ת'רד הפציעות על שם פרלאן מנדי :: מגפת קרעים בצולבת

לא, מצחיק זה להחליט על סמך מה שכתבתי זה להיות עיוור ש״תוקעים לי בפנים״(ממש שפה יפה, תודה).

הזלזול הברור של בייל לא גרוע בהרבה בעיני מפנסיונרים שמשחקים עם כרס ורצים פחות ממסי, הוא לפחות
לא מסתיר את זה שהוא אוכל חינם ביחס לשחקנים אחרים.

מרסלו כבודו במקומו מונח אבל אם הוא היה כזה מכובד ואוהב את המועדון הוא היה מנסה למצוא פתרון במקום אחר במקום להמשיך לתקוע את הקבוצה עם משכורת מפלצתית ושחקן שלא ברמה שחייב לקבל דקות פעם ב.

הסיפור על העסקה לסין שנפלה? תריץ חיפוש בגוגל.
בנוגע להדלפות, במארקה ובאל צינגריטו תמיד רקדו לצלילי החליל של המועדון.
באס תקפו אותו מday one מהסיבות ההפוכות.

בשורה התחתונה, בייל לא חייב כלום למועדון, ואם לא בונים עליו שנתיים אחרי שנתנו לו חוזה חדש ומפילים לו את המעבר ביום האחרון של הקיץ, שלא יתפלאו שהוא יעשה להם את אותו הדבר.

אין לי שום הערכה אליו כשחקן או כבן אדם אבל ה״זלזול״ שלו כנראה שלא היה נתפס ככזה גדול אם היו קוראים לו צ׳יקו ובמקום גולים מרחוק הוא היה יודע לכדרר ממש יפה.

זוכר את הסיפור עם סין, לא יודע על סמך מה הביסוס שהמועדון נלחם להעיף אותו (אחרת היה עף) ולגבי ההדלפות. גם אם היה קטע מסריח סטייל פסז’ ברגע האחרון, לתרץ את כל ההתנהגות שלו בגלל זה זה לעשות לו וואחד הנחה.

מרסלו מכבד אבל לא מטומטם ולא פראייר. לא זכור לי שהיו הצעות קונקרטיות עליו. אז מה הוא אמור לעשות בינתיים? לבקש מיוזמתו קיצוץ בשכר? מתאמן ועולה לשחק כשנקרא לדגל (וכשלא פצוע). אפילו את המינימום הזה בייל לא מסוגל לתת. דרך אגב, המשכורת של בייל כפולה משל מרסלו.

בייל לא חייב כלום למועדון? וואלה. רגע, והמועדון כן חייב לו? המועדון סירב להצעה כמו שבייל מסרב לעזוב. בינתיים הוא מקבל משכורת מלאה, לא משחק דקה אבל כן מבריא באורח פלא לנבחרת.

אם היו קוראים לו צ׳יקו ובמקום גולים מרחוק הוא היה יודע לכדרר ממש יפה.

נו באמת.

אבל הכוונה היא כל הסיפור פה.
בייל הוא לא השחקן הראשון שנראה רע בריאל, וגם לא האחרון. רק לפני 3 שנים הגיע לפה הזאר שנתן וכנראה גם ייתן הרבה פחות מבייל.
אז למה בייל שנוא ומרסלו לא?

1. בייל חתום על רגעי קסם, אבל מאז 2015 הייתה סביבו מחלוקת. כמו בנזמה של לפני עזיבת רונאלדו אם תרצו.
    הוא לא היה שחקן הרכב חחא עוררין למספיק זמן.
  2. בייל, בניגוד למרסלו ובניגוד לבנזמה של טרום עזיבת רונאלדו (פשוט כי העליתי אותו) חתום גם על רגעים מביכים ופרשיות של חוסר מקצועיות שהאחרים פשוט לא העזו בכלל לעשות. בייל התנהל בחוסר מקצועיות בכל תקופתו בריאל ולא הסתיר זאת. היה נפצע ולא עושה מאמצים מיוחדים לחזור, היה משחק גולף יותר מכדורגל, וכמובן אירוע הדגל המפורסם והפרצופים מהספסל.
    גם זו לא הפעם הראשונה בה הוא מבריא באורח פלא לנבחרת ואז חוזר פצוע לריאל, פשוט הפעם זה היה מעט קיצוני יותר.
  3. מרסלו הגיע לפה כילד וראינו אותו גדל ומשתפר. מרסלו נתן פה יותר שנים טובות (2011-2018) משבייל היה פה במועדון בכלל, ובטח משבייל היה שחקן טוב (2014, וסופי העונה של 2016 ו2018).
  4. ברוב עונותיו של בייל, על אף המספרים, אני זוכר שהקבוצה פשוט נראתה טוב יותר בלעדיו. ב2015 הפציעה שלו יצרה את הקבוצה הכי טובה של ריאל שאני זוכר, ב2017 היהלום עפ איסקו הגיע על חשבונו, וב2018 כולם זוכרים את
    הגמר אבל כל הדרך נעשתה בזכות ה442 הקלאסי והילום שלא כללו אותו. אחרי 2018 אין בכלל על מה לדבר.

