ת'רד הפציעות על שם פרלאן מנדי :: מגפת קרעים בצולבת

כל סיפור הקריירה שלו מוכיח למה הוא לא לוזר, איך הוא התגבר על הסוכרת ועל כל כך הרבה אתגרים, הוא נאבק כדי להישאר במועדון של חייו, היה שחקן אימונים בחלק מהזמן, בכל קיץ הערך היה יכול ללכת לאינטר (שהייתה קבוצה פחות חזקה מהיום) ופילס לעצמו את הדרך כבלם רביעי. הגיע גם לנבחרת ספרד. עשית ממנו הארי מגווייר - זו הצעה עלובה לקחת לו את סרט הקפטן. זה בושה שאפילו הצעת את זה ואתה אוהד כפוי טובה שכאילו לא ראה את נאצ’ו לפני העונה הנוכחית. קיבלנו כמה גולים על הראש שלו אבל הוא לא פושע. לך תראה שוב את חצי הגמר נגד מנצ’סטר סיטי, מי השחקן שהתחיל את המהלך של הגול של רודריגו עם היציאה שלו ללחוץ קדימה ולמנוע מתפרצת בנגיחה. את המשחק באנפילד נגד ליברפול בשנה שעברה איך היה למוחמד סלאח יותר קשה מולו. הוא הוכיח את עצמו במספיק מעמדים גדולים. במקסימום אפשר לא להאריך את החוזה שלו בתום העונה אם הוא ממשיך ביכולת הפושרת שלו. וזהו.

אפשר לחשוב שאם יש שחקן בכדורגל שאתה אוהב אז זו בושה שיש ‘נקודה רגישה’. לא הביקורת עליו שהיא מוצדקת מפריעה לי אלא הזלזול שלך. אתה גם כתבת ‘עונה שמסבירה למה הוא בלם רביעי’. אז כן אני עולה איתו במקום עם דויד אלאבה אם כולם בריאים. את המתנות של האוסטרי אתה לא זוכר? כל עונה הוא נקרא לדגל ומשחק טוב, לעתים טוב מאוד, אז יש לו חודשיים חלשים אז בואו נהפוך אותו לאפס. אחלה.

נאצ’ו בהחלט באחת העונות החלשות שלו, וקשה לי לראות אם ימשיך ביכולת הזו איך מאריכים לו חוזה (בן 34 למיטב זכרוני).
אבל לומר שהוא לוזר? השחקן הכי נאמן, התגבר על מכשול כמו הסוכרת ותמיד הסכים ללקט פירורי הרכב באופן יחסי. חבל על שתי ההרחקות השנה שגם לדעתי היו עם שיקול דעת שגוי ביחוד מול ז’ירונה בסיבוב הקודם, אבל לא הייתי לוקח ממנו הרבה זכויות על רגעים גדולים, ובכלל לומר לקחת לו את הסרט זה בעיני ממש מקומם.

ויני התאמן היום ויהיה כשיר לז’ירונה.

לגבי רודיגר, הוא לא התאמן, אבל לאחר שפורסם אתמול שהוא ככל הנראה לא ישחק, היום פורסם שהוא מחר מתועד להתאמן ולהיות זמין למשחק.

נאצ’ו לעומתם ככל הנראה לא יהיה זמין.

לגבי ארטם דובביק, הוא צפוי גם כן להיות כשיר.

הפכת אותו לשילוב של האלאנד, קיין ואמבפה, אני ממש משקשק ממנו עכשיו.

היה בכושר מפלצתי לפני שנפצע.

image

כותרת יפה ומרגשת במארקה על כך שטיבו קורטואה נכנס לשלב ההחלמה האחרון שלו כחצי שנה לאחר הפציעה האכזרית - הקרע ברצועה הצולבת באימון לפני מחזור הפתיחה - “מתחיל לראות את האור בקצה המנהרה”. בוולדבבאס בטוחים שהשוער הבלגי ישחק העונה ויחזור חזק יותר.

לאחר החודש הראשון, שהוא תמיד הרגע הגרוע ביותר של שלב ההחלמה, הכאבים נעלמו והכדורגלן צבר ביטחון להתמודד עם פציעה מסובכת שיש לה תקופות החלמה בולטות מאוד. זו הפציעה הקשה ביותר שחווה טיבו בקריירה כמובן ועל כן זה היה עבורו אתגר גדול בגיל 31. “הכל הולך טוב מאוד בלי סיבוכים וזו כבר בשורה נהדרת לכולנו”, אמר גורם במועדון בעילום שם למארקה. “הגישה של השוער ללא תחרות והשיפור שלו בצעדי ענק מפתיע את כולם בבית הלבן”. הסרטונים הסרטונים שהכדורגלן שיתף ברשתות החברתיות שלו, שגורמים לשכוח את התמונה על הספה, הם החדשות הטובות ביותר עבור אוהדי ריאל מדריד. אימון עם נורמליות מוחלטת, רגליים מהירות וטיסה ללא כל פחד על הדשא".

