ת'רד היכרות - הציגו את עצמכם :)

כן, זה דבר שיש לנו במשותף שמתי לב. הוא פשוט גרם לי להתאהב במשחק קישור, בגלל זה אני עוד שומר חסדים לטוני קרוס ולא קוטל לו את הצורה… איפה מוצאים עוד שחקן כזה בחייאת נירו? צריך אליל תורן.

חילול הקודש! גוועלד!

הדבר היחיד שדומה בינהם זה המסירות הארוכות, וגם בזה אלונסו היה טוב יותר בשיאו.
אלונסו היה גרזן הגנתי של ממש, קרוס כוסית. אני מצאתי נחמה במודריץ’ בתקופה מסוימת, אבל כרגע אין לי מישהו שימלא את החלל.

אלונסו וקרוס?

אחד שחקן אצילי מלא קלאסה, אבל כזה שלא חושב פעמיים לפני שהוא מתלכלך לטובת הקבוצה שלו, השני רשם את הגליצ’ הראשון בקריירה לפני שבועיים בערך. איפה הדמיון?

עריכה: נירו הקדים אותי במאית השנייה.

תשמע, מבחינת סגנון המסירות הקצר והפסים הארוכים יש דמיון והוא לא קטן. מבחינת הקרבה וכל היוצא בזה אכן זה חילול הקודש.
אבל בחייאת, סייגתי ואמרתי שהוא היחיד שגרם לי לא לקטול לחלוטין את קרוס. משמע אני לא מעריך אותו על מה שהוא עושה בריאל, אבל כן נותן לו חסד כי זה קשר עם יכולות כאלו אני מעריך.
זה שהוא כוסית זה ידוע וחס וחלילה אני לא מכניס אותו לקטגוריית האהובים עליי, אבל עדיין באיזשהו מקום מעריך את הסגנון.

מודריץ’ זה מודריץ’ וכמוני כמוך בהקשר הזה. אבל עדיין הוא לא מספיק מזוהה עם המועדון. אולי בגלל שהוא לא ספרדי מספיק לטעמי. לא יודע.

עריכה: גם אותי נירו הקדים, לא שמתי לב.

ברור, הכל בהומור כמובן. רק עיוור מוחלט לא יראה את השוני בגישה בין השניים.

לא מזמן כתבתי ל @whykds בספורטאנטר שאני מאוד מעריך את היכולות של קרוס וכן חושב שהוא שחקן ברמה גבוהה, אבל את החסרונות שלו בהגנה ובכלל מבחינת הקרבה אני לא יכול להדחיק מספיק חזק.

אבל עזוב, בוא ניתן לאנשים להציג את עצמם :wink:

שמי נאור, בן 36. אוהד את ריאל בערך מאז מונדיאל 90 כשאחי הכניס אותי לעניינים.
לא אוהד של שחקנים בעיקרון, לא סובל את כל הקטע של פרסים אישיים בספורט קבוצתי. אם אני צריך לציין שחקנים שתופסים אצלי מקום של כבוד, קאקא בשיאו השחקן השלם ביותר והמרשים ביותר שיצא לי לראות, הזכיר לי קצת מהדומיננטיות שיצא לי לראות בהקלטות ישנות על קרויף, רק שכמובן שהוא עשה זאת בתקופה שבה טקטיקות הגנתיות וקישור הגנתי לא היו בדיחה גרועה. אלונסו השחקן המוערך ביותר.

למדתי היסטוריה ופילוסופיה, עוסק בהוראה פרטית וכסקאוט במסגרת חברה ישראלי שעיסוקה הוא כדורגל, בעיקר.

המשך ערב נעים לכולם.

טוב אז אני דוד, סטודנט בת"א לתואר שני בכלכלה ועובד בתחום הגיימינג אונליין.