אי אפשר לנתק את הרגש מהמשחק הזה. בייל פשוט לא שחקן שהאוהדים מצליחים להתחבר אליו וזו לגמרי אשמתו.

זה ששחקן הוא שחקן טוב וזורק רק גורם לאוהדים לכעוס עליו יותר. תראו את פוגבה ביונייטד לדוגמה, והוא לפחות לא נפצע ולא מעורב בשערוריות.

אני הייתי מתומכי החזרה הנוכחית שלו. לא כי אני אוהב אותו, פשוט כי הבנתי שלא נצליח להפטר ממנו ובטח שלא בלי לשלם את מרבית שכרו ולכן העדפתי שיתרום פה, בנתיים זה נראה שטעיתי.

אגב, כל הטענות שלי נגדו נאמרו כבר ב2015, אחרי שהתייאשתי ממנו עד שנפצע, והבנתי כמה עדיף
לנו בלעדיו בתקופת הפציעה.
ממש התנגדתי לחידוש החוזה של 2018.

רק דיסקליימר לפני שממשיכים- אין לי שום הערכה מיוחדת לבייל, מרסלו, איסקו או חסה. כולם אנשים שנפל עליהם מזל גדול מאוד להיות מוכשרים במקצוע (כנראה) הכי מתגמל בעולם. הדיון כאן הוא היחס השונה לצדדים שונים של אותו המטבע.
כל עוד ריאל מדריד לא מורדת ליגה ומישהו מהסגל נשאר איתה אנחנו לא יכולים למדוד את ה"אהבה" האמיתית שלו למועדון. ככה זה כשחיים במועדון הכי גדול בעולם ומרוויחים בשנה יותר מכל מה ששאר המחזור שלהם מרוויח ביחד.

אם כבר, בייל מהשחקנים ה"שנואים" עלי במועדון. עוד מהימים שהיה נחשב לשחקן לגיטימי ויותר.

זה לא הסיבה או הטריגר, הוא תמיד היה דמות בעייתית במידה מסוימת וגם כשהוא היה הכוכב העולה הוא היה עושה שטויות ע"ע השיחה עם אנצ’לוטי שיציב אותו במרכז. זה לא האישיו, זה שאליו התייחסו בעוינות והוא קיבל ולינץ’ בתקשורת בניגוד למרסלו שהיה קדוש מעונה איזה חצי שנה, מסביר בעיני את ההבדל הגדול בהתנהגות של שניהם. אני לא ראיתי שום הוכחה ל"אהבה" של מרסלו למועדון, כל הכבוד לו שהוא נשאר עם המשכורת 10M נטו בעיר שהוא חי בה כל חייו הבוגרים במועדון הגדול בעולם.

אני בטוח שאם היה מבקש לעזוב היה מקבל הצעות. אני גם בטוח שהוא לא מטומטם, אבל שוב, איפה מתבטאת האהבה שלו למועדון? זה שהוא היה נותן גליץ’ פעם בעשרה משחקים ומסמן על הלב?

ברגע שהמצב הגיע לאיפה שהוא הגיע, אף אחד כבר לא חייב כלום חוץ מהמשכורת של בייל ושהאחרון יבוא להתאמן כל עוד הוא כשיר. אין לו ערך במועדון אבל בדיוק כמו שכתבת על מרסלו, הוא לא מטומטם ולא פראייר. ועד שהוא עוד איכשהו הסכים להרוג לעצמו את הקריירה ולעבור לליגת הזהבי כדי לעזור ולא להיות נטל, הפילו לו את המעבר ברגע האחרון. שנה אחרי שהחתימו אותו על חוזה ל5 שנים. אכן כל הכבוד למועדון.

