ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

במקורי, כך לפחות לפי ההדלפות או מה שלאפורטה אמר, היה סעיף שאוסר על הצטרפות. אני בספק אם זה ישתנה בהסכם החדש.

תגידו זה שווה בכלל את כל זה? האמת שאני קצת בהלם. בשביל מה? בשביל קאסי וכריסטנסן? בשביל להאריך חוזה לרוברטו? להחתים שחקן בגיל כל כך מתקדם ובמשכורת גבוהה? לא עדיף לחתוך שחקנים מהקבוצה במקום לפגוע בתשתיות?

בעיניי זה לא פחות גרוע ממה שעשה ברתומאו. ככל שאני נובר יותר ויותר עמוק זה נראה יותר חולני. אם המצב הכלכלי שלך ככה גרוע לפחות אל תפזר כל כך הרבה כספים כאילו הכל תקין.

25% מזכויות הטלוויזיה, תמורת 540 מיליון יורו. בעונה שעברה ברצלונה הכניסה 165 מיליון, זה אומר שבעונה הבאה, אם נכנס סכום דומה לברצלונה, יותר מ41 מיליון יעברו לcvc. הם יחזירו את ההשקעה בתוך כ 13 עונות, אבל ברצלונה תשאר לאחר מכן רק עם 75% מהכנסות השידורים שלה…
לגבי ההסכם שלכם עם cvc לא ראיתי גם מגבלת זמן כלשהי.

אם זה נכון אז לאפורטה פשוט הולך בדרכו של ברתומאו. הוא קוטע איברים כדי לצייר הווה צבעוני ויפה יותר.

קודם כל, לא משנה אם לאפורטה עושה בחוכמה או מה דעתי על זה. לאפורטה הוא לא ברתומאו. אין על מה בכלל להכנס לזה. ברתומאו הרס את המועדון , לאפורטה מנסה לשקם אותו. אסור בכלל לשים את לאפורטה ואת ברתומאו באותה שורה. זה לנסות “ולגמד” את הפשעים של ברתומאו.

לאפורטה עושה את זה. כי בלי זה אי אפשר להאריך גם לגאבי את החוזה ואולי היה אפשר להשאיר את דה יונג בסופו של דבר. אני מקווה שהוא יודע מה שהוא עושה.

אני ממש לא מגמד מהפשעים של ברתומאו, ולולא ברתומאו בכלל לא הייתם מגיעים למצב הזה. אבל כבר אתה בחובות, אתה צריך מזומנים לשרוד, החלטת למכור את הבית שלך. עד פה זה בסדר גמור. עם זאת ברגע שאתה מתחיל לבזבז את הכסף שקיבלת על הבית ואתה שם בחניה שלך מרצדס חדשה, אתה הופך ברגע אחד לאידיוט. בעיניי לבנדובסקי זה המרצדס החדשה. בטח שאתה מוסיף אליו שחקנים נוספים.

אולי הוא מהמר פה שאם הפערים מריאל מדריד ושאר אירופה מבחינה מקצועית ילכו ויגדלו, הנזק יהיה גדול יותר ועם איך שעולם הכדורגל מתקדם יהיה קשה להדביק את הפערים. אני לא יודע. מצד שני קאסי וכריסטנסן אלו לא פויול ובוסקטס בלשון המעטה.

אתה שוב חוזר על לבה. זה לא נעשה רק בשביל השחקן הזה. ברצלונה נכנסה למשא ומתן הזה באמצע השנה (כך לפי ההדלפות) עוד לפני שלבה בכלל ירק לכיון שלנו . אני לא מבין למה אתה חוזר על זה.

בלי ההסכמים האלו, ברצלונה לא מסוגלת לא להאריך חוזה לשחקנים קימים ולא להחתים שחקנים חדשים וגם בנוסף לוותר על שחקן כמו פרנקי. לאוהדי ריאל מדריד זה אולי היה נוח וכיף. אבל לנו זה לא.

שוב יכול להיות שאלו הסכמים טובים או רעים, לי עדיין אין החלטה לגביהם. אני סומך פה על @dmitrys ם הוא יגיד לי אם זה טוב או רע ואני ילך אחריו :slight_smile:

בוודאות תהיה פשוט פרטי ההסכם טרם נחשפו

אני חוזר לנושא של לבנדובסקי כי הרכישה הזאת חופרת לכם את הקבר עמוק יותר. בסופו של דבר הסיפור פה הוא הוצאות מול הכנסות. וזה בסדר גמור לנסות ולהכניס מזומנים כשאתה חייב אותם, אבל תסגור את הברז מהצד השני.

