שיש לו אלטרנטיבות יותר טובות מאיתנו.

המצב שלנו בקרשים.

דרך אגב אם חותמים על CVC אני מניח שזהו הסופרליג ירד מהפרק…:frowning:

גם אני לא מוצא לזה אזכור… כנראה שטעיתי והטעיתי ועל כך אני מתנצל מעומק ליבי:person_facepalming::speak_no_evil:

אני לא יכול להגיד לך איך בדיוק זה יתנהל, אבל זה בטח לא חצי מההכנסות ו 0 הוצאות.
החברה שתזכה תצטרך להפעיל את העובדים שלה ולשלם להם משכורת, וזה יוריד מההוצאות של בארסה.
מה שנשמע לי הגיוני זה שהחברה תנהל את כל העסק תמורת 49% מהרווח. אבל זאת רק דעתי.
כמו שאתה רואה, בארסה מאוד לא יעילהבניהול פה. לפני ששאלת, לא תיארתי לעצמי שאפשר להפסיד כסף ממכירת מרצ’נדייז.

לא זוכר איפה קראתי על 20 שנה. באחד העיתונים כנראה, אבל זה חלק ממו"מ, כמו התשלום.

אני הבנתי שריאל מדריד וברצלונה לא מעוניינות בהסכם אבל לא יכולות לעצור אותו, ולכן הן פתחו בהליך משפטי. אבל גם אם בברצלונה השתכנעו וירדו מהעץ, איפה בדיוק המשא ומתן פה?
מדובר על הסכם בפני עצמו מול CVC או על אותו הסכם שלה ליגה מנסה לסגור?

ההיגיון אומר שגם ההוצאות יתחלקו, כמובן, אבל עדיין מדובר בעשרות מיליונים בעונה שילכו לאיבוד בכל שנה. מטורף.

בדרך כלל מוכרים רק 49% ולא 50 כדי להשאיר שליטה, לא? למה שיאפשרו לרוכשים שליטה מלאה?

הפכתי את האינטרנט ולא מצאתי כזה אזכור, אולי זו הייתה טעות או הנפצה של מישהו…

מדובר על הסכם אחר. לאפורטה יימדד במידת הדימיון שבין ההסכם החדש להסכם הישן. אם ההסכם יהיה דומה נשאל למה שחרר את מסי בשביל לחתום באיחור של שנה על אותו דבר.