ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

אוקיי, לא הבנתי את כוונתך. מה שיש בליגה הספרדית זה מה שיש בכל העולם. מכירת זכויות שידור מרוכזת ואז כל קבוצה מקבלת נתח לפי קריטריונים מסוימים.
בארסה לא שונה פה מאף אחד אחר.
הדבר היחיד ששונה בליגה זה תקרת שכר נוקשה, שנועדה למנוע קריסה כלכלית של קבוצות. מה לעשות, שמי שהכי סובלת מזה כרגע זאת הקבוצה שלנו, תודות להנהלה הקודמת.
ואם נחזור לדיון, יש לבארסה כמה דברים שהיא יכולה למכור, להכניס כסף עכשיו ולהקטין את ההכנסות בעתיד. כמו שאתה לוקח משכנתא. מהלך לגיטימי כשלעצמו, השאלה באילו תנאים.

סגן נשיא כלכלי רומיאו בראיון ל RAC היום.

• CVC זאת עיסקה רעה. אנחנו לא מוכנים להתחייב ליותר מ 25 שנה. אפשר להשיג את אותם 270M בלי להתחייב ל 50 שנה.
  • גם טבאס אשם במצבה של ברצלונה. הוא איפשר למצב הנוכחי לקרות למרות המגבלות עליהן הוא מתעקש עכשיו. הוא עבד נגד האינטרסים של המועדון.
  • מציין שסך המשכורות בבארסה הם 560M, כשבבאיירן הן 300 וריאל תגיע ל 400. (הערה של דמיטרי - אני מופתע מהמספר הגבוה, חשבתי שזה מה שהיה ב 2019, ומאז ירד כמו שלפורטה התגאה בראיונות. בדקתי בדוח"ות הכספיים של שנת 20\21 - משכורות של הסגל של הקבוצה הראשונה היו 343M, ספורטאים אחרים 90M, לא ספורטאים 40M. סה"כ כולל תנאים סוציאליים 490M. אולי רומיאו הוסיף את כל התשלומים הדחויים כדי שהמספר ייראה מפחיד יותר)
  • לא אוהבים את הראיון לוותר על חלק מזכויות השידור, אבל אין ברירה. לא רוצים למכור יותר מ 10%.
  • BLM - יש הצעה של 275M תמורת 49.9%, אבל לא אוהבים אותה. לא ציין לכמה זמן.
  • יהיה מו"מ לצמצום המשכורות. המו"מ יהיה אינדיבידואלי, כמעט עם כולם. היוצאי דופן הם השחקנים שחתמו מאז החורף והמחדשים האחרונים.
  • אין שום בעיה מיוחדת עם החידוש של גאבי

הראיון

לפני ההצבעה של הסוסיוס ב 16 ליוני לגבי המכירה של BLM וזכויות השידור, ההנהלה לא תתן פרטים על העיסקאות על השולחן. הסוסיוס יצטרכו להצביע מתוך אמון בהנהלה.

והתגובה של טבאס להאשמות של רומיאו:
“We have already explained the situation to Mr. Romeu from FC Barcelona many times and in detail. Either he has not heard anything, or it is more profitable and populist for him to point to LaLiga as a wild card in any statement,”

עריכה: ההודעה של הליגה לגבי ההאשמות מצד בארסה
אין צורך לתרגם, הם רק אומרים שלבארסה יש אותם חוקים כמו לכל השאר.

היום יש דיווחים שבנק אוף אמריקה מתעניין בזכויות השידור של בארסה. אל קונפידנסיאל זורק סכומים של 600M , אבל לא מציין תמורת כמה אחוזים ולכמה שנים.
אני לא יודע אם ההצעה טובה או לא, אבל יש אלטרנטיבות ל CVC.

בזמנים כאלו אני מפנטז על האפשרות שברצלונה היתה יכולה לעזוב את הליגה. אני יודע שזה לא אפשרי. אבל אם זה היה אפשרי אני הייתי מאוד בעד זה.

שטבאס ינסה למכור את הליגה הספרדית עם חטאפה ואוססונה לסינים.

