ת'רד הפציעות על שם פרלאן מנדי :: מגפת קרעים בצולבת

אני מקווה מאוד שהפציעה הזאת להנהלה להבין שאנחנו חייבים להביא חלוץ בינואר.

זה לא מקרה דומה כלל וכלל לאף אחד מהשחקנים שציינת פה ואין פה עניין של גיל.

נכון, אבל בלי קשר הוא היה אחרי עונת 6 שערים ב20 הופעות עם מספר פציעות (גם העביר חודש וחצי פצוע לפני ששיחק בברצלונה). גם בעונה לפני חווה פציעה של 4 חודשים בברך (אבל יחס שערים יפה, 23 ב32).

בסופו של יום אני חושב שהפציעה של בנזמה היא בעוכרינו ומדגישה, בעיניי לפחות, את ניהול הסגל הבעייתי והלא טוב (בלשון המעטה) של אנצ’לוטי. בחרתם שלא לקנות חלוץ מתוך הסתמכות על בנזמה, שנתן עונה-שתיים באמת גדולות וזכה בכדור הזהב? אין בעיה, יכול לקבל את זה. אבל… כשמדובר בשחקן בגילו, אתם חייבים לחשוב על מישהו מתוך המועדון שישתתף איתו ברוטציות, לפחות מבחינה זמנית עד שא’ יפרוש או ב’ יהיה כדאי להביא חלוץ חדש. וזה בעיניי מעיד על למה הניהול סגל של אנצ’לוטי פשוט על הפנים. אם במצב הנוכחי מי שיש לך על הספסל זה הזאר או רחמנא ליצלן דיאז אתה לדעתי חייב לשתף אותם בכל הזדמנות שיש בגלל מה שציינתי - קרי תחלופה זמנית.

זה אומר להכניס את הזאר לחצי שעה כשמובילים, לפתוח איתו מול קבוצה גרועה, לתת לו רצף של משחקים, בכוח, עד שייכנס לכושר טוב. כנ’‘ל לגבי דיאז וסוג של גם כנ’'ל לגבי רודריגו, שהאחרון אמנם משחק, אבל לפעמים זה מכורח המציאות ולא רק רק כי אנצל’וטי בוחר בו.

עכשיו תבואו ותגידו לי שאני על סמים ולמה לאפשר להזאר ודיאז לקבל כמה שיותר דקות? אני אסכים אתכם, אבל לא אני זה שבחר את הסגל. אם זה מה שיש לך ביד ----> לפחות תשתמש בזה. עכשיו אין לנו לא את זה ולא את זה. מה ההגיון?

הפיתרון מאוד פשוט בעיניי: להביא חלוץ מבוגר לחצי עונה-עונה. הייתי אומר לתת לאיקר ברבאו יותר דקות אבל אני לא מכיר אותו וזה לא זמן ניסויים.

אין שום דבר נורמלי בזלאטן, פיזית, הוא יותר על אנושי מכריסטיאנו.

העלו כאן דיון מצוין עם מספרים מרתקים, עבודה שחורה, כל הכבוד. אני חושב שנכון להתייחס גם לעניין הזה של הנבחרת. העובדה שבנזמה היה כמה שנים “מחוץ למשחק” כמו שבוני גינצבורג אוהב להגיד - הקלה עליו והאריכה את תוחלת החיים שלו. ולדעתי גם החזרה לנבחרת ביורו נתנה לו דרייב מטורף ובלעדיה לא היינו זוכים ל-2022 כמעט מושלמת כזו מצידו. מעבר לכך, אנחנו לא צריכים את בנזמה של העונה שעברה ואף אחד לא מצפה לזה. גם קארים של 2019/20 או 2020/21 יתקבל בברכה. אם המועדון לא יביא חלוץ נורמלי בחורף זה פשוט דגל לבן ויעלה לנו בתארים. אולי מלבד הסופרקופה.

עצם זה שהקבוצה שלנו לא מסוגלת לדרוס - >אי אפשר לתת לשחקנים שפחות בוטחים בהם לשחק ->הרגילים ‘נשחקים’ קצת יותר מדי.
משחק שהחל את הנפילה שלנו לדעתי והיה ממש בזבוז זה ה-1:1 המזליקי באוקראינה. היינו ‘צריכים’ לנצח שם 0:1 קטן, להבטיח את ראשות הבית ושלום על ישראל. בזבזנו אנרגיות נגד לייפציג והיינו חלשים, ונגד סלטיק אמנם היה כיף אבל בליגה זה היה בעוכרינו.

