ת'רד הפציעות על שם פרלאן מנדי :: מגפת קרעים בצולבת

אני גם מאמין. מקווה למיגל אבל מאמין שינסו להעלות את הערך של מרסלו כדי שנצליח להפטר ממנו. מיגל יחליף אותו כשיגמר לו האוויר. הלוואי שמיגל יפתח.

בכל אופן ברור שהמצב לא מזהיר. אבל לטעמי ראמוס ומנדי לא השפיעו על המצב יותר מידי.
הבעיות באגף ימין ידועות מאז הפציעה של קרבאחל ואין חדש תחת השמש. לא יודע כמה נאצ׳ו עדיף על אודריוסולה שם. כלומר פרטנית כן אבל זה אומר גם שהיינו נאלצים לשחק עם ראמוס הגמור באמצע ולא עם נאצ׳ו.
במילים אחרות, לא בטוח שההפרש בין נאצ׳ו לאודריוסולה בצד ימין גדול מההפרש בין נאצ׳ו לראמוס (של אחרי פציעה) באמצע. אולי אפילו עשה לנו טובה שהוא נפצע

ממשיכים בכל הקצב, אחרי שהם המגנים הימניים הבכירים שלנו סיימו את העונה, הגיע תורו של המגן השמאלי הבכיר.
מנדי עם פציעה לא קלה, סיים את העונה ובספק גם ליורו.

אני לא מבין, האם השחקנים שלנו עד כדי כך פציעים או הבעיה בצוות הרפואי?! כל עונה ריאל סובלת מהרבה פציעות של שחקניה, אבל העונה זה חריג ביותר, יותר מ-60 פציעות
איך מתקנים דבר כזה לעונות הבאות?! החלפת צוות רפואי? הרחבת סגל? שינוי בגישה בקניית שחקנים?

ברור שמעל 60 פציעות זה לא מקרי. יש כאן בעיה רצינית שחייבת פתרון לקראת העונה הבאה.
הגיוני שיהיו מספר שחקנים פציעים בסגל.
יש גם כמה שחקנים שכנראה לא שומרים על אורח חיים ספורטיבי ו/או תזונה נכונה.
אבל כמות כזאת של פציעות שמכסה את רוב הסגל מראה על בעיה מערכתית.
סביר להניח שהבעיה לא בגורם אחד אלא שילוב של כמה גורמים. מאימוני הכושר דרך אימוני הקבוצה עצמם, פיזיותרפיה והצוות הרפואי. חילוק כוחות לא נכון ומיעוט רוטציות. אף אחד לא יכול לצאת נקי פה.

עדיין אמשיך בשלי ואצביע על האשמה של זידאן ופרז פה.
מיליטאו הוא הוכחה מה מתן אמון ודקות יכול לעשות לשחקן שהראה שהפוטנציאל קיים.
לא אומר בוודאות שאודגור היה נהיה קשר על או יוביץ או רגילון. אבל העונה שלנו הייתה נראית טוב הרבה יותר איתם (עם רגילון במקום מרסלו נניח).

חובה אבל לבדוק מה קןרה בצוות הרפואי אבל, למרוצ הכל זה מוגזם לגמרי

מרסלו לא בסגל, מה שמשלים את הסדרה המהממת:
שני הבלמים הבכירים,
שני המגנים הימניים הבכירים,
שני המגנים השמאליים הבכירים - פצועים.

יאללה מיגל

לא יהיה פשוט לזידאן להרכיב מחר רביעיית הגנה כשהאופציות כה רבות:
מיליטאו
נאצ’ו
מיגל
אורדיוסולה

איזה סגל הגנתי רחב, מעניין מאוד במה זידאן יבחר.

זה יפתיע מישהו אם הוא ישקול את פדה כמגן ימני? :joy:

האמת, לא יודע אם זה לא עדיף.
אגב הדיווחים מספרים שמרסלו נשאר מחוץ לסגל לאחר ויכוח עם זידאן, מעניין.

פותחים עונה בסטייל.
קרבחאל כבר הספיק להיפצע, ומתאמן כבר יותר משבוע לבד בחדר כושר.
מנדי עוד לא חזר להתאמן עם כולם אחרי פציעה שהייתה אמורה להיות קלה בסוף העונה הקודמת.
מריאנו כמובן תמיד פצוע.
בנזמה ואלאבה עם קורונה.

כלומר העניינים כרגיל?

שכחת את זה שהזארד מתאמן בנפרד כי הוא מתאושש מפציעה קלה.
אמור להיות הגלאקטיקו של הקיץ.

עכשיו גם אודריוסולה חיובי לקורונה.
לא חושב שיש קבוצה בכירה באירופה עם יותר מקרי קורונה. כמעט כל הסגל שלנו נדבק בנקודת זמן כזאת או אחרת.
לפחות אנחנו ראשונים במשהו

עדיף עכשיו מבאמצע העונה.
אני לא מבין, השחקנים לא מחוסנים כבר?

חיסון לא מונע הדבקה.
גם בארץ יש שחקנים שנדבקו (שרן ייני האחרון שאני זוכר).

הפציעה הרשמית הראשונה של העונה (כזאת שהמועדון מפרסם הודעה על פציעה) שייכת לטוני קרוס.
הספקולציות מדברות על היעדרות של בין חודש לשלושה, אבל לא נראה לי שמישהו באמת יודע מה חומרת הפציעה כרגע.

https://twitter.com/madridxtra/status/1422842620347363328?s=21

ריאל מדריד תקבל 261 מיליון יורו ממנהלת הליגה שמכרה 10% מהזכויות על הליגה בסכום של 2.7 מיליארד יורו.
40 מיליון מתוכם יוכלו לשמש לרכש.

האם נראה פה רכש בכל זאת?

האלאנד, אמבפה וקמאבינגה?

על מה אתם מדברים, 40 מיליון זה רק מענק החתימה של אמבפה במידה ויגיע כשחקן חופשי בקיץ הבא. בינתיים נמשיך לקבץ נדבות בזמן שהאנגליות משתוללות (פאקינג 100 מיליון פאונד על גריליש).

יותר בכיוון של בלם.
אמרו שלאמבפה יש כסף בלי קשר,לא?