ת'רד הפציעות על שם פרלאן מנדי :: מגפת קרעים בצולבת

בקו 4 אני לא רואה אותו משחק. נאצ׳ו יפתח כמגן השמאלי. במידה ונעלה עם 3 בלמים אז בהחלט יתכן שנראה אותו שורף את קו שמאל.

קרבחאל סיים את העונה| דני תמיד היה לוחם מצד אחד אך שברירי מצד שני ונלחם בפציעות, אך אין ספק שעונת 2020/21 הייתה הגרועה בקריירה שלו - למחוק מהזיכרון ומהר. המגן שרשם 15 הופעות בלבד וחצה רק במעט את רף אלף הדקות - סבל מפגיעת שריר באימון וסיים את העונה. כזכור רק נגד קאדיס שב למגרשים אחרי 66 ימי היעדרות, פתח נגד בטיס וכן נגד צ’לסי והיה חלוד והרחק משיאו. הוא נעדר מלא פחות מ-28 משחקים העונה בשל פציעה ורשם רק שתי הופעות בצ’מפיונס. עד היום העונה הקשה בקריירה שלו הייתה 2015/16 בה רשם 30 הפעות בלבד ונפצע בגמר בסן סירו נגד אתלטיקו כמובן. נאחל לו החלמה מהירה ונקווה שישחק ביורו לראשונה בקריירה שלו אם כי קשה לראות את זה קורה. ולנו? נאצ’ו הלוחם או אודריוסולה, אלו הן האופציות.

מאמין שאורדיוסולה יקבל את ההזדמנות מול אוססונה ונאצ’ו ישמר לצ’לסי, בתקווה שמנדי יחלים עד אז ויוכל לתפוס את עמדת המגן השמאלי.
בנתיים הוא עוד לא מתאמן עם הקבוצה ועדיין בספק.

אני חולה על קרבאחל הוא אחד השחקנים האהובים עלי אבל דעה קצת לא פופולרית- האיש היום רשמית מצטרף לבייל והזאר כעוד שחקן מחרסינה אצלנו.
עם כל הכבוד בנוסף להתקפה אנחנו חייבים באופן בהול מגן ימני לעונה הבאה, על דני אי אפשר לסמוך ולוקאס בכלל לא בטוח ממשיך וגם לא ממש מגן ימני.
אם אפשר איכשהו להחזיר את חכימי זה יהיה מעולה ואם לא למצוא מגן, לא אפשרי שנהיה גם בעונה הבאה מופתעים מהפציעות האלה.

אני אפילו לא מתבאס, סתם כואב לי על הפציעה הזאת. קרבאחל מהשחקנים הכי חשובים שיש למו, ותאכלס זו פציעה שהיא רשומה על זידאן מבחינתי. לא יכול להיות ששחקן בקליבר הזה חוזר וישר טוחנים אותו מול צלסי. עצוב, אבל לא נורא נקווה שהוא יחזור שנה הבאה אחרי מנוחה טובה ובעיקר עבודה טובה על השרירים שלו.

בין קרבחאל (פצוע כרוני), לוקאס (לא מגן) ואודריוסולה (לא קשור) אני מעדיף מגן ימני חדש.
אינטר עדיין לא שילמה על חכימי אז אולי אפשר להחזיר אותו, רק שנצטרך לשחק עם 3 בלמים כדי לקבל את הגרסה המוצלחת של אשרף. במערך של 4 בהגנה הוא חור יותר גדול ממרסלו.

וראן בחוץ לעשרה ימים. יחמיץ את צ’לסי וסביליה לפחות.
ראמוס חזר להתאמן אבל הוא בטוח חלוד אחרי היעדרות ארוכה.
מנדי גם חזר להתאמן.
ואלוורדה עדיין לא קיבל תוצאה שלילית שנייה לקורונה וממשיך להיעדר מהאימונים.

בשורות טובות- ואלורדה שלילי לקורונה וימריא עם הקבוצה ללונדון.
כמוהו גם מרסלו שלפי הדיווחים הוחלף ע"י אישה מבוגרת בקלפי (נשבע שראיתי דיווח כזה) ויוכל להמריא עם הקבוצה.

היחידים שבחוץ- וראן, קרבחאל וואסקז.

טוני קרוס מחזיר עקיצה למאונט בצורה הכי קלאסית שיש :smirk:

קרוס תמיד אלגנטי ולעתים נתפס כשחצן אבל אני לא מבין מה הבעיה עם מה שאמר, גם אם היה נשאל על אמבפה וניימאר טבעי שיגיב כך, אותו מעניינת קבוצה שממול ולא כוכב או שחקן יוצא דופן ואין ספק שאף אחד לא אמור “להדיר שינה מעיניו”. לדעתי זה ממש בשוליים.

