ת'רד הפציעות על שם פרלאן מנדי :: מגפת קרעים בצולבת

3 משחקים נותרו בלעדיו, מקווה שנאצ’ו יזיק בהם כמה שפחות. נראה גם איך הוא יחזור, אם המהירות והיציאה מהמקום נפגעו אז נדפקנו…

אם זה נפגע אז יהיה מצויין כתחליף לסק במכבי חיפה.

יש להפוך את צ’ומה לבלם קבוע העונה וזהו, נאצ’ו מחליף ומיליטאו שיקח את הזמן שלו.

אנצ’לוטי אמר עכשיו במסיבת העיתונאים שמיליטאו וקורטואה יחזרו כבר במשחק הבא מול בילבאו!

לא חושב שמדובר בחדשות טובות, שניהם עדיין יהיו חלודים וקרלו ידחוף אותם להרכב, מעדיף את לונין וצ’ומה בלם כרגע

אם יש סיכוי שקורטואה יהיה אפילו חצי כשיר נגד הסיטי אז צריך להשתמש במשחקי הליגה ובפעם שצברנו כדי להכשיר אותו. לונין זה לא זה.

אל תשכח שצ’ומה בסכנה לגומלין במשחק בו סביר מאוד שיקבל צהוב. מיליטאו על חשבון נאצ’ו של העונה זה שדרוג משמעותי.
גם לא הזוי בכלל שאחד מצ’ומה או רודיגר ייפצעו או פשוט שזה לא יהיה היום שלהם (כמו אלאבה מול ליברפול לפני שנה).
יש גם משחק בין 2 המפגשים מול סיטי, לא הייתי רוצה שרודיגר או טשואמני יאלצו לפתוח בו.

מקווה שקרלו יהיה מאוד ביקורתי כלפי מיליטאו כשיחזור, אבל אלה בהחלט חדשות טובות.

והנה מצאנו את הדרך בה קרלו יצליח לחבל לנו, לשלב את מיליטאו וקורטואה החלודים בהרכב, כל אחד מהם יפנק בטעות פטאלית והופס אנחנו בחוץ. אם אני מאמן הם לא מתקרבים להרכב עד הגומלין לפחות.

אתה לא מעודכן בלו’'ז של הקבוצה.
אחרי המשחק היום, יש בדיוק עוד משחק ליגה אחד לפני המפגש מול סיטי.
ב 31.3 נגד בילבאו.

איפה הבעיה?
אם הוא כשיר לשניהם - שישחק

אין מצב שמיליטאו וקורטואה יהיו בכושר משחק סביר אחרי שבעה וחצי חודשים בחוץ.
תחשוב כמה שחקנים נראים חלודים אחרי פגרת קיץ של חודש וחצי.
אם הם יחזרו להרכב מול סיטי אין לנו מה לחפש מולם.
הם צריכים להשתתף קודם בלפחות 6-7 משחקים רק בשביל להסיר חלודה.

מעבר לכך מדובר בעמדות קריטיות מאוד. טעות אחת של בלם וזה חצי שער, טעות אחת של שוער וזה כבר גובל בטוח. טיבו קורטואה - אז ראינו סרטונים שלו מגיב ברפלקסים מעולים ומזנק גם עם רגל פצועה אחרי חודשיים אבל משחק כדורגל ‘אמיתי’ ועוד נגד מנצ’סטר סיטי זה דבר אחר לגמרי. בשורות טובות וחיזוק מנטאלי יותר ממקצועי לדעתי. אבל לגבי קרלו אנצ’לוטי אני לא משוכנע שהוא שולל זאת. מקווה שאנטוניו פינטוס והדוקטורים יהיו על תקן המבוגר האחראי. אם הם היו חוזרים לפני חודש אז ניחא. זה אחושרמוטה מוקדם מדי ולא צריך להיות מומחה…

יש לי הרגשה שצוות שלם של מאמנים, פיזיוטרפיסטים, רופאים, והשחקנים עצמם יודעים טוב יותר מאיתנו מה נכון או לא בסיטואציה הזו.

מתוכננים שני משחקים מול הקאסטייה בשביל להריץ את מיליטאו וקורטואה. אני מניח שבשלב הזה עדיין לא ברור לאף אחד איך הם יחזרו. על קורטואה אני לא חושש, הוא שוער, מיליטאו הרבה יותר מדאיג. ברור לכולם שהם יצטרכו תקופה לחזור לעצמם במקרה הטוב, ובמקרה הפחות טוב והיותר נפוץ הם לא יצליחו לשחזר את היכולת.

אני מפריד בין שני המקרים.
קורטואה הוא הטוב בעולם בעמדתו, הוא שוער והאלטרנטיבה שלו פחות טובה ממנו באופן מובהק.

מיליטאו - לא ברמה של קורטואה, שחקן שדה שם הכושר קריטי וכמו שצ’ומה נראה - המצב סביר.

הסיכון עם קורטואה קטן יותר ולדעתי אם היה פתח היו נותנים לו

מסכים

חשש רציני שקורטואה נפצע במיניסקוס בברך השנייה. ירד בדמעות מהאימון

וואו לא זוכר נאחס כזה…כואב הלב.

איזה נאחס יש לבנאדם. כמה חמורה פציעה כזאת?

עדכון: קרע במיניסקוס הפנימי של ברך ימין

@Aimarito

מה זה אומר, כמה זמן וכמה זה חמור?

עצוב מאוד.

מאמין שכבר לא משנה מה לא יחזירו אותו העונה ויזהרו ב-100%.