ת'רד הפציעות על שם פרלאן מנדי :: מגפת קרעים בצולבת

זה לא שאשרף סתם מגן טוב, מדובר בשחקן בית שנרשם כhomegrown גם במועדון וגם במדינה( ככל שנפטר מיותר זבל ספרדי ויוחתמו יותר זרים זה יהפוך לבעיה), אחד שתמיד דיבר על הרצון לשחק אצלנו, שיכול לתגבר גם את עמדת הכנף המחרידה וכנראה מדובר בווינג באק הטוב בעולם במקרה שהיו רוצים לרוץ עוד קצת עם שלישית הבלמים.

גב רשם כאן על המשכורת, אז כמו כל שחקן בית שנותן קפיצת מדרגה היה מקבל יותר אבל לא קרוב למה שהוא קיבל בחוץ. תבדוק כמה קרבאחל ודנילו השתכרו ב15/16.

עדיין לא מבין איך זיזו ויתר עליו בכזו קלות, הוא מושלם עבור הסגנון שהוא ניסה להנחיל בעונה שעברה.

חכימי רצה התחייבות למעמד גבוה בהיררכיה, כמו אודגארד אם אפשר לנסות להקביל, לכן מצא את עצמו מחוץ לתמונת הסגל בתום כל קדנציה (ספרד, גרמניה, איטליה).

ודאי שבדיעבד נכון להגיד שהוא היה מחזק את הקבוצה, אבל לדעתי זידאן לא יכל להבטיח שמקומו בהרכב אם קרבחאל כשיר. אודריוסולה נרכש ב40 מיליון, נסיבות שהובילו את אשרף למצב הנוכחי.

בעיניי חכימי כן קיבל הצעות לחזור ולהלחם, אולם בחר בגלות כדי להוכיח דבר או שניים, אולי במטרה לשוב בתור כוכב.

ואסקז במקום חאכימי שנמכר ב40 מיליון זאת החלטה מצויינת לדעתי, אם ואסקז יחזור לשחק כמו עונה שעברה אני מעדיף אותו על חאכימי.

ואני מעדיף את בייל בימין מאשר אמבפה…
בחייאת טיטי אל תעשה צחוק.

מה זה אומר ‘לוותר’? איך טכנית מוותרים על מריאנו?

אתה עושה Release On A Free לארבעתם ואז לוחץ על Continue

רק אל תשכח לשמור לפני כדי שתוכל לחזור אחורה במידת הצורך

אוי אתה ממשיך להבריק עם האווטרים, ואנשים עוד מעזים לדרוש חתימות

כמו שכתבתי, אני לא חושב שאתה טועה. אתה בהחלט צודק. אני רק אומר שזו חוכמה בדיעבד.
קרבאחל ב2017 היה המגן הטוב בעולם. הוא עדיין שיחק טוב והפציעות שלו בשנים ההן לא היו חמורות מידי:
בשנתיים של חאכימי בדורטמונד אלה מספרי ההופעות של קרבאחל:
18-19 - 37
19-20 - 42
כלומר בהחלט קרבאחל נראה כמו שחקן שאפשר לבנות עליו.
אף אחד לא ציפה שעונה אחרי קרבאחל ישחק רק 15 משחקים.
קרבאחל היום בן 29, ואז היה בן 28. כלומר מדובר בשיא הקריירה.

אז אני בהחלט מבין למה בריאל העדיפו את קרבאחל הטוב והמנוסה על פני אשרף.

אשרף רצה מקום טוב יותר בהיררכיה, זה לא משהו שאפשר להבטיח לו. באותו אופן שאם מיגל יבקש מקום טוב יותר בהיררכיה זה לא משהו שיוכלו להבטיח לו. גם קרבאחל ״קצת״ יותר טוב ממנדי.

עכשיו בנוגע לאשרף. הוא שחקן עם עמדה מעט בעייתית. את תקופתו בדורטמונד עשה בעיקר ב2 עמדות: קיצוני, ומגן כאשר יש 5 שחקני הגנה. 2 העמדות הללו הן עמדות שיותר קל לספק מהן מספרים.
הוא שיחק גם בליגה הגרמנית חסרת ההגנות.
בכללי ילד מוכשר, אבל לא משהו שלא ראינו בעבר באותו רגע ובגלל שלא היה לנו צורך במגן באותו זמן הוא עזב.

אז כמובן שזו טעות, אבל טעות בדיעבד.
גם אני רציתי בזמנו שיישאר, אבל לא הייתי מוכן לוותר על קרבאחל.

