ת'רד הפציעות על שם פרלאן מנדי :: מגפת קרעים בצולבת

גם אמבפה וקאבני נפצעו.
מכת פציעות עולמית, אל תיקחו אישית.

אני חושב שאפשר לשנות את שם השרשור, בייל כשיר כבר שני משחקים ברציף

יום ד’ ה28 באוגוסט והפצוע היום הוא…

איסקו!
עוד פציעת שריר (המסטרינג). לא יהיה בויאריאל, יחזור גבולית אחרי פגרת הנבחרות.

https://twitter.com/AranchaMOBILE/status/1166638634994491392?s=20

לגבי חאמס, הרופא לשעבר של נבחרת קולומביה טוען שלחאמס יש בעיה של מקצוענות ולכן נפצע הרבה. עושה שכונה בפגרה וכו’.

image

התואר הלא נכון: ריאל מדריד “אלופת הפציעות” מאז תחילת הקיץ - לא פחות מעשר פציעות (תשעה שחקנים) ב-45 ימים. במארקה אפילו נתנו לעניין את שער העיתון. איסקו וחאמס הצטרפו השבוע לרשימה המפוקפקת, הפציעה הקשה ביותר היא של מרקו אסנסיו, ברהים דיאס נפצע פעמיים. עוד נפצעו: שני שחקני הרכש - אדן הזאר (טרם ערך בכורה), לוקה יוביץ’ ופרלאן מנדי, השוער טיבו קורטואה וגם רודריגו.

עוד כמה מילים לגבי הפצועים שלנו:

• גארת’ בייל עדיין לא נפצע וברור לכם שזה עניין של זמן והאמת שהעונה שעברה הייתה מאוד יוצאת דופן מבחינתו.
  • גם דני קרבחאל ומרסלו עלולים להיעדר בדיוק ברגע הקריטי, ואנחנו בדיוק נכנסים לחודש מטורף.
  • הפציעות נותנות לאחרים אפשרות להשתלב, מניח שאם הזאר לא היה נפצע אז לא היינו מקבלים את בייל וחאמס
  • אבל צריך לבדוק משהו לגבי הצוות הרפואי של המועדון ככל הנראה.

נראה שבשנה הזו נצטרך להתפלל בעיקר לשלומו של קסאמירו.
כל הרחקה/ פציעה שלו והמצב שלנו בקישור האחורי רע עד מדאיג.

2 פוסטים אוחדו לנושא קיים: שלב הבתים של ליגת האלופות: ריאל נגד ליברפול? כריסטיאנו שוב בברנבאו?

מיליטאו יכול לשחק גם קשר אחורי ולעשות זאת בצורה טובה, אבל אם קסמירו יפצע אני די בטוח שקרוס הוא זה שישחק קשר אחורי.

פעם ראשונה שאני שומע שהוא מסוגל לשחק קשר אחורי, בכל בפעמים שיצא לי לראות אותו ולסקר אותו בשנה שעברה הוא מעולם לא שיחק בעמדה הזו ולא נראה לי שמישהו במועדון בונה עליו לשחק שם.
מאמין שקרוס יהיה הקשר אחורט המחליף בעת צרה (בחירה רעה), או ואלורדה.

הוא לא שיחק קשר אחורי הרבה, אבל כן שיחק וכן יכול לתת כמה משחקים טובים בתפקיד אם יתבקש. אבל ברור שזידאן הביא אותו להיות בלם, אפילו מגן ימני הוא לא שיחק כשקרבחאל היה מורחק.

בשורה התחתונה- הוא לא ישחק קשר אחורי בריאל מדריד.
כשקסאמירו יקבל 5 צהובים ויורחק לפני אתלטיקו טוני קרוס יהיה הקשר האחורי בהרכב וזו מכה גדולה.

מאמין שזה יהיה קרוס עם שלושה בלמים במשחקים קשים מהממוצע, ויש מצב טוב שנראה שלושה בלמים גם עם קאסמירו. נראה מיד אחרי הפגרה בפריס, סביליה ובדרבי.

זה לא מה שניסינו שקיבלנו שביעיה מתאלטיקו?
3 בלמים ללא קסאמירו זה מערך התאבדות וראינו אתזה בקדם עונה.

לא הבעתי את דעתי על המערך אלא הערכתי מה אני חושב שזידאן יעשה.

בכל מקרה, לא חושב שעם ארבעה בהגנה היינו מקבלים פחות חתיכות מאתלטיקו. לא בגלל הבלם השלישי נראנו רע.

מסכים, זה לא עניין המערך זה עניין החוסר בקשר אחורי כגיבוי לקסאמירו.
(לא שבהכרח המשחק הספציפי מול אתלטיקו היה נראה אחרת).

פלוס העניין הזה שאנחנו קבוצת הגנה גרועה גם עם קאסמירו…

טוב זו כבר עובדה שכנראה לא תשתנה השנה… צריל למזער נזקים.

הזאר ככל הנראה לא יטוס מחר למדריגל. זה הזמן לתת ליוביץ’ לפתוח בהרכב. ויניסיוס צריך להמשיך בספסל, לא מגיע לו להנות מהפציעות.
יחד עם החוסרים הכבדים בקישור והחיבה העמוקה ללוקאס "לא נפצעתי מכיתה ג’ " ואסקס, אני מאמין ומקווה שנראה 4-4-2, עם לוקאס ובייל באגפים

אין מצב שזידאן מוותר על השילוש הקדוש קאסמירו קרוס מודריץ’. להערכתי נראה את בייל בשמאל וואסקז בימין, ללא יוביץ’ ובנוסף לשלישיית קישור.

אני הייתי רוצה לראות מחר את יוביץ’ את בנזמה בחוד. זידאן מדבר לפעמים על הרצון להחזיק במגוון מערכים ושיטות כדי לאפשר גמישות. אני חושב שזו הזדמנות טובה לתת במה ל442 אמיתי עם שני חלוצים. קאסמירו וקרוס דאבל פיבוט, מודריץ’ בהיסח מבוקר לימין, בייל יחסית יותר חופשי בשמאל, ובנזמה חלוץ שני עם יוביץ’.

אם 442 ויוביץ’ אז בייל מתחת לחלוצים ולא שום קומבינציה אחרת, במיוחד לא 442 קלאסי עם 2 שחקני כנף, זה עבד טוב פעם אחרונה בסוף שנות ה90 של המאה הקודמת.

זה גם עבד לא רע ב2017…