בתור ילד בעיקר שמעתי את השם של זידאן והערצתי אותו בלי להכיר אותו בכלל. אני עוד זוכר את עצמי ב-FIFA 99 מעביר אותו לבית"ר ירושלים, עושה אותו כושי קרח (כי איזה כושי קרח איננו תותח על?) ומבקיע איתו בתור חלוץ אינספור גולים. מאז המעבר המתוקשר שלו לריאל מדריד התחלתי לאהוד את הקבוצה בצורה לייט ולעקוב מדי פעם אחרי התוצאות שלה. צפייה של ממש במשחקים התחילה בערך רק כשהתחלתי את התיכון, משהו כמו עונת 04/05.

השאר הסטוריה.

איך קוראים לך? אהוד בן 28 קיבוצניק מהצפון (כיום מושבניק רחמנא ליצלן).

מה אתה עושה בחיים? אני מגיע מעולם הסוסים, אילוף, הדרכה, הדרכה טיפולית, חי ונושם סוסים מגיל קטן מאוד.

איזה קבוצה אתה אוהד? ברצלונה (גם כדורסל) ריבר פלייט; טיפה מכבי חיפה ומעל הכל נבחרת ארגנטינה.

איך התחלת לאהוד את הקבוצה? האהבה שלי לכדורגל הגיעה מהבית הארגנטינאי שנולדתי אליו מאבא ומאחי הגדול, זה תמיד היה שם גם כילד קטן מאוד אבל בערך באיזור 98/97 זה תפס תאוצה ונוצר טירוף משלי עצמי ומאז אני שם.

את ריבר לא יכלתי לבחור אחרת, אבא שלי נולד וחי עד שעלה לארץ פחות מקילומטר מהאיצטדיון של ריבר לא היה שום אופציה לבחירה אחרת וגם ברצלונה הגיעה בעקבות הבית שכן היא הייתה האהבה של אבא שלי ושל אחי הגדול ורק מכבי חיפה הייתה סוג של חיבור עצמי ישראלי, כנער עוד הייתי הולך לקרית אליעזר לא מעט אבל בשנים האחרונות זה די פחת בעיקר עם החיבור הרב יותר לכדורגל האירופאי והדרום אמריקאי

אני שמח שיש מקום חדש שמקבץ כמה מהאנשים הטובים ביותר של ספורטאנטר הישן, אני לא יכול להבטיח שתמיד אהיה סופר פנוי לתת פה תרומה לשיחות כאלה ואחרות אבל אנסה ואם באמת אראה שאני מרגיש פה שוב בבית ושנוצר פה משהו טוב, משהו שלא הרגשתי בפורום הישן בשנה האחרונה אולי אפתיע את עצמי ואמצא את עצמי מבלה פה יותר ממה שחשבתי :slight_smile:

נשמע לי מוזר להשוות את קרוס לצ’אבי אלונסו, גם אם מתייחסים רק לצד ההתקפי. קרוס נותן לי רושם של ססק פאברגאס לעניים מינוס יכולת ההבקעה ומעמדה יותר אחורית.

החלפתי את הניקניים, אבל שומר על העיקרון. מאז הבגידה של קון אני הולך רק על שחקני עבר.

איך קוראים לך? אסף.

מה אתה עושה בחיים? עוסק בתקציבים, סטודנט למדעי המחשב כדי להפיג את השעמום ותקווה לעתיד מעניין יותר.

איזו קבוצה אתה אוהד? אינטר.

איך התחלת לאהוד את הקבוצה? רונאלדו פנומנו הגיע ב-1997 לאינטר במהלך שהדהים את העולם. בתור ילד בן 6 צפיתי ברונאלדו מפרפר את קומפוסטלה והתאהבתי בשחקן. כשהוא עבר לאינטר, המעבר היה טבעי. היום הקבוצה קצת פחות נוצצת, אבל בעתיד תהיה ללא ספק, יותר מצליחה מהתקופה של רונאלדו, זוהרת ככל שהייתה - אך נטולת תארים (כמעט).

שיהיה לנו בהצלחה. גדלתי על הפורום הישן. אני מצפה בקוצר רוח להצלחת הפורום החדש. אינני צופה בכדורגל ספרדי, אך אני מקווה להקים כאן משהו איטלקי כמו פעם.

גם אנחנו מקווים לעשות את זה, בעזרתכם כמובן.