ברור לי שהוא לא האשם המרכזי אבל אין לי ספק שהוא תורם פה.

יש חוק שאוסר על ברצלונה? גאוגרפית ברצלונה מאוד קרובה לצרפת, והליגה הצרפתית הייתה מתה לקבל לחיקה קבוצה כזאת.

הוא נתן לברצלונה לעשות מה שהיא רוצה תחת ברתומיאו, למרות שזה הזיק לה כלכלית, ועכשיו הוא לא נותן לנו לעשות כלום כדי לסדר את זה. הוא השותף לפשע של ברתומיאו ורוסיי.

המצב בקנטים.

אני מקווה שהוא יעמוד בזה .

לא יודע כמה הדיווח הזה אמין, אבל אם כן - זה או שהוא יצליח לשכנע את הבכירים לקצץ משמעותית בשכר, או שהוא יצטרך למכור את פרנקי (ואולי עוד מישהו), או ש…זורמים עם אותו סגל (מינוס דמבלה, פלוס ז’וטגלה וכאלה) לעוד עונה, ומקווים שפיקה יפרוש ובוסקטס יעזוב בסופה.

אגב, איכשהו בכל הדיווחים/שמועות האלו (או לפחות ברוב) שמו של טר-שטגן נעדר מרשימת השחקנים לדוגמה שצריך שיקצצו בשכר אחרת-לא-יהיה-כסף-למרכך-כביסה. מעניין.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1533767184161329153

אני למדתי שמתחילים לדבר בצורה הזאת הדרך למכירה של השחקן נפתחת. כך בדיוק התחיל הדיבורים על דה יונג…

אין פה יותר מידי מקום לתימרון דה יונג וטר שטגן זה בערך שתי השחקנים היחדים בסגל שלנו שיכולים להביא מזומנים.

אם על דה יונג הדעות נעות בין “בבקשה לא” ל"תלוי בסכום ובמחליף" על טר שטגן אין עוררין שהוא בירידה גדולה ביכולת ואין הבטחה שהוא אי פעם יחזור לרמה הגבוהה שהיה בה לפני 3-4 שנים.
במיוחד כשהוא מרוויח על פי הדיווחים כ-30 מיליון יורו (ברוטו).

בנוסף זה לא מדוייק שהם שני השחקנים הסחירים היחידים, על ברייתוייט בטוח אפשר להוציא כמה מיליונים, דפאיי שווה מעל 15-20, לנגלה יכול להימכר תמורת קפה ומאפה, דסט בטוח יכול להימכר ב25+ ואפשר לגרד עוד כמה שקלים על כמה שחקנים, הבעיה שהם אוחזים בקרנות המזבח ולא מוכנים לעבור.

גריזי (שקיבל המוןן על הראש בגלל המחיר שלו, ולמה זאת אשמתו שברתומיאו שילם עליו 100+?) וגם קוטיניו (מאותן סיבות) לפחות ידעו לקבל את מעמדם ועברו לקבוצות אחרות למרות שכר מטורף שאמור להוות מכשול עצום בכל מו"מ מול קבוצה, הלוואי וכל העלוקות היו רוצות לשחק כדורגל, גם במחיר מעבר למקום אחר במקום לשתות את תקציב השכר ולחלק כיפים לאומטיטי ביציע.

הבן אדם יצא לפנסייה. אומטיטי 2.

כמו שציינתי שחקנים סחירים יש, רצון לעזוב עבור דקות משחק קצת פחות. ולכן הסגל שלנו במצב ההזוי שהוא נמצא בו…

