ת'רד היריבות ::

שמע, את המגע התחיל אזפיליקווטה בצורה די מיותרת מצידו. סאקה אכן תפס לו את היד ועשה הצגה של החיים, אבל יש שם קייס שיכול לגרום לשופט VAR לומר שאין כאן טעות ברורה וחד משמעית של השופט ולכן לא לשנות את ההחלטה.

טוב זה רשמי :grin:
קלופ איתנו לעוד 4 עונות, זה מבטיח עוד 4 עונות בטופ של הטופ :innocent:

Erling Haaland to Manchester City, here we go! Haaland has passed medical tests as new Man City player today, he’s back in Dortmund. It will be OFFICIAL this week 🚨🔵 #MCFC

Man City told BVB board that they will activate release clause [closer to €60m than €75m] in few hours. pic.twitter.com/heYobi8S1Y

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) May 9, 2022

אני בטוח שפפ שמח שקיין לא הגיע בקיץ הקודם והוא קיבל את הלאנד במקום.
סיטי משפרת עוד יותר את המכונה , הפער גדל מליברפול.

לא פוסל אבל גם לא ממהר לסגור את הליגה. אם הייתי פפ הייתי דואג מאוד מרקורד הפציעות של הבחור. באנגליה המצב לא אמור להשתפר מהבחינה הזו. אם יצליח להישאר כשיר לאורך תקופה זה יכול בהחלט להיות נוק אאוט לכמה שנים קדימה, אולי גם באירופה, אבל בינתיים אין סיבה להיות בטוחים שזה יקרה.

ההגעה שלו לסיטי זה עוד סיבה בשבילי להיות בעד יוניטד באנגליה :slight_smile:

עוד פרטים על עסקת האלנד :
60 מיליון יורו - חתיכת מציאה
375k לשבוע - היו דיבורים על סכומים הרבה יותר גבוהים ( 600 ) .
יש עמלות סוכנים כמובן אז הסכומים יהיו גבוהים יותר בטוטאל.

ירדה נקודת התורפה האחרונה בהרכב , נשאר לפפ לעבוד על החלק המנטלי .

Erling Haaland, new Man City player 🔵⭐️ #MCFC

▪️ Manchester City will pay €60m [not €75m] release clause to BVB, plus commission to be added.

▪️ His salary will be worth £375,000/week, same level as de Bruyne.

▪️ Medical has been already completed.

The saga is over. 🤝 pic.twitter.com/Qzf3HNDVhN

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) May 10, 2022

מציאה.

הזוי שרק 40 מיליון הולכים לדורטמונד כול השאר לקבוצה הקודמת שלו.

כשהוא הגיע לדורטמונד כבר רדפו אחריו מיונייטד ועוד כל מיני, כנראה שזה וסעיף היציאה היו המחיר שדורטמונד נאלצו לשלם בגלל זה.

אם סיטי מפסידה היום האליפות תוכרע על הפרש שערים?

כן, בהנחה שליברפול תנצח פעמיים וסיטי תנצח את וילה בבית.
שוב פפ מחרבן בתחתונים ברגע האמת. אחר כך הוא יגיד שיש להם אופי וזה סתם גריליש החטיא בטעות. יאללה, יש לו מחצית שלמה לתקן, הגיע הזמן.
image
אם אנחנו מסוגלים למהפך בלונדון, סיטי חייבת לעשות את זה.

איזה משחק… הייתי בטוח שסיטי תהפוך את התוצאה במחצית. חבל שאנתוניו לא שם את המתנה שקיבל…

תיקו שכולו הפסד.
סיטי חייבים לנצח את וילה בבית במחזור האחרון. על הקווים של וילה עומד סליפי ג’י שאם צריך יעלה למגרש בעצמו כדי למנוע מסיטי לנצח. אני בטוח שאת כל השבוע הקרוב, לילות כימים, הוא יקדיש לניתוח כל זוית אפשרית שתיתן לו נקודה באתיחאד ואליפות לחבריו המצחינים.
מרגיש שליברפול הולכת לעשות אגוארו.

זה גמור, 4-1 קליל לסיטי נגד וילה.

נסתפק ב 3 גביעים

אתה אומר - בכל הנוגע לזכייה בפרמייר ליג, אין מה לסמוך על סטיבן ג’רארד?

אם רק מחרז היה מכניס את הפנדל, איזה ווינר פפ היה אה?

כל המטרה של הפוסט הייתה ניחוס הפוך. כמעט השגתי את מטרתי :frowning:

איזה סיפור מדהים מתגבש בפרממירליג, סטיבי גי יכול להביא אליפות לליברפול. מעניין איך יסתיים הסיפור מבחינת ליברפול כמו מלחמת האינסוף או אנדגיים, מה שבטוח הפריימר ליג נתן עונה עם סוף מהאגדות.

מחארז צריך ללכת לקחת שיעורים מבנזמה איך לבעוט פנדלים מכריעים.
לא הבנתי למה פפ כל המשחק הוא לא ביצע חילופים.
ההגנה של סיטי-חצי מיליארד לא הספיק להפוך להגנה נורמלית, הגיע הזמן לזרוק עוד חצי מיליארד ואז אולי…
שמעו, אם פפ איכשהו מפסיד במשחק האחרון-זה החירבון הכי גדול בכדורגל האירופי שיש.
יש מצב שאנחנו נקבל שיחזור של עונת 2011/2012 רק לליברפול?(:

אני לא מבין את העליהום בתקופה האחרונה על פפ, כאשר ווקר, דיאז, סטונס ומנדי לא זמינים. אז נכון, מנדי לא זמין כבר המון זמן (ומגיע לו!), ופפ מחלטר שם בצורה ממש מוצלחת עם קנסלו העונה, אבל אני לא מכיר הרבה מאמנים שהיו מצליחים לשרוד עם כמות היעדרויות כאלה בהגנה. זילצ’נקו חלש מאוד ופרננדיניו לא מספיק טוב בגילו להיות קש"א, אז בטח שלא בלם (או מגן ימני נגד ריאל).

מוזמנים לכתוב לי “אבל חצי מיליארד דולר!!!111!!”.