השחקנים התחילו להגיב לאחר ההדחה:

כנראה הפוסט הכי מרגש שתקראו אחרי ההדחה הכואבת שלנו מליגת האלופות, והפעם תורו של פדה ואלוורדה . “אני מאוד עצוב. השבועות האלה היו קשים מאוד כשהתגליתי כחיובי לקורונה. אבל תמיד הייתה לי את התקווה לחזור למשחק הגומלין בחצי הגמר ולזכות בגביע הזה - בליגת האלופות. זו עונה מאוד לא יטפוסית אבל נמשיך להילחם כדי לזכות באליפות ספרד ולהראות שלמרות הכל - אנחנו ריאל מדריד! נרים את הראש”.

שימו לב, אדן הזאר התנצל על התנהגותו לאחר המשחק נגד צ’לסי (החיוכים המיותרים עם חבריו לשעבר) ופרסם סטורי באינסטגרם. מסתבר, וטוב שכך - שהעליהום התקשורתי הגיע עד אליו. מעניין אם במועדון העירו לו או נזפו בו. גם אביו של קורטואה אגב נשאל על האקט של הזאר ואמר שזה היה מטופש וכנראה שהזאר לא חשב מספיק. הבלגי כתב: “אני מצטער. קראתי דעות רבות היום עליי. חשוב לי להגיד שלא הייתי לי כוונה להעליב את אוהדי ריאל מדריד. תמיד חלמתי לשחק בריאל מדריד, ובאתי לכאן כדי לנצח. העונה עוד לא נגמרה וביחד אנחנו חייבים עכשיו להילחם על זכייה באליפות. האלה מדריד!”.

הקפטן ראמוס , שאנחנו מקווים שלא היה זה משחקו האחרון במועדון בליגת האלופות, כותב לאחר ההדחה: “לעזאזל - כן (מבואסים). שוקעים? ממש לא. ההיסטוריה של ריאל מדריד התחוללה מניצחונות אבל גם עלתה לאחר הפסדים. נשארנו עם הליגה ונלך על זה בכל הכוח, אנחנו מוכנים לזה. ממש לא סיימנו”. אם נזכה בתואר - זו תהיה אליפות שישית של ראמוס (ושלישית כקפטן) - יותר מאיקר (חמש) וכמו ראול.

מרסלו שלא שותף אמש (תקוע על 99 הופעות בליגת האלופות) כתב לאוהדים: “נשארנו מחוץ לגמר אבל אחרי עונה כזו קשה צריך להיות גאים. נמשיך להילחם ולתת הכל עד הסוף”. טוני קרוס היה קצר כהרגלו: “האללה מדריד, תמיד”.

בנזמה , היחיד שהיה טוב אתמול וסיכן פעמיים את מנדי, כותב לאוהדים: “לעשות את העבודה אף פעם לא הייתה אופציה (תמיד נותן הכל). תודה על התמחכה הבלתי פוסקת שלכם האוהדים. יש לנו תואר אליפות להשיג. כולנו תמיד יחד”. יש לו 28 שערים העונה, כל משחק ההתקפה שלנו. כבש בקלאסיקו, בדרבי, נגד צ’לסי, נגד אינטר, צמד במשחק הקריטי נגד גלדבאך. תביא לנו אליפות, קארים!

חייב להגיד שאני מתפלא לראות את העליהום עליו כשהוא בסך הכל דיבר עם חברים שלו מהקבוצה לפני שנה.

כשאצלנו ראקיטיץ יצא לבלות אחרי ההדחה מול ליברפול (שהיה לו חלק לא קטן אם מחפשים אשמים) חלקכם לא כל-כך הבנתם מה אנחנו רוצים ממנו.

קשר ישיר לאכזבה מהיכולת שלו, יותר נכון מחוסר היכולת וחוסר הכשירות.
אם במצב דומה לוקה היה צוחק עם חברים מטוטנהאם או קרוס עם חברים מבאיירן זה היה עובר ואף אחד לא היה מתעכב על זה.
כשזה עם הזאר שכולם גם ככה “חמים” עליו זה פשוט עוד טריגר, כנל עם בייל שמקבל את אותו היחס.

בתןר חלק מחלקכם בוא אתן 2 נקודות למה זה שונה.

1. לא התלוננתי על התנהגות הזאר.
  2. ראקיטיץ יצא למסיבה אחר כך, בתקווה שאף אחד לא יצלם אותו. כנראה שגם השחקנים לא רק חזרו לבכות בבית אחא גם עשו משהו.
    הזאר מצד שני כשכל המצלמות עליו הלך לצחוק עם שחקני צ׳לסי.

לדעתי זה בסדר בכל אופן, אבל מקרה שונה

אי דיוק בלשון המעטה. ראקיטיץ ידע במפורש שמצלמים אותו . (בכלל להגיע למסיבה שאתה יודע שיש שם מיליון צלמי פאפרצי ולחשוב שלא יצלמו אותך זה מטומטם. אבל הוא ידע , איך אני יודע? רואים לפי התמונה והחיוך שלו.)

אני מהדור הישן של שחקנים כמו איניסטה (ומניח ראול אצלכם). אם זה היה תלוי בי הזאר שנה הבאה מחפש קבוצה חדשה (זה ברור שהאינטרס שלי שהוא ישאר אצלכם נכון). אוהדי ריאל מדריד צודקים במאה אחוז בכעס עליו ולא צריכים להצדיק או להסביר את זה לאף אחד.