רוב הניצחונות שלנו דחוקים. אבל חד משמעית היה צריך לתת לאדן הזאר יותר דקות ואם לא הפציעה של בנזמה אז גם מרקו אסנסיו היה נער פוסטר ועכשיו מטייל עם הארוסה בהולנד ולא בסגל של לואיס אנריקה. ההערה הזו הייתה רלוונטית יותר לעונה שעברה, כל מיני 0:5 על שחטאר, 1:6 על מאיורקה או 2:5 על סלטה ויגו כשקארים שיפר את הסטט’ וזה נפלא בדרך לפיצ’יצ’י אך היה מוטב שינוח.

ממדי בחוץ לחודש,אין לנו מגן טבעי בסגל,אבל פראן גרסיה ימשיך לשחק במדי ראיו,כי אנחנו כאלה ג׳נטלמנים.

אלאבה אמור לחזור לשחק שבוע הבא…

זה לא רק עניין של ג’נטלמנים וכדומה…המועדון לא מעוניין להרוס את היחסים הטובים שיש לו עם ראיו בכך שיחזיר את פראן באמצע העונה וזה יגרום לפגיעה בעונה של ראיו.

https://twitter.com/theMadridZone/status/1622010957412065280

קשה לי להאמין שאי פעם יהיה בכדורגל שוב פלופ ברמה של אדן הזארד.

https://twitter.com/theMadridZone/status/1621898039366393861
שינוחו ויחזרו למשחקי הליגה/גביע/אלופות במקום שיחזרו לפני הזמן בשביל תואר שאנחנו יכולים לקחת עם הקסטילה.

רק טיטי עדיין מהמר על 10 ו10 ממנו בכל קיץ מחדש.
הלוואי ואותי מישהו היה מעריך ככה…

יש לדייק, רק בקיץ האחרון.

https://twitter.com/carrusel/status/1623323496712400899?s=20&t=2onA-LQLTLxL02imIzX2Vw

אפשר עדכון לגבי מצבו של לוקס ואסקס? זוכר את הפציעה שלו (רצועה משהו?) אבל לא ראיתי שום עדכון

הוא בסגל למשחק מחר

ואסקז זה אניגמה, זה אגדה, זה בנזונה של שחקן(ואני מצטט כאן את זידאן), מהשחקנים שאני הכי פחות אוהב בסגל לשחקן שאני מת עליו ורוצה שיפתח בהרכב כל משחק.

16 פוסטים אוחדו לנושא קיים: שימו לכם את ההמנון ברקע: ליגת האלופות חוזרת, מתארחים באנפילד במשחק הראשון בשמינית הגמר (שלישי, 22:00)

אני רואה דיווחים שאלאבה בחוץ לחודש ורודריגו לעשרה ימים.
אלאבה מתחיל להיות שחקן מאוד פציע, ועוד היה לו חודש מנוחה בזמן המונדיאל.
רודריגו יחמיץ משחקים קשים מול אתלטיקו, בארסה ובטיס.

אלאבה נראה שחקן חצי גמור מאז שחזר מהפציעה הקודמת, הבעיה הגדולה עם ההיעדרות שלו זה שקמאבינגה יחזור לשחק מגן שמאלי, עדיף שימשיך את רצף המשחקים שלו במרכז יחד עם פדה, חבל מאוד.

נאצ’ו צריך להיות מגן שמאלי בינתיים. בלי רודריגו, קרלו בטח יסיט את פדה לאגף וקמאבינגה יוכל להישאר בקישור. בתקווה שקרוס ומודריץ’ לא ישחקו ביחד.

קמא ופדה חייבים להמשיך במרכז, אסנסיו יכול לשחק בצד ימין בנתיים, נאצ’ו מגן שמאלי כמו באנפילד זה הפיתרון הכי טוב בנתיים, אבל קרוס חזר וכנראה שקרלו יזיז לפחות אחד מבין פדה וקמא מהמרכז.