מיותר לציין שכל משתמש טוב יתקבל בברכה, וזה לא משנה גם אם הוא צופה רק בכדורגל אוזבקי.
אסף, אתה מוזמן לצרף לכאן חבר’ה איטלקים :slight_smile:

אסף, אנחנו ממש שמחים לראות אותך כאן :slight_smile:
אני וניר ננסה לעזור לך!

שמח לראות את פתיחתו של הפורום המחודש, שהפעם לפחות יהיה מנוהל ע"י אנשים רציניים. דרך אגב, אני ROONY-BARCA מהפורום המקורי.

איך קוראים לך? רוני.

מה אתה עושה בחיים? אני הנדסאי לאלקטרוניקה ומחשבים וכיום משרת בקבע במחנה רמון (כנף 25).

איזו קבוצה אתה אוהד? ברצלונה, כל נבחרות ספרד בגילאים השונים, מאחל לדיוס לזכות במונדיאל ובגדול, חולה נפש של הכדורגל הספרדי. כמו כן, יש לי אהדה גדולה כלפי עירוני אשדוד המיתולוגית שקמה לאחרונה לתחייה.

איך התחלת לאהוד את הקבוצה? כמו כל ילד קטן כיום שמכיר רק מילה אחת - מסי/רונאלדו, ככה הייתי בילדותי, אבל עם ריבאלדו. ההתאהבות בקבוצה עצמה החלה במספרת האגדית של הברזילאי מול ולנסיה ומאז, האהבה כלפי הקבוצה התגברה יותר ויותר. עם חלוף השנים, הפכתי להיות צופה מכור של הליגה הספרדית, מה שגרם לי לחיבור עם הנבחרת הספרדית ובסופו של דבר, גם עם הליגות הנמוכות בספרד, אחריהן אני עוקב מידע שבוע, כאילו מדובר בלה ליגה. באותם זמנים קדומים, הכרתי את עירוני אשדוד, אבל לא באמת הבנתי את מה שקרה עם פירוקה והקמתה של מ.ס אשדוד. היה לי מנוי במשך שנים רבות לכל משחקי הבית של הקבוצה, עד שאמרתי לעצמי חלאס עם הסבל וכיום, עוקב באדיקות אחרי כל החיל שעירוני עושה בליגה ב’ (זכתה השבוע בפעם השנייה בגביע המדינה של ליגה ב’ וניצחה עכשיו 0-1 את הפועל ירוחם בקרב צמרת!), מאז שהוקמה ב-2015 מחדש.

אני דור, בן עשרים ומשהו, עובד בתור אח במחלקה פסיכאטרית עם נוער.
לפני אהדה אני אגיד שהפורום הזה הוא בית גדול ויפה לאנשים מביני עניין במשחק שכולנו אוהבים ואני שמח להצטרף.
אפשר להגיד עליי שאני כחול בנשמה. אוהד הפועל פ"ת מהתקופה שעוד היו דברים יפים באורווה ואת העיט היו זוכרים מהליגה המקומית ולא הספרדית. בהמשך עם תחילת ההבנה שנדבקתי במחלה מדבקת, שמביאה לי רק סבל ויגון, חיפשתי את הכחול במקומות אחרים ונדדתי למולדת הכדורגל באי הבריטי. צלסי הראשונה שאני זוכר היא של זולה ודי מתאו (האחרון היה מעורב בערב הגדול של חיי במינכן 2012) והמשיכה שלי לכדורגל אנגלי הגיעה מהר.
עוקב בחצי עין ומעריך את הכדורגל הספרדי ועוד יותר את הכדורגלן הספרדי וצלסי לטעמי כרגע היא הנציגה הספרדית הבכירה.

ברוך הבא!

מה יהיה עם השקר הזה?

@English_Troll,

איך הגעת לכאן אם אפשר לשאול?

אני רכש של @Niro אחי

אהלן חברים,
ג’ונסס בן 28, אוהד ריאל, מקווה להיות פעיל כמה שיותר.
אז שיהיה בהצלחה קודם כל והכי חשוב תהנו :slight_smile:
הגעתי דרך @Niro.
:slight_smile: Hala Madird :slight_smile: