חצי הגמר - מריחים את הגביע :: קרואטיה עושה את זה!

הבנאדם גמור פיזית ברמה חסרת תקדים. כל כך מרגש לראות שחקן ברמה הזאת הורג את עצמו על המגרש. גם רקיטיץ’, ששיחק עם 39 מעלות חום לפי הדיווחים. הכדורגל הוא משני בטורניר כזה גם ככה, הסיפורים הם העיקר.

שיהיה ברור שאני מקצין בכתיבה למען הויכוח ואהיה בטירוף אם לוקה יניף את הגביע ביום ראשון, יזכה בכדור הזהב וימונה למלך העולם.

לדיון שלנו אחזור בסופ"ש. הגיע הזמן לעבוד קצת החודש :slight_smile:

ההמבורגר של מקדונלדס לא איכותי יותר מזה של הויטרינה, אייל גולן הוא לא אמן איכותי יותר מאהוד בנאי ופוגבה לא שחקן כדורגל טוב יותר מקאנטה. לפחות לא בפערים שהכסף מראה.

כסף הוא מערכת לא רעה לקביעת איכות, אבל המערכת הזאת לא חפה מהטיות או כשלים. כשמדובר ברצונות ובחירות של בני אדם אז זה המצב…

יהיה כל כך מרגש לראות את לוקה מניף. הגמר הזה הפך מאירוע חסר משמעות בעיני למרתק.

קרואטיה תיפול מהרגליים ביום ראשון, אני יותר ממוכן להמר, שזה יגמר די בקלות לטובת הצרפתים.

בכל מקרה, אני מבין את הצורך של אוהדי ריאל להלל רק את מודריץ באופן בלעדי. אבל כמו שהמאמן הקרואטי אמר יש יותר מגיבור קרואטי אחד בנבחרת שם.

איון ראקיטיץ 70 משחקים השנה., יותר מכל שחקן אחר בעולם!! והוא עדיין רץ כמו ארנבת.

אתה חושב שמישהו לא מעריך את ראקיטיץ’? ההגנה של קרואטיה לא סופגת תודות לאחד שנהיה קשר 50:50 עד אחורי, התרומה שלו שווה לגמרי לתרומה של מודריץ’ רק את מודריץ’ מהללים כי גם על קאנטה אמרו שהוא חשוב למערך יותר מכולם. זה שזהב עטוף בחרא ובוץ לא אומר שהוא לא זהב, הוא פשוט טרם נצץ לאור השמש.

ואחרי כל השבחים המוצדקים על מודריץ’ הגיע הזמן להיזכר גם בקפטן אחד שלא רץ. ואני לא מתכוון להוגו לוריס.

סתם לפרגן על דיונים ברמה גבוהה ומעניינים שמתנהלים כאן.

הוויכוחים בין גיא לנירו לא מביישים את הדיאלוגים של אפלטון, רק על כדורגל, שזה הרבה יותר חשוב ממוסר וצדק (לא מתיימר לקבוע מי אפלטון ומי סוקרטס). תמשיכו.:yum:

וגם אני שותף לחשש שלוקה יזדקק לקביים ביום ראשון ובעונה הבאה הוא בכלל ירוץ עם בלון חמצן. לא אנושי מה שעובר על הקרואטים. רק לדמיין את אמפבה פותח מבערים…

ראקיטיץ’ שיחק בעונה האחרונה 4145 דקות במצטבר, כלומר 69 שעות: כמעט שלוש יממות.
מודריץ’ עבר אותו במונדיאל עם 604 דקות, כלומר קצת יותר מעשר שעות של כדורגל בקצת פחות מארבע שבועות.

יש איזו תחושה שאם קרואטיה מוציאה את המיץ שנשאר בשקיק קטנטן שנמצא תלוי על גרגר לימון בגמר חצי קבוצה מושבתת לחצי עונה הבאה.

לא אנושי בכלל מה שהם עוברים. יש תקדים למצב של שלושה משחקים רצופים של 120 דק’?

אין תקדים כזה, לפחות לא במונדיאל.