ת'רד הפציעות על שם פרלאן מנדי :: מגפת קרעים בצולבת

בום.
החוזה נגמר ב2026. עד אז בהצלחה לנו.

לא יחסר לי, כן חסר לי בלם.

אם הוא לא חוזר עד 2025 בגילו זה נראה כמו סיום קריירה, לדעתי זה טוב לנו, הוא לא יספר כרגע כשחקן סגל מה שאומר שחייבים חיזוק, ואם היה חוזר לשחק אז זה בעצם היה הופך לשחקן חילוש.
הבעיה העיקרית כרגע זה המחליק האולימפי.

מה לגבי המשכורת של השחקן במקרה כזה? יש איזה ביטוח שמחסה את המועדון במקרה של העדרות כל-כך ארוכה?

לצערי באמת מיליטאו נראה כמו הבעיה הגדולה שלנו. והבעיה היותר גדולה היא שהוא הולך לשחק בלי קשר ליכולת שלו.

אני חושב שבנוסף ליורו צריכים עוד בלם. בהנחה שאנחנו לא סופרים את ואייחו, 3 בלמים בלבד לעונה של 70 משחקים זה פשוט לא מספיק.

אף פעם לא שמעתי על ביטוח. יש פיצוי אם השחקן נפצע בנבחרת, אבל כמובן שזה לא רלוונטי במקרה של אלאבה.

אני לא ממש מודאג, גם בשנה שעברה היינו בפאניקה וזה הסתדר. נכון שנאצ’ו המלך עזב אבל שיהיה. בלם רביעי יוקפץ מקסטיליה ובמקרה הטוב נראה את לני יורו - יש עוד סיכוי. טיבו קורטואה חוזר וזה חצי קבוצה. דויד אלאבה אחלה גבר ומרגש עם החגיגה של הכיסא, עונת בכורה מצוינת ומאז הוא לא פוגע, זה לא מספיק שהוא מניע כדור נפלא ויכול למסור קדימה. אין לו את היכולת לשחק גם כמגן שמאלי בשום משחק. אם הפציעה האכזרית הזו מביאה לכך שבמועדון חושבים הלאה אז מה טוב. אנטוניו רודיגר יהיה שר ההגנה ואדר מיליטאו יחזור באיזי. אני לא צופה במשחקים מלאים בקופה אמריקה, בכל מקרה בתקשורת בספרד די משבחים אותו. מבין שיש להם אינטרס…

באמת שיותר חשוב לי - ולכן מבאס אותי כל מה שקרה עם קיליאן אמבפה - שיהיה כיף בשנה הבאה לראות משחקים, קצת יותר מעשר דקות טובות בהן ידענו להרוג משחק. פחות מוד השפיץ של הנעל. שנדע להבקיע יותר שערים ויהיה לי כיף.

אמבפה עולה לשחק בלי מסיכה. נקווה שלא יתחרט על זה…