באמת שאני מנסה להבין את הרכישה הזאת, אני מאוד מתקשה כרגע. חוץ מהנושא התדמיתי של הבאנו שחקן על, אין לי עוד הסבר באמת הגיוני לרכישה הזאת.

כאוהד ריאל הייתי מעדיף שיחתכו את ויניסיוס מיליטאו פדה קמאבינגה רודריגו ומי שרק תרצה לפני שיגעו לי בתשתיות. וגם אם חייבים לגעת בתשתיות, לפחות אל תפזר לי כספים כמו נערה שנכנסה לקניון ולא יכולה על עצמה.

גם אני לא מת על הרכישה הזו אבל זה לא קשור לדיון פה (תרד של העברות או פנטזיות). ולא לעיסקאות האלו יותר מידי. גם אם לבה לא יגיע אלינו אנחנו עדיין נצטרך להכניס כספים שיעזרו לנו להשאר תחרותים בספרד ובאירופה.

אם המצב שלכם היה דומה. פלורנטינו היה נוקט באמצעים דומים. שגוף נכנס למשבר זה אחד הדברים הראשונים שהוא עושה. מוכר נכסים בשביל לשרוד.

שאלה אם ההסכמים האלו באופן ספיציפי הם טובים זה שאלה שעדיין פתוחה.

סנטיאגו אני לא ממש מבין אותך… אתה חושב שלבארסה עדיף פשוט לכבות את עצמה, להישאר רק עם החוזים שיש לה ולוותר על התחרות לשנה הקרובה בעצם. זה יגרום לירידה נוספת בהכנסות ואז שנה הבאה נעמוד מול אותה שוקת שבורה.

מה שלאפורטה מנסה לעשות זה לאושש את בארסה בהדרגה תוך כדי שמירה על תחרותיות. ההחלטה הרת הגורל לא לחתום שנה שעברה עם הcvc היא על אחריותו והוא חייב להוכיח שהוא יכול לאושש את בארסה בפרק זמן קצר של שנתיים בערך.

אני אנסה להסביר את עצמי. המכירות של הBLM וזכויות השידור בעיניי הן נשק יום הדין. לא עושים אותן אם לא חייבים. אם עושים אותם כדי להחתים שחקנים אחרים זה נוראי בעיניי, כי שחקנים באים והולכים כל הזמן. המשמעויות של העסקאות האלו ישארו לאורך הרבה זמן. אם מדובר רק לאורך 20 שנה, אז מילא, אבל אין לזה שום מקור לבינתיים.

ההסבר היחיד שנשמע לי הגיוני זה מה שאתה אמרת, שלא רוצים לתת לחבל להתארך מדיי ורוצים לשמור אותו קצר, גם בזירה המקומית וגם בזירה הבינלאומית, לאפורטה לא רוצה שיקרה לכם מה שקרה ליונייטד. אם זו הסיבה אני יכול להבין, אבל אם התוכנית לא מצליחה, ויש מצב שהקבוצה הזאת שמרכיבים אותה כרגע מכל מיני חלקי פאזל שונים תכשל, אז אתם תהיו בבעיה עוד יותר חמורה אפילו. זה סיכון לא קטן.

נראה מה ילד יום. כמו שהקיץ הזה מתפתח כל יומיים יש התהפכות חדשה. עדיין זה לא הזמן לעשות סיכומים, גם אני חייב לזכור.

אתה צודק חלקית, אבל את זה נדע רק שזה יגיע לאישור של הסוסיו ונדע את כל הפרטים. אבל בעיקרון אם לא יהיה סוג של הכנסות נוספות. לא נוכל להחתים שחקנים חדשים ולא להאריך חוזה לשחקנים קימים, הקבוצה לא תהיה תחרותית אנחנו שוב מודחים בשלב הבתים ושוב נלחמים על הטופ 4 בשנה הקרובה. ואז החובות רק יגדלו.

אתה מבין יש פה מין משהו שאם לא מטפלים בו בזמן אז הוא הופך להיות גרוע יותר שנה הבאה. ואז נצטרך למכור יותר מחמישים אחוז…

אני עדיין נותן קרדיט ללאפורטה אין לנו באמת מה לעשות יותר מזה, שאלוהים יעזור לנו. הבעיה שהוא כרגע מזיין את איטליה בוומבלי…

כן, המצב מסובך יותר מכפי שהוא נראה מבחוץ, וצריך לייצב את הקבוצה כדי שתהיה גם תחרותית עם כל הצרות.