בייל גם במצב המזעזע הנוכחי שלו לא נופל בכלום מאסנסיו ואיסקו מודל 2019 והלאה, שאיכשהו הצליחו להתקרב אליו גם בזמן במרפאה. עם זאת כל פעם שמגיע מאמן חדש מדברים על ההזדמנות של שני הספרדים, והפלא ופלא הם גם מקבלים דקות בהרכב.

אסנסיו השחקן הכי גרוע בקבוצה מתחילת העונה והוא מקבל דקות כמעט כל משחק. ברור שלמשכורת יש משקל ומשמעות אבל כמו אצל סיפור מרסלו, המשמעות מתקבלת בעיקר כשהשחקן לא אהוב\מוגן על ידי התקשורת.

ואם בא לך לעשות מחקר על היחס של התקשורת לוולשי, אתה מוזמן להציץ באחת משלל הכתבות על כמה נושאים שאיכשהו המשיכו לחזור על עצמם- הוא לא יודע לדבר ספרדית( כמו חצי מהזרים שהיו בקבוצה), היו לו דרישות מאנצ’לוטי (כמו שלרונאלדו וראמוס היו 1000 דרישות ממאמנים לאורך השנים), הוא פצוע כל הזמן(כמו קרבאחל ובכלל חצי סגל בין 2015 ל2017) או זה שהוא מסרב לעזוב (כמו איסקו, אסנסיו, מרסלו, מריאנו וכל בן אדם שפוי בלי הצעה ממועדון ענקי ביד)

פה אני ממש מסכים, אבל זה כי בתקשורת בספרד אוהבים ספרדים.
פה בפורום אתה רואה איזושהי העדפה לאיסקו ואסנסיו לצורך העניין? מבייל כבר מזמן שכחנו.

למה אולי בכל זאת בייל שנוא יותר מהם על אף שהתרומות
שלהם דומות?
כי בייל מעורב בפרשיות כמו פגרת הנבחרות האחרונה.
אפשר להגיד מה שרוצים על איסקו ואסנסיו, אבל בסוף הכעס על אסנסיו הוא מקצועי נטו ואולי קשור לאותו ראיון ב2019 שבו כעס שהוא לא יכול ״לסחוב את העגלה״. בהחלט ראיון מעצבן אסל בואו לא נשווה את זה לדגל של בייל או לפרצופים מהספסל.
אצל איסקו מדובר במקצועיות נטו. פשוט לא טוב ולא מתאים מספיק.

כל אוהדי הקבוצה רוצים ששלושתם יעזבו בסוף העונה (יחד עם מרסלו).

אני חושב שבייל בלתי נסבל עבור רוב אוהדי ריאל מדריד בגלל הדברים הקטנים שהוא עשה שהרתיחו לא מעט. המקרה הזכור ביותר זה השלט וויילס גולף מדריד, אבל היו עד כמה דברים שפשוט הראו זלזול במועדון.

אני חושב שאנחנו מקפידים על היכולת שלו לעומת שחקנים אחרים שירדו ביכולת, דווקא בגלל שהוא היה שחקן גדול. לא סתם פוטנציאל, אלא שחקן גדול ששווה שני שערים גם במשחק לא טוב שלו. אצלו הירידה ביכולת גרמה להכי הרבה אכזבה.

אני חושב שזה השחקן הכי מפוספס שאי פעם ראיתי. היחיד שמתקרב אליו זה אדריאנו. כל כך הרבה כישרון ויכולת ולעומת זאת ראש שלא עסוק בכדורגל, אגו, פציעות וגישה ילדותית. כל כך חבל לנו, וגם חבל לו. יכול היה להיזכר כשחקן בין הטובים בהיסטוריה אפילו -אם היה מתמיד (וגם קצת לא נפצע). במקום זה הוא יזכר כאוהד גולף.

לפעמים הכל טמון בכוונה ובתשוקה, למרסלו יש אותה ביג טיים גם אם כבר לא ממש יכול לתרום היום, לבייל לא וזה פשוט לא מעניין אותו, הוא מזמן כבר לא שחקן כדורגל.