לא עושה צחוק, אני חושב שואסקז הוא מגן התקפי מהרמה הכי גבוה, ולא רואה שום יתרון לחכימי חוץ מהמהירות.
עד העונה שעברה הערכתי את ואסקז על זה שכשחקן כנף מוגבל הוא מוציא מעצמו 250% ומצליח להיות חלק אינטגרלי בקבוצה כמו ריאל, עונה שעברה עד הפציעה ראיתי שחקן מבריק ואחד המגינים הימניים הכי טובים בעולם התקפית, יש לו גם כמה יתרונות על חאכימי, אם כבר אז חאכימי עדיף על ואסקז כשחקן כנף ולא כמגן.

חכימי כמגן עולה על ואזקס בכל אספקט של המשחק, גם הגנתית וגם התקפית, יש לי עוד סיוטים מההופעה של ואזקס במסטאייה שנה שעברה.
ואזקס היב אחלה כיסוי לתקופה קצרה, הוא לא מגן ובחיים לא יהיה מגן.

לא עובד לי נו. וגם ניסיתי idkfa לפני.

לא מסכים, אני מעדיף את ואסקז על חאכימי בקבוצה שלי בעמדת המגן.
חאכימי יותר מהיר וכאן נגמרות היתרונות שלו על פני ואסקז בעמדת המגן.

מה עם מנדי ומרסלו? מישהו יודע סטטוס?

טוני קרוס התאמן גם היום כרגיל ויהיה בסגל לשריף בשלישי, אפשר לומר שברגע האחרון הוחלט לחכות עוד קצת ושלא יהיה כבר נגד ויאריאל; אנצ’לוטי אמר לפני ויאריאל שהפצועים יחזרו למשחק הליגה הקרוב בדגש על מנדי ומרסלו. לגבי קרבחאל לא ממש אפשר לדעת, המועדון לבקשתו לא פירסם דו"ח רפואי (היו גם דיווחים שליליים על פציעה בת חודש) סבאיוס אם הוא מעניין מישהו - עדיין לא רלוונטי.

לאלה ששאלו - ריאיון עם קרוס מאמש:

image

טוני קרוס: “אני שמח שהצלחתי להתאמן בפעם השלישית עם הקבוצה בלי לחוש בכאבים אחרי שישה או שבעה חודשים, זו הרגשה נהדרת. אני מרגיש שהחלמתי לחלוטין ואני זמין לשחק נגד שריף. אני מאמין שאכלל בסגל. מחר אשוחח עם אנצ’לוטי. אם הוא יחשוב שזה סיכון ומוטב לחכות אז כמובן שאקבל זאת ואמתין עוד קצת. אני חייב לצבור קצת קצב, אבל הכי חשוב שאני מרגיש טוב. מעכשיו אפשר להתחיל לדבר באמת על המשחקים, איך להשתלב בקבוצה, איך אני חוזר לכושר הטוב שלי”.
הפציעה הארורה מאחוריו: “זה התחיל בחודש מרץ, עם אי נוחות מסוימת. מכאן והלאה ידעתי שאם אמשיך לשחק, אגיע לנקודה שבה לא אוכל יותר (וגם היה לו את היורו עם הנבחרת הגרמנית ביוני). אבל היה קשה מאוד לעצור ולא רציתי לעצור בזמן שמשחקים ברבע גמר או חצי גמר ליגת האלופות”.

במסיבת העיתונאים לקראת המשחק נגד שריף, אנצ’לוטי נשאל מה קורה עם מנדי - הצרפתי התאמן עם חבריו לקבוצה, “מצבו משתפר”, המיסטר אמר ובקיצור - צפוי לשחק לאחר פגרת הנבחרות| לפי הדיווחים אגב בטוויטר - דני סבאיוס ייעדר כחודש נוסף ממה שחשבו - אם מישהו עוד זוכר שהוא איתנו בקבוצה.

למי שמעוניין לדעת,שני הבלמים הבכירים שלנו חזרו פצועים מפגרת הנבחרות,תודה פיפא.

כמה פצועים? כי אין לכם משחק בסופ"ש הקרוב, אלא רק באמצע שבוע באלופות.

לפי ההערכות ייעדרו משחטאר ובספק לקלאסיקו,אצלנו ספק זה בחוץ (או שיפתח ואז ייצא דקה 20).

מיליטאו יעדר די בטוח מוח שחטאר ובקלאסיקו.
אלאבה כרגע מדובר על המשחק מול שחטאר בלבד אבל לך תדע…
קמאבינגה, הזאר גם חזרו עם פציעה כלשהי, לא ברור מה החומרה.
קרבחאל, בייל, אסנסיו גם פצועים בנתיים.

20211014_140315