במארקה נכתב עוד, על השלב הקשה והאחרון: “השלב האחרון הוא המקום בו ראשו של הכדורגלן נכנס לפעולה . עד עכשיו, התהליך היה כזה שפעל לפי קצב זהה לכל ספורטאי. לאחר שהגיע לשלב המכריע ביותר, קורטואה ממוקד כעת להמשיך ולצבור ביטחון עצמי עם תרגילים ספציפיים למאמץ של הברך, אשר, כמבנה נושא עומס, צריכה לקבל את הגירויים הדרושים כדי לא להתנוון. השלב האחרון משמש לביצוע תרגילים מבוקרים, לדעת את התנועות שהברך צריכה לעשות כדי שלא תהיה אפשרות לטעות (משהו שונה קורה במשחק, שבו אתה לא יודע מה הולך לקרות ואתה צריך להגיב מהר). אחד מהם, כשראה את התמונות שפרסם ברשתות שלו, מדבר מאוד על ההתאוששות שלו: כשהוא הולך קדימה הוא לא בולם, הוא עושה את התנועה לאט אבל נכון . עכשיו זה תהליך נפשי יותר, צובר תחושות וביטחון לאט לאט”

ג’וד 3 שבועות בחוץ.

המשחקים שהוא צפוי לפספס:
לייפציג בחוץ
ראיו בחוץ
סביליה בבית
ולנסיה בחוץ.

לא פשוט בכלל.

יכל להיות הרבה יותר גרוע. המשחקים האלה הרבה יותר פשוטים ממה שעברנו לאחרונה.

אם קרלו יצליח להימנע מהאינסטינקט הראשוני של להרכיב את מודריץ’ במקומו יהיה בסדר, פחות מבריק אבל נסתדר.
אם בסוף מודריץ’ יהיה המחליף אז ברצלונה יכולה להתחיל לחלום(רק לחלום).

בליגה אני לא רואה בעיה גדולה בשבועיים הקרובים, וברהים בכושר הנוכחי יספיק מעל ומעבר, אלא אם הדון ינסה להתחכם.
לגבי לייפציג זה יכול להיות סיפור קשה, אבל בשאיפה שג’וד חוזר לגומלין אני עדיין רגוע

למה אנשים פה גורמים לי לחשוב שלייפציג היא איזה באיירן מינכן?
כולה קבוצת אמצע טבלה בגרמניה.

מצב הפציעות שלנו העונה פשוט עצוב, עוד מעט קרלו יעלה לשחק.

על פניו זה מטריד אבל הם קבוצה לא משהו בכושר לא משהו בכלל, חטפו 5 משטוטגארט לפני שבועיים.

עיקר הבעיה מולם זה שיש להם חלוץ טוב בכושר ולנו אין בלמים אבל מהקישור ומטה אין להם מה להציע מולנו, די בדומה לג’ירונה.
היסטורית יש לנו נטייה לשאננות מול קבוצות מהדרג הזה אבל אהבתי את המחויביות מול ג’ירונה, בהתחשב בלוז הצפוף ובמומנטום אין סיבה שזה לא יחזור על עצמו גם מול לייפציג.

אמנם הם בעונה גרועה בליגה, אבל הם יבואו עם חתיכת מוטיבציה לצ׳מפיונס כי זה טורניר שבו הכל יכול לקרות, גם בניגוד לכושר בליגה

יש להם התקפה כשרונית וגם בדכ הם קבוצת התקפה טובה, הם יכולים לסבך אותנו מאוד, ושוב, במיוחד בטורניר נוקאאוט

אף אחד לא אומר שהם פייבוריטים או קרובים לזה
פשוט הם כן קבוצה יותר טובה ממה שהם מציגים העונה, ופשוט רוצים שיקחו אותם ברצינות ושלא נבוא בשביל להעביר את הזמן עד לגומלין וסתם נסתבך עם דפיקות לב מיותרות

עם ויניסיוס בפורמה והכושר של ברהים אנחנו אמורים לצלוח בשלווה את החודש בלי בעיות מיוחדות.

חוץ מזה, בליגה, קמא צריך 'להיפטר ’ מבעיית הצהובים באיזשהו שלב ובליגת האלופות ג’וד יכול לקבל צהוב בגומלין השמינית כי הכרטיסים נמחקים ברבע.

רק שדני יהיה בריא ואנחנו בפורמה יחסית טובה למאני טיים. לונין מקבל המשכיות וביטחון וטשומה את רודיגר אמורים להספיק במרכז ההגנה.ניעור ופיקוס של קמא וגם מרכז השדה עם קרוס ופדה פחות או יותר סגור.

https://x.com/AranchaMOBILE/status/1757708653908422912?s=20
נראה שעוד לא נגמר העניין של בלינגהם וגרינווד

הערעורים על קרבחאל וקמאבינגה נדחו כצפוי ושניהם יהיו מורחקים מהמשחק נגד סביליה.

לא מצאתי את דיון הנבחרות אבל זה מתאים לכאן לא פחות.

יש לזה קארמה של במקום שינוח בקיץ ונקבל אותו לעונה אחרונה הולמת, הוא יחזור עייף ונקבל עונת מודריץ’