@jese, אחלה כינוי קודם כל, כמובן שאתה לא חדש כאן, סתם הזכרת לי שיש לי אשכרה חולצה של מי שחשבנו שיהיה ילד הפלא, קניתי בעונת הדסימה ברצף ההבקעות.

יש לי קצת בעיה עם ההנחה שלך, כלומר אפשר לשפוט למשל רק את כוכבי יובנטוס שירדו לליגת המשנה ב-2006/07 ונשארו במועדון, רק עליהם אפשר להגיד שהם אוהבים את הקבוצה שלהם? אז מבחינתך ראול גם כן לא אהב את ריאל מדריד, לפחות לא יתר על המידה, הוא לא עמד בפני אתגר דומה אולי פרט לכך שסירב לטריליון יורו מרומן אברמוביץ’ בקיץ 2003. הוא היה השחקן עם השכר הכי גבוה בספרד עד שבאו הגלאקטיקוס, שיחק בקבוצה הגדולה בעולם וכן הלאה והחיים תותים.
אני רואה את “האהבה” של מרסלו בפעולות הפשוטות. בריאיונות לתקשורת, בזה שהוא חותם לאוהדים בוולדבבאס, בתרומה שלו לחדר ההלבשה שרבים מדברים עליה - זוכר את החיבוק העצום שקרלו נתן לו כשהוחלף באחד המשחקים, נגד אלצ’ה נדמה לי? כשאסנסיו עבר את הפציעה הארורה ההיא וחזר לרוץ על כר הדשא ולבעוט - מרסלו הגיע למתחם ועודד אותו מרחוק! - הנה הסרטון שמצאתי, בערך. אפילו השימוש ברשתות החברתיות. אגב, לדעתי הוא לא תמיד היה חור בהגנה, כלומר קצת נקודת תורפה, אבל היה גדול בשני צידי המגרש במשחקים החשובים בליגת האלופות. והיו הרבה קלאסיקוס שדווקא שחקנים יציבים כמו קרבחאל התקשו (ניימאר), או האדומים הטיפשיים של ראמוס וכן הלאה.

בכל מקרה אם אתה אומר שהתקשורת לא קוטלת את מרסלו אז סלח לי - אתה לא קורא. אני במארקה וב-AS יום-יום. אני זוכר אחרי ההפסד לטוטנהאם בוומבלי ב-2017/18 שעשו כתבה על ‘הטעויות הלא מחויבות במציאות’ של מרסלו והחשיבו לו הגבהות שלא הגיעו לכתובת - כאיבודי כדור. הוא חטף המון מהתקשורת ועדיין משתף פעולה. כשסולארי התעלל בו הוא סתם את הפה.
אתה באמת רואה את בייל מיוסר מהפציעות שלו כמו קרבחאל? אתה משווה בין המעמד של כל אחד מהם בסגל? השכר שלהם?
אגב, הוא קיבל את ההזדמנות שלו ושיחק לא מעט בחודשים הראשונים של 2019/20. לך זה לא מפריע שהוא בריא לוויילס ומתאושש בריאל מדריד? משהו בזמנים שציינת לא נכון, הניסיון להעיף את בייל “מוטב שיעזוב” היה בקיץ 2019, כלומר שלוש שנים אחרי שחתם על חוזה חדש. ולצד זה היו פרסומים על כך שבייל בעצמו מערים קשיים.

איזה אינטרס יש לבייל לסתום את הפה ולא לנסות אפילו בקצת לשפר את מצבו ודעת הקהל כלפיו? זה אמור קצת לעניין אותו מה חושבים בברנבאו.

גם אני, לצערי זו גם הייתה החולצה האחרונה שלו שקניתי.

לא בהכרח, אבל רק עליהם הייתי אומר בוודאות שזה המצב. אני לא רוצה לגעת בנקודה רגישה (וגם בכלל, את ראול ראיתי רק בדמדומי הקריירה), אבל קשה להגיד על סופר סטארים שמשחקים במועדון הכי נחשק בעולם שהם מוכיחים את האהבה שלהם.

כל הכבוד למרסלו על חתימות לאוהדים, אבל אנשים שונים מגיבים בצורה שונה. בייל למיטב ידיעתי בחור די מופנם, גם הוא לצורך העניין יכל להיות מאושר מכל רגע עד ל2018 גם בלי להתראיין בתשוקה. מבחינת השקעה על המגרש אני לא רואה הבדל גדול ביניהם אם בכלל.

