ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

לקחת פעם משכנתא ליאור? יש הבדל גדול.
מה שרומיאו אמר לפני יומיים זה שיש להם הצעה על אותו סכום כמו של CVC, תמורת אותם אחוזים, אבל ל 25 שנה במקום 50. זה רק מראה כמה CVC גרוע. והם עוד לא בטוחים אם זאת עיסקה כדאית או לא.

אתם רוצים להבין עד כמה הסוסיו בברצלונה חסרי אחריות ומפונקים? אחת האסיפות החשובות בשנים האחרונות עם החלטות מרחיקות לכת וכמה מהם טורחים להגיע?

636 נכון לרגע זה…

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1537481953477287936

בדיחה שרומארו מפיץ עכשיו, במקום חברי המועדון האוהדים של פרנקפורט הגיעו אחרי שקנו מהם את הכרטיס מועדון…

אולי הקונספט של “מועדון של האוהדים” צריך למות. זה נהיה מביך.

יש מעל 4000 בזום. אולי אנשים מפחדים מקורונה, זקנים בכל זאת.

אז 4600 מתוך כמה שיכולים להגיע?

A total of 4,478 committing members are summoned
אולי לא הבנתי נכון, וסה"כ בעולם ובזום יש מעל 4000. לא עקרוני, יש נוכחות .

השאלה היא כמה נוכחות יש.
הנקודה שלי הייתה על כמה קל לתקשורת לשחק *לנו האוהדים בראש בעזרת השמטת פרט קטן או מסירת חצאי אמת.

לפחות האוהדים מכל העולם מצילים את הכבוד.

לא יודע… הם מבקשים מהסוסיוס אישור ל-25% מזכויות השידור שזה פי 3 מההסכם המקורי… נראה לי נחכה עוד שבועיים ואז אני מקווה שנדע מהם הפרטים האמיתיים של ההסכם והאם הוא יצא לפועל…

צפוי.

זה הכל לא היה עוד מנוף להצביע?

עכשיו מצביעים על זכויות השידור. ההכנסות השנה היו 160 מיליון. אם ימכרו 25% זה אומר שהקונים ירוויחו 40 מיליון בשנה (סכום שצפוי לעלות מן הסתם).

התמחור שנוקבים בו הוא 200 מיליון לכל 10%

אם משעמם אני ממליץ לעקוב אחרי חשבון הטויטר של דמבלה. חחח קטעים שם :slight_smile:

כמובן שההצעה אושרה ברוב גדול

כן , אני רק יגיד דבר אחד. מהלילה לאפורטה נושא באחריות מלאה , יותר התירוץ “ברתומאו אשם” לא יעבוד יותר. נשאר רק לסמוך עליו. נקווה לטוב. ויאלה דימטרי תתחיל לנתח . אז זה טוב ליהודים או לא?

לדימה עוד אין מה לנתח כי עדיין לא הוצג שום דבר… הנשיא ביקש אישור עיוור וקיבל אישור עיוור. 49% מהblm יימכר תמורת 200-320 מיליון יורו וזכויות השידור יימכרו על בסיס 200 מיליון לכל 10% ולא ליותר מ25 שנים. לאפורטה גם מבטיח שבכל ההסכמים יש אפשרות של קניה מחדש בתחנות כלשהן.

בטויטר רצים מספרים אחרים.

תשיגו לי את האחראי על האינטרנט

אותי עניינו יותר המספרים, פחות הבלהבלה, שיחות מוטיבציה של לפורטה והתחנפות למסי ולפיקה.

לגבי BLM
בבארסה מעריכים שווי נוכחי של החברה ב 700 מיליון.
מן הסתם הקונים מעריכים בפחות. מצפים להכנסה של 200-300 מיליון על 49%.
אמרו שההכנסות השנה היו 55 מיליון, אבל לא אמרו כמה רווח אם בכלל.
תהיה אפשרות של קניה חוזרת . אם הפרטנר ירצה למכור את זה הלאה, הוא יצטרך אישור של בארסה .
לפרטנר יש אינטרס להעלות את שווי החברה, וכך גם השווי של החצי שנשאר בידי בארסה יעלה
לי זה נשמע מעולה, במיוחד שבשנים קודמות החברה הפסידה כסף במקום להרוויח.

זכויות השידור.
לא יותר מ 25 שנים, ולא פחות מ 200 מיליון על כל 10%. רומיאו ציין ש 25% האלה מהווים כ 5% מסך ההכנסות בשנה. הייתה גם הצעה למכור 100% ל 10 שנים תמורת 1 ביליון שנדחתה על הסף.
היום 10% זה 16 מיליון, אבל הסכום צפוי לעלות, כי יש תחרות בין חברות סטרימינג שרוצות להכניס שידורי ספורט לפורטפוליו שלהם .
בחישוב זריז, אם לא תהיה עליה יוצא ש 10% ל 25 שנה שווה 400 מיליון. כנראה הרבה יותר עם העליה. למכור את זה תמורת 200 נראה לי לא נכון. אני מקווה שיוציאו יותר, או לפחות לא ימכרו את כל ה 25%.

דברים אחרים :
לא תהיה הורדת שכר כללית במועדון. יהיה מו’‘מ פרסונלי.
יש תהליך משפטי נגד ברטומיאו. הפרטים חסוים.
בארסה צריכה כ 600 מיליון כדי לצאת מהבוץ, לכן צריך למכור גם זכויות השידור, וגם BLM.
טבאס עושה חוקים אנטי בארסיים. למשל השנה אי אפשר לרשום את גאבי בבארסה ב’ למרות היותו קטין. זה חוק חדש שבבירור נועד נגד בארסה.
חשוב לסיים את העונה ברווח. לא בשביל פייר פליי, אלא כדי להראות למשקיעים שבארסה מייצרת כסף .

זה נשמע מעולה רק בגלל המצב שנקלענו אליוכן? כי בעולם נורמלי בו ברתומיאו לא נשיא (ימח שמו) הנהלה טובה הייתה משקמת בעצמה את הרווחיות ומקימה בעצה סניפים מחוץ לבארסה בלי לוותר על חצי.

רק לי זו נשמעת כמו הצעה טובה פי מאה מכל שאר ההצעות?