ת'רד הפציעות על שם פרלאן מנדי :: מגפת קרעים בצולבת

בום.
החוזה נגמר ב2026. עד אז בהצלחה לנו.

לא יחסר לי, כן חסר לי בלם.

אם הוא לא חוזר עד 2025 בגילו זה נראה כמו סיום קריירה, לדעתי זה טוב לנו, הוא לא יספר כרגע כשחקן סגל מה שאומר שחייבים חיזוק, ואם היה חוזר לשחק אז זה בעצם היה הופך לשחקן חילוש.
הבעיה העיקרית כרגע זה המחליק האולימפי.

מה לגבי המשכורת של השחקן במקרה כזה? יש איזה ביטוח שמחסה את המועדון במקרה של העדרות כל-כך ארוכה?

לצערי באמת מיליטאו נראה כמו הבעיה הגדולה שלנו. והבעיה היותר גדולה היא שהוא הולך לשחק בלי קשר ליכולת שלו.

אני חושב שבנוסף ליורו צריכים עוד בלם. בהנחה שאנחנו לא סופרים את ואייחו, 3 בלמים בלבד לעונה של 70 משחקים זה פשוט לא מספיק.

אף פעם לא שמעתי על ביטוח. יש פיצוי אם השחקן נפצע בנבחרת, אבל כמובן שזה לא רלוונטי במקרה של אלאבה.

אני לא ממש מודאג, גם בשנה שעברה היינו בפאניקה וזה הסתדר. נכון שנאצ’ו המלך עזב אבל שיהיה. בלם רביעי יוקפץ מקסטיליה ובמקרה הטוב נראה את לני יורו - יש עוד סיכוי. טיבו קורטואה חוזר וזה חצי קבוצה. דויד אלאבה אחלה גבר ומרגש עם החגיגה של הכיסא, עונת בכורה מצוינת ומאז הוא לא פוגע, זה לא מספיק שהוא מניע כדור נפלא ויכול למסור קדימה. אין לו את היכולת לשחק גם כמגן שמאלי בשום משחק. אם הפציעה האכזרית הזו מביאה לכך שבמועדון חושבים הלאה אז מה טוב. אנטוניו רודיגר יהיה שר ההגנה ואדר מיליטאו יחזור באיזי. אני לא צופה במשחקים מלאים בקופה אמריקה, בכל מקרה בתקשורת בספרד די משבחים אותו. מבין שיש להם אינטרס…

באמת שיותר חשוב לי - ולכן מבאס אותי כל מה שקרה עם קיליאן אמבפה - שיהיה כיף בשנה הבאה לראות משחקים, קצת יותר מעשר דקות טובות בהן ידענו להרוג משחק. פחות מוד השפיץ של הנעל. שנדע להבקיע יותר שערים ויהיה לי כיף.

אמבפה עולה לשחק בלי מסיכה. נקווה שלא יתחרט על זה…

קמא בחוץ ל6-7 שבועות.

בחייאת האדמינים בסושיאל של ריאל, אתם מועדון גלובלי ! מה הקטע עם להוציא הודעות בשפה הספרדית בלבד, מינימום אנגלית להוסיף.

הפציעה הזאת מסבכת אותנו, אבל אולי היא במרכאות באה בזמן - בסוף חוסר העומק אצל הבלמים משפיע גם על הקישור - פציעה של אחד מהבלמים או של טשואמני ואנחנו בלי שחקן מחליף אחד לעמדת הקשר האחורי ולעמדת הבלם לתקופה די ארוכה

מקווה שזה יתן מחשבה במועדון כן להביא בלם בשביל לעבות את הסגל, אפילו רכישת פלסטר סטייל חוסלו (מה שכולם פה בעד אבל משום מה במועדון לא)

הדברים האלה לא מזיזים למועדון. דובר על כך שאם תהיה מציאה בשוק כן יביאו בלם אבל אם לא יהיה מישהו מתאים אז לא יביאו, כך שבין כה וכה “מחפשים” בלם.