לא אמרתי שהתקשורת לא קטלה אותו(היא קטלה גם את כריסטיאנו), ובטח שאין לי את הקילומטראז’ שלך, ועדיין הPR של מרסלו לעומת זה של בייל זה שמיים וארץ.
רק אזכיר שוב- מרסלו יושב על משכורת של 10M~ וכבר עונה שלישית שהוא לא רלוונטי בשום צורה. שחקן שבאמת אכפת מהמועדון ולא מהכסף היה מחפש פתרון אחר מלקבל הזדמנות פעם בשנה. מבחינתי שניהם שכירים, אחד שאוהבים ושני שפחות.

שוב, באמת שאין לדעת. הוולשי היה ונשאר מופנם ואני בטוח שהוא לא מבסוט שהוא יושב בבית כמו כל מקצוען, בטח ברמות האלו. זה לא שבייל נפצע בכוונה(בדיוק כמו שקרבאחל לא).

ברור שזה מפריע לי, כמו שזה מפריע לי שמרסלו והאזר פתחו מועדון עודף משקל ושראמוס שיחק בנבחרת למרות שלא היה כשיר רק כדי לחזור למדריד פצוע. מפריע לי שבייל “שם עלינו זין” וקפטן ראמוס שסחט את המועדון איזה 3 פעמים בשביל העלאות בחוזה שם את הלב במגרש, שמרסלו שגמור כבר 3 שנים אוהב את המועדון ונאמן ושאיסקו נותן את הלב אבל הפיסיות כבר לא שם לצערו. יחי ההבדל.

זכרתי שחתם על חוזה חדש אחרי גמר האלופות נגד ליברפול אבל זה לא באמת משנה, הנקודה היא שעל סמך פוטו פינש טוב ומספרת לא מכרו שחקן שלא התאים לקבוצה והפכו אותו לטפיל. הבעיות שלו היו צריכות להיות של מנצ’סטר יונייטד.

במה זה יעזור? כל לכלוך על זידאן, פרז, ג’ונתן ברנאט או ליידי גאגא רק יגרום לאוהדים לשנוא אותו יותר גם אם זו תהיה האמת המדויקת. אני חושב שדי ברור בשלב הזה שגם הוא וגם המועדון ויתרו, וטוב שכך.

תסלחו לי על הדאבל פוסט, התגובה הקודמת מספיק ארוכה כפי שהיא.
.
.
.

וודאי, שניהם רלוונטים בדיוק כמו בייל מאז שזידאן עזב ואני לא רואה חצי מהעליהום עליהם.

משווה את זה בעיקר לזה שגם אם החיים שלו יהיו תלויים בזה הוא לא ירדוף אחרי המגן היריב. הוא עצלן ממדרגה ראשונה ואי אפשר להפריד את הפיסי מהמנטלי לגמרי. הירידה ביכולת שלו מן הסתם קשורה גם בזה שהוא רכיכה עם אישיות של דג, אפרופו המוטיבציה של מרסלו או של בייל.

הוא כבר היה בעודף משקל די רציני אם אני זוכר נכון.

השלט אכן מזעזע אבל אני מעדיף שחקן שעושה שטויות מחוץ למגרש מכזה שלא תורם בו. או על שחקן שסחט את חברו לנבחרת.

האמת, אני לא חושב שבייל הוא איזה שחקן היסטורי. המהירות והבעיטות שלו מדהימות אבל אין לו הרבה חוץ מזה, השליטה שלו בכדור בשטח קטן היא מהכי גרועות בלה ליגה, הוא די חזק אבל הוא לא אגרסיבי בסגנון שלו והנגיחות היו גימיק שהתלבש לו איזה עונה( אני די בטוח ש50% משערי הנגיחה שלו בקריירה הגיעו בעונה הזו).
פאסים אף פעם לא היו 100% ובטח שלא קבלת ההחלטות.

הוא ייזכר באותה שורה של רובן, ריברי וניימאר מהדור שלו, בצדק בעיני.

אתחיל ואומר שאתה מגן על בייל כאילו מישהו פה רוצה להאריך חוזה למרסלו, איסקו ואסנסיו אבל לא לבייל.
זה ממש לא המצב. ארבעתם צריכים ללכת.

אמשיך בזה שכשבייל כשיר אני אעדיף אותו על אסנסיו או על איסקו כקשר רביעי.

