ת'רד הפציעות על שם פרלאן מנדי :: מגפת קרעים בצולבת

לפי ההערכות ייעדרו משחטאר ובספק לקלאסיקו,אצלנו ספק זה בחוץ (או שיפתח ואז ייצא דקה 20).

מיליטאו יעדר די בטוח מוח שחטאר ובקלאסיקו.
אלאבה כרגע מדובר על המשחק מול שחטאר בלבד אבל לך תדע…
קמאבינגה, הזאר גם חזרו עם פציעה כלשהי, לא ברור מה החומרה.
קרבחאל, בייל, אסנסיו גם פצועים בנתיים.

20211014_140315

אגב, גם אם ראמוס ווראן היו נשארים ואייחו עדיין היה פותח בקלאסיקו

אני מעריך שנראה את מריאנו כבלם לפני שויאחו יפתח בקלאסיקו.
אגב- בשורות טובות מכיוונו של מיליטאו שאמור להיות כשיר לקלאסיקו וכנראה גם לשחטאר.

ידוע מתי קרבאחל יחזור?

מצטער לאכזב את כל החוגגים פה:

• דיווח ראשוני מכתב לא ממש מוכר יחסית - קרבחאל עשוי להיות כשיר לקלאסיקו

• העיתונאי ארנצה רודריגס מרדיו קופה (מעל 100 אלף עוקבים בטוויטר) טוען: הפציעות של דויד אלאבה ואדר מיליטאו לא רציניות, מסתבר, ככל הנראה ישחקו נגד שחטאר. מיליטאו כבר עבר בדיקה ראשונה ולפחות לגביה הממצאים טובים.

• גם פרלאן מנדי צפוי בשעה טובה לערוך הופעת בכורה בעונה הזו ולשחק נגד שחטאר דונייצק. מתאמן כרגע עם הקבוצה.

• היתר: גארת’ בייל ‘מכוון’ למשחקי נבחרת וויילס בתחילת נובמבר, הוא בוודאות בחוץ לשבועיים הקרובים. דני סבאיוס עם לפחות עוד שלושה שבועות של החלמה. לגבי אדן הזאר אלו השערות בלבד.

מודה שהתמונה עם העצמיים של לנגלה ו-ואייחו הצחיקה אותי, הפוך על הפוך של הקלאסיקו ב-2012/13. הפצוע האמיתי הוא סרחיו ראמוס :frowning:

אז אין ואייחו? :sleepy:

גם מרסלו והצרפתי שמשום מה לא מצליח להיזכר בשם שלו חזרו( הנה ערכת וציינת זאת, מנדי)
ההגנה סוף סוף בהרכב מלא

בייל פצוע לחודש. מדהים.
סלחו לי אבל השחקן הזה פשוט בזיון, מתאים את הכשירות שלו לפגרות נבחרת.

ההסבר היחיד שיש לי לכך שריאל בכלל מסכימים לשחרר אותו כשברור שהשחקן לא בכשירות היא כי הביטוח משלים את השכר שלו בזמן פציעות.

אני לא מבין. בייל לא היה פצוע כל התקופה האחרונה? ממתי הוא הספיק להחלים כדי לצאת לפגרת נבחרות ולהיפצע בה? :thinking: הזוי.

הבן אדם צ’אק נוריס של הפציעות, בחיי.

הוא כשיר כשמדובר בווילס (או גולף).
באמת לא מצליח להבין איך המועדון הסכים לשחרר אותו אחרי שחודשים בכלל לא הראה סימני כשירות באופק.

אופ"א אמורה לשלם את המשכורת שלו אם הוא נפצע בטורניר שלה, לכל תקופת הפציעה, לא?
כמו שקרה עם אריקסן. אינטר לא משלמת לו, זאת אופ"א.

אין מה לעשות חוץ מלעצום עיניים ולחכות ל 30 ביוני.

אפשר להמשיך לשחק אותה מופתעים, זה מבדר.

נתנחם בזה שמסוף העונה הזאת, חולצה של ריאל מדריד הוא יוכל להשיג רק דרך החנות המקוונת וגם שם יאסרו עליו לרשום Bale על החולצה.

חכו חכו לאיזה בומבה מ36 מטר בקלאסיקו וחוזה חדש עד 2026… האמת אני בספק שאפילו בפיפא נותרה לו יכולת לעשות דבר כזה.

נכון הוא גוויה מהלכת כבר שנים אבל יש להיות סוס מת עם כבוד וגאווה( היי מרסלו) ויש את הביזיון המהלך על 2 שקוראים לו בייל. איך שחקן שחתום על כמה מהרגעים הגדולים ביותר בתולדות המועדון הצליח להגיע לשפל כזה… והכי עצוב שלא אכפת לו מכלום. לא מריאל לא מכדורגל ובטח שלא מהמורשת שלו.

אפילו את טוטנהאם הוא ניצל כדי להעביר את הזמן עם אפס מחוייבות ואפס כוונה להנמיך במשהו מהחוזה המפלצתי שלו על מנת להישאר.