מה אני אגיד לכם, ברתומאו לא דפק אתכם, הוא אנס אתכם סדרתית. צריך כישרון נדיר כדי להפוך בתוך כמה שנים את הקבוצה המפוארת בהיסטוריה לכזאת שנאלצת לעשות צעדים דרסטיים רק כדי לשרוד.

הייתי אומר לכם בהצלחה אבל עד פה גבול האובייקטיביות שלי.

למד מהטוב ביותר. רוסל היה המסטר שלו ימח שימם וזיכרם.

בארסה מאניה ציטטו את ג’רארד רומרו שאמר שהמועדון חייב לפיקה עוד 50 מיליון אירו מדחיות השכר עם ברתומיאו. לא ציינו סכומים שהמועדן חייב לאלבה, בוסקטס ומסי.

סנטיאגו, אנחנו במצב ככ גרוע שמזל שלאפורטה לא מוכר את הקאמפ נואו.

הוא לא קיצץ במשכורת?

ברתומיאו לא ביקש לקצץ, אלא רק לדחות למשמרת של הנשיא הבא.

מתגעגע לימים שצחקו כשאמרתי שברתומיאו גורר אותנו לפשיטת רגל.

עם כמה שהמצב גרוע יש פתרונות והמלחמה האמיתית היא לא על הישרדותה של בארסה אלא על השם של לאפורטה. הוא צריך עכשיו לחתום על חוזים שיסנדלו את המועדון אחרי שאמר שלא יחתום על חוזים שמסנדלים את המועדון ואחרי שויתר על הסמל הכי גדול שהיה לנו.

לבארסה יש פתרונות למצב. לא פתרונות אידיאליים אמנם אבל לגמרי אפשר לחיות איתם. ברור שבעונה הקרובה זו עדיין לא תהיה קבוצה תחרותית באמת אבל סדר גודל של שנה מהיום אנחנו כבר אמורים להיות במקום אחר לגמרי. בינתיים לאפורטה משחק צ’יקן עם טבאס ומובס.

זה עצוב שבמדינה מפותחת עם כזו תרבות ספורט נותנים לטבאס כזה כח להיטפל לברצלונה. זה שהוא מתערב לברצלונה ומנסה לחבל לנו בשוק העברות עם האמירות שלו זה שערוריה. ניסיון שקוף לפגוע בנו.

הכי גרוע שזה בסופו של דבר יפגע לא פחות בלה ליגה מאשר בנו.

לא קראתי את כל התגובות, אז סליחה אם אני מתפרץ לדלת פתוחה.
קודם כל לא מדובר על כסף עבור לבנדובסקי או שחקן אחר. מדובר על הכנסות נוספות כדי להגדיל את תקרת השכר.

אני חושב שהם ייכנסו כשותפים לעסק ש 51% ממנו יהיה שייך למועדון, אבל הם ינהלו את כל העסק. זה נורמלי לחלוטין. בארסה לא מנצלת היטב את המשאב הזה שנקרא מרצ’נדייז, למעשה מפסידה עליו כסף. אז היא תתן למישהו אחר לנהל את זה תמורת חלק מהרווחים. השליטה עדיין תהיה שלה, השותף לא יוכל לעשות מה שבא לו.

בשביל חידוש של גאבי למשל. בשביל שהטאלנט הבא מבארסה ב’ לא יברח (זה כבר קורה). וכן, בשביל מציאות בשוק, כמו כריסטנסן וקסי. מציאות כי צ’אבי רוצה אותם והם באים בחינם.
לא בשביל רוברטו.

על מה אתה מדבר? ההסכם המקורי עם CVC היה על 8% תמורת 270 מיליון. מאיפה המספרים האלה צצו?

לצערי אין תמונה ברורה.
בוא ניקח את CVC. הייתי חותם על 270M תמורת 1% מזכויות השידור. אבל תמורת 8% לא הייתי חותם וגם לפורטה לא. אז איפשהו באמצע יש מספר שהוא שווה לבארסה.

כל ההסכמים האלה מוגבלים בזמן. גם BLM, גם זכויות השידור, גם בארסה סטודיוס. לא יודע בכמה עשרות שנים, אבל מוגבל, וזה חלק ממו"מ, כמו העיסקה עם ספוטיפיי.

אנא עארף, מהגוגל, אתרים של בארסה שאני לא ממש מכיר.

https://barcauniversal.com/official-barcelona-board-approve-two-major-asset-sales-e740-million-boost-expected/amp/

הידיעה הזאת חוזרת על עצמה בהרבה אתרים.

ההסכם שאתה מדבר עליו זה הסכם אחר, מה שסוכם בין לה ליגה לcvc.
ה270 מיליון האלו הן הלוואה דרך אגב.