ת'רד היריבות ::

הזוי שרק 40 מיליון הולכים לדורטמונד כול השאר לקבוצה הקודמת שלו.

כשהוא הגיע לדורטמונד כבר רדפו אחריו מיונייטד ועוד כל מיני, כנראה שזה וסעיף היציאה היו המחיר שדורטמונד נאלצו לשלם בגלל זה.

אם סיטי מפסידה היום האליפות תוכרע על הפרש שערים?

כן, בהנחה שליברפול תנצח פעמיים וסיטי תנצח את וילה בבית.
שוב פפ מחרבן בתחתונים ברגע האמת. אחר כך הוא יגיד שיש להם אופי וזה סתם גריליש החטיא בטעות. יאללה, יש לו מחצית שלמה לתקן, הגיע הזמן.
image
אם אנחנו מסוגלים למהפך בלונדון, סיטי חייבת לעשות את זה.

איזה משחק… הייתי בטוח שסיטי תהפוך את התוצאה במחצית. חבל שאנתוניו לא שם את המתנה שקיבל…

תיקו שכולו הפסד.
סיטי חייבים לנצח את וילה בבית במחזור האחרון. על הקווים של וילה עומד סליפי ג’י שאם צריך יעלה למגרש בעצמו כדי למנוע מסיטי לנצח. אני בטוח שאת כל השבוע הקרוב, לילות כימים, הוא יקדיש לניתוח כל זוית אפשרית שתיתן לו נקודה באתיחאד ואליפות לחבריו המצחינים.
מרגיש שליברפול הולכת לעשות אגוארו.

זה גמור, 4-1 קליל לסיטי נגד וילה.

נסתפק ב 3 גביעים

אתה אומר - בכל הנוגע לזכייה בפרמייר ליג, אין מה לסמוך על סטיבן ג’רארד?

אם רק מחרז היה מכניס את הפנדל, איזה ווינר פפ היה אה?

כל המטרה של הפוסט הייתה ניחוס הפוך. כמעט השגתי את מטרתי :frowning:

איזה סיפור מדהים מתגבש בפרממירליג, סטיבי גי יכול להביא אליפות לליברפול. מעניין איך יסתיים הסיפור מבחינת ליברפול כמו מלחמת האינסוף או אנדגיים, מה שבטוח הפריימר ליג נתן עונה עם סוף מהאגדות.

מחארז צריך ללכת לקחת שיעורים מבנזמה איך לבעוט פנדלים מכריעים.
לא הבנתי למה פפ כל המשחק הוא לא ביצע חילופים.
ההגנה של סיטי-חצי מיליארד לא הספיק להפוך להגנה נורמלית, הגיע הזמן לזרוק עוד חצי מיליארד ואז אולי…
שמעו, אם פפ איכשהו מפסיד במשחק האחרון-זה החירבון הכי גדול בכדורגל האירופי שיש.
יש מצב שאנחנו נקבל שיחזור של עונת 2011/2012 רק לליברפול?(:

אני לא מבין את העליהום בתקופה האחרונה על פפ, כאשר ווקר, דיאז, סטונס ומנדי לא זמינים. אז נכון, מנדי לא זמין כבר המון זמן (ומגיע לו!), ופפ מחלטר שם בצורה ממש מוצלחת עם קנסלו העונה, אבל אני לא מכיר הרבה מאמנים שהיו מצליחים לשרוד עם כמות היעדרויות כאלה בהגנה. זילצ’נקו חלש מאוד ופרננדיניו לא מספיק טוב בגילו להיות קש"א, אז בטח שלא בלם (או מגן ימני נגד ריאל).

מוזמנים לכתוב לי “אבל חצי מיליארד דולר!!!111!!”.

אחרי מה שהלך בליגת האלופות השנה ווינר הוא כבר לא יהיה , את האליפות הזאת הוא היה צריך לקחת יותר בקלות ולא במחזור האחרון - סגל כמעט מושלם קיבל חיזוק בקיץ בדמות אחד משחקני העונה.
הקיץ הוא ישלים את התוספת האחרונה , אליפות זה דרישת מינימום בשבילו.

הליגה הטובה בעולם, עם קלופ הגאון וטוכל הווינר של שנה שעברה, אבל אם פפ לוקח ומנצח אותם במסגרת הזאת זה ברור מאליו. לג’יט.

הפריימרליג היא ליגה “קשה ותחרותית שכמעט בלתי אפשרי לקחת בה אליפות בק טו בק” עד שזה לא מסתדר לאנשים עם הנראטיב על פפ ובאופן מיידי זאת הופכת לליגה של קבוצה אחת שכל דחליל יפרק את הליגה באופן קבוע.

גם משום מה האליפויות של מוריניו עם צ’לסי זכורות כרומנטיות משהו, אפשר לחשוב שזה לא היה בחסות אוליגרך כבד שהגיע וקנה כל מה שזז. תעשו לי טובה.

אפשר לחשוב שליברפול עצמה בנויה על שחקני בית ולא שחקנים שהם קנו במיליונים. אם לקלופ הייתה את האפשרות, או לכל מועדון באנגליה, הוא היה קונה במליארד ולא ב700 מיליון. מטומטם ונאיבי לחשוב אחרת.

אי אפשר להשוות את נקודת הפתיחה של קלופ בליברפול לזאת של פפ בסיטי, אי אפשר גם לזלזל ולקחת כמובן מאליו עונות קבועות של 90 פלוס נקודות בליגה שלא ידעה דבר כזה לפני כן, זה לא סותר.

ולגבי קלופ, מעבר לזה שמדובר במאמן על חלל, זה גם די נח תמיד להיות האנדרדוג החמוד, זה שאם הוא מפסיד גמר אז לא נורא ואם הוא בקושי מגרד מקום 4 או כמעט יורד ליגה עם דורטמונד אז אפשר לשרוף קלטות, מבחינתי אם יש על פפ חובת הוכחה לקחת קבוצה בינונית ולהפוך אותה לענקית אז חובת ההוכחה עליו לאמן מועדון שאם אתה מסיים עם 0 תארים אז אתה גם יכול ללכת הביתה. תשאלו את מוריניו איך זה להיות אנדרדוג בתודעה ואיך זה פייבוריט.

את הטענה “לא ניתן לקחת אליפות בק טו בק בפריימרילג” לא שמעתי עדיין. מי שטוען את הטענה הזאת כנראה בחיים לא ראה את הפריימרילג או אפילו לא קרא קצת על ההיסטוריה שלה.
מאז הקמת הפריימרילג יונייטד לקחה 3 פעמים בק טו בק את התואר האליפות ופעמיים נוספות זכתה ב3 אליפויות רצופות , צ’לסי עשתה בק טו בק פעם אחת.

אין ספק שיש מאמנים אדירים בליגה אבל אי אפשר להתעלם מפערי האיכות והעומק אצל סיטי , היא פשוט בנויה הכי טוב להתמודד על אליפות ולרוץ בכמה מסגרות .