ת'רד היריבות ::

הולי שיט ההלאנד הזה. ממשש לא רק השער. גם הפריצה שהייתה ממש עכשיו. הכדור ששחרר לקווין במחצית הראשונה. כמעט שער לפני כמה דקות עם ההדיפה שהלכה לעמוד. שחקן מפחיד.

בניגוד לשופטים אצלנו השופטים האנגלים שמים את האגו בצד כשה VAR קורא להם.

לא יודע אם זה היה המקום של הVAR להתערב. עבירה מאוד מסוכנת.

אבל כן, אני אוהב את זה שלVAR יש סיי הרבה יותר רציני מלשופט דיביל.

המסירה של דה בריינה ברמת שלמות אלוהית

החופשית של טריפייר גם אדירה

בקיצור משחק מדהים

אני חייב להגיד שאני תמיד יותר מתלהב מהתנועה.
תיזמון מדויק לצאת בזמן ולא להיתפס בנבדל ומנגד לתפוס את זה שההגנה לא תצליח להסתדר בזמן זה הכישרון הכי קשה בכדורגל לדעתי.

3 פוסטים אוחדו לנושא קיים: מחזור 3 :: פסטיבל באולד טראפורד, 2-1 על ליברפול (סאנצ’ו, ראשפורד)

ניוקאסל עם העברה משמעותית : איסק מסוסיאדד תמורת 70 מיליון יורו .

Real Sociedad sources confirm an agreement imminent with Newcastle for Alexander Isak, advanced today by @diariovasco. Club record fee - with final details now discussed. 🚨⚪️⚫️ #NUFC

Long term deal and also add-ons structure, main points discussed to get the deal done. pic.twitter.com/5bls9RUiTC

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 24, 2022

לא יכלו לקחת אותו לפני שבוע?!
טוב, לא נורא ההבדל בין 4-0 ל4-1

הפוך - בלעדיו צ’אבי לא היה עושה את החילופים, והייתם מאבדים שם נקודות

משוגעים
הוא לא שווה את הכסף

חלוץ של סוסיאדד עם 6 שערים ב-32 משחקים, זה נתונים של חלוץ חביב

בועה אנגלית במיטבה

צ’לסי עם עוד העברה יקרה : פופאנה מלסטר תמורת 75 מיליון פאונד .

Wesley Fofana to Chelsea, here we go! Documents are almost ready as Leicester and Chelsea reached an agreement on the fee on Friday, confirmed. 🚨🔵 #CFC

Fofana will sign until June 2028 as new Chelsea player. Fee around £75m [add-ons included]. Time to prepare documents now. pic.twitter.com/lO31M5firj

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 27, 2022

העברה מעניינת למויס : פאקטה יצטרף לווסטהאם מליון , שחקן מאוד מוכשר אבל הקריירה שלו נתקעה מאז שעבר למילאן .

Lucas Paquetá, expected to fly to England later today in order to undergo medical tests and completed his move to West Ham. It's the final step before done deal, as OL and West Ham have an agreement since Friday. 🛩🇧🇷🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 #WHUFC

AC Milan and Flamengo will receive part of the fee. pic.twitter.com/1h58UA3bv8

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 27, 2022

שבוע שעבר שער מנבדל שאיכשהו ה var החליט שלא נבדל, היום 2 נגיעות ברחבה, כמעט תפס את הכדור ביד וזה לא פנדל, פרגוסון חזר לאמן ביונייטד ולא הודיעו לנו או מה ?

@titi_camara אני רק בודק אם אתה בסדר (?) תעדכן אותנו בבקשה.

בסדר גמור, רק חבל שלא חילקו את השערים בצורה שווה מתחילת העונה :slight_smile:

העונה התחילה !

הלוואי שאתה צודק. אמנם הליגה באמת רק התחילה אבל אני לא רואה קבוצות שמצליחות לנצח את סיטי ובנוסף לא רואה את ליברפול לא שומטת נקודות מול חלק מהגדולות. פער של 5 נקודות, אבל שוב זה באמת רק תחילת העונה אי אפשר להניח כלום.

יהיה מאוד קשה, ליברפול כרגע עם שמיכה מאוד קצרה, עד שהפצועים יחזרו יש סיכויים לא מבוטלים שנפסיד נקודות חשובות, במיוחד במשחק הבא נגד ניוקאסל, אחרי זה נונייז כבר חוזר, ג’וטה וקונאטה יחזרו גם תוך שבועיים שלוש, בסגל מלא קשה מאוד להוציא נקודות מליברפול.

סיטי גם נראית פגיעה, סופגת המון שערים, אבל יש לה כרגע את האלאנד, אבל האלאנד מרבה להיפצע, הרבה תלוי בכשירות שלו, אם יעדר לזמן ממושך יש סיכוי, אם ישאר כשיר אז קשה מאוד.

בסוף כמו כל עונה זה יהיה מירוץ ראש בראש בין ליברפול וסיטי.

אני מקווה שעם איך שזה נראה עכשיו שגם ארסנל תהווה אתגר ראוי. כל עונה הם מתחילים יפה וטוב ואז נופלים. אבל הם עשו רכישות מאוד ממוקדות ויעילות ויכול להיות שנראה עונה עוד יותר מעניינת. טוטנהאם גם אמורים להיות יותר טובים וצ׳לסי התחזקה. יהיה הרבה יותר מעניין מהעונה שעברה לדעתי.

מקווה מאוד שאתה צודק, נקבל עונה הרבה יותר מעניינת מאשר ליברפול וסיטי עם 90+ נקודות כל אחת.

ליברפול, סיטי, טוטנהאם וצ’לסי יסיימו בטופ4 לדעתי, ארסנל תאיים עליהם.

Lucas Paquetá to West Ham, signed right now and here we go! Done deal for €60m fee, add-ons included to OL. Contract until June 2027 with option for further season. 🚨⚒️🇧🇷 #WHUFC

Official statement soon, contracts are signed and medical done. Top signing for David Moyes. pic.twitter.com/Kq60O43xYA

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 29, 2022

עוד סכום משוגע

הפרמיירליג הרבה יותר עשירה מכל ליגה אחרת. זה אבסורדי שווסטהאם מוציאה על שחקן יותר כסף מאשר 3 חלונות העברה של סביליה.
בכל מקרה, אני מתחיל לחשוב שהפרמיירליג מתחילה להיות בועה. בעלי הקבוצות מוציאים סכומי כסף מופרכים בשביל לסיים מקום 8. מתישהו זה יתחיל להימאס לבעלי הקבוצות.