אם יורשה לי לשאול, מה ההבדל הגדול בין השניים? הרי הירידה של מרסלו התחילה בדיוק מאותן הסיבות, שהוא זרק אצל סולארי ולופטגי, העלה משקל ולא ירד להגנה. לבייל היו כמה פאשלות בולטות משל מרסלו אבל מצד שני, מרסלו הרבה יותר ותיק במועדון והעונה הוא גם הקפטן שלו.

מבחינת כדורגל, שניהם רלוונטים היום באותה המידה. ההבדל העיקרי בעיני שאחד הוא חביב האוהדים (וחדר ההלבשה), בעוד שהשני תמיד היה עוף מוזר.

מרסלו לא קם בוקר בהיר אחד והתחיל לזרוק. ההתנהלות המקצועית שלו זהה מאז הוא מתמיד, אולי עם תנודות קלות במוטיבציה. עד לא מזמן זה הספיק כי הוא לא שכונה עד כדי כך והכישרון נוזל לו מהאוזניים אבל בשלב מסוים הגיל והשחיקה התחילו לעשות את שלהם.

ההבדל העיקרי שציינת הוא התוצאה ולא הסיבה. מרסלו אוהב את המועדון ויש לו בושה וכבוד עצמי, בייל הוא חצוף שהמועדון בתחתית סדר העדיפויות שלו.

אבל כמה שבייל מפלצת שרירים בערך במחצית מהזמן אצלנו - הוא תמיד היה פצוע כרוני ושחקן שמחסיר יותר מדי משחקים מעבר לכך שהנבחרת אצלו כמעט תמיד הייתה בעדיפות (תראו לעומת זאת את ההתנהלות של טוני קרוס שוויתר על הרעיון של גרמניה לערוך לו אירוע פרידה - לא רצה לטרטר את עצמו ולהפסיד יום אימונים בפגרה). מרסלו עד לעונת 2019-20 היה תמיד זמין למעט עונת 2012-13 בה סבל מפציעה לא פשוטה. 50 משחקים בעונת 2010-11 עם מוריניו, 53 משחקים בעונתו השנייה של אנצ’לוטי - שיא קריירה, 41 לאחר מכן, 47 בעונת הדאבל ו-44 לאחר מכן. אפילו בעונה הלא טובה עם סולארי שהפך אותו לשעיר לעזאזל - הוא כן היה זמין פשוט סולארי בחר ברגילון במקומו.
בוא נגיד שגם מרסלו עשה הרבה יותר ולא רק על המגרש כדי להתחבב. אני זוכר אותו מגיע למתחם האימונים לבקר את אסנסיו כשחזר לאימוני ריצה אחרי הפציעה הקשה שלו, יש לי תמונה של זה בטלפון מאחד מחשבונות הטוויטרים, הרעיונות בתקשורת וכדומה. בייל מתראיין רק ל-BBC הבריטי וכאלה ואפילו אוסר על המועד להוציא דוח פציעות שלו. גם בנזמה יחסית די ‘מוקיר’ את מקומו בריאל מדריד.

הוא כן קם בוקר אחד עם עודף משקל שפגע לו ביכולות הפיסיות, וכשהעיפו אותו ליציע הוא עשה די הרבה רעש למיטב זכרוני.

על סמך מה החלטת את זה? קצת מצחיק לצאת בכאלה הצהרות, אלא אם ישבת עם שניהם לבירה ולא שמעתי.

אם מרסלו כזה אוהב את המועדון, למה בדיוק כמו שכתבת הוא תמיד ״זרק״ ולא היה יורד להגנה? איפה האהבה שלו מתבטאת? בחוזה ה10 מיליון לעונה שהוא מקבל למרות שהוא על תקן גוויה כבר שנתיים +?

אגב, מעניין איך מרסלו היה מגיב אם המועדון היה נלחם כדי להעיף אותו, מבטל את העסקה ברגע האחרון ביום האחרון של חלון ההעברות ובין לבין מדליף לכל כלי תקשורת ברדיוס של 50 ק״מ ממדריד שבייל לא מקצוען ומסרב לעזוב.

לא כתבתי שהוא זרק תמיד. אתה כתבת שהוא כן אצל מאמנים אחרים ואני עניתי שההתנהלות המקצועית שלו היא באותה רמה פחות או יותר מאז ומתמיד (שזה איפשהו באמצע בין רונאלדו לערן לוי). גם אם הוא עיקם פרצוף למאמן פעם. גם לראול הגדול יצא לעשות יותר מזה.

החלטתי את זה כי יש לי ראש ועיניים בין האוזניים. גם אם נעמיד בספק את האהבה והנאמנות של מרסלו (הוא לא הסיפור פה), יש בכלל ספק לגבי גודל הזין שבייל שם עלינו? מצחיק זה להיות עיוור למשהו כל כך ברור שתוקעים לך בפרצוף במשך שנים.

לא יודע מאיפה הבאת את הסיפור בפיסקה האחרונה. אם הוא נכון אז כל הכבוד למועדון.