אצל כל הפורום פה בייל היה מדורג לפני אסנסיו בהיררכיה.
איסקו מכונה אצלי בכלל איצקו. קוראים לו שמן ומעדיפים ילדים לא מאוד כשרוניים מהנוער (לא תגיד צמח לנו שם איזה מסי, כולה אריבאס).

למה אז על בייל בכל זאת יש עליהום אולי טיפה גדול יותר?

1. הוא כל הזמן פצוע אז אסנסיו לפניו בהיררכיה במשך 90% מהעונה.
  2. אסנסיו ואיסקו אולי לא מספיק טובים (גם בייל) אבל הוא בנוסף לכך גם מרגיז את האוהדים עם דגלים, והתנהגויות מחפירות.
  3. את כל זה הוא עושה עם שכר גדול משל שניהם יחד.

אבל אתה מפספס את הנקודה. אם כל הבעיה של בייל הייתה ביכולת גם היו כועסים עליו פחות. שונאים פה את בייל יותר מהזאר ובייל תרם פי כמה וכמה מהזאר.

למה מרסלו אהוב יותר? אצל מרסלו פשוט הגיעה הנסיגה ביכולת.

• הוא לא התבטא נגד המועדון
  • הוא לא פעל נגד המועדון
  • הוא לא פצוע
  • המשכורת שלו היא חצי משל בייל.

חוץ מזה שאני חושב שכולנו מתים שמרסלו יעזוב. פשוט אצל בייל יש גם כעס על דברים שהם מעבר ליכולת.
העצבים על בייל הם על קצת מעבר לזה שהוא לא יורד עם המגן.

נו בסדר, אני מתכוון שהכעס הוא על כך שהוא לא ברמה.
גם בייל בייל לא נראה בכושר כששיחק. מרוב בעיות אצלו אפילו לא העליתי את הנושא.

ההשוואה נכונה אם בייל בניגוד אליהם היה תורם.
אני לא מעדיף שחקן שעושה שטויות ולא תורם מקצועית על אחד שרק לא תורם מקצועית. בטח ובטח שלא במשכורת כפולה.
חוץ מזה שדי עם היופמיזם הזה של שטויות. הדגל זה לא משהו שנעשה בטעות ובתום לב. היה פה פשוט חירבון על המועדון. זה לא שווה ערך לשחקן שיצא למועדון אחרי הפסד או לשחקן שהעלה סרטון טיק טוק ילדותי.

ועדיין, כשבייל כשיר אני אעדיף אותו על אסנסיו בהרכב.
זה פשוט לא סותר שום דבר מהכעס המאוד מוצדק כלפיו ומהרצון שיעוף מפה כבר.
אני גם רוצה שאיסקו, מרסלו ואסנסיו ילכו מפה.

למה? אם הוא היה מוכן להישאר בשכר מינימום הייתי בכיף משאיר אותו בתור הדני אלבס שלנו אבל הוא כנראה רוצה לשחק עוד.

בשכר דני אלבס אני מוכן שגם בייל יישאר.
מרסלו לא יעבור בשנה משכר של 10 מיליון ל100 אלף. אני גם לא בטוח שזה חוקי. (לדעתי חייבים לתת לו 50% לפחות, וב5m אני לא רוצה שיישאר).
חוץ מזה, יש לנו מגן טוב ממנו. מיגל שמו.
מיגל כבר היום טוב ממנו וזה עוד מבלי לדבר על הפוטנציאל.
מיגל גם מרוויח שכר נמוך בהרבה מ5m אפילו ויקבל גם פחות אם יאריך חוזה.

צריך לשחרר שחקנים מהסגל, עם כל האהבה למרסלו, צריך להיפרד ממנו גם אם הוא מסכים ל100 אלף יורו בעונה.
צריך לעבור תהליך ולשחרר את כל הסרחים העודפים מהמועדון (שבמקרה 3 מהם מסיימים חוזה הקיץ).

