מחזור 36 :: קלאסיקו על כבוד בלבד

וגם ראמוס חיקה את מסי בחגיגות של גמר הגביע ב-2011.

אתה באמת רוצה לרדת לתהום שאתה מוביל בהודעה שלך? רק בגלל הכבוד והאי רצון לרדת למה שהתרחש בספורטאנטר אני לא ירד לרמה שלך בהודעה הנוכחית.

חבל שאתם גוררים אותנו למה שהיה בפורום ההוא.

טוב בואו נעצור פה. אם פעם זה הדרדר לדיון של למי יש יותר גדול אז היום זה מדרדר למי יותר יפה נפש.

מיצינו.

שיפוט מחורבן חד משמעי, והוויכוח הוא על מי נהנה יותר? לא נמצא שני אוהדי בארסה וריאל שיסכימו על זה, אז בשביל מה למחזר את זה?

ועד כמה שהטיפש הזה חרבן את המשחק החלטה אחרי החלטה, זה היה אחד הקלאסיקוס המעניינים ביותר שראיתי בשנים האחרונות, אפילו שלא היה פה כדורגל גדול מצד שתי הקבוצות. אבל הלב - ואוו. מסי מנסה לקצץ את ראמוס כנקמה על סוארז ואני אומר לעצמי, מה יש לך גבר? יש מונדיאל בקרוב. זה גם היה המבט של ראמוס ואני משוכנע שזה מה שהוא אמר לו, וזה היה רוחבי. מחצית ראשונה של ריאל, שניה של בארסה, גולים פנטסטיים ומתח עד השניה האחרונה.

באמת שהעונה לא הצלחתי להתרגש מאף משחק של בארסה (אפילו הקלאסיקו בברנבאו, בגלל הצהריים כנראה), אבל מהקלאסיקו הזה החסרתי כמה פעימות, ולמה בכלל? נגמרה העונה, יש דאבל, לריאל כנראה את האלופות, ועדיין - זה הקלאסיקו וזה אחד מאותם דברים לא מוסברים שאתה בתור אוהד כדורגל מתקשה באמת להבהיר…