בואו ניקח את כל המספרים בפרופורציה. הרי כל זה בא מ AS.
קשה לי להאמין שפיקה ובוסקטס אחרי שני קיצוצי שכר עדיין המרוויחים הגדולים בסגל. דווקא הם ופרנקי, ואלבה וטר שטאגן לא?
פיקה כבר פירסם את השכר שלו על החצי השני של 2021 בתגובה לעיתונאי שהאשים אותו שהוא מרוויח 28M. הוא מרוויח בסביבות 5M נטו, לא כולל בונוסים.
בנוסף המגבלה של 10M שלפורטה שם כביכול היא לא קשה. מדובר בשכר נטו, וזה די הרבה. גם אצל ברטומיאו לא רבים עברו את זה, רק מסי ומגה רכישות שלו. לפי מיטב ידעתי, היום רק פרנקי וטר שטאגן אולי עוברים את זה, וגם בזה אני לא בטוח. אני לא סופר את קוטיניו ואת דמבלה, הם כן עברו.
המגבלה הזאת היא גם טימטום מוחלט. מה, אם האלנד היה רוצה לבוא והיה דורש 11M, לפורטה לא היה לוקח? אבל חלוץ גרוע ב 9.99M כן?

אני חושב שAS כרגיל רוצים לסכסך ופונים לקהל שונאי בארסה עם הכתבות האלה. גם צהובון וגם אנטי-בארסה, אסור להאמין לאף מילה שלהם.

האמת שלאחרונה אני רואה איך כתבה אחרי כתבה האס מתעסקים רק בלסחוט קליקים, בלי שום קשר למציאות. כשיש חדשות אמיתיות הם לא מדווחים אותן כי הן לא מספיק מעניינות, כל כתבה שניה אמבפה כי זה מושך קליקים, הכל צהוב וזול.

אפילו עברתי להתעדכן בטוויטר בגללם, מעדיף שם. המארקה עוד סבירים, ואפילו טובים כשזה מגיע לריאל מדריד. האס? מיותר להתייחס.

קורא את הדברים של בוסקטס ופשוט לא מאמין מה זה ההתנהלות שכונה הזאת… איך יכול להיות שלאפורטה מדבר על הורדת שכר עם התקשורת במקום עם השחקנים שלנו?

כי לפורטה מדבר על שחקנים אחרים. הקפטנים כבר הורידו.

סמוך על בוסקטס שאם הוא מבקר את ההנהלה על כך שלא דיברה עם השחקנים הוא לא מדבר רק על עצמו. זה בדיוק כמו עם גאבי לפני כמה ימים. לאפורטה מודיע בתקשורת חצאי אמיתות וגורם נזק לתדמית של השחקנים.

ממש לא יפה מצד לאפורטה. הוא מפעיל לחץ על השחקנים בצורה כזאת שלא יוכלו להתנגד להורדת השכר, אחרת הם יצויירו כתאבי בצע וככאלה שלא אכפת להם מהקבוצה. מהלך יעיל אבל מסריח.

שמעתי היום את הפודקאסט של one והם דיברו שם על הסיבות לחוקי הפיירפליי בספרד שבמקור נועדו להגן על קבוצות כמו בארסה מהאיום שמלאגה עוררה בשעתו.

מצד אחד אנחנו מאשימים את ברתומיאו (טפו) אבל מצד שני מצפים מכל השחקנים שחתמו איתו על חוזים פשוט לוותר ומצפים מלה ליגה לוותר.

מה שהכי מטריד זה איך יכול להיות שלה ליגה וטבאס שעכשיו כל כך מקפידים על החוק איפשרה לברתומיאו להשתולל ככה? איך עליו לא היו מגבלות? מישהו יודע מה טיב היחסים שלו עם טבאס?

ליאור טבאס עושה לנו את המוות היום בגלל הסופרליג. לריאל הוא לא יכול לעשות את זה כי הם מסודרים טוב כלכלית.

היום קראתי באיזה מקום שהעיסקה עם cvc נפלה בשבוע שעבר בגלל שלאפורטה לא הסכים לותר על הסופרליג. טבאס גם אותת שהוא יסכים להתגמש על הפייר פלי אבל בתמורה להתחיבות על ויתור. לדעתי, גם אם ברתומאו היה ממשיך הוא היה עושה לנו את המוות, כי ברתומאו למעשה הכניס אותנו למיטה עם פלורנטינו בזמנו. טבאס הוא “בובה” של אופ"א.