אני לא מוצא משהו מנחם בפציעה הזאת. חוץ מזה שחודש וחצי בחוץ זה לא נורא לעומת איך שזה היה נראה ונשמע ברגע הראשון. נעבור את זה.

אנחנו במרחק פציעה אחת נוספת בקישור או בהגנה מבלאגן, מסייג: במשחקים היותר גדולים, וזה שהלוח סבבה עד אתלטיקו מדריד בספטמבר לא מנחם אותי. חבל. אגב כל פציעה של אדוארדו קמאבינגה היא באימון, גם במדי נבחרת צרפת וכדומה. הרבה פעמים הדיווח הראשוני היה ‘זה לא רציני’ ובסוף חודשיים בחוץ. מקווה שהשנה הקללה הזו תניח לנו. אני מאוד אנטי טשואמני - בגלל היכולת הבינונית שלו לטעמי, חבל.

כולה פציעת mcl לקאמאבינגה. יש לו מזל של גוי.

באותו רגע הייתי בטוח שזה acl, אני עדיין מתקשה להאמין שהוא אחרי mri (לוקח זמן עד שמתבצעת בדיקה בגלל הנפיחות ). בכל מקרה כל הידיעות התיישרו לקרע חלקי מינורי ברצועה המדיאלית.

איזו תמונה מחרידה.
נראה שקמא הזה קשוח כשהוא סופג את התאקלים לפחות כמו כשהוא זה שמתקל בעצמו.

הלוואי שצ’ומא היה מראה אגרסיביות ואסרטיביות כזאת גם במשחקים עצמם, ולא רק באימונים מול החברים שלו.
אולי הפתרון הוא להגיד לצ’ומא שהשחקנים היריבים עלולים לקחת לו את המקום בהרכב, כנראה שזה מה שמפעיל אותו.

שמע, מצד שני היה לו את המקרה המצער עם דיאקבי בוולנסיה, אז אולי זה גם ההיפך הגמור.

ג’וד קיבל מכה חזקה באימון וירד מדדה מהדשא. עדיין אין דיווח חורץ מה קרה לו אבל הדיווחים הראשוניים אומרים שזה לא רציני.

עדכון, הוא בחוץ לחודש.

אנחנו בקצב של 2 פציעות למשחק, כולם באימונים. מה לעזאזל קורה פה?!

מבאס מאוד, תמיד כתוב בטוויטר שמניחים שזה לא רציני ובסוף אנחנו אוכלים אותה. מתנחם בזה שהמצב טפו-טפו-טפו לא חרא כמו בעונה שעברה עם הפציעות של טיבו קורטואה ואדר מיליטאו שהיו מזעזעות, ושהקבוצה הפיקה מעצמה את המקסימום ושיחקה כדורגל נהדר דווקא כשהיו חסרים שבעה/שמונה.

אגב ציפיתי לג’וד שיהיה הדבק ופיתחתי ציפיות אחרי אטאלנטה מה גם שהוא שחקן חכם טקטית ולא עקשן (מתייחס לעמידה המזעזעת של כולם נגד מאיורקה). יעני ציפיתי והנחתי שיבין שמשהו עקום ושגוי גם אם המאמן שלו נרדם

מקווה שזה אומר שארדה יקבל הזדמנות לכמה משחקים ולא התעקשות על מודריץ’.

הצחקת את סבא קרלו, כעיקרון זה יכול קצת לאזן אותנו לעניות דעתי. לוקה ינהל משחק ויפנה גם את פדה לתת תמיכה בכנף ימין כשהוא וטשואמני באמצע.

כמובן שעדיף ג׳וד על המגרש בכל מצב אבל כרגע איך שאנחנו נראים זה קצת יסדר את העמדות על המגרש.

https://x.com/realmadriden/status/1830553432564084871

סבאיוס עם נקע דרגה 3. מגיגול קצר - לא צחוק ומשהו כמו 3 חודשים בחוץ, אבל אולי @Aimarito יכול להחכים אותנו.