צריך לדלל את הסגל, מיגל בסדר גמור כמחליף וגם יש את אלאבה במידת הצורך. בתקווה שרודיגר יגיע הקיץ אלאבה יוכל להתפנות למשימות אחרות בעת הצורך כמו לגבות את מנדי או קסאמירו כשצריך.
גם מיוביץ’, מריאנו והזאר הייתי נפרד הקיץ אבל לדעתי בנוסף לאמבפה צריך להגיע חלוץ
מבחינתי התקפה שכוללת את אמבפה, בנזמה, וינסיוס, רודריגו, אסנסיו וחלוץ מחליף זה אחלה.

https://twitter.com/MadridXtra/status/1462836924545130499?t=Y-R_L0VJUWlsWoqe2EuyDQ&s=19

אני במקום המועדון מוציא כבר עכשיו הודעה רשמית שהפציעה של בייל הסתבכה ושהוא גמר את העונה.

https://twitter.com/madridxtra/status/1463432543013941250?s=21

קרים בנזמה הורשע הבוקר על ידי בית המשפט בפרשת הסחיטה של ולבואנה.
העונש: שנה מאסר על תנאי וקנס בגובה 75 אלף יורו.
על פי הדיווחים הוא מתכוון לערער על ההחלטה.

אוהדים נגד בייל| בזמן שבמועדון עצמו לא מעבירים ביקורת, ארגון האוהדים Peñas Madridistas מאס בהתבטאויותיו של ג’ונתן ברנדט סוכנו של גארת’ בייל והוציאו הודעה חריפה עם עקיצה לשניים. כלשון ההודעה: "אנחנו רוצים להראות כל דחייה וגינוי מהצד שלנו למילים שהביע השבוע. באותה פגישה, נציגו של בייל הצהיר כי “זה לא רלוונטי, לא אכפת לי מה חושבים אוהדי ריאל מדריד.למה אני צריך להיות מודאג? אני חושב שהם היו מגעילים כלפיו, התנהגו לא יפה”.

"זו ממש לא הפעם הראשונה שהסוכן מפנה ביקורת חריפה נגד ריאל מדריד כמוסד או נגד האוהדים הלבנים. הפרק הלפני אחרון בו הפגין את חוסר ההשכלה הידוע לשמצה שלו התרחש בשנה שעברה, כאשר מושא ההתקפות שלו היה זינדין זידאן, כשאמר: “הוא לא מראה כבוד לשחקן שעשה כל כך הרבה עבור ריאל מדריד” .מעבר לכך, יותר מפעם אחת, הבריטי הבהיר מאוד שלדבריו, כל אוהדי ריאל מדריד צריכים לשים שטיח אדום למיוצג שלו.

"בייל, שבשנותיו הראשונות במדריד קיבל במת זהב על המגרש ומחוצה לו למרות הפציעות ההולכות וגדלות שלו, כבר גרם לשעמום בקרב הרוב המוחלט של האוהדים שלנו. ולא יכול להיות אחרת; העונה, ובשל היעדרויותיו הרבות מסיבות רפואיות, הוא שיחק רק 193 דקות במועדון כאשר בכל פעם שצריך אותו הוא בתהליכי החלמה לנבחרת, רק לה הוא זמין כבר שנים.

"אנחנו לא מבינים בדיוק לאיזו התנהגות האדון מצפה ועל מה הוא מתלונן, מכיוון שלאוהדים אין הזדמנות להביע את דעתם. נזכיר שמכיוון שאין חובה על שחקנים שאינם בסגל להגיע לברנבאו, בייל לא היה, כך שהמפגש בין הצדדים ממש לא קיים. מצד שני, אנחנו מאמינים ששחקן ריאל מדריד עדיין צריך להחזיר חלק מינימלי ממה שריאל מדריד עשתה עבורו - ולתקן את דברי נציגו (שממנו, לאור אופיו המוסרי, לא נוכל לצפות לכלום) בהתבטאות

היה קצת משעמם פה בת’רד לאחרונה, אחרי שהיה נראה שאנחנו מגיעים עם סגל מלא למשחקים הקרובים, התגלו מקרי הקורונה של מודריץ ומרסלו.
אבל מסתבר שזה לא נגמר כאן, דיווחים אחרונים שלפחות עוד 5 שחקנים בקבוצה התגלו עם קורונה (טרם פורסמו שמות).
המשחק מול קאדיז בספק או שנראה את לונין פותח בקישור?

גם לונין אסנסיו רודריגו ובייל חיוביים לקורונה.
כל אגף ימין שלנו בעיקרון.

מניח שעדיין לוקאס ואסקז יפתח במקום הזארד, אבל לפחות הוא התקדם להיות חילוף ראשון :slight_smile: