ת'רד הפציעות על שם פרלאן מנדי :: מגפת קרעים בצולבת

אחד השחקנים הכי טכניים אם לדייק.

ואסקז זה שחקן שאני אוהב, מאוד אוהב.

כיף לראות, אם כי זה לא אומר יותר מדיי לגבי מועד החזרה. כפי שנדב אתמול הסביר בת’רד אחר, כיום לוקחים את הזמן עם פציעות ACL ולא ממהרים להחזיר את השחקן למגרש.

יותר חשוב לי מיליטאו, ועליו לא ראיתי איזשהו עדכון.

אם אני זוכר נכון הוא חמישה חודשים מאז הניתוח, שזה זמן מוקדם, אך סביר להכניס אותו לשלב ה rtp. הוא כרגע עובד לבד על הדשא וזה שלב שני לרוב בין 4-6 חודשים בהתאם למצב מוכנות השחקן. לא לחינם הוא הוריד לחץ מראש הודיע שלא יצטרף לבלגיה.

הערעור על הצהוב של צ׳ואמני נדחה,ייעדר מהדרבי,רודיגר בספק.

עדכון 3.2:רודיגר לא מתאמן עם הקבוצה,בהצלחה לקרבחאל בתפקידו החדש.

לא הייתי קורא לזה נאחס, זו פשוט התעלמות של הנהלת הקבוצה מהסיטואציה.
אני באמת מעריך את האיפוק שלהם ואת המחשבה להימנע מפלסטיקים שנתקעים איתך בסגל, אבל אחרי הפציעה של אלאבה בנוסף לזו של מיליטאו היה ברור שנדרש להביא בלם בין אם זה רכש או בין אם השאלה.
הרי היה ברור שמתישהו רודיגר יפצע/ יורחק, כמה אפשר לשחוק בן אדם.

2 פוסטים אוחדו לנושא קיים: מחזור 23: מארחים את אתלטיקו בדרבי הלוהט בלי בלמים ורוצים נקמה (ראשון, 22:00)

משתף כי נראלי שכולם ישמחו לראות את התמונה הזאת. איזו הקלה.

לעומתו רודיגר וויניסיוס עדיים לא מתאמנים עם הקבוצה אבל צפויים להיות כשירים לשבת.

לא היה לו איזשהו מתקן על הברך אתמול (אולי דימיינתי)?

הוא משחק עם זה מאז שחזר.

אתמול דווח שהוא נפצע לאחר המשחק וירד מהמגרש בצליעה. לכן זה שהוא מתאמן הן חדשות טובות.

דיווח שבנוסף לדוריגר ווינסיוס שעדיין בספק לשבת, גם נאצ’ו בספק עקב עומס יתר.
מי היה מאמין שלבנות על 2 בלמים בלבד לעונה שלמה יוביל לעומס יתר…

מתרגש לקראת הגנה של ואסקז קרבחאל טשואמני ומנדי.

יש שיאמרו שזה שדרוג לעומת ההגנה שפתחה בדרבי.

נאצ’ו בעונה אומללה, הכי גרועה שלו שאני זוכר. עונה שמסבירה אפילו לאידיוטים למה הוא בלם רביעי.
אני אישית הייתי לוקח לו את סרט הקפטן מבחינתי, הוא לוזר כשהכי היינו צריכים אותו הוא דאג לעשות עבירות ברוטאליות ומכוערות ולהיות מורחק. אני מאוד מקווה שרודיגר וטשומאני ייפתחו מול ג’ירונה (משחק חובה מבחינתי). נאצו הוא חיפוי לא יותר. אנחנו עשינו לו עוול שנתנו לו את סרט הקפטן. אפשר וצריך לתקן את זה.

לא ממש יחסר לי נאצ’ו אם לא יהיה כשיר. יהיה אפשר לעלות עם מריאנו דיאז גם בהרכב מבחינתי במקומו.

יותר מטרידים אותי ויני ורודיגר. למרות זאת אני מאמין שרודיגר יהיה כשיר. בסך הכל רגל עץ ויהיה לו למעלה משבוע לנוח. אם נאצ’ו יחמיץ את המשחק ורודיגר יהיה כשיר, אז טשואמני ורודיגר זו ההגנה הטובה ביותר שאפשר להעמיד כרגע.

כרגע המשחק הזה קם ונופל על הכשירות של דובביק בעיניי. אם הוא כשיר אז להגנה שלנו תהיה הרבה תעסוקה, אם לא אז תהיה להם משמעותית פחות… גם להם אין הגנה (בלינד מורחק, דוד לופס פצוע) והם יצטרכו למצוא פתרונות. מקווה שויני יהיה כשיר כי חייב שהוא יצור איזושהי המשכיות בעונה הזאת. פציעה שלישית שלו כבר העונה.

הוא אחלה קפטן והוא ממש אבל ממש לא לוזר. הוא כן בעונה מזעזעת. טוב שלא ייעצת לחתוך אותו כבר עכשיו. נאצ’ו לאורך הקריירה הציג כבר מספיק משחקים נפלאים במעמדים גדולים והוכיח אז שאפשר לסמוך עליו. אין ספק שדויד אלאבה הוא פאביו קנבארו. לא צריך לחכות לנאצ’ו בפינה ולהפוך אותו לאיזה סמרטוט. איכס. לשלול ממנו את הסרט? למה?? הוא אנס חס וחלילה? ביצע עבירת משמעת? נמצא שתוי במועדון? נאצ’ו מגשים את החלום של כל קסטיליה.

אי פעם אמרתי שאלאבה בלם טוב???. זה שנאצו נוגע לך בנקודה רגישה לא אומר אוטומטית שאני טועה. מבחינתי הוא לוזר. תן טענות נגדיות ללמה לא במקום לתקוף.

כל סיפור הקריירה שלו מוכיח למה הוא לא לוזר, איך הוא התגבר על הסוכרת ועל כל כך הרבה אתגרים, הוא נאבק כדי להישאר במועדון של חייו, היה שחקן אימונים בחלק מהזמן, בכל קיץ הערך היה יכול ללכת לאינטר (שהייתה קבוצה פחות חזקה מהיום) ופילס לעצמו את הדרך כבלם רביעי. הגיע גם לנבחרת ספרד. עשית ממנו הארי מגווייר - זו הצעה עלובה לקחת לו את סרט הקפטן. זה בושה שאפילו הצעת את זה ואתה אוהד כפוי טובה שכאילו לא ראה את נאצ’ו לפני העונה הנוכחית. קיבלנו כמה גולים על הראש שלו אבל הוא לא פושע. לך תראה שוב את חצי הגמר נגד מנצ’סטר סיטי, מי השחקן שהתחיל את המהלך של הגול של רודריגו עם היציאה שלו ללחוץ קדימה ולמנוע מתפרצת בנגיחה. את המשחק באנפילד נגד ליברפול בשנה שעברה איך היה למוחמד סלאח יותר קשה מולו. הוא הוכיח את עצמו במספיק מעמדים גדולים. במקסימום אפשר לא להאריך את החוזה שלו בתום העונה אם הוא ממשיך ביכולת הפושרת שלו. וזהו.

אפשר לחשוב שאם יש שחקן בכדורגל שאתה אוהב אז זו בושה שיש ‘נקודה רגישה’. לא הביקורת עליו שהיא מוצדקת מפריעה לי אלא הזלזול שלך. אתה גם כתבת ‘עונה שמסבירה למה הוא בלם רביעי’. אז כן אני עולה איתו במקום עם דויד אלאבה אם כולם בריאים. את המתנות של האוסטרי אתה לא זוכר? כל עונה הוא נקרא לדגל ומשחק טוב, לעתים טוב מאוד, אז יש לו חודשיים חלשים אז בואו נהפוך אותו לאפס. אחלה.

נאצ’ו בהחלט באחת העונות החלשות שלו, וקשה לי לראות אם ימשיך ביכולת הזו איך מאריכים לו חוזה (בן 34 למיטב זכרוני).
אבל לומר שהוא לוזר? השחקן הכי נאמן, התגבר על מכשול כמו הסוכרת ותמיד הסכים ללקט פירורי הרכב באופן יחסי. חבל על שתי ההרחקות השנה שגם לדעתי היו עם שיקול דעת שגוי ביחוד מול ז’ירונה בסיבוב הקודם, אבל לא הייתי לוקח ממנו הרבה זכויות על רגעים גדולים, ובכלל לומר לקחת לו את הסרט זה בעיני ממש מקומם.

ויני התאמן היום ויהיה כשיר לז’ירונה.

לגבי רודיגר, הוא לא התאמן, אבל לאחר שפורסם אתמול שהוא ככל הנראה לא ישחק, היום פורסם שהוא מחר מתועד להתאמן ולהיות זמין למשחק.

נאצ’ו לעומתם ככל הנראה לא יהיה זמין.

לגבי ארטם דובביק, הוא צפוי גם כן להיות כשיר.

הפכת אותו לשילוב של האלאנד, קיין ואמבפה, אני ממש משקשק ממנו עכשיו.