הם מרויחים כל כך הרבה כסף (לדעתי יותר מידי אבל זכותם) הדבר המינמלי שאני מצפה שהם שטיפה יכבדו את המועדון והאוהדים שמשלמים להם את חיי המותרות שלהם. אבל אני מהדור הישן. אז כנראה אני סתם בומר גאה. כנראה שזה הנורמלי היום.

רק בשביל הדוגמה אחרי שהפסדנו ברבע אלופות לאתלטי בשנה שזכינו בדאבל עם אנריקה. המצלמות תפסו את איניסטה בוכה באוטובוס. בכי כנה כי הוא באמת לא ידע שמצלמים אותו. איך אני מתגעגע אליו .

ראמוס שוב נפצע. החלמה מהירה, נקווה שההפסד לצ’לסי לא היה המשחק האחרון שלו העונה במדי ריאל.

צריך להגיד לו תודה על כל מה שנתן לנו אבל פשוט אסור להאריך לו את החוזה.
ראמוס הוא לא מהשחקנים שמסוגל לשבת קבוע על הספסל, ובמשכורת שלו גם אין טעם שיישב על הספסל. עדיף להיפרד.
הוא גם לא מודע למגבלות הגיל ומתכנן לשחק הקיץ גם ביורו וגם באולימפיאדה. בקיצור אנחנו נשלם לו 12 מיליון יורו נטו לעונה והוא יגמור את האוויר כבר בקיץ עם הנבחרות. לא מתאים. מקווה מאוד שהמועדון לא יעשה את הטעות ויאריך לו חוזה. אם רוצים לבנות את הקבוצה מחדש אז השחקן הכי מבוגר, עם השכר הכי גבוה, צריך לעזוב ראשון.

ראול עזב את ריאל אחרי שכבש שער נגד סראגוסה ונפצע וזה היה לא הוגן שלא נפרד כר הדשא. זידאן האמת היה קצת מעומעם לגבי זה ורמז שמדובר במשחק אחד, אבל אצלו אי אפשר לדעת ואני מקווה שזה לא יחזור. אני מסכים לגבי ראמוס, מאוהדיו הגדולים ביותר כמובן - שהעצב שלי מעזיבה מסתמנת יהיה בפן הרגשי בלבד (16 שנה, בכל זאת, הגיע כילד מוכשר והפך לקפטן של הקפטנים) ולא בפן המקצועי. אני במקומו הייתי חותם כבר שלשום.

חד משמעית. הוא טיפס על העץ כשהמנייה שלו הייתה שווה משהו בתחילת העונה ועדיין לא השכיל לרדת ממנו עכשיו כשכבר יש לו שני מחליפים ראויים - מיליטאו ואלאבה.
הרבה כבוד לפלורנטינו שלא נכנע לדרישות הגבוהות.

הזדמנות טובה להיפרד לדעתי (גיל, שכר) אבל עדייו יש לראמוס הצעה לשנתיים ורק טיפש יסרב לה, בטח ביחסי הכוחות נכון לעכשיו.

גם מנדי בחוץ.
הלכו על כל הקופה עם ראמוס ומנדי ובסוף אנחנו אוכלים אותה מכל כיוון.
למען האמת, ממש מתקשה לראות אותנו מצליחים לעשות בליץ בדומה לשנה שעברה כשברקע משחקים קשים מול סביליה, בילבאו, ויאריאל וגראנדה.

זו סביליה, לא צ׳לסי. יש לנו פתרונות.
קודם כל נאצ׳ו ומיליטאו מספיק טובים. לא יודע מה עם וראן אבל גם אם פצוע, צ׳וסט הראה שהוא מספיק טוב.
כרגיל הבעיות שלנו הן בהתקפה. על ההגנה אני סומך.
כלומר הייתי שמח לואסקז או קרבאחל, אבל אלה צרות ישנות ולא חדשות.

בכל אופן, סביליה חייבת ניצחון וזה משחק לטובתינו. היא לא תהיה מרוצה מתיקו.
הפסד מוביל אותה למקום הרביעי בפער של 5-7 (תלוי בברסה-אתלטיקו) נקודות ותיקו מוביל לפער של 4 מאיתנו כשאנחנו עדיפים במאבק הפנימי. כשנשארו 3 משחקים בקופה זה לא כזה הבדל משמעותי. במיוחד בהתחשב בכך שלסיים רביעי או שני זה לא משנה מידי.
כדי להשאר במאבק האליפות היא חייבת ניצחון.

קיבלנו חזרה את פדה שיראה יותר דקות מאשר נגד צ׳לסי. הזאר גם בתקווה יכנס לכושר.

הפציעה של מנדי וראמוס מבאסת אבל לא קריטית מידי, זה מה שאני מנסה לומר. הפציעה של ואסקז הרבה יותר משמעותית

וראן פצוע, צ’וסט לא בסגל.
מאמין שזה יהיה אורדיוסולה, מיליטאו, נאצ’ו ומרסלו.
סחטיין על האופטימיות :smile: