ת'רד הפציעות על שם פרלאן מנדי :: מגפת קרעים בצולבת

אומרים את זה כבר כמה שנים, כנראה ימשיכו להגיד את זה גם בשנים הקרובות כשהוא ישחק בסיטי

הסתכלתי עוד פעם על שם המשתמש לבדוק שלא התבלבלתי עם SANTI-YAGO :rofl:

https://twitter.com/madridxtra/status/1424845107086385152?s=21

התחלנו…
*גם ואלוורדה כרגע לא צפוי לשחק אחרי שסיפרו לנו שהוא נעדר מהמשחק מול מילאן בגלל מכה שחטף באימון וזה הכל.

כמובן שמודריץ’ נפצע שנייה אחרי שאודגור חתם בארסנל.
אני מניח שאיסקו ייכנס להרכב מול לבאנטה. חבל שלא בלאנקו או אריבאס.

דווקא אני חייב לומר שאם יש עמדה שלדעתי איסקו ישחק בה טוב יותר היא דווקא קשר במקום מודריץ לצד פדה.
איסקו שחקן מאוד דומיננטי שאוהב את הכדור, כשהוא לצד מודריץ או קרוס אז זה מיותר וההתקפה תקועה. כעת יש שחקן נוסף שיעשה משהו שונה (פדה) ומאחורה קאסמירו.

לא אומר שזה טוב, רק שלפחות שם הכדרורים שלו והתנועה לכיוון הכדור יעצבנו אותי פחות.
חוץ מזה שהוא גרוע בעיקר כשמשווים אותו לשחקן גדול. אם אריבאס (שמושווה לשחקן נוער) היה מראה את היכולת של איסקו הוא היה כבר מזמן מהולל פה.
כלומר אשמח שאריבאס יקבל דקות, אבל דווקא מחרתיים אני מעדיף את איסקו מבחינת התוצאה.

אולי אנצלוטי יפתיע עם קישור של:
קאסמירו.
פדה,אסנסיו.

הוא דיבר היום במסיבת עיתונאים על כך שהוא עובד על שינוי עמדה לאסנסיו כקשר מרכזי כמו די מאריה בזמנו.

התחלנו!
נאצ’ו עם פציעה ובספק רציני למשחק מול בטיס.
הורדה

לא יותר סביר שאלאבה יעלה כבלם ומיגל כמגן שמאלי?

מקווה שכן, שה מה שצריך לקרות.

איך זה שדוחים את המשחק של ברצלונה מול סביליה עקב שחקנים שחוזרים מדרום אמריקה ואת המשחק שלנו משאירים?

דוחים את כל הקבוצות שמשחקות ביום שלישי בליגת האלופות. בדרך כלל קבוצות שמשחקות בליגת האלופות משובצות בשבת, אבל הליגה רצתה לדחות את משחקי שבת של האירופיות בגלל החזרה המאוחרת מדרום אמריקה. אז את ריאל ואתלטיקו דחו לראשון.

בייל עזב את האימון כשהוא צולע ועם תחבושת על הברך.

נראה שהוא לקח באופן אישי את זה שהחליטו פה להסיר את שמו מכותרת הדיון לטובת הזאר.

דיווחים שהפציעה של בייל היא ארוכת טווח, או במילים אחרות נתראה מתישהו

מנדי בחוץ ל3 שבועות
בנזמה התאמן היום בפנים ולפי מחר נדע אם הוא כשיר ליום ראשון
ואלאבה גם סובל מאיזושהיא בעיה פיזית ומשגיחים עליו מקרוב

כמו צליל מיתר.
https://www.google.com/amp/s/en.as.com/en/2021/09/18/soccer/1631965793_939551.amp.html
בייל חודשיים בחוץ בגין פציעה בברך( האמסטרינג ).

אני בעד לשנות את שם האשכול בהתאם.

תתכוננו להרבה לןקאס ואסקז בחודש הקרוב.
דני נפצע ויעדר למשך חודש.

החשיבות של שחקן התקפה ובלם די ברורים לכולם אני מניח, אבל לקראת העונה הבאה מגן ימני חייב להיות על הפרק, לצערי דני יקירי כבר לא מצליח לשחזר את היכולת שאפיינה אותו בעבר, והפציעות רודפות אותו ואותנו. לוקאס זה נחמד כגיבוי אבל אנחנו חייבים אופציה רצינית יותר.

מה המצב בקסטייה? אין לנו שם איזה גוטיירז רק לימין?

היה לנו, חכימי מגיל 13 היה מיועד לעמדת המגן הימני הפותח, אגב גם גוטיירז היה מיועד בערך באותו גיל.
לפי הבנתי אין באופק מגן ימני שחוזים לו להיות שחקן סגל.
מצד שני גם לנאצו לא חזו כלום, אז לך תידע.

ההחלטה למכור את חכימי תמורת 43 מיליון יורו תרדוף אותנו עד שנפתור את בעיית המגן הימני.

אני מבין שהיה צריך כסף כדי למזער הפסדים בגלל הקורונה. בסוף לא ממש הרווחנו הרבה במהלך הזה. לוקאס קיבל חוזה חדש לשלוש שנים עם 5 מיליון יורו נטו לעונה. עלות מעביד למועדון זה 10 מיליון לשנה. סך הכל 30 מיליון יורו על לוקאס… גם קרבחאל קיבל חוזה חדש עד 2025 למרות הפציעות. אפילו ואייחו קיבל חוזה עד 2025. מספיק שלא היו מאריכים חוזים לכמה שחקנים בינוניים והיו חוסכים את כל הכסף שקיבלנו על חכימי. כמובן שצריך לחשב גם עלות שכר לחכימי אבל זה משהו שהיה אפשר לעמוד בו אם היו מוכרים/משאילים שחקנים כמו אסנסיו, איסקו או מריאנו.